آکادمیا کافه
www.universityadmission.fi - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: تحصیل در فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: www.universityadmission.fi (/Thread-www-universityadmission-fi)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: www.universityadmission.fi - saaaaam - 04-02-2015

(04-02-2015, 04:49 PM)'happyspring' نوشته: سلام دوستان
یه همفکری لطفا من میخام واسه یه رشته اپلای کنم که ددلاینش 18 فوریه هست. ازونجایی که شهرستان هستم و به خاطر شرایط کاری نمیتونم واسه تائید مدارکم برم سفارت میتونم به نظرتون مدارکم رو که تائید از سفارت آلمان داره (صرفا واسه زمان خریدن) پست کنم تا اگه نقص مدرک خورد یه فرصت داشتهه باشم؟
ممنون اگه راهنماییم کنید

سلام
بله فکر خیلی خوبی هست منم پارسال برای دانشگاه ابو اکادمی اینکار را کردم البته هزینه بیشتر میشه چون باید مدارک تکمیلی را دوباره ارسال کنید فقط حتما یک نامه تایپ شده رو مدارکت بگذار که مدارک تکمیلی می فرستی

RE: www.universityadmission.fi - happyspring - 04-02-2015

(04-02-2015, 05:56 PM)'saaaaam' نوشته:
سلام
بله فکر خیلی خوبی هست منم پارسال برای دانشگاه ابو اکادمی اینکار را کردم البته هزینه بیشتر میشه چون باید مدارک تکمیلی را دوباره ارسال کنید فقط حتما یک نامه تایپ شده رو مدارکت بگذار که مدارک تکمیلی می فرستی

ممنون از پاسخ سریعتون. متوجه منظورتون از نامه نشدم. یعنی توضیح بدم که مهر تایید سفارت ندارم و بعدا میفرستم؟

(04-02-2015, 06:20 PM)'happyspring' نوشته:
ممنون از پاسخ سریعتون. متوجه منظورتون از نامه نشدم. یعنی توضیح بدم که مهر تایید سفارت ندارم و بعدا میفرستم؟
ببینید من موقع فرستادن مدارکم روی مدارک یک برگه گذاشتم و توضیح دادم که مدارک تکمیلی طی دو هفته خواهم فرستاد و امضا کردم

RE: www.universityadmission.fi - happyspring - 04-02-2015

(04-02-2015, 06:23 PM)saaaaam نوشته:
ببینید من موقع فرستادن مدارکم روی مدارک یک برگه گذاشتم و توضیح دادم که مدارک تکمیلی طی دو هفته خواهم فرستاد و امضا کردم
حتی اگه این دو هفته ای که میگم بیوفته بعد از ددلاین؟ اینجوری قبول میکنن؟ یا اینکه هیچی ننویسم تا خودشون بگن که مدارکت ناقصه؟

(04-02-2015, 06:48 PM)'happyspring' نوشته: حتی اگه این دو هفته ای که میگم بیوفته بعد از ددلاین؟ اینجوری قبول میکنن؟ یا اینکه هیچی ننویسم تا خودشون بگن که مدارکت ناقصه؟

دوست خوب اگه مدارک اولیه شما قبل ددلاین برسد شما دو هفته وقت داری که مدارک تکمیلی بفرستی حتی اگه بعد از ددلاین باشه قبول می کنند ولی باید تا قبل ددلاین حداقل ثبت نام کرده باشید

RE: www.universityadmission.fi - ACU - 05-02-2015

(04-02-2015, 06:48 PM)'happyspring' نوشته: حتی اگه این دو هفته ای که میگم بیوفته بعد از ددلاین؟ اینجوری قبول میکنن؟ یا اینکه هیچی ننویسم تا خودشون بگن که مدارکت ناقصه؟

نیاز به نامه نگاری و این کار ها نیست چون کاملا بی فایده است یه همچین نامه ای و هیچ نیازی هم بهش نیست. خب قانون اینه که به همه چهارده روز فرصت میدند, دیگه نامه اینجا چیکاره است؟ میخواد قانون خودشونو به خودشون یادآوری کنه این نامه؟! اگه قراره به شما فرصت ندند نامه هیچ چیزی رو تغییر نمیده. نوشتن این نامه به نظر من کاملا کار بی فایده ایه. چون شما عملا دارید قانون خودشونو بهشون گوشزد میکنید. خب اینو خودشون میدونند... بین بررسی هزاران اپلیکیشن هم فکر نکنم اصلا بیان نامه ی شما رو بخونند.

شما چه مدارکتون رو کامل بفرستید, چه ناقص, در هر دو صورت به شما دقیقا 14 روز فرصت میدند که مدارک تکمیلی بفرستید. این در صورتیه که شما حداقل اپلیکیشن فرم پرینت شده و امضا شده رو قبل از ددلاین اصلی به UAF برسونید. زمان 14 روز دقیقا از زمانی به شما داده میشه که شما ایمیل تایید رو از سمت UAF مبنا بر دریافت و بررسی شدن اپلیکیشنتون دریافت کنید. یعنی برای مثال شما اگه بستتون روز February 10 به UAF برسه و بعدش UAF روز February 16 به شما ایمیل بزنه و بگه که بستتون رو گرفته و بررسی کرده, به شما دقیقا تا February 30 وقت داده میشه که مدارک تکمیلی بفرستید. حالا چه نقص مدرک داشته باشید یا چه نداشته باشید. فرقی نداره. فرصت 14 روزه به همه داده میشه.

توجه کنید که فقط ثبت نام آنلاین کافی نیست! شما حتما باید قبل از اتمام ددلاین حداقل اپلیکیشن فرم رو بهشون برسونید. حالا برای محکم کاری و اینکه خیال خودتون راحت باشه که یه وقت گیر ندند که چرا فقط اپلیکیشن فرم رو فرستادی (که من کاملا بعید میدونم گیر بدند چون این قانون خودشونو و توی سایتشون نوشته شده و برای اطمینان بیشتر میتونید ایمیل بزنید بپرسید) همونطور که خودتون گفتید میتونید اون مدرکتون که مهر سفارت آلمان داره رو بفرستید و همچنین نمره ی زبان.

http://universityadmissions.fi/?page_id=233

RE: www.universityadmission.fi - happyspring - 05-02-2015

سلام بچه ها واسه تائید مدارکم قراره کسی رو بفرستم سفارت پاسپورت یا کپی از پاسپورتم لازمه همراه با مدارکم؟ مرسی از پاسخ پیشاپیش

RE: www.universityadmission.fi - saaaaam - 05-02-2015

(05-02-2015, 09:33 PM)'happyspring' نوشته: سلام بچه ها واسه تائید مدارکم قراره کسی رو بفرستم سفارت پاسپورت یا کپی از پاسپورتم لازمه همراه با مدارکم؟ مرسی از پاسخ پیشاپیش

سلام
والا تا جاییکه یادمه مدرکی لازم نبود ولی پاسپورت و شناسنامه بدین ببرن ضرری نداره

RE: www.universityadmission.fi - arya_farjand - 09-02-2015

دوستان و عزیزانی که تو UAF‌ثبت نام کردن و مدارکشون رسیده آیا تغییر وضعیتی دیدن تو پروفایل ثبت نامیشون ؟ ایمیل تایید مدارکشون رو دریافت کردن ؟

RE: www.universityadmission.fi - سبکتکین - 11-02-2015

سلام دوستان من یه مشکلی به وجود اومده برام .من دانشگاه لاپارنتا اپلی کرده بودم از طریق یو ای اف
 ببیند من یو ای اف به هم ایمیل زده ببینین چی گفته به هم : 
We have received and successfully processed the following documents:
- Degree certificate
- Translation of degree certificate
- Translation of transcript of records
The following document does not include all the required information:
- Transcript of records

Please note that the transcript of records should include information on the grading scale used at the institution. A
document explaining the grading scale should preferably be issued by the awarding institution and must then be officially certified by them. If this is not possible, the document can be either compiled by the applicant and officially certified by the awarding institution, or compiled by the applicant with reference to the online source where the information was taken from and where it can be verified.
The document must explain in full detail the grading system used at the institution at the time of study. The document must also show the grades in relation to each other and clearly depict the highest grade and the lowest grade, as well as which grades are passing grades and which grades are failing grades. The grading scale must include all the grades and marks that appear on the transcript.*
Please make sure that all the required enclosures reach UAF by the given deadline as late enclosures are not processed.
به صورت خلاصه میگه :  یه گریدینگ سیستم و اسکیل باید به هم بدی که وریفاید شده هم باشه !! 

ترانسکریپت خودم رو به هشون داده بودم اما مثل این با این سیستم میخوان داشته باشن ترانسکریپت رو ،
چی کار کنم دوستان ؟
از قبل ممنون به خاطر کمکتون