آکادمیا کافه
سالم رسیدن بسته پستی به مقصد - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: پست مدارک (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9)
+---- موضوع: سالم رسیدن بسته پستی به مقصد (/Thread-%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%85-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%BE%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%82%D8%B5%D8%AF)

[برش] ارزانترن مرکز پست جهت ارسال بسته پستی به خارج - faeze23 - 20-12-2014

سلام بر دوستان عزیز
یک مسله خیلی مهم برام پیش اومده
مدارکم که تاییدکردند و ازتهران پست کردن مچاله برام فرستادن انگار از ماشین لباسشویی در اوردن :-(
خوبه تهران به مشهد بوده بین المللی نبود....
اون به کنار نگران این قضیه شدم برای پورتفولیویی که باید بفرستم کلی دارم هزینه میکنم رو گلاسه بزنم و طراحی شه و ... که جذاب و قابل قبول بشه اگر این بلا تو پست سرش بیاد چکار کنم؟؟!!
دوستان لطفا تجارب پستی تون رو بگید خیلی نگران شدم :'(
با تی ان تی به کانادا میخام بفرستم...
ممنون

RE: ارزانترن مرکز پست جهت ارسال بسته پستی به خارج - Andre - 20-12-2014

(20-12-2014, 12:33 PM)'faeze23' نوشته: سلام بر دوستان عزیز
مدارکم که تاییدکردند و ازتهران پست کردن مچاله برام فرستادن انگار از ماشین لباسشویی در اوردن :-(
اون به کنار نگران این قضیه شدم برای پورتفولیویی که باید بفرستم کلی دارم هزینه میکنم رو گلاسه بزنم و طراحی شه و ... که جذاب و قابل قبول بشه اگر این بلا تو پست سرش بیاد چکار کنم؟؟!!
ممنون

با DHL بفرستید مشکلی نخواهد بود. اگر خیلی نگران هستید از طرح های گران تر استفاده کنید.

RE: ارزانترن مرکز پست جهت ارسال بسته پستی به خارج - saaaaam - 20-12-2014

'faeze23 dateline='' نوشته: سلام بر دوستان عزیز
ممنون

سلام بر شما
دوست خوب بنظر من ارزانترین پست بین المللی شرکت پست تی ان تی هست و ارزانترین شعبه هم شعبه شهرک غرب هست

RE: ارزانترن مرکز پست جهت ارسال بسته پستی به خارج - faeze23 - 20-12-2014

ممنون از راهنمایی تون
از همین سرویسها استفاده میکنم فقط میخوام بدونم تا زمانیکه بسته تو ایرانه همچین کاری باهاش نکنند
مدارک من رو تو پاکت تا زده بودند شانس اوردم پاکت حبابدار بود خط تا نیفتاده ولی همه اش شکسته شده..
با خودم گفتم پورتفولیو یا مدارکم رو تو جعبه بزارم روشم بنویسم شکستنی...! فقط اونجا برسه احتمالا میگن این جعبه چیه و جالب نیس...
با پستهای بین المللی بسته رو بازنمیکنند؟؟

RE: ارزانترن مرکز پست جهت ارسال بسته پستی به خارج - saaaaam - 20-12-2014

'faeze23 dateline='' نوشته: ممنون از راهنمایی تون
از همین سرویسها استفاده میکنم فقط میخوام بدونم تا زمانیکه بسته تو ایرانه همچین کاری باهاش نکنند
مدارک من رو تو پاکت تا زده بودند شانس اوردم پاکت حبابدار بود خط تا نیفتاده ولی همه اش شکسته شده..
با خودم گفتم پورتفولیو یا مدارکم رو تو جعبه بزارم روشم بنویسم شکستنی...! فقط اونجا برسه احتمالا میگن این جعبه چیه و جالب نیس...
با پستهای بین المللی بسته رو بازنمیکنند؟؟

سلام
دوست عزیز شرکتهای پستی بین المللی همچین کاری نمی کنند کافی هست بهشون جریان را بگی همه چی را در نظر می گیرند

RE: سالم رسیدن بسته پستی به مقصد - atefeh_J - 04-01-2015

با سلام
دوستان اگه دانشگاه ذکر کرده باشه مدارکتان حتما از طرف دانشگاه  پست بشه و من خودم پست TNT کنم موردی پیش میاد؟

RE: سالم رسیدن بسته پستی به مقصد - Leopold - 04-01-2015

فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد. همین که توسط دانشگاه مهر و موم شده باشه کافیست. اگر خیلی نگران هستید می تونید به جای مشخصات خودتون به عنوان فرستنده آدرس دانشگاهتون بدید (به جز دانشگاه شریف و چند تا دانشگاه دیگه وابسته به ... که تحریم هستند). البته اگر هر دو مدرک لیسانس و ارشدتون از یک دانشگاه گرفتید می تونید این کار کنید در غیر این صورت بهتره مشخصات خودتون بدید چون بعید میدونم دانشگاهی قبول کنه تا مدرک یک دانشگاه دیگه رو در کنار سایر مدارک پست کنه. 
(04-01-2015, 10:06 PM)'atefeh_J' نوشته: با سلام
دوستان اگه دانشگاه ذکر کرده باشه مدارکتان حتما از طرف دانشگاه  پست بشه و من خودم پست TNT کنم موردی پیش میاد؟

RE: سالم رسیدن بسته پستی به مقصد - Simon2007 - 05-01-2015

(04-01-2015, 10:06 PM)'atefeh_J' نوشته: با سلام

سلام
تو کدوم دانشگاه درس خوندید؟ علت اینکه از خود دانشگاه ارسال نکردید چیه؟ شهرستان بوده؟ 
من توصیه نمیکنم. حتی اگر درصد آشکار شدنش کم باشه در صورتی که روش سختگیری باشه در دانشگاه مقصد ، هزینه بالایی رو از دست میدید. باز هم هرطور صلاح میدونید.
ارادت 

RE: سالم رسیدن بسته پستی به مقصد - atefeh_J - 05-01-2015

پست tnt از پست دانشگامون زود تر میرسه و اگه امکانش باشه که خودم پست کنم میتونم بدم به دوستم که داره میره آخر هفته دانشگاه مقصد برام ببره. خب این جوری خیلی سریعتر مدارکم میرسه. ولی اگه اجباری باشه و منع داشته باشه مجبورمم از پست دانشگاه بفرستم