آکادمیا کافه
ویزای دانشجویی برای کشور آلمان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- انجمن: روادید آلمان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)
+----- موضوع: ویزای دانشجویی برای کشور آلمان (/Thread-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

RE: ویزای دانشجویی برای کشور آلمان - roham.shahbazi - 01-02-2015

عرضه سلام و خسته نباشید , , باند متقاضی تحصیل در آلمان. . شرایط کلی میخوام بگم , شما در مورد پذیرش و ویزا به پروندم نمره بدید. . بنده هم اکنونمشمول سربازیم. اما پاسپورت دارم , یعنی قبلاز مشمولیت گرفتم, و اینم که نمیدونم بدونین یا نه واسه کار شناسی مجوز خروج نمیدن , من با مجوز 20 روزخارج میشم, پس در کل از نظر سربازی مشکلی نیست, , میخوام واسه کار شناسی اقدام کنم. هم اکنون مادرم هانور هست , شرای. من . اول این که دیپلمم با معدل 15 رد کردم, آلنمپیش دنشگهیم که اونم معدلش 15 16 میشه , به زدیم ورودی سرسریم میاد. از اونجا ک مادرم آلمانیه زبانم عالیه , مدرک ب2 دارم ازگتö, , سوالای من, اول این ک چون دانشگاهو شروع نکردم میدونم باید از کلگه شروع کنم, سوال من این که پذیرش من اومد شرایط ویسا چجوریی , , به قولدوستان که میگم دیر و زود داره ولی سختو سوز نداره , حداکثر چقدر طول میکشه واسه مقطع کارشناسی ویزا

RE: ویزای دانشجویی برای کشور آلمان - fatehi - 01-03-2015

سلام دوستان
[align=right]خوشبختانه امسال برای بورسیه دااد برای مقطع دکترا پذیرفته شدم. از ۳ استاد در ۳ دانشگاه هم پذیرش دارم که بهترین اونها از دانشگاه اشتوتگارت هست. ولی امروز یه نکته ای شنیدم که نگرانم کرد.
[align=right][align=right]ازونجا که نمره زبان آیلتس من ۶.۰ هست و اشتوتگارت ۶.۵ میخواد. به نظرتون چون استاد راهنمای من مدیرگروه و پروفسور معروفی هست اگر توصیه نامه ای بده و دانشگاه هم پذیرش نهایی رو به من بده. سفارت برای صادر کردن ویزا به نمره زبان من و حداقل مورد نیاز دانشگاه اشتوتگارت گیر میده؟؟ یا همون پذیرش دانشگاه واسشون کفایت میکنه؟؟

RE: ویزای دانشجویی برای کشور آلمان - 1900 - 02-03-2015

سلام
دوستان برای دوره ی مستر و کلا همه جوره این ۸۰۴۰ یورو نیازه؟
هیچ راهی نداره کمتر بشه یا به هر شکل دیگه ای راحت تر بشه؟
ضمانتی وصیقه ای هر چیزی
بعد این مبلغ قابل برداشت هست اصلا؟
که خرجیشو چند ماه اول آدم بتونه از اون.برداره
ممنونم

RE: ویزای دانشجویی برای کشور آلمان - Shihan - 02-03-2015

(01-03-2015, 01:47 AM)'fatehi' نوشته:
سلام دوستان

خوشبختانه امسال برای بورسیه دااد برای مقطع دکترا پذیرفته شدم. از ۳ استاد در ۳ دانشگاه هم پذیرش دارم که بهترین اونها از دانشگاه اشتوتگارت هست. ولی امروز یه نکته ای شنیدم که نگرانم کرد.

ازونجا که نمره زبان آیلتس من ۶.۰ هست و اشتوتگارت ۶.۵ میخواد. به نظرتون چون استاد راهنمای من مدیرگروه و پروفسور معروفی هست اگر توصیه نامه ای بده و دانشگاه هم پذیرش نهایی رو به من بده. سفارت برای صادر کردن ویزا به نمره زبان من و حداقل مورد نیاز دانشگاه اشتوتگارت گیر میده؟؟ یا همون پذیرش دانشگاه واسشون کفایت میکنه؟؟

تبریک به شما.
این مورد ممکنه در صورت نبود استاد برای شما اشکال ایجاد کنه. اما چون استاد برای این مورد در اختیار داری موضوع رو با ایشون مطرح کنید و برای سفارت نامه ای ارسال خواهد کرد و این مورد رفع خواهد شد از این دست اتفاق زیاد افتاده، نگران نباشید.

RE: ویزای دانشجویی برای کشور آلمان - Shihan - 02-03-2015

(02-03-2015, 02:50 PM)'1900' نوشته: سلام
ضمانتی وصیقه ای هر چیزی
ممنونم

این مبلغ برای دوره فوق و لیسانس و بدون داشتن بورس باید ارائه بشه. در برخی از شهرها نیاز به بلوکه کردن نیست و در برخی شهرها نیازه که پول بلوکه بشه. شما از همون ماه اول بانک مقداری از پول رو کم کرده و بهتون ارائه میکنه که هزینه هات رو بدی.

RE: ویزای دانشجویی برای کشور آلمان - nixe2006 - 02-03-2015

(02-03-2015, 02:50 PM)'1900' نوشته: سلام
ضمانتی وصیقه ای هر چیزی
ممنونم

سلام، ما که راهی پیدا نکردیم. تازه غیر این مبلغ باید حدودا 500 یورو واسه مخارج اولیه دستتون باشه یا 700 یورو چون همینکه میرسین 200 و خورده ای شهریه دانشگاهه البته شهریه ها متفاوته 300 پول پیش اتاقه و اگه از رو اون پول بردارین  هرچقدر هم که فاکتور مخارج رو به اداره اتباع بیگانه نشون بدین که بابا اول این پول همراهمون بوده ولی 500 کم شده قبول نمیکنه و میگه الا و بلا باید همین مبلغ رو تو حساب بخوابونید بی کم و کسر هرچی زودتر پولو به حساب بخوابونید به نفعتونه

RE: ویزای دانشجویی برای کشور آلمان - نون دال - 31-03-2015

سلام ، خسته نباشید
من 28 سالمه و سال 2010از دانشگاه سوره در رشته کارگردانی تیاتر فارق التحصیل شدم .بعد از 5 سال کار در زمینه تبلیغات ،امسال(2015)برای مقطع لیسانس در رشته ی Gesellschafts und Wirtschaftskommunikationدانشگاه برلین اقدام کردم.دانشگاه بعد از ارسال مدارک و پورفولیو ازم خواسته تا برای مصاحبه برم اونجا.امتحان تست داف رو هم با 15 نمره دادم.
سوال من : با توجه به سنم و گپ تحصیلی امکان اخذ ویزا برای انجام مصاحبه دانشگاه برلین چقدره؟

RE: ویزای دانشجویی برای کشور آلمان - Shihan - 31-03-2015

(31-03-2015, 12:54 AM)'نون دال' نوشته: سلام ، خسته نباشید
من 28 سالمه و سال 2010از دانشگاه سوره در رشته کارگردانی تیاتر فارق التحصیل شدم .بعد از 5 سال کار در زمینه تبلیغات ،امسال(2015)برای مقطع لیسانس در رشته ی Gesellschafts und Wirtschaftskommunikationدانشگاه برلین اقدام کردم.دانشگاه بعد از ارسال مدارک و پورفولیو ازم خواسته تا برای مصاحبه برم اونجا.امتحان تست داف رو هم با 15 نمره دادم.
سوال من : با توجه به سنم و گپ تحصیلی امکان اخذ ویزا برای انجام مصاحبه دانشگاه برلین چقدره؟

ممکنه ازت سوال بپرسه اما این فاصله رو میتونی با نشان دادن سند یا سابقه کار یا چیزی که در این مدت باهاش درگیر بودی کنار بیایی. موضوعی که برای خودم جالب بود و اولین بار شنیدم دعوت به مصاحبه حضوریه که قبلاً در المان ندیده بودم. موفق باشید. مسلماً مدارکتون تکمیل باشه هیچ نگرانی نیست.

RE: ویزای دانشجویی برای کشور آلمان - mehrdadbala - 14-04-2015

سلام دوستان 

برای ویزای دانشجویی آلمان اصل گواهی دیپلم و پیش دانشگاهی نیازه؟ دانشگاه (ایران) میگه که من اصل گواهی رو برای دادن دانشنامه میخام و توی پروندت توی دانشگاه میمونه. من اصل گواهی رو بدم بهشون نمیدونم برای ویزای سفارت نیاز هست یا نه.

ممنون

RE: ویزای دانشجویی برای کشور آلمان - غزل83 - 24-07-2015

سلام بله اصل گواهي تماميه مقاطع تحصيلي نياز هست،يادتون باشه كه بايد آموزش پرورش كل در استان محل زندگيتون هم بايد تاييدش كنه