آکادمیا کافه
پذیرش از اتریش در مقطع PhD - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: اتریش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)
+----- انجمن: تحصیل در اتریش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4)
+----- موضوع: پذیرش از اتریش در مقطع PhD (/Thread-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-PhD)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: پذیرش از اتریش در مقطع PhD - Emir - 05-09-2015

(05-09-2015, 09:02 PM)Viollin نوشته: ببخشيد دوباره ميپرسم يعني برأي مقطع فوق ليسانس هم نميتوان برأي پذيرش در دانشگاههاي اتريش اقدام كرد با فوق ليسانس ازاد در ايران
سلام 
نه دیگه دوست من با ارشد دانشگاه ازاد هم میتونین اقدام کنین ولی تعداد اندکی از این دانشگاه ها مثل کلاگنفورت 
دیگر مدارک دانشگاه ازاد رو قبول ندارن. 
شما میتونین برای دانشگاه های مثله لینز - گراتز - وین - سالتسبورک و غیره 
اقدام کنین . 
با تشکر

RE: پذیرش از اتریش در مقطع PhD - ّّF.F - 29-10-2015

با عرض سلام
برای تحصیل در کشور اتریش باید مدرک زبان آلمانی داشته باشم و یا انگلیسی یا هر دو

RE: پذیرش از اتریش در مقطع PhD - nader - 29-10-2015

(29-10-2015, 01:10 AM)ّّF.F نوشته: با عرض سلام
برای تحصیل در کشور اتریش باید مدرک زبان آلمانی داشته باشم و یا انگلیسی یا هر دو

درود
هم کورس انگلیسی هست هم کورس آلمانی

RE: پذیرش از اتریش در مقطع PhD - نقشینه - 06-12-2015

باسلام
کارشناسی ارشد در رشته پژوهش هنر با معدل 19.30 از دانشگاه آزاد هستم دارای تالیف کتاب و چندین نمایشگاه و ده سال سابقه تدریس و بیمه آیا امکان دارد که بتوانم در رشته تاریخ هنر یا زیبایی شناسی در اتریش در مقطع دکترا پذیرش بگیرم.
کارشناسی گرافیک معدل19.80 دانشگاه علمی کاربردی
دارای مدرک زبان آلمانی در سطح B1
بی نهایت از راهنمایی هایتان متشکرم

RE: پذیرش از اتریش در مقطع PhD - Shihan - 06-12-2015

(06-12-2015, 09:07 PM)نقشینه نوشته: باسلام
کارشناسی ارشد در رشته پژوهش هنر با معدل 19.30 از دانشگاه آزاد هستم دارای تالیف کتاب و چندین نمایشگاه و ده سال سابقه تدریس و بیمه آیا امکان دارد که بتوانم در رشته تاریخ هنر یا زیبایی شناسی در اتریش در مقطع دکترا پذیرش بگیرم.
کارشناسی گرافیک معدل19.80 دانشگاه علمی کاربردی
دارای مدرک زبان آلمانی در سطح B1
بی نهایت از راهنمایی هایتان متشکرم

بله هم در اتریش و هم در المان. شرایط شما با داشتن نمره زبان المانی و معدل خوبه. بهتره دانشگاهها رو بررسی کنید و برای ارسال مدارک با توجه به ددلاینها اقدام کنید.

RE: پذیرش از اتریش در مقطع PhD - مهمان - 16-12-2015

سلام. من ارشد آموزش زبان انگلیسی با معدل 16 دارم . میخوام برای مقطع دکترای اتریش اقدام کنم . اما نمیدونم در صورت مهاجرت تحصیلی شانس اقامت دائم در اون کشور رو دارم یا خیر ؟ و اینکه در صورت گرفتن کار نیمه وقت میتونم مخارج زندگیمو تامین کنم یا خیر ؟

RE: پذیرش از اتریش در مقطع PhD - Matinking - 16-12-2015

(16-12-2015, 01:49 AM)مهمان نوشته: سلام. من ارشد آموزش زبان انگلیسی با معدل 16 دارم . میخوام برای مقطع دکترای اتریش اقدام کنم . اما نمیدونم در صورت مهاجرت تحصیلی شانس اقامت دائم در اون کشور رو دارم یا خیر ؟ و اینکه در صورت گرفتن کار نیمه وقت میتونم مخارج زندگیمو تامین کنم یا خیر ؟

سلام

- برای پذیرش دکترا در اتریش باید گواهی قبولی دوره دکترای ایران رو داشته باشید...
با مدرک کارشناسی ارشد در ایران فقط برای همین مقطع در اتریش می تونید اقدام کنید...

- شما بعد از تحصیل و در قریب به اتفاق ممالک روی کره زمین این شانس رو خواهید داشت که با پیدا کردن شغل، سنواتی رو مالیات پرداخت کنید و اونجا ماندکار بشید... اتریش هم از این قضیه مستثنی نیست...

- بستگی به fee دانشگاه و شهر محل سکونتتون داره... ولی position های دکترا در اتریش معمولا funded هستند...

براتون آرزوی موفقیت دارم

RE: پذیرش از اتریش در مقطع PhD - llvll.asoud - 18-12-2015

سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید.

کارشناسی مهندسی برق مخابرات از دانشگاه ارومیه با معدل 14.23
کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی از دانشگاه تبریز با معدل 16.8
تافل 93
GRE verbal 145 Q 168
یه مقاله الزویر اسم دوم
زمینه های تحقیقاتی مورد نظر Brain computer interface و signal processing و compressed sensing

به نظر شما نیازی هستش برای جبران معدل کارشناسی GRE subject math هم بدم؟

آیا کشور اتریش برای رشته مهندسی پزشکی و این زمینه هایی که گفتم کشور مناسبی هستش؟ یا میتونم با این رزومه به کشورهای بهتری هم فکر کنم برای گرفتن پذیرش با فاند؟

البته اینم اضافه کنم که در حال فراگیری زبان آلمانی هم هستم و مدرک b1 رو خواهم گرفت

RE: پذیرش از اتریش در مقطع PhD - Shihan - 18-12-2015

(18-12-2015, 01:42 PM)llvll.asoud نوشته: سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید.

کارشناسی مهندسی برق مخابرات از دانشگاه ارومیه با معدل 14.23
کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی از دانشگاه تبریز با معدل 16.8
تافل 93
GRE verbal 145 Q 168
یه مقاله الزویر اسم دوم
زمینه های تحقیقاتی مورد نظر Brain computer interface و signal processing و compressed sensing

به نظر شما نیازی هستش برای جبران معدل کارشناسی GRE subject math هم بدم؟

آیا کشور اتریش برای رشته مهندسی پزشکی و این زمینه هایی که گفتم کشور مناسبی هستش؟ یا میتونم با این رزومه به کشورهای بهتری هم فکر کنم برای گرفتن پذیرش با فاند؟

البته اینم اضافه کنم که در حال فراگیری زبان آلمانی هم هستم و مدرک b1 رو خواهم گرفت
شانس ممکنه با داشتن استاد و موقعیت خالی داشته باشی. نمره GRE بالا موثر خواهد بود.
ضمناً المان یه نسب اتریش شانس بیشتری وجود داره.

RE: پذیرش از اتریش در مقطع PhD - samantha62 - 14-02-2016

با سلام و خسته نباشید 
میخواستم بپرسم با شرایط زیر شانس پذیرش در دوره دکتری در اتریش به همراه بورسیه تحصیلی رو دارم یا خیر و چه دانشگاههایی در اتریش دوره دکتری تغذیه یا مرتبط با اون رو دارند؟؟ 

رشته : مهندسی کشاورزی علوم و صنایع غذایی (تکنولوژی مواد غذایی) دانشگاه آزاد تماما
معدل کارشناسی: 15.47
ارشد: 17.88
دانشجوی دکتری: معدل تا الان 17.78 فقط پایاننامم مونده که اون هم تا 6 ماه دیگه اجازه دفاع دارم (میخواهم بعد از اتمام این دوره یک دکتری دیگه در زمینه تغذیه و رژیم درمانی بخونم که مرتبز با رشته الانمم هست.)
سابقه تدریس در دانشگاه: 1.5 سال
سابقه کار به عنوان مدیر R&D , QC در کارخانه غذایی: 8سال (با سابقه بیمه)
مقاله داخلی و بین المللی: 22 عدد
مقاله خارجی و isi: 2 تا  (تا پایان دکتری هم 4عدد دیگر هم اضافه می شود)
مقاله مجلات داخلی: 3عدد (ISI هستند)
کنفرانس خارجی: 3 تا (در یونان و مجارستان)
زبان انگلیسی کامل اما مدرک ندارم
سابقه زندگی در اتریش، وین 4 سال به علت ماموریت پدرم قبلا پاسپورت اتریش رو داشتم و آشنایی به زبا آلمانی تا حدودی دارم
ثبت اختراع : 1 عدد
همکار طرحهای تحقیقاتی پژوهشکده جهاددانشگاهی (با نامه سربرگ موسسه)

درصورت راهنمایی سپاسگزارم میدونم هم که برای دکتری با فاند تحصیلی باید استاد پیدا کنم اگر کمی راهنماییم کنید ممنون میشم و اینکه با اینکه رزومم رو ارسال کرد و مدرک دانشگاهم آزاد هست آیا استاد میتونم پیداکنم که به من پذیرش بده؟