آکادمیا کافه
انتخاب بین زبان انگلیسی و زبان کشور مقصد - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: زبان‌های خارجی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC%DB%8C)
+--- موضوع: انتخاب بین زبان انگلیسی و زبان کشور مقصد (/Thread-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B5%D8%AF)

انتخاب بین زبان انگلیسی و زبان کشور مقصد - mahmod - 26-05-2014

سلام به همه ی دوستان عزیز حالا شاید این سوال برای خیلی ها پیش بیاد  یا شایدم پیش نیاد اینه که از نظر با تجربه ها  اشکال داره مثلا مثلا من چون برای اپلای کره رو مد نظر دارم  هنوزم  سال دیگه وقت دارم  بیام هم زبان انگلیسی کار کنم هم کره ای  مثلا هردو تا کلاسو باهم برم  هم کلاس کره ای هم انگلیسی [img]images/smilies/smile.gif[/img]
اگه کسی نظری داره لطفا بگه ما هم بهره ببریم[img]images/smilies/undecided.gif[/img]

RE: زبان خارجی مسئله اینست - فرید - 26-05-2014

(26-05-2014, 11:06 AM)'mahmod' نوشته: سلام به همه ی دوستان عزیز حالا شاید این سوال برای خیلی ها پیش بیاد  یا شایدم پیش نیاد اینه که از نظر با تجربه ها  اشکال داره مثلا مثلا من چون برای اپلای کره رو مد نظر دارم  هنوزم  سال دیگه وقت دارم  بیام هم زبان انگلیسی کار کنم هم کره ای  مثلا هردو تا کلاسو باهم برم  هم کلاس کره ای هم انگلیسی [img]images/smilies/smile.gif[/img]
اگه کسی نظری داره لطفا بگه ما هم بهره ببریم[img]images/smilies/undecided.gif[/img]

سلام 
عنوان تاپیک و مطالبی که گفتی یک مقداری نامفهوم. اگه منظورتون اینه که کسایی که می خواهند به یک کشور غیر انگلیسی زبان بروند، آیا لازم است که زبان اون کشور از قبل یاد بگیرند؟ من خودم چند وقت پیش به این موضوع فکر می کردم که برم علاوه بر انگلیسی زبان دیگری هم کار کنم. ولی به چند دلیل اینکار نکردم. اول زبان انگلیسی من ضعیف بود و زمان زیادی برای یادگیری وتمرین اون نیاز داشتم. دوم وقت کافی نداشتم و باید کارهایی دیگه ای که مربوط به اپلای کردن مثل امتحان جی ار ای که زمان بر انجام می دادم و از همه مهمتر در این سن یاد گرفتن زبان سخت و نیاز به انرژی زیادی داره. بنظر من اگر کسی می خواهد زبان دیگه ای غیر از انگلیسی یاد بگیره باید ببینه چقدر زمان داره و اینکه احتمال استفاده از اون زبان در آینده چقدره. کره ای شاید در آینده اگر اون کشور نرید بکارتون نیاد. ولی فرانسه یا آلمانی یکم شرایط فرق می کنه. تعداد کشورهای بیشتری این زبان ها رایج و کاربرد بیشتری می تونند داشته باشند.

RE: زبان خارجی مسئله اینست - mahmod - 26-05-2014

(26-05-2014, 12:10 PM)'فرید' نوشته:
سلام 
عنوان تاپیک و مطالبی که گفتی یک مقداری نامفهوم. اگه منظورتون اینه که کسایی که می خواهند به یک کشور غیر انگلیسی زبان بروند، آیا لازم است که زبان اون کشور از قبل یاد بگیرند؟ من خودم چند وقت پیش به این موضوع فکر می کردم که برم علاوه بر انگلیسی زبان دیگری هم کار کنم. ولی به چند دلیل اینکار نکردم. اول زبان انگلیسی من ضعیف بود و زمان زیادی برای یادگیری وتمرین اون نیاز داشتم. دوم وقت کافی نداشتم و باید کارهایی دیگه ای که مربوط به اپلای کردن مثل امتحان جی ار ای که زمان بر انجام می دادم و از همه مهمتر در این سن یاد گرفتن زبان سخت و نیاز به انرژی زیادی داره. بنظر من اگر کسی می خواهد زبان دیگه ای غیر از انگلیسی یاد بگیره باید ببینه چقدر زمان داره و اینکه احتمال استفاده از اون زبان در آینده چقدره. کره ای شاید در آینده اگر اون کشور نرید بکارتون نیاد. ولی فرانسه یا آلمانی یکم شرایط فرق می کنه. تعداد کشورهای بیشتری این زبان ها رایج و کاربرد بیشتری می تونند داشته باشند.

3 سال وقت دارم  هنوز  نمیدونم هردوتاشو باهم بخونم یا تکی تکی
مطمئنا اگه بشه 100درصد کره میخوام برم

RE: زبان خارجی مسئله اینست - Bahram - 26-05-2014

مگر شما چند وقت قراره در کره بمانید؟ اگر تحصیلی میخواید بروید بعد از اتمام تحصیل باید خارج شوید و با همان انگلیسی هم کارتون راه میفته. بنظرم ارزش نداره وقت و انرژی بگذارید. از شما هم بعنوان خارجی چندان انتظار ندارند کره‌ای بلد باشی. در این وضعیت شما، یادگیری کره‌ای خیلی سخت و زمان بره و الان بنظرم از وقتتون استفاده بهینه تری میتونید بکنید. البته اگر علاقه دارید، بنظرم وقتی تشریف بردید کره دوست پیدا کنید و با کمک اونها زبان کره‌ای رو یاد بگیرید.

RE: زبان خارجی مسئله اینست - penguinsjr - 27-05-2014

به نظر من جواب این سوال خیلی خیلی راحته.

شما قطعا از زبان انگلیسی بی نیاز نمی شید و باید یاد بگیرید. (پس انگلیسی یه گزینه حتمیه)
اما در مورد زبان دوم ببینید دانشگاهی که می خواهید برید آیا تدریس به زبان انگلیسی دارن یا نه (که در این صورت همون انگلیسی کافیه)
اما اگه یه دانشگاه خاص رو در نظر دارید و فقط تحصیل در اون دانشگاه دانشگاه رو می خواهید، در این صورت ارزش داره روی یادگیری زبان دیگه مثل کره‌ای وقت بذارید. (زبان تدریس در دانشگاه ها رو معمولا میشه تو سایت دانشگاه پیدا کرد. از روی مدارکی که می خوان هم میشه فهمید)

صرف علاقه اگه هستش همونطور که bahram گفتن وقتی رفتید اونجا می تونید یاد بگیرید.

RE: انتخاب بین زبان انگلیسی و زبان کشور مقصد - nazmabadcity - 12-02-2016

با سلام
از دوستان محترم سوالی دارم
آیا کسی که زبان انگلیسیش خوب باشه و به جز اون به 4-5 زبان دیگه در حد ابتدایی آشنایی داشته باشه این براش مزیت هست؟ اگر هست تا چه اندازه موثره؟

RE: انتخاب بین زبان انگلیسی و زبان کشور مقصد - PeymanSa - 12-02-2016

(12-02-2016, 02:10 AM)nazmabadcity نوشته: با سلام
از دوستان محترم سوالی دارم
آیا کسی که زبان انگلیسیش خوب باشه و به جز اون به 4-5 زبان دیگه در حد ابتدایی آشنایی داشته باشه این براش مزیت هست؟ اگر هست تا چه اندازه موثره؟

سلام.. دونستن زبان در حد ابتدایی خیلی کمک خاصی بهتون نمیکنه و فقط ممکنه یه پیش زمینه برای یادگیری جدی تر اون زبان ها باشه ... چونکه شما اگر در سطح آکادمیک بخواهید از زبانی استفاده کنید ،قاعدتا می بایستی روش تسلط مناسب رو بالاتر از حد آشنایی داشته باشید ... اما در بعد کاری میتونه بعدا یه امتیاز در روزمه محسوب بشه..تحصیل به زبان انگلیسی بهتون این فرصت رو میده که به ادامه ی تحصیل در تمام دنیا فکر کنید در صورتی که در مورد زبانهای دیگه این اتفاق نمی افته در اون حد ...موفق باشید