آکادمیا کافه
نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان (/Thread-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%85%D8%AA%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - mgorji - 17-08-2015

دوستان من از یک استاد در استرالیا چنین جوابی گرفتم و سوال های ایشون من رو نگران کرده ممکنه من رو راهنمایی کنید چه طور باید جوابشون رو بدم

Thanks for your enquiry. Can you provide me with some more information please?

1.       What date do you mean by Fall 2016? We have different times for each season in Australia.
2.       Can you send me your academic transcript and grades achieved in your Masters and UG programs?
3.       Are you speaking to anyone else in my department or at this or another Australian University?
4.       Are you interested in tick-by-tick financial data and modelling?

I currently have 5 PhD students under my supervision. However, 3 or 4 of these plan to submit their thesis by the end of 2015. Thus, I may be available in 2016 to take on new PhD students

در مورد سوال اول ایشون من از کجا باید این اطلاعات رو در بیارم؟ خوب پاییز 2016 معلومه یعنی چی دیگه من نگفتم by!
در مورد ریز نمرات و مدرک من ترجمه این مدارک رو الان ندارم امکانش هست براشون توضیح بدم و مهلت بگیرم؟
در مورد سوال سوم من نگران شدم چرا این قضیه این قدر براشون مهمه؟ بله من با 2 یا 3 استاد در دانشگاه های دیگه صحبت کردم ولی جوابی ازشون نگرفتم باید این رو بگم؟
ممنون از پاسخ شما

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - Torkan - 17-08-2015

درود

من نقل قول نمیکنم تا دوستان دیگر هم نظر بدن.  در مورد سوال اول اطلاعی ندارم ولی ممکنه منظورش این باشه زمان دقیق که میخوای بیای رو مشخص کن چون اون دانشگاه در استرالیا ممکنه سیستمش rolling باشه و مثلا تاریخ شروعش در یک فصل 3 مورد باشه.
2- بله میشه توضیحات بدید ولی ای کاش آماده داشتید. آیا دانشگاه ریزنمره انگلیسی نمیده؟ آیا نمیتونید ترجمه غیر رسمی بکنید حداقل در این مورد؟ شما اگر تا یک یا دو هفته یا حتی یه ماه میتونید آماده کنید بهش بگید به محض دریافت اتچ میکنید.
3- اصلا نگرانی نداره. بگید بله 3 تا ایمیل فرستادم به استادانی در دانشگاههای دیگر که زمینشون نزدیک شما بود و جای خالی نداشتن. الان شما چزو کسایی هستید که زمینشون خیلی بهم نزدیکه
4- این مورد رو میخواید کار کنید؟ یعن پروژه ایشان برای شما در مورد (tick-by-tick financial and modelling) خواهد بود.

پ.ن: ارتباطتون رو با ایشون قطع نکنید. به نظرم متمایل هستن.(هر چند ریزنمرات عامل مهمی در جواب نهایی ایشان خواهد بود)

بااحترام،
ترکان

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - ice - 17-08-2015

در مورد سوال اولشون استراليا در نيمكره جنوبي قرار داشته، فصلهاشون با ما فرق دارند و الان در زمستان به سر مي برن. وقتي شما مي گيد پاييز 2016 احتمالا بهار اونا باشه. همان طور كه تركان راهنمايي كردند زمان دقيق رو مشخص كنيد و بهتر ماه مورد نظرتون رو با توجه به ترم هاي تحصيلي و فصل هاي استراليا بهشون بگيد تا منظورتون مشخص بشه.

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - mgorji - 17-08-2015

سلام
دوستان در پاسخ به این ایمیل

1.What date do you mean by Fall 2016? We have different times for each season in Australia.
2.Can you send me your academic transcript and grades achieved in your Masters and UG programs?
3.Are you speaking to anyone else in my department or at this or another Australian University?
4.Are you interested in tick-by-tick financial data and modelling?
این جواب ها به نظرتون مناسبه؟

Many thanks for your considerations.

1. I would like to apologize for any confusion caused through my email. I would like to apply for the July 2016. 
2. Since I do not have translated documents at the moment, I would be grateful if you give me time to prepare them. Surely, I do my best to prepare them as soon as possible.3. No, I spoke with one professor at an Australian University in the past, but he did not have a vacant PhD position.
4. Yes, this is one of my favorite issues in Finance.

ممنون از شما

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - Torkan - 17-08-2015

(17-08-2015, 10:45 PM)mgorji نوشته: سلام
دوستان در پاسخ به این ایمیل

1.What date do you mean by Fall 2016? We have different times for each season in Australia.
2.Can you send me your academic transcript and grades achieved in your Masters and UG programs?
3.Are you speaking to anyone else in my department or at this or another Australian University?
4.Are you interested in tick-by-tick financial data and modelling?
این جواب ها به نظرتون مناسبه؟

Many thanks for your considerations.

1. I would like to apologize for any confusion caused through my email. I would like to apply for the July 2016. 
2. Since I do not have translated documents at the moment, I would be grateful if you give me time to prepare them. Surely, I do my best to prepare them as soon as possible.3. No, I spoke with one professor at an Australian University in the past, but he did not have a vacant PhD position.
4. Yes, this is one of my favorite issues in Finance.

ممنون از شما

درود
Thanks for your consideration

I would like to apologize for any confusion caused through my email. I would like to apply for the July 2016

Since I have not translated my transcripts at the moment, I would be grateful if you give me some time to prepare them. Surely, I do my best to prepare them as soon as possible

As a matter of fact, I spoke with a professor at an Australian University , but he did not have a vacant PhD position

Actually, this is one of my favorite issues in Finance

اگر در مورد اون موضوع کمی اطلاعات در حد دو سطر دارید بنویسید چون حتما استاد خواهد خواند  ایمیلتون رو حتی اگر دراز باشه.
احتمال داره مصاحبه بذاره باهاتون اگر ریزنمراتتون  متقاعدش کنه!
جواب سوال اول خیلی قشنگه!

بااحترام
ترکان

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - nasim1234 - 18-08-2015

(17-08-2015, 11:10 PM)afrooz.a نوشته: سلام
من مدرک زبان آیلتس ندارم. در واقع تا یک یا یکسال و نیم آینده مدرکمو میگیرم. چون تازه دارم شروع میکنم و سطح زبانم متوسطه
توی رزومه ای که واسه استاد میدیم حتما باید language skill باشه؟ من که سطحم اینطوریه چی باید بگم؟

برای کی میخواین اپلای کنین؟ اگر سال آینده میخواین اپلای کنین که الان ایمیل به استاد زدن تاثیری نداره اگه امساله اپلایتون که زبانتون رو باید نهایتا تا چند ماه دیگه بگیرین. (امتحان تافل یا ایلتس رو بدین)

به هر حال میتونین به نمره اشاره نکنین و به جاش بنویسین fluent مثلا یا هر سطحی که هستین.

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - afrooz.a - 18-08-2015

(18-08-2015, 03:26 AM)nasim1234 نوشته: برای کی میخواین اپلای کنین؟ اگر سال آینده میخواین اپلای کنین که الان ایمیل به استاد زدن تاثیری نداره اگه امساله اپلایتون که زبانتون رو باید نهایتا تا چند ماه دیگه بگیرین. (امتحان تافل یا ایلتس رو بدین)

به هر حال میتونین به نمره اشاره نکنین و به جاش بنویسین fluent مثلا یا هر سطحی که هستین.

ممنون از جواب
آره من واسه سال آینده میخوام، چون اسفند دفاع دارم. می خواستم زودتر ایمیل بزنم تا هم روال کار دستم بیاد هم آشنایی پیدا کنم با مکاتبه کردن با استاد.
یعنی زوده از الان؟
من سطح زبانم متوسطه و روان صحبت نمیکنم. واسه سطح زبانم چی باید توی نامه بنویسم؟

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - afrooz.a - 18-08-2015

سلام
من اول شروع کنم به کلاس آیلتس رفتن یا از الان برای مکاتبه شروع کنم؟
من اسفند دفاع دارم. زبانم هم متوسطه و حداقل تا یکسال کار داره

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - sepinaz - 18-08-2015

(18-08-2015, 06:06 PM)afrooz.a نوشته: سلام
من اول شروع کنم به کلاس آیلتس رفتن یا از الان برای مکاتبه شروع کنم؟
من اسفند دفاع دارم. زبانم هم متوسطه و حداقل تا یکسال کار داره

حالا به هر روشی که به نظرتون مناسبه از الان شروع به خوندن زبان کنید
اصلا امسال نیازی به مکاتبه با اساتید نیست
شما مکاتبه می کنید تا ببینید که پوزیشن خالی برای ترم فال 2016 دارند یا نه از الان که نمیشه

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - mgorji - 03-09-2015

دوستان من این جواب رو از استاد دریافت کردم

Thanks for your note. You have a very nice CV.  We have decided not to open the master in risk management at IAE this year, and we will probably not open it next year. Otherwise, I would have encouraged you to apply to the master, which is the natural first step towards a thesis.

I suggest you reach out to Sophie Moinas, who heads our finance department. She will advise you on whether you would be able to join our master’s program in Finance. If that were the case, you were still interested in risk management, and were doing well in your master, I would be ready to supervise your thesis. 

Good luck with your queries. Keep me posted.

در جواب اگر بگم

[font=MS Pゴシック]Many thanks for your considerations and suggestions[/font]
.
I am really interested in the Finance program presented at the Toulouse School of Economics, and researching under your supervision would be a great opportunity for me, but I cannot continue my education without financial support. So, I would like to apply for PhD program and I am looking for RA or TA position. I would be really grateful if you could kindly introduce me to one of your coworkers who has vacant PhD student positions 
and his research area is close to my interests.
مناسبه آیا؟
[font=MS Pゴシック]ممنون[/font]