آکادمیا کافه
نامه اشتغال به كار يا سابقه كار - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: سایر مدارک (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9)
+---- موضوع: نامه اشتغال به كار يا سابقه كار (/Thread-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%BA%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D9%83%D8%A7%D8%B1-%D9%8A%D8%A7-%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D9%83%D8%A7%D8%B1)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8

نامه اشتغال به كار يا سابقه كار - Bahram - 01-02-2011

دوستان عزیز،
در این تاپیک مباحث مختلف پیرامون موضوع « نامه اشتغال به كار يا سابقه كار » بررسی خواهند شد. اگر چنانچه پرسش یا مطلب مفیدی در این زمینه دارید، در این تاپیک آن را مطرح فرمایید.

RE: نامه اشتغال به كار يا سابقه كار - khorshid20 - 18-11-2011

سلام.آیا چند سال تدریس در دانشگاه آزاد میتونه تاثیر خاصی روی پذیرش داشته باشه؟

RE: نامه اشتغال به كار يا سابقه كار - spt - 18-11-2011

فکر نمیکنم تاثیر خاصی بزاره! اما مطمئنا موثره تا یه حدی..
مخصوصا برای TA گرفتن..
موفق باشید Smile

RE: نامه اشتغال به كار يا سابقه كار - AVA - 18-11-2011

(18-11-2011, 03:27 AM)khorshid20 نوشته: سلام.آیا چند سال تدریس در دانشگاه آزاد میتونه تاثیر خاصی روی پذیرش داشته باشه؟

کلا تدریس در کارگاههای آموزشی تخصصی و دانشگاه هم در ایران و هم در خارج از کشور اهمیت زیادی داره . البته از لحاظ اولویت بندی میشه گفت بعد از مقاله یا ارائه مقاله در کنفرانس قرارداره. البته تا اونجاییکه من دیدم اهمیت تدریس در دانشگاه بیشتر برای رشته هایی هست که در اون به دانشجویان بیشتر TA تعلق می گیره و معمولا این رشته ها، رشته هایی هستند که در آن نمرات SPEAKING & WRITING از اهمیت بیشتری برخوردار هست. اینکه در دانشگاه دولتی تدریس کردید یا آزاد تفاوت چندانی نداره. من حتی توصیه می کنم اگه از دانشجویان شما نظر سنجی شده و در این نظر سنجی شما نمره بالایی آوردید از مدیر گروه بخواهید که اون رو تبدیل به یه نامه رسمی با مهر و امضای خودش و دانشکده بکنه تا بتوونید ضمیمه مدارک کنید و در sop از اون یاد کنید. این نامه ها می تونن احتمال گرفتن پذیرش همراه فاند رو برای شما بیشتر کنند.

RE: نامه اشتغال به كار يا سابقه كار - Nimaa - 29-12-2011

با سلام، من یک تجربه در زمینه گواهی اشتغال به تدریس در دانشگاه آزاد دارم که امیدوارم در جای درستی مطرح کرده باشم.

این گواهی رو از دانشگاه آزاد یکی از شهرستانها گرفتم. این گواهی باید اول به تایید یکی از مناطق دانشگاه آزاد برسه. مثلاً استانهای تهران، قم، قزوین، و البرز در منطقه 12 دانشگاه آزاد هستن که برای تایید گواهیتون باید به ساختمون این منطقه که در آدرس تهران، خیابان رسالت، خیابان کرمان، کوچه موسوی قرار داره مراجعه کنین. بعد از تایید گواهیتون در این نهاد، به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد واقع در تهران، خیابان پاسدارن، کوچه نیستان نهم مراجعه میکنین و با پرداخت یک قبض 2000 تومانی به شماره حساب بانک ملی که به شما داده میشه و ارائه گواهیتون و پاسکاری شدنتون بین 6 اتاق، مهر تایید نهایی روی گواهی شما ثبت میشه. بعدش میتونین به دارالترجمه ها مراجعه کنین تا گواهی رو براتون ترجمه کنن. کلاً مثل من فکر نکنین که مهر یک واحد از دانشگاه آزاد در سازمان مرکزی این دانشگاه اعتباری داره. باید حتماً به منطقه مربوطه مراجعه کنین تا اونها اول شما رو تایید کنن. کل دوندگی رو میشه یک روزه انجام داد اما بهتره از اول وقت شروع کنین.
در ضمن همونطور که دوستان گفتن این گواهی برای گرفتن TA میتونه مفید باشه.
موفق باشین

RE: نامه اشتغال به كار يا سابقه كار - AVA - 29-12-2011

تجربه من با نیما فرق داره. مثل اینه که سیستم اداری دانشگاهها با هم فرق دارن. من مدتی در یک دانشگاه دولتی تدریس کردم. بعد از اتمام کارم از مدیر گروه خواستم تا گواهی برای من صادر بکنه. ایشون هم در سر برگ دانشگاه و با مهر و امضای مدیر گروه گواهی برای سابقه تدریس من صادر کردند. من هم اون رو مستقیم به دارالترجمه بردم و بدون مشکلی ترجمه شد. به همین راحتی Smile

RE: نامه اشتغال به كار يا سابقه كار - Nimaa - 30-12-2011

(29-12-2011, 01:51 AM)AVA نوشته: تجربه من با نیما فرق داره. مثل اینه که سیستم اداری دانشگاهها با هم فرق دارن. من مدتی در یک دانشگاه دولتی تدریس کردم. بعد از اتمام کارم از مدیر گروه خواستم تا گواهی برای من صادر بکنه. ایشون هم در سر برگ دانشگاه و با مهر و امضای مدیر گروه گواهی برای سابقه تدریس من صادر کردند. من هم اون رو مستقیم به دارالترجمه بردم و بدون مشکلی ترجمه شد. به همین راحتی Smile
بله آوا جان. دانشگاههای دولتی مراحلی که گفتم رو ندارن. دانشگاه آزاد یه مقدار زیادی غیر نرمال عمل میکنه. ولی گواهی از همه دانشگاه آزاد ها همونطور که گفتم تایید سازمان مرکزی رو میخوان و اونها هم بدون تایید مناطق گواهی رو تایید نمیکنن.

RE: نامه اشتغال به كار يا سابقه كار - mohsen67 - 19-02-2012

درود
داشتن سابقه كاري در شركت هاي خصوصي هيچ تاثيري در پذيرش دارد ؟

RE: نامه اشتغال به كار يا سابقه كار - ice - 19-02-2012

(19-02-2012, 01:22 PM)mohsen67 نوشته: درود
داشتن سابقه كاري در شركت هاي خصوصي هيچ تاثيري در پذيرش دارد ؟
اگر به رشته تحصیلی شما مربوط باشه می تونه اثر مثبت داشته باشه، به ویژه اگر درستون تمام شده باشه انتظار می ره که در شغلی مرتبط (خصوصی یا دولتی) مشغول کار باشید.

RE: نامه اشتغال به كار يا سابقه كار - ahmadpashaei - 08-06-2012

با سلام
از استادم خواستم برم پیشش کارآموزی گفت من با شرکتهای بزرگ پروژه انجام بخشی از کار رو برمی دارم(از اون استاد معروفهای ایران در کارهای اتوماسیون صنعتی و صاحب چندکتاب در حد کتابهای مهندس ماهر هست!) استادم امروز گفت میتونم به دوستم بگم که پیمانکار اصلی هست و دارم کار تحقیقاتی رو انجام میدم که باید پیاده سازی هم بکنم! خوشحال شدم چجوووووووور ولی یواش گفت فقط نظامیه Angry منم موندم چی بگم،بهش گفتم میخوام اپلای کنم،گفت برای سفارت کنترل همینجور لقمه سر گلو مونده هست حالا با سابقه کار نظامی اونم در بخشهای مهندسی باید فکراتو بکنی (جریان دوستش رو گفت که هوافضا - کنترل بود و الان در دانشگاه ویسکانسین شدیدا به مشکل پروپوزال خورده و هی رد می کنن و میگن چون ایرانی هستی در این زمینه ها نباید کار کنی!!! ) میشه رفت اونجا و در رزومه آورد (گواهی کارآموزی) ولی برای سفارت پنهان کرد؟