آکادمیا کافه
تشکیل گروه برای فلش کارت های مربوط به GRE - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: آزمون‌ها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7)
+---- انجمن: GRE General (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-GRE-General)
+---- موضوع: تشکیل گروه برای فلش کارت های مربوط به GRE (/Thread-%D8%AA%D8%B4%DA%A9%DB%8C%D9%84-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D9%84%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-GRE)

صفحات 1 2

تشکیل گروه برای فلش کارت های مربوط به GRE - sepinaz - 06-08-2014

.rar   1100 Words You Need To Know.rar (اندازه 514.06 KB / تعداد دانلود: 193)
سلام دوستان
من در حال حاضر هنوز برای اپلای وقت دارم و بره همین کنار زبان عمومی که شدید دارم میخونم خودم رو مقید کردم تا هر روز 2 ساعت وقت بذارم لغات GRE کار کنم
بره همین الان در حال ساخت فلش کارت بره کتاب 1100 هستم با این فرمت 
vocabulary ( type ) : definition
example from 1100's text
synonyms
تلفظ لغات از macmillandictionary.com دانلود میشه و به انکی اضافه میشه و امریکن هستن
لغات مترادف هم از thesaurus.com انتخاب میشن
راستش بیشتر فلش کارتایی که تو سایت خود انکی و سایت های ایرانی ( از جمله همین جا ) پیدا کردم به صورت لغت و در طرف دیگر معنی فارسی بود که تو همین سایت پرسیدم و گفتن چنین مطالعه ای به درد GRE نمیخوره و تصمیم گرفتم خودم دست به کار شم
از دوستان کسی هس که بخواد تو درست کردن فلش کارت با این فرمت بره لفات GRE همکاری کنه تا اگر از نظر صاحبنظران این فرمت خوب هس چند ماه بعد پکیج تقریبا کاملی از لقات GRE با این فرمت داشته باشیم؟؟؟
من تا حالا تا آخر عفته ی سوم کتاب 1100 پیش رفتم
ولی لفاتی رو که تا آخر هفته ی دوم آماده کردم اینجا UP میکنم تا دوستان بررسی کنن و نظر بدن

RE: تشکیل گروه برای فلش کارت های مربوط به GRE - sepinaz - 07-08-2014

از دوستان کسی هس که بخواد تو درست کردن فلش کارت با این فرمت بره لفات GRE همکاری کنه تا اگر از نظر صاحبنظران این فرمت خوب هس چند ماه بعد پکیج تقریبا کاملی از لغات GRE با این فرمت داشته باشیم؟؟؟

RE: تشکیل گروه برای فلش کارت های مربوط به GRE - ella - 07-08-2014

سلام.من به احتمال زیاد آبان یا آذر امتحان GRE میدم میتونم تو ساخت یه سری از فلش کارتها باهاتون همکاری کنم اما چون سه هفته دیگه امتحان تافل دارم الان فرصت کافی ندارم اگه تمایل داشته باشید میتونیم از اون تاریخ به بعد شروع  کنیم

RE: تشکیل گروه برای فلش کارت های مربوط به GRE - sepinaz - 07-08-2014

(07-08-2014, 05:47 PM)'ella' نوشته: سلام.من به احتمال زیاد آبان یا آذر امتحان GRE میدم میتونم تو ساخت یه سری از فلش کارتها باهاتون همکاری کنم اما چون سه هفته دیگه امتحان تافل دارم الان فرصت کافی ندارم اگه تمایل داشته باشید میتونیم از اون تاریخ به بعد شروع  کنیم

بله اون موقع لطفا من رو در جریان بذارید
من هم تا اون زمان تا هرجایی که فلش کارت های 1100 رو رسیدم اینجا در اختیار بقیه میگذرم
البته به نظر من دوستانی که تو دراز مدت (مث خودم ) زمان دارند کمک کنند بهتر هست
و البته برای خودشون هم ساختن فلش کارت بهتر هست
این رو میگم که دوستانی که فرصت زیاد دارن فکر نکنن که به دردشون نمیخوره و بهتره کسایی که به زودی امتحان میدن همکاری کنن ( باز هم نظر دوستان باتجربه تر محترم هست )
من خودم 2 سال پیش کتاب 1100 رو فقط جهت تفنن مطالعه کرده بودم ولی میتونم بگم هیچ چی یادم نبود ازش
الان که معانی رو جستجو میکنم و وقت صرف میکنم براشون
تو مرور واقعا میبینم چفدر سریع خونه های لایتنر رو میزنم جلو

RE: تشکیل گروه برای فلش کارت های مربوط به GRE - brusa1994 - 09-08-2014

سلام منم حاضرم همكاري كنم,خودم خيلي خيلي وقت دارم براي آزمون(حدود 3سال),اگه يه مقداري در مورد نحوه همكاري توضيح بفرماييد ممنون ميشم !

RE: تشکیل گروه برای فلش کارت های مربوط به GRE - sepinaz - 09-08-2014

(09-08-2014, 12:21 PM)'brusa1994' نوشته: سلام منم حاضرم همكاري كنم,خودم خيلي خيلي وقت دارم براي آزمون(حدود 3سال),اگه يه مقداري در مورد نحوه همكاري توضيح بفرماييد ممنون ميشم !

سلام
شما فایلی رو که ضمیمه کردم دانلود کردید ؟
آیا از نظر شما این سبک ساخت فلش کارت خوب هست
خوب من در حال حاضر تا هفته ی 4 کتاب 1100 پیش رفتم و فکر میکنم تا اواخر آبان بتونم کامل تمومش کنم ( هم مطالعه و هم ساخت فلش کارت )
نظر من این هست که شما هم شروع به مطالعه ی یکی دیگر از منابع GRE مثل
1- کتاب کاپلان ( 500 کلمه )
2- 800 کلمه ی بارونز
3- verbal advantage
4- 3500 بارونز
بکنید و همزمان با مطالعه ی دقیق فلش کارت ها رو به سبکی که در بالا توضیح دادم بسازید و در آخر پس از پایان هر کتاب فلش کارت های اون رو تو کتابخونه ی همین سایت بارگذاری کنیم
البته اگه از نظر مدیران این فرمت خوب هست و قابل بارگذاری در کتابخانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من ایمیل و اسکایپم رو پیام خصوصی میزنم تا اگر مایل به همکاری بودید راحت تر در ارتباط باشیم

بله من فایل رو دانلود کردم،اما از دوستان می خوام که در موضوع شرکت کنند  و کمی و کاستی ها رو درباره فرمت کارت ها بیان کنند و لیست کتب لغت رو اولویت بندی کنند !

RE: تشکیل گروه برای فلش کارت های مربوط به GRE - sepinaz - 09-08-2014

(09-08-2014, 07:04 PM)'brusa1994' نوشته: بله من فایل رو دانلود کردم،اما از دوستان می خوام که در موضوع شرکت کنند  و کمی و کاستی ها رو درباره فرمت کارت ها بیان کنند و لیست کتب لغت رو اولویت بندی کنند !

دوستان باتجربه خیلی ممنون میشیم چنانچه ما رو از نظرات خودتون بی نصیب نذارید

RE: تشکیل گروه برای فلش کارت های مربوط به GRE - ahmadpashaei - 09-08-2014

روال کار شما چطوریه؟ گروهی یعنی چجوری؟ شما دارین تو لپتاپ خودتون فلش کارت انکی میسازید بقیه هم تو لپتاپ خودشون.چجوری اینارو باهم ترکیب می کنید؟!

(09-08-2014, 08:24 PM)'ahmadpashaei' نوشته: روال کار شما چطوریه؟ گروهی یعنی چجوری؟ شما دارین تو لپتاپ خودتون فلش کارت انکی میسازید بقیه هم تو لپتاپ خودشون.چجوری اینارو باهم ترکیب می کنید؟!

درود
روال کار به این صورت است که هر یک از دوستان تهیه ی فلش کارت های یک کتاب رو در دست بگیرند و بعد از اتمام کار در سایت آپلود کنند.