آکادمیا کافه
درخواست دریافت رایگان متن کامل مقالات - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مقاله، پایان نامه، پروپوزال و تز دکتری (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87%D8%8C-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%D8%8C-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%BE%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%84-%D9%88-%D8%AA%D8%B2-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C)
+--- موضوع: درخواست دریافت رایگان متن کامل مقالات (/Thread-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%AA%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

درخواست دریافت رایگان متن کامل مقالات - Lucky - 07-02-2011

دوستان عزیز؛
با سلام و احترام

برای دریافت رایگان متن کامل مقالات و کتب خود می توانید از لینک هایی که در این تاپیک ارائه شده اند، استفاده نمائید.

همچنین با عضویت درکتابخانه مرکز تحقیقات علوم بنیادی (IPM)، می توانید از سایت کتابخانه به صورت رایگان استفاده نمایید و مقالات خود را دریافت کنید.

آدرس و شماره تماس

موفق باشید.

---------------------------------------
یادداشت مدیر:

* حداکثر تعداد مقاله‌های درخواستی در این موضوع 5 مقاله می‌باشد و احتمال این که درخواست‌های بیشتر بدون پاسخ بماند وجود دارد.

* درخواست انواع مقاله، کتاب، رساله و پایان نامه فارسی و همچنین درخواست رساله و اسناد از ایران داک غیر مجاز و ممنوع است.

* مقاله‌های پیوست شده در انجمن، پس از 30 روز حذف خواهند شد. لطفا در صورت دریافت پاسخ به تقاضای مقاله‌های خود، مقاله‌های ارائه شده را در اسرع وقت دریافت نمایید.

* لطفا برای درخواست کتاب از تاپیک "درخواست دریافت کتاب" استفاده کنید.

RE: درخواست دریافت رایگان متن کامل مقالات - MaMi - 26-04-2015

دوستان عزیز توجه داشته باشند، همونطور که به دفعات در پست های پیشین اشاره شده، اساس انجمن درخواست مقالات بر این مبناست که شما مقالاتی که احتیاج دارید ولی به Full Text آن ها دسترسی ندارید، با کمک بقیه دوستان دریافت کنید، نه اینکه جستجو برای مقالات رو هم به سایرین واگذار کنید. اگر لینک مقاله مورد نظر رو اینجا قرار بدهید، دوستانی که به اون مقالات دسترسی دارند، حتما کمک تون خواهند کرد.

​پیشاپیش ممنون از همکاری شما

RE: درخواست دریافت رایگان متن کامل مقالات - bahiman - 01-07-2015

سلام دوستان
من دسترسی به یک مقاله ندارم تا الان بیشتر از 3 بار برای همین مقاله اینجا پست گذاشتم ولی کسی جواب نداد Confused
در هر صورت از لطفتون ممنونم.
موفق باشید Smile

RE: درخواست دریافت رایگان متن کامل مقالات - Milados - 23-02-2016

سلام بر دوستان،

راستش من نمی دونم شما چی جوری مقاله هاتون رو می گیرید ولی من از این سایت استفاده می کنم:

http://sci-hub.io/

شما باید DOI مربوط به مقاله اتون رو پیدا کنید(اسم مقاله + DOI رو گوگل کنید) و در قسمت مربوط وارد کنید تا آنی به شما PDF رو تحویل بده. کلا روش بر اساس DOI است. سایتش هم فکر می کنم روسیه ایی باشه.

کاربر گرامی Behi1989 h اولین مقاله لینکش(بقیه رو خودت بگیر) :
hub.io/MTAuMTUxNy8xNDY1NjU2Ni4yMDEwLjUxNjkwMQ==/djavan2010.pdf

دوست عزیز Adel-63 من DOI مقاله ات رو پیدا نکردم.

نکته: من برای دوستمون Shihan رو رفتم چک کنم دیدم نمی شه!!! اولین باری بود که مشکل از سیستمش دیدم ولی به غیر از اینسری همیشه کار من رو سری راه انداخته.

اگه کارتون خیلی گیر بود و نتونستید کاری کنید یه ایمیل به نویسنده بزنید زیر 24 ساعت معمولا اصل رو براتون می فرستن.

موفق باشید Smile

RE: درخواست دریافت رایگان متن کامل مقالات - nazmabadcity - 24-02-2016

(23-02-2016, 11:22 PM)Milados نوشته: سلام بر دوستان،

راستش من نمی دونم شما چی جوری مقاله هاتون رو می گیرید ولی من از این سایت استفاده می کنم:

http://sci-hub.io/

شما باید DOI مربوط به مقاله اتون رو پیدا کنید(اسم مقاله + DOI رو گوگل کنید) و در قسمت مربوط وارد کنید تا آنی به شما PDF رو تحویل بده. کلا روش بر اساس DOI است. سایتش هم فکر می کنم روسیه ایی باشه.

کاربر گرامی Behi1989 h اولین مقاله لینکش(بقیه رو خودت بگیر) :
hub.io/MTAuMTUxNy8xNDY1NjU2Ni4yMDEwLjUxNjkwMQ==/djavan2010.pdf

دوست عزیز Adel-63 من DOI مقاله ات رو پیدا نکردم.

نکته: من برای دوستمون Shihan رو رفتم چک کنم دیدم نمی شه!!! اولین باری بود که مشکل از سیستمش دیدم ولی به غیر از اینسری همیشه کار من رو سری راه انداخته.

اگه کارتون خیلی گیر بود و نتونستید کاری کنید یه ایمیل به نویسنده بزنید زیر 24 ساعت معمولا اصل رو براتون می فرستن.

موفق باشید Smile

این سایت بعضی مواقع از کار می افته. این بار حدود یکی دو ماهی هست از کار افتاده. من یه سایت میشناسم عنوان مقاله رو توش سرچ میکنی و اکثر مقالات توی دیتابیسش هستن. www.booksc.org

RE: درخواست دریافت رایگان متن کامل مقالات - M.MN - 22-03-2016

سلام دوستان
برای درس میکروب صنعتی 5 تا مقاله می خوام که این 5تا در مورد یک موضوع باشن...
موضوع بر اساس متابولیت های میکروبی مانند(استفاده از باکتری های اسید لاکتیک در کشت آغازگر_تولید آنزیم آمیلاز توسط آسپرژیلوس_تولید پروتئین تک یاخته و .....)تولید شکلات تخمیری یا یک محصول دیگه تخمیری.....
نتونستم 5 تا مقاله با یک عنوان و مرتبط به هم پیدا کنم باید 5 تا مقاله پیدا کنم و بصورت گزارش کار تحویل بدم لطفا کمک کنید

RE: درخواست دریافت رایگان متن کامل مقالات - Chemical.Eng - 17-03-2017

سلام 

متاسفانه نتونستم این مقاله رو دانلود کنم. اگر لطف کنین: 

Chitin, Chitosan and Derivatives for Wound Healing and Tissue Engineering

RE: درخواست دریافت رایگان متن کامل مقالات - Matinking - 18-03-2017

(17-03-2017, 11:51 PM)Chemical.Eng نوشته: سلام 

متاسفانه نتونستم این مقاله رو دانلود کنم. اگر لطف کنین: 

Chitin, Chitosan and Derivatives for Wound Healing and Tissue Engineering

Here you go...

RE: درخواست دریافت رایگان متن کامل مقالات - Faezeh_M - 21-03-2017

سلام و سال نو مبارک

لطفا این مقاله رو برای من بذارید