آکادمیا کافه
امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای تحصیلی قبل از پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%82%D8%A8%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه (/Thread-%D8%A7%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%AF%D9%88%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D9%BE%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87)

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - Matinking - 11-10-2016

(11-10-2016, 05:21 PM)danesh نوشته: سلام خسته نباشید
سوالم رو دقیق می پرسم از دوستان
اگر کسی سال ۹۲ کنکور اولشو داده باشه و روزانه قبول نشده باشه و در دانشگاهی هم ثبت نام نکرده باشه ودر سال ۹۳ کنکور بده و بازهم دانشکاه روزانه قبول نشه هر دوبار در رشته ی ریاضی و بار دوم بره دانشگاه آزاد حالا این فرد که ترم ۵ یا ۶ هست میتونه دوباره کنکور بده اینبار در رشته ی انسانی مثلا اگ روزانه قبول بشه اجازه میدن در دانشگاه روزانه ثبت نام کنه...ممنون میشم جواب بدید..
اگر موثق باشه بهتره Angel Angel

سلام

بله... کار معمولی هم هست بین دوستان دانشگاه آزادی...

براتون آرزوی موفقیت دارم

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - 1050794141 - 31-10-2016

سلام.من امسال دانشگاه دولتی رشته مامایی قبول شدم .اما میخوام ک دوباره کنکور بدم و برم دانشگاه ازاد برای یه رشته بهتر ایا میتونم در کنکور سراسری 96 شرکت کنم یا باید تا سال 97 بمونم.

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - szeinalilathori - 01-11-2016

(31-10-2016, 08:14 PM)1050794141 نوشته: سلام.من امسال دانشگاه دولتی رشته مامایی قبول شدم .اما میخوام ک دوباره کنکور بدم و برم دانشگاه ازاد برای یه رشته بهتر ایا میتونم در کنکور سراسری 96 شرکت کنم یا باید تا سال 97 بمونم.
دوست عزیز سلام

تا جایی که من اطلاع دارم، با در نظر گرفتن قبولی شما در دوره روزانه، یکسال از کنکور محروم میشید مگر اینکه بخواید برای رشته هایی تو دانشگاه آزاد ثبت نام کنید که رقابتی نیستند و به اصطلاح بدون کنکور دانشجو میپذیرن.... در اون صورت نیازی نیست تا سال بعد صبر کنید و  میتونید همین امسال هم برای این رشته ها اقدام کنید. 

ارادتمند
الهام

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - arsu777 - 27-11-2016

سلام دوستان من مطالبو خوندم فقط یه سوال خیلی اساسی برام پیش اومده:
من الان دانشجوی کارشناسی روزانه مهندسی برق هستم ، کنکور 95 رو شرکت کردم ولی از رشته و دانشگام راضی نیستم ، طبق قانون که از کنکور 96 تحت هر شرایطی محرومم ولی میتونم برای کنکور 97 ثبت نام کنم(که میشه آخرین کنکور نظام قدیم!) 
حالا سوالم اینه که اگه دو ترم رو خوندم و بعد بخوام انصراف قطعی بدم برای شرکت در کنکور 97 آیا باز هم میتونم روزانه در دانشگاه و رشته ی دیگه ای قبول بشم؟
آخه من دفترچه ثبت نام رو که خوندم نوشته بود کسانی که تحصیلات خود را در یک مقطع به صورت روزانه به اتمام رسانیده باشند نمیتوانند مجددا در مقطع روزانه ادامه تحصیل دهند.حالا من که تحصیلاتمو تو کارشناسی به اتمام نرسوندم که. پس میتونم کنکور 97 بدم و مهندسی باز هم روزانه قبول بشم؟یعنی دیگه شبانه و شهریه و این چیزا شامل حالم نمیشه؟

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - omid411 - 27-04-2017

سلام من کارشناسی و ارشدمو از دانشگاه دولتی (روزانه ) گرفتم حالا میخوام سراسری شرکت کنم و پزشکی بخونم ایا باید شهریه بپردازم یا  نه ؟

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - szeinalilathori - 28-04-2017

(27-04-2017, 08:49 AM)omid411 نوشته: سلام من کارشناسی و ارشدمو از دانشگاه دولتی (روزانه ) گرفتم حالا میخوام سراسری شرکت کنم و پزشکی بخونم ایا باید شهریه بپردازم یا  نه ؟
دوست عزیز سلام

اگه درست بخاطر داشته باشم، من یکی دو سال قبل نگاه کرده بودم شرطیکه تو دفترچه کنکور ذکر شده بود اینه که چنانچه مدرک کارشناسی داشته باشید میتونید در صورت پذیرفته شدن در کنکور سراسری در رشته ی پزشکی در هر کدوم از شعب دانشگاهی، از مزایای دوره های روزانه استفاده کنید، اما فارغ التحصیلان ارشد روزانه یا مثلا رشته های دکترای تخصصی دامپزشکی که مدرکشون به عنوان کارشناسی ارشد در نظر گرفته میشه، در صورت قبولی باید هزینه های این دروه ها رو پرداخت کنند و تسهیلات روزانه شامل حالشون نمیشه. برای اطمینان بیشتر میونید دفترچه کنکور امسال رو دانلود کنید و بخشی که افراد مجاز به شرکت در کنکور رو توضیح داده مطالعه کنید. 

ارادتمند
الهام

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - علی1372 - 09-05-2017

با سلامو خسته نباشید خدمت اعضا, من وروردی مهر۱۳۹۱ دکتری دامپزشکی دانشگاه ازاد هستم و ترم ۸ ام خدمت سربازی هم نرفتم , میخواسم بدونم میتونم برای کنکور پزشکی سراسری ۱۳۹۷دوباره کنکور بدم و در صورت قبولی بدون مشکل انصراف بدم و دانشگاه جدید ثبت نام کنم، ممنون میشم ک منو از سردرگمی در بیارین , مرسی

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - Ataaa - 10-05-2017

سلام.من براي اولين بار ميخوام امسال كنكور بدم ولي شك دارم اون رشته مورد علاقه ام رو قبول بشم اگر سال ديگردوباره كنكور بدم فرقي ميكنه يانه؟؟؟؟

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - automotive - 10-05-2017

(10-05-2017, 03:29 AM)Ataaa نوشته: سلام.من براي اولين بار ميخوام امسال كنكور بدم ولي شك دارم اون رشته مورد علاقه ام رو قبول بشم اگر سال ديگردوباره كنكور بدم فرقي ميكنه يانه؟؟؟؟
سلام،
اگر انتخاب رشته کنید و روزانه قبول شوید و ثبت نام نکنید، دو سال از کنکور محروم خواهید شد. اما اگر انتخاب رشته نکنید مشکلی پیش نخواهد آمد. پس از مشاهده‌ی رتبه و تراز خود تا حدود بسیار زیادی می‌توان نتیجه گرفت که در رشته و دانشگاه مورد نظر قبول می‌شودی یا خیر.

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - Amir313 - 11-06-2017

باعرض سلام من میخواستم ببینم میتونم بعد از دوترم تو دانشگاه آزاد خوندن کنکور بدم دانشگاه سراسری همون رشته رو تطبیق واحد بزنم ادامه بدم؟ممنون میشم جواب بدین
کی باید انصراف بدم میتونم بعد از قبول شدن انصراف بدم.