آکادمیا کافه
همفکری جهت اطلاع رسانی درباره AcademiaCafe - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: نظرها، پیشنهاد‌ها و خبرها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: همفکری جهت اطلاع رسانی درباره AcademiaCafe (/Thread-%D9%87%D9%85%D9%81%DA%A9%D8%B1%DB%8C-%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9-%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-AcademiaCafe)

صفحات 1 2 3

همفکری جهت اطلاع رسانی درباره AcademiaCafe - Faraz - 05-02-2011

دوستان خوبم
امروز بالاخره سایت punditcloud تاسیس خواهد شد و امیدوارم این سایت بتواند کمک شایانی به جویندگان علم در خارج از مرز های ایران عزیزمان بنماید. در این تاپیک قصد داریم با کمک هم راه هایی مفید جهت اطلاع رسانی به سایر دوستانمان را بررسی نماییم.از نظر ما هر کاربر می تواند به تنهایی سهم بزرگی در معرفی این سایت به سایر هموطنان داشته باشد و امیدوارم دوستان بتوانند در این مهم ما را یاری فرمایند.
اگر هر کدام از دوستان نظری دارند خوشحال می شویم که با ما در میان بگذارند.

RE: همفکری جهت اطلاع رسانی درباره punditcloud - AVA - 06-02-2011

سلام به همه دوستان عزیز

من فکر می کنم اگه هر کس به دوستانش در سایتهای دیگه اطلاع بده میتونه کار اطلاع رسانی رو به خوبی انجام بده. البته فکر دیگه ای که الان به ذهنم رسید اینه که درج آگهی شروع فعالیت سایت در گروههای ایرانی یاهو مثل روزنه یا مارشال مدرن که اعضای دانشجویی زیادی داره میتونه در معرفی سایت مؤثر باشه.
غیر از این، سال قبل یکی از دوستانم در مورد سایت AA مطالبی از B*B*C* فارسی شنیده بود و از این طریق با این سایت آشنا شده بود. شاید فکر بدی نباشه که به این روش هم فکر کنیم.

RE: همفکری جهت اطلاع رسانی درباره AcademiaCafe - aida_11041 - 09-12-2011

سلام ، من نحوه آشنایی خودمو میگم
یه پی دی اف تو کامپیوترم save کرده بودم که روش مراحل گرفتن پذیرش رو نوشته بود ، وسطشم آدرس سایت بود ، آدرس و وارد کردم و دیدم و ....
این به نظرم راه خیلی خوبی بود ،
یه راه دیگه هم هست ، این که اسم انجمنها مطابق با اسمی باشه که هر کسی دنبال اپلایه ، تو گوگل همونو سرچ میکنه ، مثلا اسم انجمن به جای آلمان باشه : پذیرش از آلمان یا تحصیل در آلمان

RE: همفکری جهت اطلاع رسانی درباره AcademiaCafe - Babak - 09-12-2011

ممنون آیدا جان از پیشنهاد‌ها.
در مورد نام انجمن‌ها باید مراقب این بود که جریان منطقی انجمن‌ها از بین نره. به عنوان مثل انجمن کشورهای مختلف به نام همون کشورهاست و در زیر هر یک از کشورها انجمن‌های مختلفی وجود داره. مثلا ممکنه انجمن‌های برای زندگی یا گرفتن ویزا از کشور مذکور وجود داشته باشه و به این ترتیب انجمن اصلی نمی‌تونه نامش تحصیل در آلمان باشه. این رو هم اضافه کنم که برای این که جستجوی گوگل سایت رو پیدا کنه لازم نیست که نام انجمن عین عبارت باشه، بلکه وجود یک تاپیک که عنوانش مثلا تحصیل در آلمان باشه یا حتی تاپیکی که پست‌های متعددی با این عبارت درش باشه می‌تونه باعث نمایش سایت در نتایج ابتدایی جستجوی گوگل باشه.

RE: همفکری جهت اطلاع رسانی درباره AcademiaCafe - amirhossein.gh - 09-12-2011

بچه ها نظرتون راجع به درست کردن ویدیو چیه؟
همه میدونین ما ایرانی ها به دنبال موضوع راحت الحلقومی هستیم تا زیاد به زحمت نیفتیم؛دیدن ویدیو به جای pdf های طولانی خواندن به نظر من کار جالبیه!
ویدیوها میتونه تو زمینه های بسیار مختلفی باشه ؛ از جمله : تماس با اساتید - گرفتن ویزا - .....
راستی یه کار خوب هم میوتنه این باشه: بچه هایی که الان خارج تحصیل میکنن، میتونن بیان یه سری اطلاعات تصویری یا ویدیویی از دانشگاه محل تحصیلشون یا خودشون ضبط کنن یا حالا از جایی(مثلا سایت رسمی خود دانشگاه ) دانلود کنن
بعدش ما بیاییم یه آرشیو مولتی مدیا با نام Academia Media درست کنیم و اینا رو بریزیم توش! همچنین تو سایت های دیگر اجتماعی هم کار کنیم.کار پخشش هم با من!
طولانی شد ولی به نظرم اگه عملی بشه میترکونه!
منتظر نتظرات دوستان هستم

RE: همفکری جهت اطلاع رسانی درباره AcademiaCafe - Babak - 11-12-2011

ویدئو می‌تونه برای آشنایی کلی با مراحل گرفتن پذیرش برای کسانی که تازه وارد این جریان می‌شن مفید باشه و به نوعی مکمل اطلاعات نوشتاری، اما اشکالش اینه که تهیه ویدئوی مناسب کار خیلی ساده‌ای نیست و مطمئن نیستم افراد زیادی پیدا بشن که بخوان و بتونند ویدئوهای مناسبی تهیه کنند.
یک اشکال دیگه ویدئو هم مشکلات قرار دادنش روی وب‌سایته، چون هم دانلود کردنش مشکله و هم فضای زیادی از سرور رو اشغال می‌کنه.

RE: همفکری جهت اطلاع رسانی درباره AcademiaCafe - ShahdaD - 11-12-2011

(11-12-2011, 04:08 AM)Babak نوشته: ویدئو می‌تونه برای آشنایی کلی با مراحل گرفتن پذیرش برای کسانی که تازه وارد این جریان می‌شن مفید باشه و به نوعی مکمل اطلاعات نوشتاری، اما اشکالش اینه که تهیه ویدئوی مناسب کار خیلی ساده‌ای نیست و مطمئن نیستم افراد زیادی پیدا بشن که بخوان و بتونند ویدئوهای مناسبی تهیه کنند.
یک اشکال دیگه ویدئو هم مشکلات قرار دادنش روی وب‌سایته، چون هم دانلود کردنش مشکله و هم فضای زیادی از سرور رو اشغال می‌کنه.
در تایید فرمایشات بابک جان باید بگم باتوجه به سرعت پایین اینترنت ایران و حجمی بودن آن با استقبال گسترده ای روبرو نشه این موضوع...

RE: همفکری جهت اطلاع رسانی درباره AcademiaCafe - amirhossein.gh - 13-12-2011

بچه ها ولی من بازم نظرم رو این موضوع هست
میتونیم یه سری مجموعه با فرمت .3gp درست کنیم و روش کار کنیم
به خدا خیلی می ترکونه! امتحانش ضرر نداره. منم میتونم کمک کنم تا حد امکان!
در مورد دانلود و حجم آن روس سرور هم میتونیم مثل خیلی از سایت های آهنگ و این چیزا ، بیایم مثلا یه اکانت
20 گیگی_هزینه کمتر از 10 هزار تومان که میتونم بدمش_توی رپید باز باز کنیم و بیایم ویدیو هامون رو بذاریم اونجا و لینک دانلود مستقیم بذاریم تو سایت
راه دیگه:
مثلا توی رپید شیر یا مدیا فایر و از اونجا لینک دانلود غیر مسیقیم بذاریم
پیدا کردن ویدیو هم که کار سختی نیست با کمک بچه ها سریع پیدا میشه
به هر حال نظر من این بود، دوستان باید تصمیم نهایی رو بگیرن

RE: همفکری جهت اطلاع رسانی درباره AcademiaCafe - Nimaa - 13-12-2011

دوستان به نظر من همینکه سایت در فیسبوک حضور داره و یه Page داره خیلی خوبه. چطوره که روی فیسبوک تبلیغ سایت رو بفرستین؟ منظورم Ad های فیسبوک هست.

RE: همفکری جهت اطلاع رسانی درباره AcademiaCafe - aida_11041 - 13-12-2011

من با همش موافقم Smile فقط که یک راه وجود نداره ، همه اینکارها رو میشه انجام داد
کاشکی اون pdf مراحل گرفتن پذیرش رو هم رو صفحه اصلی سایت میذاشتید تا این کاربرای مهمان که از سایت بازدید میکنن بتونن راحت دانلودش کنن ، اینم فکر کنم تاثیر داره