آکادمیا کافه
ویزای کار کانادا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+---- انجمن: زندگی و کار در کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+----- انجمن: کار در کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+----- موضوع: ویزای کار کانادا (/Thread-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)

صفحات 1 2

ویزای کار کانادا - Cortex - 06-02-2011

مباحث مربوط به ویزای کار در کانادا در این تاپیک مورد بررسی و بحث قرار می گیرند.

باتشکر

RE: ویزای کار - mona - 13-10-2012

اگر کسی در کانادا شرکت داشته باشد آیا میتواند بای خواهرش دعوت نامه ی کاری بفرستد بعد خواهرش را با ویزای کاری بیاورد کانادا بعذ از آنجا درخواست مهاجرت بدهیم ؟ آیا امکان پذیر است ؟ در هر مرحله چه مدت طول میکشد ؟
کانادا دیگر از طریق skill worker مهاجر قبول نمیکند ؟؟

RE: ویزای کار - پوپک - 28-10-2014

سلام و وقت بخیر
من یه سوال داشتم امیدوارم جای مناسبی برای طرح سوالم باشه و شما پاسخگو باشید
شغل همسرم بازرس یک شرکت خصوصی در زمینه بازرسی کالا، کانتینر و کشتی در اسکله شهید رجایی می باشد، از طرفی با توجه به اینکه شرکت مربوطه در 14 کشور نمایندگی دارد( از جمله کانادا) ،ایا امکان دریافت ویزا کار  و پیگیری آن در کشور کانادا برای این شرکت وجود داره؟ چجوری میشه اقدام کنیم؟

RE: ویزای کار - ForeverBlue - 28-10-2014

(28-10-2014, 02:05 AM)'پوپک' نوشته: سلام و وقت بخیر
من یه سوال داشتم امیدوارم جای مناسبی برای طرح سوالم باشه و شما پاسخگو باشید
شغل همسرم بازرس یک شرکت خصوصی در زمینه بازرسی کالا، کانتینر و کشتی در اسکله شهید رجایی می باشد، از طرفی با توجه به اینکه شرکت مربوطه در 14 کشور نمایندگی دارد( از جمله کانادا) ،ایا امکان دریافت ویزا کار  و پیگیری آن در کشور کانادا برای این شرکت وجود داره؟ چجوری میشه اقدام کنیم؟

درود و خوش آمدید به این فروم

بله در صورتی که شرکت مربوطه بتواند اداره مهاجرت کانادا را متقاعد کند که به حضور همسر شما در کانادا برای کار نیاز دارد.
اولین قدم صحبت کردن با مسئولان شرکت مربوطه است.

RE: ویزای کار کانادا - soheilred - 04-01-2015

سلام به دوستان عزیز
من فارغ التحصیل کارشناسی ارشدم و در پی اپلای. در حین جستجو برای دانشگاه و پوزیشن، به یک پوزیشن کاری تو کانادا برخورد کردم. الان به مرحله ی مصاحبه رسیدم ولی یکم دودل ام. مسئله اینه که حتی اگه تو مصاحبه هم قبول بشم، آیا بهم ویزای کاری می دن؟
توی فروم ها رو گشتم، اطلاعاتی که تونستم پیدا کنم به این صورته که: بله ویزا می دن، ولی به این صورت که شرکت مد نظر 3 بار اون تقاضای کار رو در جای به خصوصی اعلام کنه و اگر هیچ کانادایی ای برای این کار پیدا نشد، بعد می تونه درخواست یه مدرکی بده که بعد با اون مدرک می تونه پرونده ی ویزای کار به جریان بیافته.
کل این ماجراها حدود یه سال طول می کشه. حالا من نمی دونم اصلا شرکت حاضره برا من یه سال صبر کنه یا نه. آیا برای شرکت ها می صرفه این کار رو بکنن؟ به نظر من که عقلانی نیست اگه صبر کنن.
کسی هست که اطلاعات بیشتری بتونه بهم بده در این زمینه؟

RE: ویزای کار کانادا - فرید - 04-01-2015

(04-01-2015, 09:44 PM)'soheilred' نوشته: سلام به دوستان عزیز
من فارغ التحصیل کارشناسی ارشدم و در پی اپلای. در حین جستجو برای دانشگاه و پوزیشن، به یک پوزیشن کاری تو کانادا برخورد کردم. الان به مرحله ی مصاحبه رسیدم ولی یکم دودل ام. مسئله اینه که حتی اگه تو مصاحبه هم قبول بشم، آیا بهم ویزای کاری می دن؟
توی فروم ها رو گشتم، اطلاعاتی که تونستم پیدا کنم به این صورته که: بله ویزا می دن، ولی به این صورت که شرکت مد نظر 3 بار اون تقاضای کار رو در جای به خصوصی اعلام کنه و اگر هیچ کانادایی ای برای این کار پیدا نشد، بعد می تونه درخواست یه مدرکی بده که بعد با اون مدرک می تونه پرونده ی ویزای کار به جریان بیافته.
کل این ماجراها حدود یه سال طول می کشه. حالا من نمی دونم اصلا شرکت حاضره برا من یه سال صبر کنه یا نه. آیا برای شرکت ها می صرفه این کار رو بکنن؟ به نظر من که عقلانی نیست اگه صبر کنن.
کسی هست که اطلاعات بیشتری بتونه بهم بده در این زمینه؟

سلام من یک نفری در جریانش هستم که با همین ویزا کار با مدرک ارشدی که از ایران گرفته بود چند وقت پیش اومده بود کانادا. اگر به کارشون بخوری می گیرنت و اینجوری نیست که غیر ممکن باشه. یکسری شغل ها است که کسی پیدا نمی تونند بکنند و شانسی هم است. شما که مشکلی نداری و کارات معمولا شرکت می کند. حالا ویزا بدهند بهتر، ندهند هم مشکلی نداری. بعدم کار پیدا کردن مهمترین مسئله است. اگه یک درصد هم شانس موفقیت می دهی پیگیرش باش که به نظر من می ارزد.

اجازه کار - reza1344 - 06-04-2017

سلام و تشکر1- پسرم هنوز نوزده سال کامل ندارد آیا می توانم به هنگام درخواست ورک پرمیت نام او ر ا به عنوان همراهان ثبت کنم یا خیر در صورتی که نمی توانم بفرمایید راه حل چیست که تقاضای همه اعضا خانواده یکجا بررسی شود 
2- خود سیستم هزینه ها را محاسبه می کند یا خود ما باید جمع بزنیم

RE: ویزای کار کانادا - Roxana-D - 03-03-2018

با سلام

آیا ویزای فرصت مطالعاتی برای اعضای هیأت علمی (که اگر اشتباه نکنم ویزای کاری محسوب میشه) زودتر از سایرین صادر میشه؟ یا اینکه پرونده اونها هم مثل سایر دانشجوهایی بررسی میشه که برای فرصت اقدام کردند؟

ممنون

RE: ویزای کار کانادا - AitUniversity - 03-03-2018

(03-03-2018, 05:36 PM)Roxana-D نوشته: با سلام

آیا ویزای فرصت مطالعاتی برای اعضای هیأت علمی (که اگر اشتباه نکنم ویزای کاری محسوب میشه) زودتر از سایرین صادر میشه؟ یا اینکه پرونده اونها هم مثل سایر دانشجوهایی بررسی میشه که برای فرصت اقدام کردند؟

ممنون

سلام
به سمت متقاضی ربط نداره در واقع و هر ویزا تایم لاین مشخصی داره، work permit visa رو تو سایت cic چک کنید نوشته چند هفته ای بررسی میکنند، البته این زمان روی کاغذی هستش و ممکن خیلی زودتر بیاد یا با تاخیر

RE: ویزای کار کانادا - Roxana-D - 05-03-2018

(03-03-2018, 09:05 PM)AitUniversity نوشته: سلام
به سمت متقاضی ربط نداره در واقع و هر ویزا تایم لاین مشخصی داره، work permit visa رو تو سایت cic چک کنید نوشته چند هفته ای بررسی میکنند، البته این زمان روی کاغذی هستش و ممکن خیلی زودتر بیاد یا با تاخیر

ممنون از پاسخ تون
آیا اگر کسی رفته باشه آلمان و از اونجا اقدام کنه برای ویزای فرصت مطالعاتی آیا تاثیری در روند و سرعت دریافت ویزاش بوجود میاد؟