آکادمیا کافه
تحصیل در اتریش - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: اتریش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)
+----- انجمن: تحصیل در اتریش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)
+----- موضوع: تحصیل در اتریش (/Thread-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: پذیرش از اتریش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - ahmadpashaei - 19-03-2012

آره می دونستم برای ارشد تقریبا اصلا انگلیسی نداره ولی اینم شنیده بودم که چندان قوی نیستن.

RE: پذیرش از اتریش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - rulany - 20-03-2012

نه اصلا! TU Wien یکی از بهترین دانشگاه های فنی اروپاست.گراتز و ... هم دانشگاه های خوبی داره. البته بستگی داره با کجا مقایسه میگیری.اگر با MIT خوب بله دانشگاه خوبی نیست .اما با دانشگاه های ایران و یا مالزی و... مطمئنا خیلی عالیه

RE: پذیرش از اتریش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - امین - 22-03-2012

با سلام سال نو مبارک
من دانشجو معماری مقطع کارشناسی دانشگاه آزاده مشهدم. می خوام ارشد معماری دانشگاه فنی یا هنر اتریش بخونم، اول اینکه می‌خوام بدونم توی این دوتا دانشگاه با شرایطی که دارم می‌تونم پذیرش یا بورسیه بگیرم؟دوم اینکه لطفا اگه دانشگاه دیگه هم هست معرفی‌ کنین و رنکینگِ معماری دانشگاه دیگه هم بگین.
معدل ۱۷.۳۰ (نمره همه دروس تخصصی بالاتر از دروس عمومی) / تا الان ۲ترم آلمانی‌ خوندم ولی ۱سال دیگه کارشناسی طول میکش می‌تونم ۸ترم بخونم/ ielts ۶.۵
و اینکه دکتر حل فروش (استاد فنی‌ وین) در این ترم استاد من در دانشگاه هستن چه‌جوری می‌تونم برای پذیرش یا بورسیه از ایشون کمک بگیرم.

با تشکر

RE: پذیرش از اتریش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - anahyta - 12-04-2012

سلام به همه
من لیسانس دارم، دوساله درسم تموم شده، حالا می‌خوام دوباره واسه لیسانس از دانشگاه تکنیک وین پذیرش بگیرم.
همه جا نوشته شرط پذیرش دانشجو بودن تو ایرانه. می‌خواستم ببینم من با این شرایط می‌تونم پذیرش بگیرم؟

RE: پذیرش از اتریش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - spt - 14-04-2012

(12-04-2012, 08:50 PM)anahyta نوشته: سلام به همه
من لیسانس دارم، دوساله درسم تموم شده، حالا می‌خوام دوباره واسه لیسانس از دانشگاه تکنیک وین پذیرش بگیرم.
همه جا نوشته شرط پذیرش دانشجو بودن تو ایرانه. می‌خواستم ببینم من با این شرایط می‌تونم پذیرش بگیرم؟
سلام و خوش آمدید Smile
امیدوارم بتونیم اینجا بهتون کمک کنیم و در آینده شما هم به هم وطن هاتون کمک کنید...
نمیدونم منظورتون از دانشگاه تکنیک وین دانشگاه فنی وین هست یا دانشگاه تکنیکوم وین!! (چون هر دو تا هست!)
و نمیدونم منظورتون از همه نوشته کجاست!! اما به نظر من اگه شرایطتون مناسب باشه بله میتونید پذیرش بگیرید... یعنی این که الان دانشجو نیستید باعث رد شدنتون نمیشه...

البته مطمئن نیستم و این نظر منه...

موفق باشید و ایشالا که از وین هر چه زود تر پذیرش بگیرید Smile

RE: پذیرش از اتریش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - changizi_2010 - 26-04-2012

(18-03-2012, 03:59 PM)mazdak102 نوشته: سلام
تبریک برای اخذ پذیرش و هم سال نو
زبان تدریس در رشته مکانیک در مقطع فوق لیسانس چیست؟
رزومه خودتو بذاری ممنون میشم.
چند وقت طول کشید نتیجه پذیرش بیاد؟
خودت اقدام کردی یا کارتو به موسسه دادی ؟
من خودم هنوز سربازی نرفتم میخوام برم بعد به طور جدی دنبال کارهای پذیرش بیفتم اگر راهنمایی کنیم
با سلام
مرسی و ممنون
زبان تدریس آلمانیه .
معدلم 17 بوده و ریزنمراتم هم خوب بوده .سابقه کار خوبی هم داشتم . ولی مهم ریز نمراته.
من یه بار مدترکم برگشت خورد واسه یه مهر تاییدیه با یکبار برگشت مدارکم تقریبا" 50 روز شد.
دادم به موسسه.
من توصیه میکنم اول خدمت بری چون بدون پایان خدمت که یکی از دوستام رفته بود خیلی پاسکاری داشت.

RE: پذیرش از اتریش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - changizi_2010 - 26-04-2012

(12-04-2012, 08:50 PM)anahyta نوشته: سلام به همه
با سلام خدمت دوست عزیز
من خودم نمیدونم اما شنیدم میشه چون یکی از دوستام از طریق یه وکیل تونسته بود این کارو انجام بده
موفق باشی.

RE: پذیرش از اتریش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - anabita - 30-09-2012

سلام میشه منا سریع راهنمایی کنید...من و همسرم هند درس میخونیم...همسرم سربازی نرفته و با وثیقه از کشور خارج شده...حالا واسه پذیرش باید برگردیم ایران؟ و من به عنوان همسر میتونم ویزای همراه بگیرم؟
هزینه زندگی ما قراره از ایران تامین بشه...به نظرتون مقدور هست با این اوضاعه یورو؟
مرسی اگه جواب بدید

RE: پذیرش از اتریش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - Saeid - 30-09-2012

(30-09-2012, 01:54 AM)anabita نوشته: سلام میشه منا سریع راهنمایی کنید...من و همسرم هند درس میخونیم...همسرم سربازی نرفته و با وثیقه از کشور خارج شده...حالا واسه پذیرش باید برگردیم ایران؟ و من به عنوان همسر میتونم ویزای همراه بگیرم؟
هزینه زندگی ما قراره از ایران تامین بشه...به نظرتون مقدور هست با این اوضاعه یورو؟
مرسی اگه جواب بدید
اوضاع یورو که بستگی به خودتو داره. ولی سوالتون رو واضح تر مطرح کنید. شما الان دانشجو هستید و تو کشور دیگه میخایید ادامه بدید؟ با شرط ادامه تحصیل همسر شما از ایران خارج شده؟ لطفا سوالتون رو اینجا مطرح کنید.

RE: پذیرش از اتریش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس - erfan_erfan - 01-11-2012

درود دوستان
کل پرسه اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش حدودا چند روزطول میکشه؟