آکادمیا کافه
www.universityadmission.fi - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: تحصیل در فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: www.universityadmission.fi (/Thread-www-universityadmission-fi)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

www.universityadmission.fi - spt - 19-01-2011

در این تاپیک به مسایل مربوط به سایت تحصیلات اکادمیک فنلاند university admissions پرداخته میشود.

RE: www.universityadmission.fi - P.E - 06-02-2011

با سلام،

universityadmission در اصل سازمان مرکزی اقدام برای پذیرش در دانشگاه های زیر میباشد (فعلا دانشگاه های زیر، ممکن است اضافه و یا کم شود) :

Hanken School of Economics
Lappeenranta University of Technology
University of Helsinki
University of Jyväskylä
University of Lapland
University of Oulu
University of Tampere
University of Turku
Åbo Akademi University

برای ساخت و پر کردم application form باید در سایت ثبت نام کنید. برای ساخت و پر کردن application form باید مرحل زیر را دنبال کنید:
1- قسمت ساخت application را انتخاب کنید.
2-مشخصات خود را بصورت کامل وارد کنید (قسمت Personal information)
3-مشخصات تحصیلی خود را وارد کنید(قسمت Educational background)
4- دانشگاه و رشته مورد نظر را انتخاب کنید(قسمتDegree programme)
5- طریق اثبات نمره زبان خود را انتخاب کنید (قسمتLanguage skills)
6- به سوالات پرسیده شده جواب دهید (قسمت Questions)
7- فرم پر شده را با دقت بررسی کنید (قسمت Preview and save)
8- کامپایل و دانلود پی دی اف (قسمت Print)

دقت کنید که :
1- دقیقا مدارک خواسته شده در فایل پی دی اف را برای دانشگاه بفرستید.

2- برای هر دانشگاه و هر رشته باید یک سری مدارک جداگانه بفرستید(اگر برای چند رشته و یا چند دانشگاه اقدام میکنید میتوانید مدارک را در پاکت ها جدا و آن پاکتها را در یک بسته بزرگتر قرار داده و به آدرس مذکور بفرستید)

3- نمره زبان فقط لازم است یکبار به UAF ارسال شود (به چند Report نیاز نیست).

4-معمولا بعد از ارسال مدارک Status فرم شما بعد از هفت الی ده روز تغییر میکند.

5-در صورت کامل نبودن مدارک فرصت کوتاهی به شما خواهد داده شد تا مدارک ناقص را کامل و ارسال کنید.

موفق باشید.

RE: www.universityadmission.fi - saaaaam - 12-02-2014

سلام 
بچه ها من برای مستر از طریق سایت اپلای کردم و بعد از تایید مدارک توسط سفارت پست کردم الان در اپلیکشنم در سایت همون وضعیت Saved را نوشته کی تغییر می کنه؟ مدارکم دیروز رسیده فنلاند از طریق تی ان تی چک کردم! ممکنه راهنمایی کنید

RE: www.universityadmission.fi - saaaaam - 25-02-2014

(12-02-2014, 08:20 PM)'saaaaam' نوشته: سلام 
بچه ها من برای مستر از طریق سایت اپلای کردم و بعد از تایید مدارک توسط سفارت پست کردم الان در اپلیکشنم در سایت همون وضعیت Saved را نوشته کی تغییر می کنه؟ مدارکم دیروز رسیده فنلاند از طریق تی ان تی چک کردم! ممکنه راهنمایی کنید

اینجا خیلی جالبه خودم بیشتر پستام را جواب می دهم باشد خیرش به ایندگان برسد
بعد از حدود یک هفته که مدارک را پست کردم نمره آیلتس و مدارکم تایید و در سایت نوشتن تایید و یک ایمیل زدن که همه مدارکم بدون مشکلی رسید فنلاند و برای دانشگاه مورد نظر ارسال گردید

[برش] شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های فنلاند - mohammad696 - 20-10-2014

سلام نمی دونم چرا شاید پست آخرم نیومده باشه .!
ضمن تشکر از شما دوستان
ببخشید که میپرسم 3تا سوال دیگه هم دارم که اگر منت بگذاربن و به اونا جواب هم بدین ممنون میشم
1. آیا شما آموزشگاهی میشناسین که در تهران فنلاندی آموزش بدهد؟
2. (از همه مهم تر) بعد از تاریخ 18.فوریه .2015 که آخرین تایم ددلاین دانشگاه ایسترن هست .تاریخ بعدیش حدودا کی میشه ممنون میشم اگه بگین.
3. من توی سایت study in finland هم که نگاه میکردم فقط توی ایسترن رشته (IMPIT) که مربوط به آی تی میشه رو پیدا کردم،خواستم بدونم که دانشگاه های دیگه مثل تورکو ،آبو و... کلا آی تی ندارن؟ همشون نوشتم علوم کامپیوتر ، مثل برنامه نویسی موبایل و... من که مد نظرم آی تی هست فقط برای ایسترن باید اقدام کنم (با شرایطی که داشتم شانسم بیشتره برای اونجا)

سپاس . میشه لطفا جواب بدین مرسی

RE: www.universityadmission.fi - saaaaam - 20-10-2014

(20-10-2014, 04:15 PM)'mohammad696' نوشته: سلام نمی دونم چرا شاید پست آخرم نیومده باشه .!
ضمن تشکر از شما دوستان
ببخشید که میپرسم 3تا سوال دیگه هم دارم که اگر منت بگذاربن و به اونا جواب هم بدین ممنون میشم
1. آیا شما آموزشگاهی میشناسین که در تهران فنلاندی آموزش بدهد؟
2. (از همه مهم تر) بعد از تاریخ 18.فوریه .2015 که آخرین تایم ددلاین دانشگاه ایسترن هست .تاریخ بعدیش حدودا کی میشه ممنون میشم اگه بگین.
3. من توی سایت study in finland هم که نگاه میکردم فقط توی ایسترن رشته (IMPIT) که مربوط به آی تی میشه رو پیدا کردم،خواستم بدونم که دانشگاه های دیگه مثل تورکو ،آبو و... کلا آی تی ندارن؟ همشون نوشتم علوم کامپیوتر ، مثل برنامه نویسی موبایل و... من که مد نظرم آی تی هست فقط برای ایسترن باید اقدام کنم (با شرایطی که داشتم شانسم بیشتره برای اونجا)
سپاس . میشه لطفا جواب بدین مرسی

سلام دوست عزیز
1- نه متاسفانه اموزشگاهی من ندیدم در ایران 
2 ثبت نام دانشگاه ها در سایت www.universityadmission.fi بطور کامل توضیح داده شده و از اول ژانویه شروع و تا اخر فوریه بسته به دانشگاه ادامه دارد
3- تا جاییکه من می دانم و از سایت فوق می توانید پیدا کنید دانشگاه های تورکو و اوبو اکادمی و واسا هم ای تی دارند

RE: www.universityadmission.fi - happyspring - 27-10-2014

سلام دوستان
قبل از اینکه مدارکمون رو تو سایت UAF آپلود کنیم باید اونا رو اول باید به تائید سفارت برسونیم؟
پیشاپیش ممنون از پاسخ[img]images/smilies/smile.gif[/img]

RE: www.universityadmission.fi - saaaaam - 27-10-2014

'happyspring dateline='' نوشته: سلام دوستان
قبل از اینکه مدارکمون رو تو سایت UAF آپلود کنیم باید اونا رو اول باید به تائید سفارت برسونیم؟
پیشاپیش ممنون از پاسخ[img]images/smilies/smile.gif[/img]

سلام والا من سال قبل قبل از تاييد سفارت در سايت قرار دادم ولي بعد كه سفارت دادم تاييد كرد فرستادم براشون
راستي حتما وقتي تاييد كرديد يك كبي از ان براي خودتان نكه داريد جون بعدها براي ويزا بدرد مي خورد
شاد باشيد ببخشيد حروف فارسي موبايلم نداشت

RE: www.universityadmission.fi - happyspring - 04-11-2014

سلام دوستان
من یه مقدار گیج شدم! واسه اپلای کردن اول باید تو این سایته universityadmissions.fi رجیستر کنیم (انگار از 3 نوامبر باز شده) و وقتی که ددلاین دانشگاه مورد نظرمون شروع شد (ژانویه تا فوریه) یه فایل pdf از همین سایته و کل مدارکمون رو میفرستیم با پست به دفتر مرکزی همین سایت؟ درست متوجه شدم؟
ممنون از پاسخ پیشاپیش

یه سوال دیگه هم داشتم [img]images/smilies/undecided.gif[/img]
تو سایت universityadmissions.fi دارم رجیستر میکنم یه مشکل دارم. اون قسمت که زده programmesو باید اسم دانشگاه رو وارد کنیم دانشگاه رو انتخاب میکنم select university تا اینجاش که همه چی ok هستش بغل این قسمت یه دونه منوی بی نام و نشونه که اصلا فعال هم نیس. چیه جریانه این؟؟؟ واسه خوشگلی هم که لابد نیست [img]images/smilies/biggrin.gif[/img]​.

RE: www.universityadmission.fi - saaaaam - 04-11-2014

(04-11-2014, 01:16 AM)'happyspring' نوشته: سلام دوستان
من یه مقدار گیج شدم! واسه اپلای کردن اول باید تو این سایته universityadmissions.fi رجیستر کنیم (انگار از 3 نوامبر باز شده) و وقتی که ددلاین دانشگاه مورد نظرمون شروع شد (ژانویه تا فوریه) یه فایل pdf از همین سایته و کل مدارکمون رو میفرستیم با پست به دفتر مرکزی همین سایت؟ درست متوجه شدم؟
ممنون از پاسخ پیشاپیش
یه سوال دیگه هم داشتم [img]images/smilies/undecided.gif[/img]
تو سایت universityadmissions.fi دارم رجیستر میکنم یه مشکل دارم. اون قسمت که زده programmesو باید اسم دانشگاه رو وارد کنیم دانشگاه رو انتخاب میکنم select university تا اینجاش که همه چی ok هستش بغل این قسمت یه دونه منوی بی نام و نشونه که اصلا فعال هم نیس. چیه جریانه این؟؟؟ واسه خوشگلی هم که لابد نیست [img]images/smilies/biggrin.gif[/img]​.

سلام
بعد از اینکه در سایت اپلای کردین یک فایل پی دی اف به شما می دهد که باید پرینت کنید و همراه با مدارک به ادرس انها ارسال کنید
سوال دوم شما را متوجه نشدم لطفا عکس صفحه را بگذارید