آکادمیا کافه
نکات مهم برای پذیرش و انتخاب دانشگاه در رشته صنایع - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: رشته‌های تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+--- انجمن: صنایع (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B5%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%B9)
+--- موضوع: نکات مهم برای پذیرش و انتخاب دانشگاه در رشته صنایع (/Thread-%D9%86%DA%A9%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D9%87%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%88-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%B5%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%B9)

صفحات 1 2 3 4 5 6

نکات مهم برای پذیرش و انتخاب دانشگاه در رشته صنایع - Bahram - 02-02-2011

دوستان عزیز،
در این تاپیک مباحث مختلف پیرامون موضوع « نکات مهم برای پذیرش و انتخاب دانشگاه در رشته صنایع » بررسی خواهند شد. اگر چنانچه پرسش یا مطلب مفیدی در این زمینه دارید، در این تاپیک آن را مطرح فرمایید.

RE: نکات مهم برای پذیرش و انتخاب دانشگاه در رشته صنایع - hamidi1001 - 04-12-2013

سلام
میخواستم بدونم برای دکترا می تونم از رشته مدیریت صنعتی برای مهندسی صنایع پذیرش بگیرم؟ مقاله ISIدارم چند تای همه تو زمینه صنایع هست؟

RE: نکات مهم برای پذیرش و انتخاب دانشگاه در رشته صنایع - Emir - 04-12-2013

(04-12-2013, 01:12 AM)'hamidi1001' نوشته: سلام
میخواستم بدونم برای دکترا می تونم از رشته مدیریت صنعتی برای مهندسی صنایع پذیرش بگیرم؟ مقاله ISIدارم چند تای همه تو زمینه صنایع هست؟

با سلام

بله چرا که نه . من دوستی رو میشناسم که ارشد مدیریت دولتی خونده بود ولی چون تو زمینه سیستم ها مقاله داشت از ترکیه بورسش کردن
.چه برسه به شما که مدیریت صنعتی خوندین

با تشکر

RE: نکات مهم برای پذیرش و انتخاب دانشگاه در رشته صنایع - Marde Emroz - 03-03-2014

سلام و خسته نباشید.
به نظرتون انتظارات از کسی که برای مستر در رشته صنایع و در یک دانشگاه اروپایی پذیرفته میشه چیه؟؟
به طور مثال آیا انتظار دارند که قبل از پذیرش مقاله داشته باشیم؟ یا مثلا تسلط بر نرم افزار خاصی؟

RE: نکات مهم برای پذیرش و انتخاب دانشگاه در رشته صنایع - Shihan - 04-03-2014

(03-03-2014, 11:33 PM)'Marde Emroz' نوشته: سلام و خسته نباشید.
به نظرتون انتظارات از کسی که برای مستر در رشته صنایع و در یک دانشگاه اروپایی پذیرفته میشه چیه؟؟
به طور مثال آیا انتظار دارند که قبل از پذیرش مقاله داشته باشیم؟ یا مثلا تسلط بر نرم افزار خاصی؟

دروود بر شما. خیر چنین انتظاری از هیچ فردی نمیره که در مقطع لیسانس مقاله داشته باشه زیرا برنامه ریزی و دید کلی برای نگارش مقاله خودش نیاز به زمان و پرورش فکری نسبت به موضوعی خاص داره. بنابراین در مقطع فوق لیسانس ازتون انتظار نمیره وقتی در حین تحصیل شروع کردی به تدریج میتونید روی ان کار کنید در کنارش از استاد راهنما کمک بگیرید. اما نرم افزار ها شاید بیشتر کاربردی باشن و اکثر بچه ها در مقطع لیسانس کار کردن مانند: Arena, MS project, Matlab , Minitab به هر حال ندونستنش خیلی مهم نیست. معدل و نمره زبان از اهمیت بالایی برخورداره. 

RE: نکات مهم برای پذیرش و انتخاب دانشگاه در رشته صنایع - amirsoshossein - 03-05-2014

با سلام و درود
دوستان گلم آیا میدونین چه زمینه های پژوهشی برای ارائه مقاله وجود داره به نحویکه از لحاظ پذیرش و اپلای کردن بهتر باشه و دانشگاههای (خصوصا آمریکایی) بیشتر علاقه مند باشند به اون موضوعات؟
 من مهندسی صنایع سیستمها در مقطع ارشد خوندم و ممنون میشم از کسانی که اطلاع دارن کمکم کنن

RE: نکات مهم برای پذیرش و انتخاب دانشگاه در رشته صنایع - Shihan - 04-05-2014

(03-05-2014, 11:12 PM)'amirsoshossein' نوشته: با سلام و درود
دوستان گلم آیا میدونین چه زمینه های پژوهشی برای ارائه مقاله وجود داره به نحویکه از لحاظ پذیرش و اپلای کردن بهتر باشه و دانشگاههای (خصوصا آمریکایی) بیشتر علاقه مند باشند به اون موضوعات؟
 من مهندسی صنایع سیستمها در مقطع ارشد خوندم و ممنون میشم از کسانی که اطلاع دارن کمکم کنن

دروود بر شما.
دوست عزیز، این موضوع خیلی گسترده است اما تنها توصیه بنده اینه که شما به دانشگاههای مورد نطر مراجعه کنی و لیست کارهای پژوهشی و ژورنالهایی که استادها کار کردن رو استخراج کنی و از ایده و علاقمندی اونها کسب تکلیف کنی. خیلی دشوار نیست.
این کار بهت دید وسیعی میده که با موضوعات و مقالات در زمینه خاصی اشنا بشی.
ازاد اندیش باشی

RE: نتیجه پذیرش در رشته صنایع - venoos - 04-07-2014

چرا بخش مهندسی صنایع اینجا اینقدر منفعل و تنها و سوت و کوره....افسرده شدیم بابا...

RE: نتیجه پذیرش در رشته صنایع - M1KE - 04-07-2014

بیشتر دوستان نتایج پذیرش هاشون رو در قسمت نتایج پذیرش اصلی انجمن (اینجا) می گذارند که از منوی بالای سایت قابل دسترس هست و کمتر در تاپیک های این چنینی مطرحشون می کنند. در اونجا از نظر آماری هم راحت تر میشه نتایج رو مقایسه کرد. در قسمت Field اگر عبارت Industrial رو جستجو کنید نتایج پذیرش برای رشته های صنایع آورده میشه. در کل از تاپیک های رشته های تحصیلی بیشتر برای مواردی که مختص اون رشته ها هست استفاده میشه و موارد کلی مثل چگونگی گرفتن پذیرش و مراحل ویزا در تاپیک های انجمن راهنمای گرفتن پذیرش و انجمن کشورها مطرح و پیگیری میشن.

RE: نتیجه پذیرش در رشته صنایع - Blunche - 01-08-2014

سلام. ببخشید واقعا نمیدونستم سوالمو کجا باید مطرح کنم. ببخشید اگه نامرتبط بود
من 19 سالمه و تازه کنکور دادم باید انتخاب رشته کنم. از اونجایی که دختر هستم به نظر شما برای من چه رشته ای مناسب تره؟ آیا صنایع برام میتونه خوب باشه؟ چون میخام رشته مو تا مقطع دکترا ادامه بدم و ترجیحم اینه که برای دکترا توی یه دانشگاه خوب آمریکا پذیرش بشم.  میشه یکم راهنماییم کنید؟