آکادمیا کافه
دانشگاه های اتریش - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: اتریش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)
+----- انجمن: تحصیل در اتریش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)
+----- موضوع: دانشگاه های اتریش (/Thread-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)

صفحات 1 2 3 4

دانشگاه های اتریش - Faraz - 04-02-2011

در این تاپیک دانشگاه های مختلف کشور اتریش بررسی و مقایسه میشوند.

RE: دانشگاه های اتریش - changizi_2010 - 04-11-2011

با سلام

دانشگاه مهندسی وین چطور دانشگاهی ؟

RE: دانشگاه های اتریش - spt - 09-11-2011

لطفا سعی کنید سوالاتتون رو درست و کامل بپرسید.... و البته اسم انگلیسی رو هم بزارید که بشه فهمید منظورتون کدوم دانشگاه هست...
اگه منظورتون vienna university of technology باشه باید بگم دانشگاه خیلی خوبیه که خیلی راحت هم پذیرش نمیده و رنکش تقریبا 250 هست بر طبق موسسه کیو اس. رشته های مستر زیادی رو هم به انگلیسی ارائه میده..
این سایت دانشگاهشه، این لیست رشته های لیسانس و این لیست رشته های مسترش

لطفا سوالاتتون رو کمی جزئی تر بپرسید تا بشه جوابش داد و در این موارد خودتون باید تحقیق کنید...

موفق باشید

RE: دانشگاه های اتریش - Shihan - 29-06-2012

دانشگاه صنعتی گراتز - Graz university of Technology

این دانشگاه یکی از دانشگاههای پیشرو در زمینه فنی مهندسی و علوم پایه است خیلی قوی و در جنوب اتریش در شهر گراتز قرار گرفته است.
لینک دوره لیسانس تا دکتری دانشگاه >> مشاهده لینک

RE: دانشگاه های اتریش - Shihan - 29-06-2012

اتریش در زمینه رشته های موسیقی سرامد است که در این میان به دو دانشگاه موسیقی گراتز و موسیقی وین اشاره کرد.
در زمینه‌ هنر و موسیقی‌ بسیار قوی‌ است‌ و دانشكده‌ موسیقی‌ و آثار هنری‌ و دانشكده‌ هنر كاربردی‌ شهر وین‌ از مراكز قوی‌ هنری‌ اروپا به‌ شمار می‌آیند.

Universität für Musik und darstellende Kunst Wien >>> مشاهده لینک

Universität für Musik und darstellende Kunst Graz >>> مشاهده لینک

با سپاس

RE: دانشگاه های اتریش - زهره ماین - 23-01-2014

دانشگاه Leoben چطوره؟ از همه لحاظ: شهریه، موقعیت، سطح آموزشی، سختگیری...

RE: دانشگاه های اتریش - Shihan - 23-01-2014

(23-01-2014, 01:38 PM)'زهره ماین' نوشته: دانشگاه Leoben چطوره؟ از همه لحاظ: شهریه، موقعیت، سطح آموزشی، سختگیری...

یکی از دانشگاههای برجسته در زمینه مهندسی نفت و معدن و صنایع در کشور اتریشه و ارائه دهنده طیف گسترده ای از گرایشهای این رشته ها می باشد و در شهر کوچک و زیبا لئوبن در مرکز اتریش قرار گرفته که محیطی دانشجویی و ارام داره. عموماً شهریه ها از ترمی 350 تا 700 یورو متناسب با دانشگاه متفاوته. بطور کلی دانشگاه سختگیری در زمینه جذب دانشجو نیست. و با پیدا کردن استاد شرایط بهتری خواهی داشت.
ازاد اندیش باشی

RE: دانشگاه های اتریش - mehrdadbala - 17-10-2014

سلام
من دانشجوی سال آخر کارشناسی هستم برای فوق لیسانس اقتصاد یا فاینانس میخواستم اپلای کنم (این رزومه منه)

فوق لیسانس اقتصاد موسسه Institue for advanced studies چطوریه پذیرشش؟ شانس پذیرشم چطوره؟ 
من سربازی هم مشمولم اگر پذیرش اینجا رو بگیرم وزارت علوم قبول میکنه برای خروج از کشور؟( یعنی کلا برای خروج مشمولان دانشگاه پذیرفته شده باید مورد تایید وزارت علوم باشه؟)  

RE: دانشگاه های اتریش - eliroz - 17-10-2014

(17-10-2014, 12:28 PM)'mehrdadbala' نوشته:  سلام
من دانشجوی سال آخر کارشناسی هستم برای فوق لیسانس اقتصاد یا فاینانس میخواستم اپلای کنم (این رزومه منه)
فوق لیسانس اقتصاد موسسه Institue for advanced studies چطوریه پذیرشش؟ شانس پذیرشم چطوره؟ 
من سربازی هم مشمولم اگر پذیرش اینجا رو بگیرم وزارت علوم قبول میکنه برای خروج از کشور؟( یعنی کلا برای خروج مشمولان دانشگاه پذیرفته شده باید مورد تایید وزارت علوم باشه؟)  

سلام دوست عزیز
اگه تو قسمت اپلیکیش این موسسه برای دکترای فایناس دقت کرده باشید اعلام کرده که حداقل نمره ایلس 7 هست و برای جی ار ای حداقلی اعلام نکرده اما در بخش فوق لیسانس اقتصاد ذکر کرده که متوسط نمره جی ار ای در سالهای قبل 164 بوده. 
همیشه برای هر جایی که میخواید اقدام کنید حتما حتما این حداقل های اون دانشگاه رو در نظر بگیرید. اونها اول به نمرات زبان و جی ار ای یا جی مت نگاه میکنن اگه شما اون حداقل ها رو داشتید بعد سراغ بقیه موارد میرن. 
موسسه فایناس اتریش یکی از بهترین برنامه های فایناس در اروپا است که بیشتر تاکید و تمرکزش بر ریاضیات هست پس بایستی پیش زمینه قوی در این قسمت داشته باشید و تا اونجا که میدونم مصاحبه و آزمون داره. 
حامد قدسی یکی از فارغ التحصیل های این موسسه هست که میتونید تو وبلاگ خودش هم به نام یک لیوان چای داغ اطلاعات بیشتری دست پیدا کنید. 
در جوابتون که پرسیدین شانس برای پذیرش دارید متاسفانه باید بگم شانس تون خیلی کمه چون شما حداقل های دانشگاه رو ندارید. مگر اینکه بتونید با یکی از اساتید اونجا مکاتبه کنید و نظر مساعدش رو جلب کنید. ولی تا جایی که میدونم این حداقل ها رو کمیته پذیرش بررسی میکنه و اساتید کمتر میتونن دخالت داشته باشن. (طبق تجربه شخصی خودم در سال گذشته )

در مورد سوال دوم، دوستان بیشتر اطلاع دارند که حتما در اختیارتون میزارن.
موفقیت باشید. 

RE: دانشگاه های اتریش - fatima204 - 17-10-2014

سلام
لیسانس: شیمی  آزاد تهران 16/6
فوق :شیمی سراسری تهران 17/15
دکتری :سال اول شیمی آلی سراسری تهران
یک مقاله آی اس آی
مدرک زبان ندارم
میخواستم بدونم بدون مدرک زبان آیا امکان پذیرش گرفتن با فاند هست؟ اگر هست برای چه دانشگاه هایی؟
اگر نیست با تصور یه نمره خوب از چه دانشگاه هایی می تونم پذیرش بگیرم؟