آکادمیا کافه
سوالات اولیه و کلی برای آشنایی با آزمون GRE - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-General)
+---- موضوع: سوالات اولیه و کلی برای آشنایی با آزمون GRE (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%87-%D9%88-%DA%A9%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-GRE)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

سوالات اولیه و کلی برای آشنایی با آزمون GRE - shahryarfe - 23-08-2012

سلام
کسی‌ که دیپلم داره میتون واسه gre امتحان بده؟

RE: سوالات اولیه و کلی برای آشنایی با آزمون GRE - Pejman - 23-08-2012

(23-08-2012, 10:06 PM)shahryarfe نوشته: سلام
کسی‌ که دیپلم داره میتون واسه gre امتحان بده؟

سلام دوست عزیز، خیر. آزمون GRE که مخفف Graduate Record Examination هست، همونطور که از اسمش پیداست برای متقاضیان فوق لیسانس و دکترا هست. تا جایی که من می دونم برای متقاضیان لیسانس، آزمون های SAT و ACT به کار می ره.

سوالات اولیه و کلی برای آشنایی با آزمون GRE - amirhossein.gh - 24-08-2012

(24-08-2012, 03:03 PM)shahryarfe نوشته: سلام
با دیپلم می‌شه امتحان gre داد؟
موقع ثبت نام کسی گیری بهتون نمی ده ! اصن بچه دبستانی بیاد ولی وقتی این امتحان به دردتون نمیخوره واسه چی میخاین پول الکی بدین
کسایی که واسه لیسانس میخان برن آمریکا باید امتحان SAT رو بدن که متاسفانه تو ایرانم برگزار نمیشه و باید به دبی یا ترکیه برین

RE: سوالات اولیه و کلی برای آشنایی با آزمون GRE - Cortex - 03-09-2012

دوستان حكايت نمره GRE جديد رو من نفهميدم؛ يعنى چى حداقل ١٣٠ و حداكثر ١٧٠؟ خب چرا از صفر تا ٤٠ نيست؟ من هيچى ننويسم ١٣٠ ميشم؟ يعنى چى اين؟

RE: سوالات اولیه و کلی برای آشنایی با آزمون GRE - Pejman - 03-09-2012

امید جان قبلاً هم نمره از 200 تا 800 بود. حالا دلیل اینکه از 0 چرا شروع نشده رو نمی دونم. ولی اگر هیچی ننویسی نمره ات 130 نمی شه، می نویسه NS که مخفف No score هست. اینجا گفته شده.

سوالات اولیه و کلی برای آشنایی با آزمون GRE - etien - 03-09-2012

با سلام.من دانشجوی سال دوم برق هستم و از الان قصد دارم برای GREوتافل بخونم.سطح زبانم تا سرadvanceهست(به خاطر کنکور مجبور شدم ولش کنم!!!)نمی دونم از کجا باید خوندن رو شروع کنم و از چه کتابی.صادقانه هم بگم چیز زیادی ازGREنمیدونم در حد اینکه از چه بخش هایی تشکیل شده و برای فاند لازمه!!اما سوالای اصلیم یکیش همین بالایی بود دوتاشم ایناس(که خیلی ابتداییه... میدونم!!!!)

1)نمره GREهر چی بالاتر باشه بهتره یا مثل رتبه های کنکور هرچی پایین تر؟

2)برای رشته من هم GRE subject وجود داره؟چون تو یه جایی خوندم برای رشته هایی مثل زیست و روانشناسی و ...میخوان نه فنی.

ممنون میشم جواب بدید.

RE: مشاوره بمنظور آمادگی برای امتحان GRE General - amirhossein.gh - 03-09-2012

(03-09-2012, 08:49 PM)etien نوشته: با سلام.من دانشجوی سال دوم برق هستم و از الان قصد دارم برای GREوتافل بخونم.سطح زبانم تا سرadvanceهست(به خاطر کنکور مجبور شدم ولش کنم!!!)نمی دونم از کجا باید خوندن رو شروع کنم و از چه کتابی.صادقانه هم بگم چیز زیادی ازGREنمیدونم در حد اینکه از چه بخش هایی تشکیل شده و برای فاند لازمه!!اما سوالای اصلیم یکیش همین بالایی بود دوتاشم ایناس(که خیلی ابتداییه... میدونم!!!!)

2)برای رشته من هم GRE subject وجود داره؟چون تو یه جایی خوندم برای رشته هایی مثل زیست و روانشناسی و ...میخوان نه فنی.

ممنون میشم جواب بدید.
با سلام

با خوندن پست های قدیمی و پاسخ های آنها متوجه افرادی خواهید شد که شرایط مشابه شما داشتند

1)نمره بالاتر بهتره
2)خیر برای برق سابجکت وجود نداره

موفق باشید Shy

RE: سوالات اولیه و کلی برای آشنایی با آزمون GRE - Karim - 04-09-2012

(03-09-2012, 08:49 PM)etien نوشته: با سلام.من دانشجوی سال دوم برق هستم و از الان قصد دارم برای GREوتافل بخونم.سطح زبانم تا سرadvanceهست(به خاطر کنکور مجبور شدم ولش کنم!!!)نمی دونم از کجا باید خوندن رو شروع کنم و از چه کتابی.صادقانه هم بگم چیز زیادی ازGREنمیدونم در حد اینکه از چه بخش هایی تشکیل شده و برای فاند لازمه!!اما سوالای اصلیم یکیش همین بالایی بود دوتاشم ایناس(که خیلی ابتداییه... میدونم!!!!)

ممنون میشم جواب بدید.

درود بر شما،
اتفاقا همین امروز داشتم فکر می کردم که چندسال آینده (شایدم برخی ها شروع کردند)در ایران بچه ها شروع کنند از اول لیسانس واسه جی آری خوندن که از قضا ارسال شما هم دیدیم!!
در تکمیل صحبت های امیر خان باید بگم که شما در اولین فرصت برو کتابفروشی کتابهای زیر بخر و شروع کن،
3500 لغت بارونز، بارونز new gre ،پریمر کاپلان و
ETS official new gre
اینا که بخری و بخونی دیگه دستت میاد اوضاع از چه قراره و اصلا جی آریی چی هست و چه قسمت هایی داره.
فعلا واسه شروع همینا کافیه.اینا رو که توپ توپ خوندی بیا دوباره اینجا سربزن تا واسه ادامه راه و کسب یک نمره طلایی بچه ها راهنمایت کنن.

و اینکه راجع به اهمیت نمره جی اریی جنرال همینقدر بهت بگم تاثیر مستقیم و بسیار زیادی برروی سرنوشت تحصیلی شما (اگه بخواهی بری آمریکا ) داره.
راستی حواست باشه همه زندگیتون نشه جی آر یی و واسه معدل و نمره تافل کم کاری نکنید

شاد باشید

RE: سوالات اولیه و کلی برای آشنایی با آزمون GRE - Cortex - 05-09-2012

ممنون پژمان جان؛

نمرات GRE جدید رو به قبلی چجوری معادل سازی می کنید؟

ممنون

RE: سوالات اولیه و کلی برای آشنایی با آزمون GRE - amirhossein.gh - 05-09-2012

سلام امید جان

اینم خدمت شما Smile