آکادمیا کافه
متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+---- انجمن: مهاجرت به کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+----- انجمن: مهاجرت به کانادا از سایر روشهای فدرال (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%B4%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D9%84)
+----- موضوع: متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (/Thread-%D9%85%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7-%DA%A9%D9%87-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84%D8%B4%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D9%88%D8%B1%D8%B4%D9%88-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است - vartig - 27-06-2012

(27-06-2012, 09:45 AM)samon نوشته: بله فرمت پی دی اف هست که به ایمیل اتچ میشه . نسبت به بقیه کیپس ها هم که خیلی شلوغه و آدم سر در نمیاره خیلی مختصر و مفید هست . در واقع یه پرینت هست از روی صفحه فایل کامپیوتری که آفیسر از اون استفاده میکنه . داشتنش به آرامش آدم کمک میکنه . قبلا هم گفتم اگه واسه پرداخت پولش با پیپال مشکل داشتین بگین که من راهی رو که خودم استفاده کردم بهتون بگم که خیلی هم راضی بودم . طرف رو اصلا ندیدم اما کارم انجام شد Smile
با سلام و تشکر از جواب Smile
راستش من مشکلي بابت پرداخت نداشتم و 3 جون هم اقدام کردم. حالا دوستان مي گن تا 10 روز مياد (به اميد خدا) Angel
آرامش از چه جهت؟! که امتياز چقدر بوده؟ و چطور حساب کردن؟ + تاريخ مراجعه بعدي؟ خوب بله مي تاثير هم نيست. حداقل يک اميدي ميده که فلان تاريخ مي رن سراغت در اين دوران سردرگمي Sleepy
فقط داشتم فکر مي کردم که بعد از اين تاريخ مراجعه بعدي چي ميشه؟ Huh بازم مراجعه بعدي؟ يا نه؟! مثلا خبري؟ Idea چيزي؟ مديکالي Heart ؟!
کسي از روال خبر داره؟ مثلا مديکال دوستاني که آمده رابطه اي با اين تاريخ بعدي داشته؟
راستي آقا سعيد اين ليستي که اشاره کردين چي هست؟ کجاست؟ Exclamation مي شه ما هم ببينيم؟

ببخشيد زياد سوال کردم Tongue Big Grin

RE: متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است - مرسده - 27-06-2012

(27-06-2012, 09:41 AM)samon نوشته: از چه بابت ؟ وضعیت پرونده من روی جداولی که بچه ها درست کردن به اسم saeedm موجود هست . اگه چیزی دقیقتر میخواین بفرمایین تا عرض کنم . اما رو کیپس که امتیاز رو آوردم
مرسی نمی دونستم با چه آی دی هستین تو جدول

RE: متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است - مرسده - 27-06-2012

(27-06-2012, 12:05 PM)Pani85 نوشته: در رابطه با مواردی که فرمودین به شخصه در جای قبلی تجربه ای نداشتم فقط دو سال پیش به دلیل تذکرات بی مورد و پی در پی یکی از مدیران وقت، که این روزها مثل اینکه دیگه اون نقش سابق رو ندارن، از ادامه فعالیت چشم پوشی کردم ولی این روزها به عینه اعمال سلیقه شخصی در قوانینشون رو دیدم و اینکه اون قوانین فقط برای یه سری افراده و یه تعداد نورچشمی که اونجا رو ملک اجدادی خودشون میدونن هر طور دلشون بخواد میتازونن و رفتار میکنن. وقتی اعتراض میکنی که اگه عمل به قانون براتون مهمه، بزرگترین بی قانونی داره اتفاقا میافته و طرف با دو تا اکانت کاربری همزمان استفاده میکنه تازه اون هم برای موارد یدکی و خاص که کم میاره!! ولی در جواب میشنوی دلیل و مدرکت چیه!!!؟؟؟
خب آخه اگه دلیل واضح و محکمی نداشتم که خودمو خراب نمیکردم! فکر میکنن با یه سری نادون طرفن! چطوز از همون پنل مدیریتی که مرتب بهش رفرنس میدن میتونن IP طرفو چک کنن که مثلا از ورشو ننوشته بعد چطور نمیتونن این مورد و کنترل کنن؟؟!!

بارها تقاضای حذف کاربریمو دادم با تمامی پست هام ولی حتی اینقدر به درخواست آدم اهمیت نمیدن. خوشحالم یه فرد دون مقدار باعث شد تا دوباره مثل دو سال پیش در ادامه ندادن فعالیتم در اون فروم راسخ بشم.
ببخشید عرایضم زیاد شد. جهت اطلاع رسانی بود و بس ...
پانی جان متاسفانه تو جامعه تحصیلکرده هم رفتار نادرست زیاد می بینیم و همین فرهنگ داغونو با خودمون داریم به کشورای پیشرفته می بریم

RE: متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است - vartig - 28-06-2012

(27-06-2012, 12:37 PM)مرسده نوشته: مرسی نمی دونستم با چه آی دی هستین تو جدول
دوستان جريان اين جدول چيه؟ کسي جواب منو نميده چرا؟! Dodgy Confused Sad

RE: متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است - مرسده - 29-06-2012

خوب بچه ها تبریک بالاخره وزیر رضایت داده تکلیف ماهارو هر چه زودتر روشن کنه و تا ژانویه مهاجر جدید نمی گیرن حالا جشن بگیریم و امیدوار باشیم

RE: متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است - utab - 29-06-2012

(27-06-2012, 12:05 PM)Pani85 نوشته: در رابطه با مواردی که فرمودین به شخصه در جای قبلی تجربه ای نداشتم فقط دو سال پیش به دلیل تذکرات بی مورد و پی در پی یکی از مدیران وقت، که این روزها مثل اینکه دیگه اون نقش سابق رو ندارن، از ادامه فعالیت چشم پوشی کردم ولی این روزها به عینه اعمال سلیقه شخصی در قوانینشون رو دیدم و اینکه اون قوانین فقط برای یه سری افراده و یه تعداد نورچشمی که اونجا رو ملک اجدادی خودشون میدونن هر طور دلشون بخواد میتازونن و رفتار میکنن. وقتی اعتراض میکنی که اگه عمل به قانون براتون مهمه، بزرگترین بی قانونی داره اتفاقا میافته و طرف با دو تا اکانت کاربری همزمان استفاده میکنه تازه اون هم برای موارد یدکی و خاص که کم میاره!! ولی در جواب میشنوی دلیل و مدرکت چیه!!!؟؟؟
خب آخه اگه دلیل واضح و محکمی نداشتم که خودمو خراب نمیکردم! فکر میکنن با یه سری نادون طرفن! چطوز از همون پنل مدیریتی که مرتب بهش رفرنس میدن میتونن IP طرفو چک کنن که مثلا از ورشو ننوشته بعد چطور نمیتونن این مورد و کنترل کنن؟؟!!

بارها تقاضای حذف کاربریمو دادم با تمامی پست هام ولی حتی اینقدر به درخواست آدم اهمیت نمیدن. خوشحالم یه فرد دون مقدار باعث شد تا دوباره مثل دو سال پیش در ادامه ندادن فعالیتم در اون فروم راسخ بشم.
ببخشید عرایضم زیاد شد. جهت اطلاع رسانی بود و بس ...
سلام:
پانی عزیز از اینکه در وب‌سایت قبلی مورد بی مهری قرار گرفتی بسیار دلگیر شدم و شخصا از زحمات و وقتی که جهت پاسخگویی به سوالات کاربران گذاشتی ممنون هستم. امیدوارم که به مسائل به اندازه ارزش واقعی آنها نگاه کنی و بیش از پیش باعث ناراحتی خودت نشوی. با آرزوی آمدن مدیکال برای همه دوستان....

RE: متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است - مرسده - 30-06-2012

(29-06-2012, 09:49 PM)Pani85 نوشته: در اینکه دوباره لیست جدید استارت نخورد خبر خوبیه چون معلوم نبود این لیست با چه الویت و سرعت و شرایطی راهی ویزا آفیس ها میشد. فقط خدا کنه توی این مدت واقعا برای سرعت بخشیدن به نهایی کردن پرونده های همه بک لاگی ها کار مفیدی انجام بدن چون اگه با همین سرعت پیش برن، به عنوان مثال، مثلا ورشو که بیشترین تمرکزش رو 38 تایی هاست، شاید به حدود 2 سال زمان نیاز باشه تا به همه برسه!
پانی جون امیدوارم که سرعت رسیدگی به پرونده های ما بیشتر از این بشه دیگه این شرایط انتظار و دلهره بدجوری رو اعصابه

RE: متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است - samon - 30-06-2012

(27-06-2012, 11:29 AM)vartig نوشته: با سلام و تشکر از جواب Smile
راستش من مشکلي بابت پرداخت نداشتم و 3 جون هم اقدام کردم. حالا دوستان مي گن تا 10 روز مياد (به اميد خدا) Angel
آرامش از چه جهت؟! که امتياز چقدر بوده؟ و چطور حساب کردن؟ + تاريخ مراجعه بعدي؟ خوب بله مي تاثير هم نيست. حداقل يک اميدي ميده که فلان تاريخ مي رن سراغت در اين دوران سردرگمي Sleepy
فقط داشتم فکر مي کردم که بعد از اين تاريخ مراجعه بعدي چي ميشه؟ Huh بازم مراجعه بعدي؟ يا نه؟! مثلا خبري؟ Idea چيزي؟ مديکالي Heart ؟!
کسي از روال خبر داره؟ مثلا مديکال دوستاني که آمده رابطه اي با اين تاريخ بعدي داشته؟
راستي آقا سعيد اين ليستي که اشاره کردين چي هست؟ کجاست؟ Exclamation مي شه ما هم ببينيم؟

ببخشيد زياد سوال کردم Tongue Big Grin
اختیار دارین . خب بله مهمترین نکته اینه که آدم بدونه امتیاز آورده یا نه به عبارتی امنیازش رو درست حساب کردن یا نه ! و اینکه چه آپدیتهایی میخوان . خیلی ها نگران خواستن آپدیت بیمه بودن با توجه به اینکه خیلی از کارفرماها از بیمه کردن پرسنل در میرن . یعنی در حالی که سابقه کار واقعی بود سابقه بیمه نداشتن . این لیست رو بعضی دوستان درست کردن . اگه خواستین پیام خصوصی بدین تا بگم بهتون

RE: متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است - samon - 30-06-2012

(29-06-2012, 09:54 PM)utab نوشته: سلام:
پانی عزیز از اینکه در وب‌سایت قبلی مورد بی مهری قرار گرفتی بسیار دلگیر شدم و شخصا از زحمات و وقتی که جهت پاسخگویی به سوالات کاربران گذاشتی ممنون هستم. امیدوارم که به مسائل به اندازه ارزش واقعی آنها نگاه کنی و بیش از پیش باعث ناراحتی خودت نشوی. با آرزوی آمدن مدیکال برای همه دوستان....
این بی مهری ها تازگی نداره و واسه خیلی ها پیش اومد . مهم اینه که حداقل یه جایی بتونیم مطلب بنویسیم و مفید هم باشه . نه اینکه یه دفعه میبینی 25 صفحه میشه بحث و دعوا ولی ظاهرا به تاپیک مرتبطه . مهم اینه که کی مینویسه ! ضمنا بچه ها ف ب رو هم دریابین بد نیست Smile

RE: متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است - utab - 04-07-2012

(30-06-2012, 10:50 PM)samon نوشته: این بی مهری ها تازگی نداره و واسه خیلی ها پیش اومد . مهم اینه که حداقل یه جایی بتونیم مطلب بنویسیم و مفید هم باشه . نه اینکه یه دفعه میبینی 25 صفحه میشه بحث و دعوا ولی ظاهرا به تاپیک مرتبطه . مهم اینه که کی مینویسه ! ضمنا بچه ها ف ب رو هم دریابین بد نیست Smile
samon عزیز آدرس؟