آکادمیا کافه
www.universityadmission.fi - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: تحصیل در فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: www.universityadmission.fi (/Thread-www-universityadmission-fi)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: www.universityadmission.fi - Glee - 11-02-2015

(11-02-2015, 12:55 PM)'سبکتکین' نوشته: سلام دوستان من یه مشکلی به وجود اومده برام .من دانشگاه لاپارنتا اپلی کرده بودم از طریق یو ای اف
 ببیند من یو ای اف به هم ایمیل زده ببینین چی گفته به هم : 
We have received and successfully processed the following documents:
- Degree certificate
- Translation of degree certificate
- Translation of transcript of records
The following document does not include all the required information:
- Transcript of records

Please note that the transcript of records should include information on the grading scale used at the institution. A
document explaining the grading scale should preferably be issued by the awarding institution and must then be officially certified by them. If this is not possible, the document can be either compiled by the applicant and officially certified by the awarding institution, or compiled by the applicant with reference to the online source where the information was taken from and where it can be verified.
The document must explain in full detail the grading system used at the institution at the time of study. The document must also show the grades in relation to each other and clearly depict the highest grade and the lowest grade, as well as which grades are passing grades and which grades are failing grades. The grading scale must include all the grades and marks that appear on the transcript.*
Please make sure that all the required enclosures reach UAF by the given deadline as late enclosures are not processed.
به صورت خلاصه میگه :  یه گریدینگ سیستم و اسکیل باید به هم بدی که وریفاید شده هم باشه !! 
ترانسکریپت خودم رو به هشون داده بودم اما مثل این با این سیستم میخوان داشته باشن ترانسکریپت رو ،
چی کار کنم دوستان ؟
از قبل ممنون به خاطر کمکتون 

سلام
با اجازه سام عزیز
اول بپرسید ببنید الان براشون بفرستید قبول میکنن و تا کی بهتون وقت میدن دستشون برسونید یا ایمیل کنید.
بعد هم این پست رو مطالعه کنید لطفا. بخشی از اون جواب سئوال شماست راجع به سیستم نمره دهی! [img]images/smilies/smile.gif[/img]
در ادامه باید بگم که:
اگه عجله دارید حتی نیاز نیست در سامانه آپلود کنید و هزینه بدید. از دانشگاه که گرفتید شخصا ببرید امور دانشجویان!

RE: www.universityadmission.fi - happyspring - 15-02-2015

سلام بچه ها
من مدارکم رو (البته ناقص) فرستادم به UAF و رهگیری پست نشون میده که رسیده به مقصد (ددلاینم 18 فوریه هستش).حالا سوالم اینه که آیا باید منتظر ایمیلی از طرف UAF و یا notification تو پروفایلم باشم که مثلا مدارکت رسیده یا ازین حرفا...
ممنون از پاسخ پیشاپیش

RE: www.universityadmission.fi - saaaaam - 15-02-2015

(15-02-2015, 01:48 PM)'happyspring' نوشته: سلام بچه ها
من مدارکم رو (البته ناقص) فرستادم به UAF و رهگیری پست نشون میده که رسیده به مقصد (ددلاینم 18 فوریه هستش).حالا سوالم اینه که آیا باید منتظر ایمیلی از طرف UAF و یا notification تو پروفایلم باشم که مثلا مدارکت رسیده یا ازین حرفا...
ممنون از پاسخ پیشاپیش

سلام بله به شما یک ایمیل می زنند که مدارک رسیده و تا فلان تاریخ فرصت دارید مدارک تکمیلی ارسال کنید
عجله نکنید احتمال زیاد هنوز بررسی نکردند

RE: www.universityadmission.fi - سبکتکین - 15-02-2015

(11-02-2015, 02:01 PM)ftn نوشته:
سلام
با اجازه سام عزیز
اول بپرسید ببنید الان براشون بفرستید قبول میکنن و تا کی بهتون وقت میدن دستشون برسونید یا ایمیل کنید.
بعد هم این پست رو مطالعه کنید لطفا. بخشی از اون جواب سئوال شماست راجع به سیستم نمره دهی! [img]images/smilies/smile.gif[/img]
در ادامه باید بگم که:
اگه عجله دارید حتی نیاز نیست در سامانه آپلود کنید و هزینه بدید. از دانشگاه که گرفتید شخصا ببرید امور دانشجویان!

سلام دوستان خوبم ، 
ممنون واقعا از پاسخی که دادین و من رفتم دنبال کارم و الان تجربه ام رو مینویسم برای بقیه 

صبح رفتم وزارت علوم ، واقع در شهرک غرب، خیابان هرمزان ، طبقه ی 9 ام امور بین المل یه آقایی هست به اسم آقای دشتی که وقتی به هش گفتم برای grading scale نامه اش اومدم ، یه برگ کاغذ داده که باید توی اون دستی یه نامه می نوشتیم خطاب به رییس اون قسمت (در وقت نوشت این پست : دکتر سالار آملی) که من فلانی ام و گردینگ اسکیل میخواهم برای اپلی کردن ، بعد بردم طبقه ی همکف دبیرخانه مهر و شماره خورد و اومدم بالا و کارم راه افتاد از اون جا هم مستقیم بردم دارالترجمه ، مهم متنش هم این بود که  برای دوره ی کارشناسی حداقل نمره ی قبولی ده هستش و حداقل میانگین قبولی دوازده هستش ، 
همین Smile 

فقط یه سوالی باید مستقیم پست کنم یونی مورد نظر یا پست کنم همین UAF (ایمیل ناقصی مدارک از UAF اومده بود ) ؟ بعد رو پاکت اپلیکیشن نامبر رو بنویسیم دیگه فقط ؟ چیزد دیگه ی نمیخواد؟ 

در پناه حق باشیم هممون و همیشه باید موفق 

RE: www.universityadmission.fi - saaaaam - 16-02-2015

(15-02-2015, 08:54 PM)'سبکتکین' نوشته: سلام دوستان خوبم ، 
ممنون واقعا از پاسخی که دادین و من رفتم دنبال کارم و الان تجربه ام رو مینویسم برای بقیه 
صبح رفتم وزارت علوم ، واقع در شهرک غرب، خیابان هرمزان ، طبقه ی 9 ام امور بین المل یه آقایی هست به اسم آقای دشتی که وقتی به هش گفتم برای grading scale نامه اش اومدم ، یه برگ کاغذ داده که باید توی اون دستی یه نامه می نوشتیم خطاب به رییس اون قسمت (در وقت نوشت این پست : دکتر سالار آملی) که من فلانی ام و گردینگ اسکیل میخواهم برای اپلی کردن ، بعد بردم طبقه ی همکف دبیرخانه مهر و شماره خورد و اومدم بالا و کارم راه افتاد از اون جا هم مستقیم بردم دارالترجمه ، مهم متنش هم این بود که  برای دوره ی کارشناسی حداقل نمره ی قبولی ده هستش و حداقل میانگین قبولی دوازده هستش ، 
همین Smile 
فقط یه سوالی باید مستقیم پست کنم یونی مورد نظر یا پست کنم همین UAF (ایمیل ناقصی مدارک از UAF اومده بود ) ؟ بعد رو پاکت اپلیکیشن نامبر رو بنویسیم دیگه فقط ؟ چیزد دیگه ی نمیخواد؟ 
در پناه حق باشیم هممون و همیشه باید موفق 

سلام دوست خوب اگر اپلای از طریق  UAF کردید باید به همان ادرس بفرستید

RE: www.universityadmission.fi - miau - 16-02-2015

دوستان در اپلیکیشن فرم خواسته شده که واحدهارو به سیستم ECTS  بنویسم مثللا برای درسی میشه 2.46 اینو باید به همین صورت اعشاری بنویسم ؟؟ واینکه درسی بطور مثال انتقال حرارت 1و 2 داشته همینطور آزمایشگاه اینها به صورت جداگانه ثبت شده در ریز نمرات من همه شو جمع کنم و بزنم یا جداجدا؟
ممنون

RE: www.universityadmission.fi - happyspring - 17-02-2015

سلام بچه ها
من ددلاین دانشگاهم فرداست مدارکم هم رسیده ولی هنوز ایمیلی نگرفتم که بگه مدارکت رسیده یه مقدار نگرانم. واسه شماها چند وقت بعداز رسیدن مدارکتون خبر دادن؟
ممنون پاسخ بدید

RE: www.universityadmission.fi - ACU - 17-02-2015

(17-02-2015, 02:02 PM)'happyspring' نوشته: سلام بچه ها
من ددلاین دانشگاهم فرداست مدارکم هم رسیده ولی هنوز ایمیلی نگرفتم که بگه مدارکت رسیده یه مقدار نگرانم. واسه شماها چند وقت بعداز رسیدن مدارکتون خبر دادن؟
ممنون پاسخ بدید

شما وقتی مدارکت قبل از ددلاین رسیده دیگه نگران چی هستی؟ دیگه اونجا توی UAF معلومه که شما مدارکت قبل از ددلاین رسیده.

الان UAF شدیدا مثل اینکه سرش شلوغه. بستگی داره شما مدارکت چه روزی رسیده باشه. چون برای مثال بچه هایی که مدارکشون January 29 رسیده بوده تازه همین دیروز-پریروز (February 15-16) ایمیل بررسی مدارکشون رو دریافت کردند, یعنی حدودا 16 روز بعد از رسیدن مدارکشون!

RE: www.universityadmission.fi - miau - 17-02-2015

دوستان من یه اشتباهی کردم توی اپلیکیشن فرم و فرستادم رفت، قسمتی که برای اسکولارشیپ پرسیده بود باید yes تایپ میکردم اما اشتباها مث جواب سوال قبل زدم A، الان به نظرتون به دانشگاه ایمیل بزنم و توضیح بدم؟

RE: www.universityadmission.fi - saaaaam - 17-02-2015

(17-02-2015, 04:22 PM)'miau' نوشته: دوستان من یه اشتباهی کردم توی اپلیکیشن فرم و فرستادم رفت، قسمتی که برای اسکولارشیپ پرسیده بود باید yes تایپ میکردم اما اشتباها مث جواب سوال قبل زدم A، الان به نظرتون به دانشگاه ایمیل بزنم و توضیح بدم؟

والا بنظر من ایمیل بزنید و اگر شماره تماس هم دارند توضیح بدهید