آکادمیا کافه
نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان (/Thread-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D9%8A%D8%A7%D9%81%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - nnmbn - 17-05-2019

سلام دوستان،
من می خواستم برای یکی از دانشگاه های ایتالیا اپلای کنم. از قبل با یکی از استادای اون دانشگاه راجع به پایان نامه ام صحبت کوتاهی داشتم و گفته بودن که این موضوع در گروهشون کار می شه و پیشنهاد دادن که وقتی پوزیشن ها باز شدن، برای دکترا اپلای کنم. پوزیشن ها که باز شدن، من بهشون ایمیل زدم و خواستم در مورد موضوع پروپوزال راهنمایی بگیرم، گفتن موضوع خودم رو ادامه بدم ولی ایشون Motivation Letter و Research Proposal رو می تونن ریوایز کنن+ گفتن که اسکالرشیپ ها رقابتی هست و در نهایت کمیته اپلای بر اساس امتیازات تصمیم می گیره، ولی اگر امتیاز آوردم در فلان آزمایشگاه که تحت نظر ایشون هست با فلان استادا کار خواهم کرد.
حالا که این دو فایل رو آماده کردم و براشون فرستادم، جواب ندادن. یک هفته ای هم از این موضوع گذشته. به نظر شما دوباره بهشون ایمیل بزنم به عنوان یادآوری؟ یا پروپوزالم ایشون رو راضی نکرده و پشیمون شدن؟ ازشون بپرسم که اگر راضی کننده نبوده کلا اپلای نکنم؟

ممنون می شم اگر راهنمایی کنید.
@butterfly
@automotive
@Torkan

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - mcm92 - 18-05-2019

(17-05-2019, 12:15 PM)nnmbn نوشته: سلام دوستان،
من می خواستم برای یکی از دانشگاه های ایتالیا اپلای کنم. از قبل با یکی از استادای اون دانشگاه راجع به پایان نامه ام صحبت کوتاهی داشتم و گفته بودن که این موضوع در گروهشون کار می شه و پیشنهاد دادن که وقتی پوزیشن ها باز شدن، برای دکترا اپلای کنم. پوزیشن ها که باز شدن، من بهشون ایمیل زدم و خواستم در مورد موضوع پروپوزال راهنمایی بگیرم، گفتن موضوع خودم رو ادامه بدم ولی ایشون Motivation Letter و Research Proposal رو می تونن ریوایز کنن+ گفتن که اسکالرشیپ ها رقابتی هست و در نهایت کمیته اپلای بر اساس امتیازات تصمیم می گیره، ولی اگر امتیاز آوردم در فلان آزمایشگاه که تحت نظر ایشون هست با فلان استادا کار خواهم کرد.
حالا که این دو فایل رو آماده کردم و براشون فرستادم، جواب ندادن. یک هفته ای هم از این موضوع گذشته. به نظر شما دوباره بهشون ایمیل بزنم به عنوان یادآوری؟ یا پروپوزالم ایشون رو راضی نکرده و پشیمون شدن؟ ازشون بپرسم که اگر راضی کننده نبوده کلا اپلای نکنم؟

ممنون می شم اگر راهنمایی کنید.
@butterfly
@automotive
@Torkan

به نظرم حتما ایمیل follow up بزنید تا تکلیفتون روشن بشه. کاملا مرسوم هست این کار. من هم شرایط شما رو داشتم و فهمیدم که استاد صرفا ایمیلم رو ندیده.

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - gray123 - 03-06-2019

سلام. استاد فوق قبول کردند که استاد راهنمای من باشند Smile

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Eli_ka - 07-09-2019

سلام دوستان میشه من را راهنمایی کنید که وقتی به استادان آمریکا ایمیل کامل و خوبی میزنیم و از سابقه پژوهشی خودمان و علاقه مندی میگیم و به یکی از مقالات استاد هم اشاره می کنیم و در پاسخ استادان تشکر می کنند و لینک یا فایل های راهنمای اپلای را دریافت می کنیم و می گویند اگر سوالی داری بپرس، ایمیل بعدی باید چگونه باشد و بطور کلی روند مکاتبه به چه صورت باید پیش برود؟ و این ایمیل استاد چی را می رساند؟  رشته ام مدیریت است و برای پذیرش دکترا ایمیل می زنم.
ممنون