آکادمیا کافه
تحصیل در کره جنوبی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: سایر کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: کره جنوبی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%DB%8C)
+----- انجمن: تحصیل در کره جنوبی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%DB%8C)
+----- موضوع: تحصیل در کره جنوبی (/Thread-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: تحصیل در کره جنوبی - Shihan - 19-11-2014

(19-11-2014, 06:51 PM)'t-z-b-b-h' نوشته: منم اولش که بهم گفتین به ذهنم نرسید ولی این دوستمون که گفتن بهش فکر کردم این که قصد برگشت به ایران داریم یا نه جواب بله و خیرش چه تاثیری می تونه داشته باشه؟

مسلماً جواب نباید منفی باشه و سعی بر این باشه که طرف قانع بشه.

RE: تحصیل در کره جنوبی - eliha1 - 20-11-2014

سلام آقای mr voltage یک سوال دیگه ببخشید مزاحم شدم، پس من که قصد برگشتن ندارم باید بگم میخوام بمونم؟بعد ببخشید از لحاظ ساپورت که گفتید میتونید یکم بیشتر توضیح بدید؟یعنی بورسیه که بدن باز باید خودمون هم هزینه کنیم؟و اگه اینطوره تقريبا میدونید چقدر؟

RE: تحصیل در کره جنوبی - Shihan - 20-11-2014

(20-11-2014, 05:50 PM)'eliha1' نوشته: سلام آقای mr voltage یک سوال دیگه ببخشید مزاحم شدم، پس من که قصد برگشتن ندارم باید بگم میخوام بمونم؟بعد ببخشید از لحاظ ساپورت که گفتید میتونید یکم بیشتر توضیح بدید؟یعنی بورسیه که بدن باز باید خودمون هم هزینه کنیم؟و اگه اینطوره تقريبا میدونید چقدر؟

شما به صورت نمادین میگید که میخواهید برگردید در صورتی که دراصل این قصد رو نداری تنها برای رهایی از سوالات مکرر سفارتخانه. هر چند نیاز به نگرانی نیست.
اگر بورس باشی که نیاز به اون سوال هم نیست

RE: تحصیل در کره جنوبی - mehdizad88 - 20-11-2014

سلام و با تشکر از آقای Mr. Voltage و اطلاعات مفیدی که اینجا نوشتن، من سال آخر عمران تهران مرکز هستم و از یکی از استادهای دانشگاه هانی یانگ برای ارشد پذیرش گرفتم. وقتی از ایشون درباره فاند پرسیدم گفت شهریه ات رو اسکالرشیپ دانشگاه میده ولی هزینه دیگه ای نمیدیم. اگر کمک هزینه اضافی می خوای به جای مستر برای دکترای پیوسته اپلای کن تا کمک هزینه بیشتر هم بهت بدم. من قبلاً شنیده بودم که برای ورود به دکترا یه امتحان ورودی می گیرن، حالا سؤالم اینه که می تونم برای دکترای پیوسته برم و بعد از تمام شدن ارشد امتحان رو رد بشم تا فقط بهم مدرک ارشد بدن و بعد برای یه کشور دیگه برای دکترا اپلای کنم؟ این متن ایمیل استاد هست
The tuition fee can be supported by University scholarship and assistantship from my research funds.
We do not provide any other support for master program.
However if you apply Ph.D. leading master program rather than master degree program, I can consider an additional support. 

RE: تحصیل در کره جنوبی - Shihan - 21-11-2014

(20-11-2014, 10:38 PM)'mehdizad88' نوشته: سلام و با تشکر از آقای Mr. Voltage و اطلاعات مفیدی که اینجا نوشتن، من سال آخر عمران تهران مرکز هستم و از یکی از استادهای دانشگاه هانی یانگ برای ارشد پذیرش گرفتم. وقتی از ایشون درباره فاند پرسیدم گفت شهریه ات رو اسکالرشیپ دانشگاه میده ولی هزینه دیگه ای نمیدیم. اگر کمک هزینه اضافی می خوای به جای مستر برای دکترای پیوسته اپلای کن تا کمک هزینه بیشتر هم بهت بدم. من قبلاً شنیده بودم که برای ورود به دکترا یه امتحان ورودی می گیرن، حالا سؤالم اینه که می تونم برای دکترای پیوسته برم و بعد از تمام شدن ارشد امتحان رو رد بشم تا فقط بهم مدرک ارشد بدن و بعد برای یه کشور دیگه برای دکترا اپلای کنم؟ این متن ایمیل استاد هست
The tuition fee can be supported by University scholarship and assistantship from my research funds.
We do not provide any other support for master program.
However if you apply Ph.D. leading master program rather than master degree program, I can consider an additional support. 

خب استاد به صراحت میگن که برای دکتری مستقیم شانس بیشتره داری. در کره جنوبی برخی هم ترکیب مستر+دکتری میخونن که خب به طبع فاند بیشتری اخذ میکنند. من از ازمون وروودی اطلاعی ندارم. اما همین که از دانشگاه خوبی و فاند هم پذیرش داری خودش خوبه.

RE: تحصیل در کره جنوبی - Mohammadsr - 23-11-2014

سلام می خواستم بدونم کل منابع مالی در حین تحصیل در کره جنوبی چقدره؟ و این که می شه فقط با این منابع دوران تحصیل رو به راحتی گذراند؟

[برش] آشنایی اولیه با آزمون های زبان - eliha1 - 15-12-2014

(15-12-2014, 02:07 PM)Simon2007 نوشته:
سلام

باید از دانشگاه کره بپرسید یا در سایتشون چک کنید. اونجا حتما نوشته شده. معمولا برای دانشگاه ها همانطور که از اسمش مشخصه آکادمیک کاربرد داره و برای مهاجرت به کانادا برای مثال جنرال. آیلتس جنرال کمی بیشتر روی جنرال انگلیش شما تاکید داره و آکادمیک کمی سخت تر به نظر میرسه. به هر حال منابع تا حدی مشابه هست و همینطور مهارت ها و بیشتر تاکید در دو آزمون متفاوته. 
موفق باشید
ببخشید زیاد سؤال پرسیدم پس یعنی قبل از ثبت نام توی آموزشگاه زبان سفیر اول باید بدونم دانشگاه کره کدومشو قبول داره یا نه من اول باید دوره های فشرده ی آیلتس رو بگذرونم موقع رفتن به کلاسهای آمادگی آیلتس اینو از سایت دانشگاه کره پیدا کنم؟

RE: مشاوره به منظور برنامه ریزی صحیح برای امتحان - Glee - 15-12-2014

(15-12-2014, 04:04 PM)'eliha1' نوشته: ببخشید زیاد سؤال پرسیدم پس یعنی قبل از ثبت نام توی آموزشگاه زبان سفیر اول باید بدونم دانشگاه کره کدومشو قبول داره یا نه من اول باید دوره های فشرده ی آیلتس رو بگذرونم موقع رفتن به کلاسهای آمادگی آیلتس اینو از سایت دانشگاه کره پیدا کنم؟

سلام
دوست عزیز چک کردن سایت دانشگاه اصلا وقت چندانی نمی بره، بهتر نیست اول به دقت سایت دانشگاه رو بررسی کنید و یا در صورت نیاز بپرسید از دانشگاه، و بعد با تکلیف روشن برید سراغ آمادگی برای آزمون مورد نظر؟![img]images/smilies/smile.gif[/img] البته به احتمال خیلی قوی، همونطور که سایمون هم اشاره کردند آلیتس آکادمیک هست...ولی باز خودتون سایت دانشگاه رو بررسی کنید و بعد برای ثبت نام برای امتحان مورد نظر، زمان و نمره مناسب برنامه ریزی کنید ....

[برش] مشاوره به منظور برنامه ریزی صحیح برای امتحان - Andre - 15-12-2014

(15-12-2014, 04:04 PM)'eliha1' نوشته: ببخشید زیاد سؤال پرسیدم پس یعنی قبل از ثبت نام توی آموزشگاه زبان سفیر اول باید بدونم دانشگاه کره کدومشو قبول داره یا نه من اول باید دوره های فشرده ی آیلتس رو بگذرونم موقع رفتن به کلاسهای آمادگی آیلتس اینو از سایت دانشگاه کره پیدا کنم؟

در ادامه تأیید حرف دوستمون. شما از روزهای اولتون در فروم فاصله گرفتید و باید بدونید که خوندن مطلب و بعد پرسیدن سوالات احتمالی بهتر است. دانشگاه و یا دانشگاهها مد نظرتون رو انتخاب کنید (اینطوری که میگید دانشگاه کره خیلی واضع نیست!). بعد از انتخاب منو Admission و Requirments میتونید ببینید که چه مدارکی مورد نظرشونه و برای اونها آماده سازی کنید.

RE: تحصیل در کره جنوبی - 12ain13ow - 22-12-2014

سلام.من دانشجوی ترم 4 دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی هستم میخوام برای تخصص از یکی از دانشگاه های کره پذیرش بگیرم.چند تا سوال داشتم اینکه آیا به من پذیرش میدن؟ کدوم دانشگاه بهتره؟ زبان آموزش در مقطع تخصص دندانپزشکی انگلیسی یا کره ای؟ هزینه تحصیل چقدره؟ و اینکه از الان باید چه کارهایی انجام بده تا احتمال پذیرش گرفتنم رو بالا ببرم. ممنون میشم آگه لطف کنید و پاسخ سوالاتم رو بدید.