آکادمیا کافه
نتایج ریجکت استرالیا و بررسی علل ان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+---- انجمن: تحصیل در استرالیا و نیوزلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2%D9%84%D9%86%D8%AF)
+---- موضوع: نتایج ریجکت استرالیا و بررسی علل ان (/Thread-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%B1%DB%8C%D8%AC%DA%A9%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D9%84-%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2 3

نتایج ریجکت استرالیا و بررسی علل ان - saaaaam - 09-07-2014

سلام بر همه دوستان و بزرگواران
بنظر من جای نتایج ریجکت استرالیا در فروم خیلی خالی بود! درسته قسمت نتایج پذیرش داریم ولی این قسمت کمک بسیاری می کند بطور خاص میشه بعضی موارد را که در ان بخش نمیشه مطرح کرد اورد.
فرمت اولیه برای این بخش را بصورت زیر پیشنهاد می کنم امیدوارم دوستان و مدیران عزیز نظر مسائدی داشته باشند:
------------------------------------------------------------------
رشته  اپلای شده و مقطع آن: 
مقطع تحصیلی کارشناسی - نام دانشگاه - معدل: 
مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد - نام دانشگاه - معدل: 
تعداد مقالات آی اس ای با ذکر ایمپکت آنها: 
تعداد مقالات غیر ای اس ای خارجی:
تعداد مقالات علمی پزوهشی فارسی: 
تعداد مقالات علمی ترویجی فارسی: 
تعداد مقالات علمی فارسی: 
تعداد کتب تالیفی (فارسی یا انگلیسی):
تعداد مقالات ارائه شده در کنفرانس های بین المللی: 
تعداد مقالات ارائه شده در کنفرانس های ملی یا داخلی: 
نمره زبان آیلتس یا تافل:
نمره زبان جی ار ای یا جیمت:
علت احتمالی ریجکتی یا بورس نشدن:

RE: نتایج ریجکت استرالیا و بررسی علل ان - saaaaam - 09-07-2014

رشته اپلای شده: Phd in Finance - دانشگاه ولونگونگ - سال اپلای2013
مقطع تحصیلی کارشناسی - نام دانشگاه - معدل: حسابداری - علوم اقتصادی - 13.5
مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد - نام دانشگاه - معدل: مدیریت بازرگانی گرایش مالی- ازاد تهران - 17
تعداد مقالات آی اس ای با ذکر ایمپکت آنها: 8 تا ایندکس
تعداد مقالات غیر ای اس ای خارجی: 5 عدد
تعداد مقالات علمی پزوهشی فارسی: 5 عدد
تعداد مقالات علمی ترویجی فارسی: 5 عدد
تعداد مقالات علمی فارسی: 3 عدد
تعداد کتب تالیفی: 4 عدد
تعداد مقالات ارائه شده در کنفرانس های بین المللی: 2 عدد
تعداد مقالات ارائه شده در کنفرانس های ملی یا داخلی: 2 عدد
نمره زبان: آیلتس 6.5 هیچ اسکیلی کمتر از 6 نبود
افر دریافتی از دانشگاه: پذیرش - بورسیه (چه نوع و به چه میزان) - با داشتن 2 سوپر وایزر ولی پذیرش خالی شدم بدون بورس!
علت ان را عدم داشتن بیس لازم برای دکتری پژوهشی 3 ساله گفتند و به من افر دکتری 4 ساله که به ان PhD Integrated program (4 years) می گویند دادند سوال کردم گفتند به این نوع دکتری بورس تعلق نمی گیرد ولی از سال دوم امکان اپلای برای بورس درصورت وجود فاند وجود دارد

رشته اپلای شده: Phd in Finance - دانشگاه نیو ساوت ولز - سال اپلای2012
مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد - نام دانشگاه - معدل: مدیریت بازرگانی گرایش مالی- ازاد تهران - 17
تعداد مقالات آی اس ای با ذکر ایمپکت آنها: 1 عدد در ان تاریخ با ایمپکت 1.16
تعداد مقالات غیر ای اس ای خارجی: 3 عدد
تعداد مقالات علمی پزوهشی فارسی: 2 عدد
تعداد مقالات علمی ترویجی فارسی:3 عدد
تعداد کتب تالیفی: 1 عدد چاپ شده و 1 عدد زیر چاپ
تعداد مقالات ارائه شده در کنفرانس های بین المللی: 1 عدد
تعداد مقالات ارائه شده در کنفرانس های ملی یا داخلی: 1 عدد
نمره زبان: ثبت نام کرده بودم تافل PBT ولی نمرش نیومده بود
افر دریافتی از دانشگاه: پذیرش - بورسیه (چه نوع و به چه میزان) - 
Thank you for your interest in a research degree at the Australian School of Business, the University of New South Wales.
Following the review of applications for admission to the MPhil and PhD programs, I regret to inform you that your application has been unsuccessful. 
It is very competitive to be admitted into the research program because we receive many high quality applications and unfortunately, we have only a limited capacity for new research students each year.
I wish you all the best in finding an alternative place where you can complete your proposed research.
Kind regards,
Jenny Danon

رشته اپلای شده: Phd in Finance - دانشگاه سیدنی - سال اپلای2013
تعداد مقالات آی اس ای با ذکر ایمپکت آنها: 8 عدد ای اس ای ایندکس
تعداد مقالات علمی ترویجی فارسی:5 عدد
نمره زبان: ایلتس اکادمیک 6.5 
افر دریافتی از دانشگاه: پذیرش - بورسیه (چه نوع و به چه میزان): 
یک ضرب رد شدم! یک ایمیل خوشگل فرستادن دو روز بعد اپلای! اصلا این استرالیا معدل لیسانس گیر شدیده! راه نمی یاد!  و در ضمن دانشگاه گفت نمره جی ار ای نداری چرا؟" و ضمنا گفتن ایلتس 7 باید داشته باشی! - پروپوزالم عالی بود از سال 2011 روش کار کرده بودم با چند استاد استرالیایی !

رشته اپلای شده: Phd in Finance - دانشگاه استرالیای جنوبی - سال اپلای 2013
تعداد مقالات آی اس ای با ذکر ایمپکت آنها: 8 عدد ای اس ای ایندکس
تعداد مقالات غیر ای اس ای خارجی: 5 عدد
تعداد مقالات علمی ترویجی فارسی: 5 عدد
تعداد مقالات ارائه شده در کنفرانس های بین المللی: 2 عدد
نمره زبان: ایلتس اکادمیک 6.5 
افر دریافتی از دانشگاه: پذیرش - بورسیه (چه نوع و به چه میزان):
1- استاد پیدا کردم خودش ریس دپارتمان بود و گفت همه جوره ساپورتت می کنم
2- نمره ایلتس 7 می خواست دانشگاه ولی یک تبصره داشت که اگر دو مقاله به زبان انگلیسی داشته باشی نمره زبان را ویو می کنند.

Thank you for your email, and your expression of interest in applying for the Masters by Research program in the University of South Australia Business School.
From the assessment that was made of your recent application for the PhD program, it was identified that you do not meet the English language proficiency requirements for entry into the PhD program. It was also identified that there is currently no supervision available in your research area. Please note, the entry criteria for the Masters by Research program is the same as the PhD program with regards to English language proficiency requirements and supervision availability and therefore, we regret to advise, that according to your previous application and assessment, you would not be eligible for entry into the Masters by Research program in the UniSA Business School. 
Kind regards, 
Michelle Trimboli
Administrative Officer: Research
University of South Australia Business School

رشته اپلای شده: Phd in Finance - نیو انگلتد- سال اپلای2013
افر دریافتی از دانشگاه: پذیرش - بورسیه (چه نوع و به چه میزان) :
1- به یکی از استادای این دانشگاه ایمیل زده خیلی از پروپوزالم خوشش امد یکی دیگر را هم معرفی کرد به عنوان سوپروایزر کلا 2 نفر را نوشتم
2- ایمیل ریجکتی من را بخونید اساتید نامرد یکی دیگه را جای من برداشتند البته اساتیدی که بهم اوکی داده بودن بنظرم عرب یا پاکستانی بودن اسم یکیشون عمر بود بنظرم به خاور میانه ای ها زیاد اعتماد نکنید بعدا میفهمین چرا! و یک ایمیل بی سر و ته امد برام!
Re: Application for PhD Candidature 
Your application for PhD Candidature has not been successful due to there being no supervisors available within the School who have the expertise in your research topic. 
Thank you for your interest in studying at this University. I am sorry we are unable to accommodate your study. 
Yours sincerely
Amanda Rose
Administrative Assistant

رشته اپلای شده: Phd in Finance - دانشگاه گریفیث- سال اپلای 2013
نمره زبان: آیلتس 6.5 هیچ اسکیلی کمتر از 6 نبود
افر دریافتی از دانشگاه: پذیرش - بورسیه (چه نوع و به چه میزان) : پذیرش بدون فاند
من با یک پرفسور مکاتبه کردم خیلی تشویقم کرد و 2 نفر هم بهم پیشنهاد کرد که کلا سه نفری سوپروایزرم بشن نمونه ایمیل ها شون را ببینید:
Dear Saaaaam,
Thank you for your interest in pursuing a PhD at Griffith University and for considering me as a potential supervisor.  I find the PhD proposal that you submitted to be interesting, and I note that you have experience in publishing in international journals which is certainly very positive.I would be interested in supervising your PhD;  however, it would be best if there are additional supervisors.  I would like therefore to check if one of my colleagues who is an expert in risk management, Dr. ...., is able and interested to be one of the supervisors for your PhD.  I am therefore sending her a copy of this email.As soon as I get a response from Dr ...., I will be in contact with you again to provide further advice.
با پیگیری استاد ایمیل بعدی:
Dear Saaaaam,
Further to my email, I would like to inform you that Dr (vvvvvvv@griffith.edu.au) has already expressed interest in also being a supervisor for your PhD.  Hence, in your PhD application, you may indicate that your proposed supervisors are the abovementioned.Please contact Professor Richard Chung (R.Chung@griffith.edu.au)- the PhD (Higher Degree Research) Convenor in Finance for advice on how to proceed with your PhD application.
این ایمیل را هم یکی از سوپروایزرها بهم فرستاد:
Hi
I am very pleased to hear from you. Thanks for letting me know your progress and sending me your documents. I am very happy work with> along with Professor Roca and Dr Todorova for your PhD research to reach high.
I remember that at the beginning of this year, I, based on your research background and publications, strongly suggested to the school that you should start the confirmation year straightforward at Griffith, rather than from the qualified program year, and thus you can apply for various scholarships as my PhD students did. One of my PhD> students won three scholarships starting in 2013. As you have a
high chance to win a few scholarships, I encourage you to apply via Griffith online system.
Your research topic is quite interesting and promising. When you are in
Brisbane, please come and meet me.
All the best.
با همه این مکاتبات و ایمیل ها همه به من نظر میدادن که 100% بورسی یکبار هم دیفر کردم و راند دوم بورس هم شرکت کردم ولی حقیقت اینجاست که رشته فایننس بیس خیلی قوی ریاضی و مالی میخواد و شانسی برای بورس نداشتم. من نمی دانم این رشته من در اوردی مدیریت بازرگانی گرایش مالی را چرا درست کردن من که خیلی ضرر کردم این رشته تحصیل کردم
این نکته که من همیشه میگم استاد نقش زیادی در بورس شدن نداره و زیاد رو حرفش حساب نکنید این هم مدرکش

RE: نتایج ریجکت استرالیا و بررسی علل ان - saaaaam - 10-07-2014

رشته اپلای شده: Phd in Finance - دانشگاه مک کوری - سال اپلای2013
افر دریافتی از دانشگاه: پذیرش - بورسیه (چه نوع و به چه میزان) - من سال 2011 اپلای کردم بهم یک سوپروایزر خود دانشگاه داد و پذیرش شدم البته مشروط چون نمره زبان نداشتم! - با سوپروایزرم که ایرانی بود تماس گرفتم که بورس لازم دارم گفت مقالاتت را زیاد کن شانس بورست خیلی بالاست! منم طبق حرف این استاد با کلی شوق و ذوق چند سال وقت گذاشتم هم نمره زبان گرفتم هم رزومم را خیلی بهتر کردم اخر سر هیچی! اصلا رو حرف استادای استرالیا خصوصا ایرانی ها حساب نکنید !
اینم نمونه ایمیلاش در سال 2013 که لحن کلامش خیلی تند و زننده بود من که با کلی امید و ارزو اپلای کرده بودم! جالبه استاده بهم گفت همه مقالات و کتابهات را بصورت هارد کپی بفرست منم حدود 2.5 کیلو پست کردم استرالیا با امید اینکه میشه رو حرفش حساب کرد!
Macquarie University is not my own private corporation to make a decision in your favour and grant you a scholarship. If I gave you a wrong advice and wrong impression in the past I apologise. My advice was based on query I made from HDR office at the time. i will be more careful in the future when i make a comment.
If your friends have been successful in receiving scholarship from other universities, you perhaps need to follow their path and apply where you have more chance. Western countries are full of universities to try your lock. You perhaps shouldn't have carried all of your eggs in one basket to wait for three years.

RE: نتایج ریجکت استرالیا و بررسی علل ان - saaaaam - 10-07-2014

رشته اپلای شده: Phd in Finance - دانشگاه ادلاید - سال اپلای2013
تعداد کتب تالیفی: 4 عدد
افر دریافتی از دانشگاه: پذیرش - بورسیه (چه نوع و به چه میزان) ریجکت
نمونه مکاتبات:
Thanks for your email.  Please enclose our email correspondence as evidence of communication with the School.  This is acceptable to the Adelaide Graduate Centre for the purpose of completing an online application.

In relation to exceptions for proof of English language proficiency, the University does accept several means of proof and the IELTS or TOEFL test are the main ones – see http://www.international.adelaide.edu.au/pdf_docs/2013hdrelp.pdf .  However there are other means, for example evidence of a tertiary education conducted in English at an Australian University.  This you do not have, but you do have an IELTS of 6.5 already, and if all of your studies (lectures, seminars, tutorials etc) were conducted in English and were undertaken recently, then this might be acceptable.  You should make your case clear in your online application.  It will be evaluated, and if it is not acceptable you will be advised.
نمونه 2:
I am the School Manager, but I am not an Academic member or staff, and not an economist.  However, I can say that we do look for applicants with a strong Economics background i.e. with good results in Economics courses in their undergraduate and/or postgraduate degree .  While you have a good academic record, I am not sure whether our Academic staff would consider that there is enough Economics in it.  Having said that, please do not be discouraged from applying.  It will only cost you some of your time to do so.
 Kind regards
Allison
همانطور که مشخص هست نمرات دروس تخصصی بسیار مهم و معدل کل عامل اصلی بورس شدن هست

RE: نتایج ریجکت استرالیا و بررسی علل ان - saaaaam - 11-07-2014

رشته اپلای شده: Phd in Finance - دانشگاه تکنولوزی سیدنی UTS - سال اپلای2013
مقطع تحصیلی کارشناسی - نام دانشگاه - معدل: حسابداری - علوم اقتصادی - 13.5
تعداد کتب تالیفی: 4 عدد
افر دریافتی از دانشگاه: پذیرش - بورسیه (چه نوع و به چه میزان:) ریجکت
من سال 2011 این دانشگاه به پیشنهاد یک موسسه مجاز اعزام دانشجو به استرالیا که با گرفتن 1800000 تومان قرار بود سال 2011 من را به استرالیا بفرستد اپلای کرده بودم ولی چون نمره زبانم کم شد ریجکت شدم سال 2013 پس از تکمیل رزومه و ... فرم EOI را تکمیل و برای دانشگاه فرستادم . نمره ایلتس این دانشگاه از 6.5 به 7 طی این مدت افزایش یافته بود ! نتیجه ان را ملاحظه نمایید:
I am sorry to advise that you are unlikely to be successful at this stage if you apply for PhD studies with us, as the entry requirement for doing a PhD is an IELTS score of 7 overall with a writing score of 7. Also your background is mainly in Accounting and you are not suitably qualified for entry into the PhD program at UTS Business School. Unfortunately it is very competitive and UTS can only offer a small number of positions in the program.
Nevertheless, thank you for your enquiry with us and best wishes for the future of your research.
Kind regards
Olivia
Olivia Young | Administration Officer (Research)
Monday - Thursday
Business Research Office
UTS BUSINESS SCHOOL