آکادمیا کافه
اپلای کردن برای چند موقعیت در یک دانشگاه - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: اپلای کردن برای چند موقعیت در یک دانشگاه (/Thread-%D8%A7%D9%BE%D9%84%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D9%85%D9%88%D9%82%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%DB%8C%DA%A9-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87)

اپلای کردن برای چند موقعیت در یک دانشگاه - taranebaran - 06-08-2014

سلام دوستان
امیدوارم سوال رو جای درستی مطرح باشم
یک دانشگاه سه پوزیشن اعلام کرده برای دکتری و دو تا از انها تو زمینه کاری من هستند و تجربه آزمایشگاهی دارم برای هر دو پروژه و هم به هر دوتاش علاقه دارم. 
آیا می تونم برای هر دوتاش اپلی کنم؟
اصلا این امکان وجود داره که وقتی چند موقعیت اعلام می شه از طرف دانشگاه که برای بیشتر از یکی از آنها اپلی کرد؟
ممنون

RE: سوالات پیرامون زمان مناسب برای apply با توجه به deadline - saaaaam - 07-08-2014

(06-08-2014, 07:23 AM)'taranebaran' نوشته: سلام دوستان
امیدوارم سوال رو جای درستی مطرح باشم
یک دانشگاه سه پوزیشن اعلام کرده برای دکتری و دو تا از انها تو زمینه کاری من هستند و تجربه آزمایشگاهی دارم برای هر دو پروژه و هم به هر دوتاش علاقه دارم. 
آیا می تونم برای هر دوتاش اپلی کنم؟
اصلا این امکان وجود داره که وقتی چند موقعیت اعلام می شه از طرف دانشگاه که برای بیشتر از یکی از آنها اپلی کرد؟
ممنون

سلام بر شما دوست خوب
من تجربه خودم را عرض می کنم! اگر سه تا پوزیشن جدا از هم تعریف شده باشند میشه هر سه تا اپلای کرد و سه تا اپلیکشن جداگانه برای انها داشت کما اینکه من در دانشگاه کپنهاگ این کار را کردم و بعدا متوجه شدم شورای بررسی بورس هر سه تا جدا از هم بوده و اصلا مشکلی هم پیش نیامد

RE: اپلای کردن برای چند موقعیت در یک دانشگاه - taranebaran - 09-08-2014

(07-08-2014, 08:31 PM)'saaaaam' نوشته:
سلام بر شما دوست خوب
من تجربه خودم را عرض می کنم! اگر سه تا پوزیشن جدا از هم تعریف شده باشند میشه هر سه تا اپلای کرد و سه تا اپلیکشن جداگانه برای انها داشت کما اینکه من در دانشگاه کپنهاگ این کار را کردم و بعدا متوجه شدم شورای بررسی بورس هر سه تا جدا از هم بوده و اصلا مشکلی هم پیش نیامد

ممنونم از راهنماییتون، پس اگر شورای بورسشون جدا نباشه مشکل پیش میاد؟ از کجا باید بفهمم که شورای بورسشون جدا هست یا نه؟ می تونم از خود دانشگاه بپرسم؟ 
ممنون

RE: اپلای کردن برای چند موقعیت در یک دانشگاه - saaaaam - 09-08-2014

'taranebaran dateline='' نوشته:
Grimm fairy talesممنونم از راهنماییتون، پس اگر شورای بورسشون جدا نباشه مشکل پیش میاد؟ از کجا باید بفهمم که شورای بورسشون جدا هست یا نه؟ می تونم از خود دانشگاه بپرسم؟ 
ممنون
سلام دوست خوبم
در دانشگاه های دانمارک وقتی سه تا پروژه تعریف میشه فکر اینکه این پروژه ها نیاز به سوپروایزر داره و بودجه را می کنند بنابر این مثل کشور ما نیست که صد تا پروژه را به اسم یک نفر تعریف کنند و اخر سر هم معلوم نشود نتیجه ان چه خواهد شد. بنظر من اگه سه تا پوزیشن در دانشگاه دانمارک همزمان باز شده باشند به این معنی هست که سه گروه تحقیقاتی مستقل و یا شاید وابسته بر روی ان کار می کنند
سال گذشته من در دانشگاه اودنسه سه تا پروژه می خواستم اپلای کنم از اقوامم در دانمارک خواهش کردم پرسیدن از دانشگاه به من گفتن هر چند تا که بخواهید می توانید اپلای کنید علت هم این هست که پروژه ها به عنوان شغل برای شما می باشد شما می توانید برای مشاغل مختلف اپلای کنید حالا کدام را قبول بشید معلوم نیست دقیقا این پاسخ را به ما دادند که برای شما عرض کردم 
شاد باشید