آکادمیا کافه
امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای تحصیلی قبل از پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%82%D8%A8%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه (/Thread-%D8%A7%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%AF%D9%88%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D9%BE%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87)

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - zomx - 09-09-2014

سلام
وقت شما بخير
سوالي داشتم..من كارشناسي خودم رو در رشته كشاورزي در دانشكاه بيام نور خوندم
براي كارشناسي هم فيزيولزي علوم دام در دانشكاه ازاد خوندم
ميخواستم ببينم ايا امكان شركت مجدد در كنكور سراسري كارشناسي رو دارم يا نه..با جه شرايطي؟؟
ممنون ميشم در عصر وقت جواب بدين..

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - ehsan1000 - 10-09-2014

تو رو خدا جوابمو بدین.با سلام و تشکر از سایت خوبتون.من دانشجوی ترم 4 رشته مکانیک دانشگاه دولتی روزانه ام و می خواستم بعد تحصیلم در رشته دندون پزشکی شرکت کنم.ایا امکان این وجود دارد که من پول این دوسالی رو که دولت خرجم کرده پس بدم و بشم دانشجوی شبانه تا در اینده بتوانم در رشته ی دندون روزانه شرکت کنم؟

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - موجو - 10-09-2014

سلام
خسته نباشیدو ممنون از سایت خوبتون
داداشم امسال کنکور داده و روزانه رادیولوژی قبول شده و سال اولشه که کنکور میده، میخواد واسه پزشکی بخوونه و نره رشته رادیولوژی، من خودم ده ساله فارغالتحصیل شدم و یادم نیست چیکار باید بکنه و مطالب تو سایتتون رو کامل خوندم ولی گیج شدم، توروخدا کامل از اول راهنماییم کنید
اگه جواب رو بدید ممنون میشم

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - brusa1994 - 10-09-2014

(10-09-2014, 08:26 AM)موجو نوشته: سلام
خسته نباشیدو ممنون از سایت خوبتون
داداشم امسال کنکور داده و روزانه رادیولوژی قبول شده و سال اولشه که کنکور میده، میخواد واسه پزشکی بخوونه و نره رشته رادیولوژی، من خودم ده ساله فارغالتحصیل شدم و یادم نیست چیکار باید بکنه و مطالب تو سایتتون رو کامل خوندم ولی گیج شدم، توروخدا کامل از اول راهنماییم کنید
اگه جواب رو بدید ممنون میشم
سلام
عموي بنده هم دقيقا شرايط برادر شما رو داشت,ايشون بايد كارت پايان خدمت داشته باشه,طرح نداشته باشه تا بتونه بعد از ليسانسش دوباره كنكور شركت كنه,اگر برادرتون انصراف بده دو سال محروم ميشه كه به نظرم فرصت خوبيه براي درس خوندن(ااگر خدمت نداشته باشه :v),اگر هم ليسانسش رو بگيره در صورتي كه حتي پزشكي روزانه هم قبول بشه بايد سالي7تومن شهريه بده !

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - خانم معلم - 10-09-2014

باسلام،من دانشجوی دانشگاه فرهنگیان هستم میخواستم بدونم بعدازفارغ
تحصیلی میتوانم درکنکورسراسری شرکت کنم دررشته های دکتری داروسازی؟؟آیافقط حق شرکت درکنکورآزادرادارم؟؟یامیتوانم دردانشگاه روزانه نیزشرکت کنم؟؟لطفاشرایط من راباتوجه به اینکه دانشگاه فرهنگیان هستم درنظربگیرید!ممنون میشوم مراازاین سردرگمی نجات دهید

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - ahmadpashaei - 10-09-2014

(09-09-2014, 09:11 PM)'zomx' نوشته: سلام
وقت شما بخير
سوالي داشتم..من كارشناسي خودم رو در رشته كشاورزي در دانشكاه بيام نور خوندم
براي كارشناسي هم فيزيولزي علوم دام در دانشكاه ازاد خوندم
ميخواستم ببينم ايا امكان شركت مجدد در كنكور سراسري كارشناسي رو دارم يا نه..با جه شرايطي؟؟
ممنون ميشم در عصر وقت جواب بدين..

بله
شما میتونید بدون قید و شرطی کنکور سراسری کارشناسی امتحان بدین و حتی روزانه دولتی هم لیسانس بگیرین چرا که هیچ مقطعی از امکانات تحصیل روزانه برخوردار نبودین

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - ahmadpashaei - 10-09-2014

(10-09-2014, 03:20 AM)'ehsan1000' نوشته: تو رو خدا جوابمو بدین.با سلام و تشکر از سایت خوبتون.من دانشجوی ترم 4 رشته مکانیک دانشگاه دولتی روزانه ام و می خواستم بعد تحصیلم در رشته دندون پزشکی شرکت کنم.ایا امکان این وجود دارد که من پول این دوسالی رو که دولت خرجم کرده پس بدم و بشم دانشجوی شبانه تا در اینده بتوانم در رشته ی دندون روزانه شرکت کنم؟

سلام
من نمیدونم میشه دانشجوی روزانه تبدیل به شبانه بشه یا نه ولی اگر بتونید اینکارو بکنید باید خیلی حواستون باشه و برای اطمینان در خود سازمان سنجش و خود وزارت علومم پیگیری کنید و تغییر وضعیتتون ثبت شده باشه. تا ندیدین اصلا کوتاه نیاین. ممکنه هم پول بدین و هم ثبت نشده باشه و گرفتار بشید. اگر نهایتا به عنوان شبانه فارغ التحصیل بشید میتونید رایگان دندان پزشکی بخونید. 

(10-09-2014, 11:20 AM)'خانم معلم' نوشته: باسلام،من دانشجوی دانشگاه فرهنگیان هستم میخواستم بدونم بعدازفارغ
تحصیلی میتوانم درکنکورسراسری شرکت کنم دررشته های دکتری داروسازی؟؟آیافقط حق شرکت درکنکورآزادرادارم؟؟یامیتوانم دردانشگاه روزانه نیزشرکت کنم؟؟لطفاشرایط من راباتوجه به اینکه دانشگاه فرهنگیان هستم درنظربگیرید!ممنون میشوم مراازاین سردرگمی نجات دهید

سلام
لطفا کمی قبل از دادن پست بگردین،در همین دو صفحه اخیر دقیقا مشکل شما حداقل دوبار پرسیده شده! من نمیدونم دانشگاه فرهنگیان فرق داره یا نه! ولی اگر با شمام مثل بقیه دانشجوهای روزانه دولتی برخورد بشه باید بگم دیگه نمیتونید در کنکور سراسری شرکت کنید و رایگان درس بخونید. اگر کنکور بدین و قبول بشید باید شهریه بدین یا آزاد شرکت کنید.

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - خانم معلم - 10-09-2014

آقای توکلی گفته اندفقط دارندگان مدرک دیپلم وکاردانی حق شرکت درکنکوررادارنداگرمن بخواهم دررشته ی پزشکی دانشگاه آزادبعدازفارغ تحصیلی لیسانس شرکت کنم دقیقا چه خاکی بایدبسرم بریزم؟؟؟؟؟

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - موجو - 10-09-2014

ممنون از پاسخ خوب و سریعتون، ولی یک سوال ، یعنی هیچ راهی نیست که در حین تحصیل برای پزشکی بخوونه، مثلا دو ترم اول بره رادیولوژی و بعد مرخصی بگیره و دوباره کنکور بده ؟؟