آکادمیا کافه
نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان (/Thread-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%85%D8%AA%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - m0h3n - 23-12-2013

(23-12-2013, 03:41 AM)'artash' نوشته:
با سلام
دوستان نظرتون در مورد متن ایمیل من چی هستش ؟
Dear Professor,
I am graduate in Financial Management (M.A). I want to continue my studying in Ph.D course .
I am a active student in research and am interested in financial researches.
I have practiced many articles with subjects : 1. Banking 2.  Stock Market and Stock Returns  3.Investment and Decision Making  4.Corporate Governance and at last Neural Networks.
Also I have taught some courses at university.
Dear professor I want to be your student and perform my researches Under your guidance and I have prepared myself to do all tasks such as: researches and etc... 
that I have to perform them.
May you please accept me as your student in the future . I promise you that I will be one of your best student.
I ask you please give me a chance to show my abilities to you.

Dear Professor X,
I’m holder of Master/Bachelor degree in Financial Management and I’m about to pursue my studies towards PhD in this field.
Looking at your personal webpage, I found your research interests identical to those of mine. In fact, I’m particularly interested in financial researches.
واسه قسمت آرتیکل ها من متوجه نشدم شما چی میخاید بگید!
In addition, I have worked as Teaching Assistant for X semesters/years at my university.
I will be grateful if you consider me as a candidate to join your research group as a PhD student in Fall/Winter 2014/5.
More information about my background and experiences can be found in the attached CV and I will be happy to provide more details and answer possible questions you may have.
Thank you for your time and I eagerly looking forward to hear from you.
Best Regards
(your name)

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - Emir - 23-12-2013

(23-12-2013, 04:22 PM)'m0h3n' نوشته:

Dear Professor X,
I’m holder of Master/Bachelor degree in Financial Management and I’m about to pursue my studies towards PhD in this field.
Looking at your personal webpage, I found your research interests identical to those of mine. In fact, I’m particularly interested in financial researches.
واسه قسمت آرتیکل ها من متوجه نشدم شما چی میخاید بگید!
In addition, I have worked as Teaching Assistant for X semesters/years at my university.
I will be grateful if you consider me as a candidate to join your research group as a PhD student in Fall/Winter 2014/5.
More information about my background and experiences can be found in the attached CV and I will be happy to provide more details and answer possible questions you may have.
Thank you for your time and I eagerly looking forward to hear from you.
Best Regards
(your name)

مرسی دوست من

در قسمت مقالات فقط خواستم بگم که من در این حوزه های مالی قادر هستم تحقیق کنم و قبلا هم در تین حوزه ها مقاله نوشتم .

در مورد تدریس من بعنوان استاد دعوت شده در پند تا دانشگاه تدریس کردم .

و اخر اینکه نمیخوام در اول رزومم رو اتچ کنم ایا ایراد داره ؟

دوست من شرمنده اگه بتونین اینا رو واسم اصلاح کنین خیلی ممنون میشم

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - yousi - 24-12-2013

(23-12-2013, 05:10 PM)'artash' نوشته:
مرسی دوست من
در قسمت مقالات فقط خواستم بگم که من در این حوزه های مالی قادر هستم تحقیق کنم و قبلا هم در تین حوزه ها مقاله نوشتم .

سلام
اون فسمت هایی که سوال کردین رو در ادامه اون نوشته قبلی که دوستمون نوشته بود میگم
I am particularly interested in financial research and I had already done some research about it

I was visiting professor in some universities

به نظر من اگر CV رو فرار بدید بهتره چون احتمال اینه جواب بدن بیشتر میشه. بازم خودتون میدونید

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - aryangolden - 24-12-2013

به جای professor از lecturer استفاده شه فک کنم بهتره...،[img]images/smilies/smile.gif[/img]
ضمن اینکه استاد اگه رزومتون رو نخونه چطوری میخواد تصمیم بگیره، من که جای استاده بودم کلا بیخیال میشدم و جواب نمیدادم اصلا،

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - Emir - 24-12-2013

مرسی دوستان بابت پاسخهاتون
متنهای زیر رانوشتم اگه اشکالی دارن بی زحمت واسم سابمیت کنین .
I am interested in financial researches in Investment and Decision Making, Banking,Stock Market and Stock Returns, Corporate Governance and at last Neural Networks and also I have practiced papers in mentioned subjects

I was invited professor in some Universities and I have taught some courses about Finance

با تشکر  

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - Torkan - 24-12-2013

(24-12-2013, 11:28 AM)'artash' نوشته: مرسی دوستان بابت پاسخهاتون
متنهای زیر رانوشتم اگه اشکالی دارن بی زحمت واسم سابمیت کنین .
I am interested in financial researches in Investment and Decision Making, Banking,Stock Market and Stock Returns, Corporate Governance and at last Neural Networks and also I have practiced papers in mentioned subjects
I was invited professor in some Universities and I have taught some courses about Finance
با تشکر  

نظر من:اگه منظورتون مقاله هستش از paper که practice هم میشه نوشت که اوردین(به معنی پرداختن به کاری هست)...اگه چاپ کردین خوب بگین published یا اگه در دست کار هست بگینunder preparation
حتما تو رزومه نام مقاله ها رو بیار(چه چاپ شده چه در حال چاپ)
I am interested in financial researches in Investment and Decision Making, Banking,Stock Market and Stock Returns, Corporate Governance, and Neural Networks. It is worth to note that I have practiced papers in mentioned subjects.
دومی
I was invited by some professors in various Universities and I have taught some courses about Finance.
و یا به طور اختصار:
I have had a lot of experiences in teaching different courses in Finance.
بااحترام

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - m0h3n - 24-12-2013

(23-12-2013, 05:10 PM)'artash' نوشته:
مرسی دوست من

In fact, I’m interested in financial researches, from which I’m particulary interested in the following areas:
Banking, Stock Market, Investment and Decision making, Corporate Goverance as well as Neural Networks.
Aformentioned areas are those I’ve already done reasearch and published papers in.

Moreover, I have been invited as lecturer at some universities for X semesters/years.
خوب اول ایمیل اتچ نکنید، آخر ایمیل اتچ کنید Smile
دوست عزیز، بنظرم بهتر هست CV رو اتچ کنید در غیراینصورت استاد خیلی نمیتونه روی شما ارزیابی داشته باشه.
شما در متن ایمیل چکیده ای از key words خودتون رو میگید و استاد اگر براش اوکی باشه به CV مراجعه میکنه.
در نهایت تصمیم با خودتون هست
موفق باشید

[برش] نمونه متن ایمیل برای رد کردن یا پذیرفتن پذیرش - fha - 17-02-2014

به من مدیر گروه ایمیل زد و گفت پذیرش رو به زودی بهت میدیم. فاندت ولی هنوز معلوم نیست. زودتر هم بگو میای یا نه!
بعد خب اگه فاند بدن میرم دیگه!
حالا الان باید بهش چی جواب بدم که فاند هم بدن و برم؟!

RE: نمونه متن ایمیل برای رد کردن یا پذیرفتن پذیرش - Torkan - 18-02-2014

(17-02-2014, 11:42 PM)'fha' نوشته: به من مدیر گروه ایمیل زد و گفت پذیرش رو به زودی بهت میدیم. فاندت ولی هنوز معلوم نیست. زودتر هم بگو میای یا نه!

سلام
گفتن پذیرش رو زودی بهت میدیم زودتر بگو میای یا نه؟!میتونم بپرسم کدوم کشور هست؟
ببخشید دوست عزیز آیا واسه دانشگاه دیگه ای هم اقدام کردید یا پذیرش گرفتید؟
آیا این دانشگاه همون دانشگاهی هست که هدف رو روش گذاشتید؟ یعنی حاضرید مثلا بدون فاند برید به این دانشگاه و با فاند به یکی دیگه نه؟!
این سوالات رو میپرسم که اول شرایط رو بسنجین و زیاد به تعجیل کردن اینا اهمیت ندید
به نظر من که باید صبر کنید پذیرش بیاد و فاندتون مشخص بشه و سایر دانشگاهها رو هم در نظر اگر گرفته باشید نتیجه اونا هم بیاد بعد بهترین رو انتخاب کنید.
اینا نظر من بود. البته کار مدیر گروه هم به نظرم زیاد جالب نیست.یعنی چی آخه پذیرش رو میدیم بهت میای یا نه اونم با عجله! آخه مساله زندگی هستش شوخی که نیست با عجله تصمیم بگیرید.
به نظر من دقت کنید به نظر من شما بهتره بگید من تمام شرایط رو بررسی میکنم بعد تصمیم میگیرم اگه اجازه بدید. (در ضمن خوب بگید فاند هم مهمه)...بی رو در بایستی
بااحترام

RE: نظرخواهی در مورد متن ایمیل به استادان - nt_sunshine - 20-02-2014

(17-02-2014, 11:42 PM)'fha' نوشته: به من مدیر گروه ایمیل زد و گفت پذیرش رو به زودی بهت میدیم. فاندت ولی هنوز معلوم نیست. زودتر هم بگو میای یا نه!

یک کلمه بگو متشکرم. منتظر نامه رسمی پذیرشم از طرف شما هستم.
هر وقت نامه پذیرشت اومد اونوقت توش هم فاندت معلومه هم نوشته شما تا چه زمانی فرصت داری به دانشگاه اعلام کنی که می پذیری آفری که بهت دادن یا نه. 
خودمونیم شاهکارن بعضی دانشگاه ها با ایمیل هاشون!