آکادمیا کافه
اطلاعات مفید درباره زندگی در هلند - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: هلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: زندگی در هلند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: اطلاعات مفید درباره زندگی در هلند (/Thread-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D9%81%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4

RE: اطلاعات مفید درباره زندگی در هلند - Hossein_A82 - 07-04-2018

سلام به همه دوستان . .
میخواستم بدونم که در هلند یک سایت یا موسسه ای نیست که از ایده ها و اختراعات خوب افراد خارجی حمایت کنه ؟
اگه هست لطفا سایت رو برا من بفرستین . . لازمش دارم . .

RE: اطلاعات مفید درباره زندگی در هلند - automotive - 07-04-2018

(07-04-2018, 02:23 PM)Hossein_A82 نوشته: سلام به همه دوستان . .
میخواستم بدونم که در هلند یک سایت یا موسسه ای نیست که از ایده ها و اختراعات خوب افراد خارجی حمایت کنه ؟
اگه هست لطفا سایت رو برا من بفرستین . . لازمش دارم . .

سلام
منظور شما از حمایت، ثبت اختراع و رعایت حقوق شما است؟ یا حمایت مالی برای گسترش و تولید؟
برای اولی بهترین مرجع وب سایت زیر است.
United States Patent and Trademark Office
برای دومی به احتمال بسیار زیاد باید استارآپ راه‌اندازی کنید. در تمام دنیا اگر ایده شما عملی شده باشد میتوانید با افراد صنعتگر و ثروتمند مذاکره کنید و در صورت توجیه آن‌ها از حمایتشان بهره‌مند خواهید شد.

RE: اطلاعات مفید درباره زندگی در هلند - Hossein_A82 - 10-04-2018

عزیزان . . طبق متن هایی که من درمورد حس اسلام ستیزی زیاد در هلند خونده بودم میخواستم بدونم که اگه الان من به عنوان یک دانشجو به هلند بروم رفتار مردم هلند و دانشجو های دیگر با من که مسلمان هستم چگونه است و ایا امکان دارد که حتی به من محل ندهند و یا اذیت هم بکنند ؟
البته این را هم بگویم که من از اون ادمای خیلی مسلمون که مشروب نخورن یا خیلی از کارای دیگه نکنند نیستم و در اونجا تقریبا همرنگ همونا رفتار میکنم . .  Sad

RE: اطلاعات مفید درباره زندگی در هلند - Torkan - 10-04-2018

(10-04-2018, 04:13 PM)Hossein_A82 نوشته: عزیزان . . طبق متن هایی که من درمورد حس اسلام ستیزی زیاد در هلند خونده بودم میخواستم بدونم که اگه الان من به عنوان یک دانشجو به هلند بروم رفتار مردم هلند و دانشجو های دیگر با من که مسلمان هستم چگونه است و ایا امکان دارد که حتی به من محل ندهند و یا اذیت هم بکنند ؟
البته این را هم بگویم که من از اون ادمای خیلی مسلمون که مشروب نخورن یا خیلی از کارای دیگه نکنند نیستم و در اونجا تقریبا همرنگ همونا رفتار میکنم . .  Sad

هیچ مشکلی نیست. اگر مذکر هستید که فبها اگر مونث هستید باز بستگی به دید خودتون داره. اگر با این اندیشه برید اذیت میشید وگرنه مشکلی نیست

موفق باشی

RE: اطلاعات مفید درباره زندگی در هلند - ahmad.sadeghi - 13-04-2018

(06-04-2018, 03:52 PM)ahmad.sadeghi نوشته: با سلام،

من قصد مهاجرت از ایران را دارم. در حال تحقیق در چند کشور هستم که یکی از آنها هلند است.
چند سوال کلی داشتم که ممنون میشوم راهنمایی نمائید:

1) شغل من در زمینه IT است و مدارک بین المللی نیز دارم. جایگاه IT و یافتن شغل آن در هلند به چه شکل است؟
2) مشکلات اصلی ای که یک ایرانی ممکن است در هلند به آن بر بخورد چیست؟
3) آموختن زبان هلندی (نسبت به انگلیسی) چه میزان سخت است؟
4) آیا کار کردن در شرکت های بزرگی نظیر گوگل و یا مایکروسافت نیز ملزم به یادگیری حرفه ای زبان هلندی است یا خیر؟

با تشکر

با سلام مجدد،
اگر برایتان مقدور هست، من را نیز راهنمایی نمائید.
با تشکر

RE: اطلاعات مفید درباره زندگی در هلند - ahmadpashaei - 13-04-2018

(13-04-2018, 11:54 AM)ahmad.sadeghi نوشته: با سلام مجدد،
اگر برایتان مقدور هست، من را نیز راهنمایی نمائید.
با تشکر

سلام. راستش رو بخواین هلند کشور مهاجر پذیری نیست. ضمنا سالهایت دیگه گذشت اون دوره ای که به ما ایرانیا همینجوری اقامت می دادن. اونایی که رفتن یا دوره شاه رفتن یا دوره جنگ با استفاده از قانون پناهندگی. بهتره به فکر جایی باشید که بتونید برید. البته همه کشورا میشه رفت ولی روی کاغذ. هلندم سیستم امتیاز بندی داره ولی در عمل من این چند سال ندیدم بجز تحصیلی و بعد یافتن کار کسی تونسته باشه با کیس مهاجرتی و کاری بره هلند. اون مدارکی که فرمودین همه جا ارزشمنده و شانستون رو بالا می بره که شرکتها شما رو واقعا بخوان

RE: اطلاعات مفید درباره زندگی در هلند - Hossein_A82 - 20-04-2018

سلام . . عزیزان میخواستم بدونم که هلند هم در شب ها کنسرت های خیابانی . . تفریحات شبانه مثلا اینکه همه در یک منطقه جمع بشن و بزن و بکوب باشه رو داره و مردم شب زنده داری هستند یا نه ؟ کشور هلند نه کشور دیگه ای . .
برای مثال مردم ارمنستان در شهر ایروان هر شب در دور میدان جمهوری جمع میشوند و بزن و بکوب دارند . .

RE: اطلاعات مفید درباره زندگی در هلند - Torkan - 20-04-2018

(20-04-2018, 05:24 PM)Hossein_A82 نوشته: سلام . . عزیزان میخواستم بدونم که هلند هم در شب ها کنسرت های خیابانی . . تفریحات شبانه مثلا اینکه همه در یک منطقه جمع بشن و بزن و بکوب باشه رو داره و مردم شب زنده داری هستند یا نه ؟ کشور هلند نه کشور دیگه ای . .
برای مثال مردم ارمنستان در شهر ایروان هر شب در دور میدان جمهوری جمع میشوند و بزن و بکوب دارند . .

هلند رو با ارمنستان مقایسه میکنید؟!!
ارمنستان مردمش میگن هیچی نداشته باشیم فقط آب شنگول! داشته باشیم! من این رو کاملا لمس کردم. به کمترین قانع هستن ولی باز باید اون مورد باشه! هر چند این اواحر اونا هم به نقطه ای رسیدن که میگن نه اینطوری نمیشه.
در کشورهایی مثل هلند هم اصولا در به خصوص شهرهای بزرگ انواع اقسام امکانات برای جمع شدن و بزن و بکوب دارن.
منتهی اون چیزی که شما در فکرتون دارید شاید تا اون حد نباشه!

RE: اطلاعات مفید درباره زندگی در هلند - Hossein_A82 - 20-04-2018

(20-04-2018, 08:44 PM)Torkan نوشته: هلند رو با ارمنستان مقایسه میکنید؟!!
ارمنستان مردمش میگن هیچی نداشته باشیم فقط آب شنگول! داشته باشیم! من این رو کاملا لمس کردم. به کمترین قانع هستن ولی باز باید اون مورد باشه! هر چند این اواحر اونا هم به نقطه ای رسیدن که میگن نه اینطوری نمیشه.
در کشورهایی مثل هلند هم اصولا در به خصوص شهرهای بزرگ انواع اقسام امکانات برای جمع شدن و بزن و بکوب دارن.
منتهی اون چیزی که شما در فکرتون دارید شاید تا اون حد نباشه!

نه چیز خاصی تو فکرم نیس . . فقط درحدی که شب زنده دار باشن و شاد باشن . . و اینم بگم که صد در صد هلند رو با ارمنستان مقایسه نمیکنم . . فقط خواستم مثال بزنم که متوجه بشین . . ممنون از راهنماییتون . .