آکادمیا کافه
امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: راهنمای تحصیلی قبل از پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%82%D8%A8%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- موضوع: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه (/Thread-%D8%A7%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%AF%D9%88%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D9%BE%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87)

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - Emir - 19-12-2015

(18-12-2015, 07:38 PM)rajaeian نوشته: سلام من پست ها رو خوندم اما باز هم نتونستم جوابم رو پیدا کنم لطفا به سوال من جواب بدید
من دانشجوی ترم آخر مهندسی مواد در کقطع ارشد هستم در یکی از دانشگاه هی دولتی کارشناسی و ارشد رو خوندم
می خواستم بدونم اگر بخوام دوباره کنکور بدم می تونم رشته های پزشکی دندان یا دارو رو بدون شهریه بخونم
با توجه به این قانون که در دفترچه اومده
نحوه تحصیل مجدد داوطلبان دارای مدرک کارشناسی ارشد، دکترای عمومی (پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی) و دکترای حرفه ای دامپزشکی: مطابق مصوبه پنجاه و یکمین جلسه شورایعالی برنامه ریزی علوم پزشکی مورخ ۱۳۹۲/۳/۲۵، دانش آموختگان مقطع کارشناسـی ارشـد ناپیوسـته کلیه رشته های تحصیلی و دکترای عمومی (پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی) و دکترای حرفهای دامپزشکی بـا رعایـت شـرایط ذیـل از طریـق قبولی در آزمون سراسری در مقطع دکترای عمومی رشته های پزشکی، داندانپزشکی و داروسازی پردیسهای خودگردان (شعب بینالملل سـابق( دانشگاههای علوم پزشکی و یا ظرفیتهای مازاد تحصیل نمایند:
۱) لزوم گذراندن طرح نیروی انسانی برای دانش آموختگان مشمول طرح.
۲) دارا نبودن هرگونه تعهد خدمت به ارگان یا دستگاههای اجرایی و عدم دارا بودن تعهـدات سـهمیه بـومی و یـا سـهمیه منـاطق محـروم .
۳) نداشـتن ممنوعیت تحصیل از نظر سازمان نظام وظیفه. لازم به ذکر است کلیه پذیرفته شدگان در پردیسهای خودگردان (شعب بین الملل سابق) و یا ظرفیتهای مازاد (اعم از اینکه در مقاطع قبلـی تحصـیل، از آمـوزش رایگان برخوردار بودهاند و یا نبوده اند) ملزم به پرداخت شهریه مطابق مصوبات هیأت امنای دانشگاه و مصوبات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی میباشند

لطفا بگید جوابهاتون بر چه اساسیه و از کجا می تونیم دقیقا مطمعن بشیم

سلام 
دوست عزیز تا اونجایی که مدیونیم باید برین بین الملل و شهریه پرداخت کنین.
موفق باشین

RE: عمومی| امکان شرکت در کنکور سراسری برای فارغ التحصیلان آموزشکده ها - Emir - 19-12-2015

(15-12-2015, 11:19 AM)Emir نوشته: دوست عزیز چی رو راهنمایی کنیم .

اگر خدمت داشته باشین که باید برین خدمت سربازی .
دوما اگر روزانه خونده باشین بعد از قبولی  باید مبلغی بعنوان شهریه پرداخت کنین .
سوما باید پیش دانشگاهی تجربی یا ریاضی داشته باشین تا بتونین شرکت کنین . با دیپلم فنی نمیشه.

موفق باشین

من اینجا تصحیح میکنم که نیاز به پیش دانشگاهی نیست چون شما لیسانس دارین.  

معدرت میخوام 
با نشکر

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - مهمان - 19-12-2015

سلام من فنی حرفه ایی ب کاردانی خوندم،ولی دانشگاه شبانه اوردم ،میخام سال دیگه دوباره کنکور بدم میخاستم ببینم میتونم یا سه سال محروم میشم
ممنون از سایت خوبتون.

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - nader - 19-12-2015

(19-12-2015, 11:28 PM)مهمان نوشته: سلام من فنی حرفه ایی ب کاردانی خوندم،ولی دانشگاه شبانه اوردم ،میخام سال دیگه دوباره کنکور بدم میخاستم ببینم میتونم یا سه سال محروم میشم
ممنون از سایت خوبتون.
درود
بله میتونی
شبانه محرومیت نداره

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - مهمان - 25-12-2015

باسلام.من .رشته فنی وحرفه ای  درمقطع کاردانی (معماری)هستم میخواستم بدونم اگر بخوام کنکور سراسری شرکت کنم باید قبل از اون چیکارکنم ؟ایا باید دروس تجربی را را از طریق اموزش از راه دور امتحان بدم

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - مهمان - 27-12-2015

باسلام خسته نباشید بنده دانشجوی رشته کارهای عمومی ساختمان دوره روزانه ورودی بهمن ماه 93هستم باگذراندن یک ترم میتونم کنکور سال اینده شرکت کنم روزانه قبول شم خواهشا فوری فوری باسخ داده شود

RE: امکان شرکت دوباره در کنکور سراسری پس از تحصیل در دانشگاه - مهمان - 27-12-2015

سلام من کاردانی برق روزانه گرفتم
الان رفتم سربازی
میخوام داروسازی یا دندون بخونم
ایا میتونم شرکت کنم ؟
ممنون

(27-12-2015, 03:53 PM)مهمان نوشته: سلام من کاردانی برق روزانه گرفتم
الان رفتم سربازی
میخوام داروسازی یا دندون بخونم
ایا میتونم شرکت کنم ؟
ممنون
راستی من رشته ام ریاضی بود
پیش هم ریاضی خوندم
کاردانی برق روزانه نیمه متمرکز صدل وسیما گرفتم
سربازیم هم به زودی تمومه
باید پول پرداخت کنم واسه هر ترم یا رایگانه ؟

من همون بالاییم
کاردانی برق روزانه نیمه متمرکز قبول شده بودم
مدرکشو گرفتم
رفتم سربازی
دندون قبول شم باید شهریه شبانه بدم
معدل دیپلم ریاضیم ۱۹/۰۳ بود
پیش ریاضی هم دارم
زده به سرم برم پزشکی
ولی نمیتونم ترمی ۶ تومن پول شبانه بدم ؟

عرض سلام و ادب، بنده لیسانس برق و مخابرات دارم با دیپلم فنی و حرفه ای الان تصمیم گرفتم وارد رشته تجربی بشم و واسه پزشکی اقدام کنم به دلیل علاقه شدید امکانش هست راهنمایی بفرمایید که باید از کجا شروع کنم و شرایط چجوریه؟