آکادمیا کافه
آزمایش های مدیکال برای صدور ویزای کانادا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+---- انجمن: مهاجرت به کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+---- موضوع: آزمایش های مدیکال برای صدور ویزای کانادا (/Thread-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AF%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B5%D8%AF%D9%88%D8%B1-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: آزمایش های پزشکی برای صدور ویزا - shubizkumbuli - 10-03-2015

(10-03-2015, 01:32 AM)'Kamiar194' نوشته: شوبيز جان من مديكال خودم و خانوادم رو پيش دكتر ابراهيمي رفتم ١ مارچ. دوم مارچ مديكال دخترم و ٣ ام مديكال خودم و خانومم رو ايشون سابميت كرده. ديروز زنگ زدم بهش گفتم همه كسايي رو كه شما انجام ميدي نهايتا ٢ روز بعدش تو ايكس رسيود شدن ولي من نه. بعد چك كرد و گفت مشكلي ندارين. رسيد ايمديكال رو ديشب واسه پاريس فرستادم ولي خبري نشد. گير اوفتادم نميدونم چرا رسيود نميشه! چجوري ميشه به پاريس تماس تلفني داشت و جويا شد؟

سلام. به نظر من یک هفته فرصت بدید. رسید رو هم که فرستادید. اگر تا یک هفته دیگه received نشد بهتون میگم چه کار کنید. اصلا جای نگرانی نیست.

راستی ممنون میشم این جا در مورد تجربه مدیکالتون توضیح بدید. چه آزمایشاتی گرفتن، کجا فرستادن؟ فرزندانتون چند ساله بودن و چه چیزایی ازشون خواسته بودند؟ هزینه ها چقدر شد و غیره.

ممنون

RE: آزمایش های پزشکی برای صدور ویزا - Vicky - 10-03-2015

سلام آقای شوبیز
این پزشکان که اکثراً نیستند ...ما که فقط 30 روز وقت داریم باید چه کار کنیم؟؟ میفته بعد عید ...اون پزشکی هم که هست امتیازاش تو اسپردشیت جالب نیست
لطفا راهنمایی کنید

RE: آزمایش های پزشکی برای صدور ویزا - Kamiar194 - 10-03-2015

[quote="'shubizkumbuli' pid='77836' dateline='1425976036'"]
سلام. به نظر من یک هفته فرصت بدید. رسید رو هم که فرستادید. اگر تا یک هفته دیگه received نشد بهتون میگم چه کار کنید. اصلا جای نگرانی نیست.
راستی ممنون میشم این جا در مورد تجربه مدیکالتون توضیح بدید. چه آزمایشاتی گرفتن، کجا فرستادن؟ فرزندانتون چند ساله بودن و چه چیزایی ازشون خواسته بودند؟ هزینه ها چقدر شد و غیره.
ممنون
ممنون میشم راهنمایی کنید...
در مورد مدیکال یه سری آزمایش بیومتری و چک آپ روتین و سوال هلی روتین تر انجام میشه که کلا 3 دقیقه اس. بعد اکس ری قفسه سینه و بعد تست خون و ادرار که ناشتا هم لازم نیست باشین و به دنبال نداشتن ایدز و هپاتیت و سیفلیس هستند. از دخترم که 2 سال و خورده ای هست فقط چک آپ/ هیچ مدرکی هم نمیخواد جز پرینت آی ام ای و 3 قطعه عکس.
هزیته هم برای 3 نفرمون 1 میلیون و 50 تومن و آزمایشات 300

(10-03-2015, 02:50 PM)'Vicky' نوشته: سلام آقای شوبیز
این پزشکان که اکثراً نیستند ...ما که فقط 30 روز وقت داریم باید چه کار کنیم؟؟ میفته بعد عید ...اون پزشکی هم که هست امتیازاش تو اسپردشیت جالب نیست
لطفا راهنمایی کنید

اگر نگران امتیاز دکتر فرخی هستید مجبور هستید صبر کنید تا بعد از عید. بالاتر راجع به ایشون نوشتم که کسی مشکل نداشته با ایشون.

(01-03-2015, 07:47 PM)'shubizkumbuli' نوشته: در حال حاضر دغدغه خیلی از دوستان انجام آزمایش های مدیکال در ایام آخر سال و تعطیلی نوروز هست.
این آخرین آپدیت دکتر ها هست:
دکتر رضا فرخی: به احتمال خیلی زیاد اصلاً تعطیلی نخواهند داشت
دکتر ایرج ناظم: از 24 اسفند تا 5 فروردین 100% تعطیل. برای 6 فروردین به بعد مشخص نیست.
دکتر فریبا مقصودیان: از 25 اسفند تا 14 فروردین 100% تعطیل
دکتر ارشانوش پورمند: از 17 اسفند تا 15 فروردین 100% تعطیل
دکتر ابراهیمی راد: از 25 اسفند تا 8 فروردین 100% تعطیل. از 8 فروردین به بعد هم معلوم نیست که باشند.
دکتر محمود واحد: از 20 اسفند تا 16 یا 17 فروردین 100% تعطیل
دکتر دانشور، کرمی و راهوریان: موفق به تماس نشدم.

(10-03-2015, 03:26 PM)'shubizkumbuli' نوشته:
اگر نگران امتیاز دکتر فرخی هستید مجبور هستید صبر کنید تا بعد از عید. بالاتر راجع به ایشون نوشتم که کسی مشکل نداشته با ایشون.

مرسی ..از راهنماییتون
اما بعد عید هم که مهلت 30 روزه تموم شده
به نظرتون ارزش داره یک روزه برم اصفهان ؟ شما باشین انتخابتون کی میشه؟

(10-03-2015, 04:07 PM)'Vicky' نوشته:
مرسی ..از راهنماییتون
اما بعد عید هم که مهلت 30 روزه تموم شده
به نظرتون ارزش داره یک روزه برم اصفهان ؟ شما باشین انتخابتون کی میشه؟

اگر انقدر نگران هستید شاید ارزش داشته باشه!
آخرین باری که چک کردم:
دکتر پویا دانشور: از 28 اسفند تا 15 فروردین 100% تعطیل
دکتر نازیلا کرمی: از 28 اسفند تا 15 فروردین 100% تعطیل
منشی می گفت ممکنه زودتر تعطیل کنیم. (منشی جفتشون یکیه. مطب جفتشون هم یک جاست).
علاوه بر اون تاکید کرد که احتمال داره ما باشیم ولی آزمایشگاه و رادیولوژی بری عکس ریه نباشند. توصیه می کنم قبل از حساب کردن رو این قضیه حتما تماس بگیرید باهاشون.
با این که نگرانیتون در مورد دکتر فرخی رو درک نمی کنم، فکر می کنم اگر به ویزا آفیس در رابطه با نوروز و تعطیلی توضیح بدید بهتون فرصت بیشتر بدن. من خودم به شخصه می رفتم پیش دکتر فرخی. چون هر کسی که دیدم رفته راضی بود. چه در فضای مجازی چه در بیرون از فضای مجازی.

(01-03-2015, 07:47 PM)'shubizkumbuli' نوشته: در حال حاضر دغدغه خیلی از دوستان انجام آزمایش های مدیکال در ایام آخر سال و تعطیلی نوروز هست.
این آخرین آپدیت دکتر ها هست:
دکتر رضا فرخی: به احتمال خیلی زیاد اصلاً تعطیلی نخواهند داشت
دکتر ایرج ناظم: از 24 اسفند تا 5 فروردین 100% تعطیل. برای 6 فروردین به بعد مشخص نیست.
دکتر فریبا مقصودیان: از 25 اسفند تا 14 فروردین 100% تعطیل
دکتر ارشانوش پورمند: از 17 اسفند تا 15 فروردین 100% تعطیل
دکتر ابراهیمی راد: از 25 اسفند تا 8 فروردین 100% تعطیل. از 8 فروردین به بعد هم معلوم نیست که باشند.
دکتر محمود واحد: از 20 اسفند تا 16 یا 17 فروردین 100% تعطیل
دکتر دانشور، کرمی و راهوریان: موفق به تماس نشدم.

(10-03-2015, 04:11 PM)'shubizkumbuli' نوشته:
اگر انقدر نگران هستید شاید ارزش داشته باشه!
آخرین باری که چک کردم:
دکتر پویا دانشور: از 28 اسفند تا 15 فروردین 100% تعطیل
دکتر نازیلا کرمی: از 28 اسفند تا 15 فروردین 100% تعطیل
منشی می گفت ممکنه زودتر تعطیل کنیم. (منشی جفتشون یکیه. مطب جفتشون هم یک جاست).
علاوه بر اون تاکید کرد که احتمال داره ما باشیم ولی آزمایشگاه و رادیولوژی بری عکس ریه نباشند. توصیه می کنم قبل از حساب کردن رو این قضیه حتما تماس بگیرید باهاشون.
با این که نگرانیتون در مورد دکتر فرخی رو درک نمی کنم، فکر می کنم اگر به ویزا آفیس در رابطه با نوروز و تعطیلی توضیح بدید بهتون فرصت بیشتر بدن. من خودم به شخصه می رفتم پیش دکتر فرخی. چون هر کسی که دیدم رفته راضی بود. چه در فضای مجازی چه در بیرون از فضای مجازی.

مـــــــــــــرسی بابت توضیح کاملتون
حق با شماست ..منطقی هم همینه که همینجا برم ..ممنون

RE: آزمایش های پزشکی برای صدور ویزا - Kamiar194 - 11-03-2015

شوبيز عزيز
الان ديگه شد ٩ روز از اينگه پزشك مداركمونو سابميت كرده ولي خبري از آپديت ايكس نيست. زندگيم مختل شده! روزي ٢٠٠ بار ايكس رو چك ميكنم. رسيد ارسال رو هم از دكتر ابراهيمي گرفتم و فرستادم افاقه نكرد. ببخشيد دوباره مزاحمت ميشم ولي اگر پيشنهادي داري يا راهي براي تماس با پاريس يادم بده انجام بدم كه ديگه صبرم سر اومده! تو فكرم پاشم برم پاريس!!!! لول

RE: آزمایش های پزشکی برای صدور ویزا - nasim827 - 11-03-2015

سلام دوستان یه سوالی. از دکتر که وقت می گیریم بعد ویزیت باید بریم یه بیمارستان مشخص آزمایش و عکس بگیریم. یا که همونجا؟ می خوام ببینم چقدر زمان می بره کل پروسه؟ یعنی بهتر نیست بریم پیش دکتر ابراهیمی راد که توی بیمارستان دیه که همونجا کارهای آزمایش هم انجام بشه سریعتر؟

RE: آزمایش های پزشکی برای صدور ویزا - shubizkumbuli - 11-03-2015

(11-03-2015, 09:57 AM)'Kamiar194' نوشته: شوبيز عزيز
الان ديگه شد ٩ روز از اينگه پزشك مداركمونو سابميت كرده ولي خبري از آپديت ايكس نيست. زندگيم مختل شده! روزي ٢٠٠ بار ايكس رو چك ميكنم. رسيد ارسال رو هم از دكتر ابراهيمي گرفتم و فرستادم افاقه نكرد. ببخشيد دوباره مزاحمت ميشم ولي اگر پيشنهادي داري يا راهي براي تماس با پاريس يادم بده انجام بدم كه ديگه صبرم سر اومده! تو فكرم پاشم برم پاريس!!!! لول

سلام
تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که شما یک بار هم از طریق سایت سفارت مدرک رو بفرستید.
ولی به نظر من صبر کنید بهتره.