آکادمیا کافه
گرفتن وقت از آنکارا در سال ۲۰۱۲ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: ایالات متحده آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+---- انجمن: روادید (ویزای) آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+----- انجمن: گرفتن وقت سفارت امریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%88%D9%82%D8%AA-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+----- موضوع: گرفتن وقت از آنکارا در سال ۲۰۱۲ (/Thread-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%88%D9%82%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%86%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B2)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7

RE: گرفتن وقت از آنکارا در سال ۲۰۱۲ - Saeid - 12-06-2012

(11-06-2012, 11:47 PM)Pejman نوشته: امروز سفارت آنکارا بعد از 43 روز جواب ایمیل درخواست وقت اضطراری من رو داد و گفت با درخواست شما موافقت شده!! من موندم اینا به چه رویی اسمش رو می ذارن وقت «اضطراری». من همین الانش هم زنگ بزنم بعید می دونم تو جولای هم نوبتم بشه...

حالا به نظر دوستان من همینکه زنگ نزنم کافیه یا به ایمیل شون جواب بدم و بگم جای دیگه وقت گرفتم و نمیام؟
البته به نظرم بد نیست زنگ بزنید چون ممکنه وسطا یه کنسلی چیزی باشه. نهایتش یه پول تماس میدید. نخواستید کنسل میکنید.

RE: گرفتن وقت از آنکارا در سال ۲۰۱۲ - Pejman - 12-06-2012

سعید جان من پس فردا دبی مصاحبه دارم و دیگه برای من دیر شده.

RE: گرفتن وقت از آنکارا در سال ۲۰۱۲ - sasa - 20-06-2012

سلام دوستان عزيز

يه سوال دارم.مي خوام مطمئن بشم كه آيا مي شه با i20 يه دانشگاه ديگه از آنكارا وقت گرفت و بعد موقع مصاحبه مال دانشگاهي رو كه مي خوام برم برد؟ چون كه i20 دانشگاهي كه مي خوام برم هنوز به دستم نرسيده .مي ترسم اقدام نكنم و دير شه

RE: گرفتن وقت از آنکارا در سال ۲۰۱۲ - Babak - 21-06-2012

لطفا این تاپیک رو ببینید و باز اگر سوالی بود همون جا بپرسید.

RE: گرفتن وقت از آنکارا در سال ۲۰۱۲ - m.ost - 27-06-2012

بالاخره آنکارا بعد از یک ماه به من جواب داد که با درخواستم موافقت شده. من 16 جولای وقت دارم از ایروان و اگر تاریخی قبل یا مثله اون باشه ترجیح میدم با توجه به وضعیت ایروان که اکثرا رو کلیرنس میزنه عوض کنم. من یک بار DS-160 رو سابمیت کردم. الان اگر وقتی بود و گرفتم بعدش لازمه پر کنم یکی دیگه؟
در ضمن این جمله رو برای همه مینویسه درسته؟:
You are reminded that most applicants from Iran may require some type of administrative process which may take minimum 1-4 months
تو ایمیل ایروان گفته بود 6 تا 8 هفته، این بیشتر هم شده Smile
ممنون

RE: گرفتن وقت از آنکارا در سال ۲۰۱۲ - Saeid - 28-06-2012

(27-06-2012, 11:43 PM)m.ost نوشته: بالاخره آنکارا بعد از یک ماه به من جواب داد که با درخواستم موافقت شده. من 16 جولای وقت دارم از ایروان و اگر تاریخی قبل یا مثله اون باشه ترجیح میدم با توجه به وضعیت ایروان که اکثرا رو کلیرنس میزنه عوض کنم. من یک بار DS-160 رو سابمیت کردم. الان اگر وقتی بود و گرفتم بعدش لازمه پر کنم یکی دیگه، درسته؟
You are reminded that most applicants from Iran may require some type of administrative process which may take minimum 1-4 months
ممنون
اون جمله رو که برا همه مینویسه. در کل به نظر من وضعیت رشته صنایع تو آنکارا خوبه و ممکنه بدون کلیر بهتون ویزا بدن.
DS-160 جدید چرا باید پر کنید؟؟ به نظرم نیازی نیست.
بهتره وقت بگیرید و بعد تصمیم بگیرید. ولی اگر حول و حوش 16 ام باشه به نظر منم آنکارا بهتره.

RE: گرفتن وقت از آنکارا در سال ۲۰۱۲ - Pejman - 28-06-2012

(27-06-2012, 11:43 PM)m.ost نوشته: بالاخره آنکارا بعد از یک ماه به من جواب داد که با درخواستم موافقت شده. من 16 جولای وقت دارم از ایروان و اگر تاریخی قبل یا مثله اون باشه ترجیح میدم با توجه به وضعیت ایروان که اکثرا رو کلیرنس میزنه عوض کنم. من یک بار DS-160 رو سابمیت کردم. الان اگر وقتی بود و گرفتم بعدش لازمه پر کنم یکی دیگه، درسته؟
ممنون

اگر شما DS-160 رو برای ایروان پر کردید و تصمیمتون شد که برید آنکارا، لازم هست یه دونه جدید برای آنکارا پر کنید. ازتون آخر سر دوباره می پرسه که این فرم رو برای کدوم سفارت می خواهید پر کنید. البته پر کردن DS-160 جدید کاری نداره، اگر که روی کامپیوتر فایلش رو ذخیره کرده باشید.
به نظر من حتی اگر یه چند روزی هم دیرتر از ایروان وقت دادند برید، ارزشش رو داره. البته این نظر کاملاً شخصی من هست.

RE: گرفتن وقت از آنکارا در سال ۲۰۱۲ - m.ost - 28-06-2012

بالاخره از آنکارا وقت گرفتم! Smile چون تو ایمیل نوشته بود زبان فارسی رو انتخاب کنید منم همین کار رو کردم. ولی اپراتور من رو بیچاره کرد چون هر چیزی رو 10 دفعه براش تکرار کردم. از اسم گرفته تا شماره پاسپورت.
بچه های تو پست های قبلی توضیح دادن، من به این شماره زنگ زدم :902123404444 بعد منتظر شدم تا حرفاش تموم شد و کلید پنج رو زدم برای خرید پین.

حتما شماره DS160 رو باید داشته باشین. من قبلا برای ایروان سابمیت کرده بودم. الان عجله کردم که سریع زنگ بزنم و جدیدش رو پر نکردم. این بود که آخرش که پین رو خریدم به من گفت که شما باید پر میکردی فرم رو. من پرسیدم یعنی الان نمیشه وقت بگیرم؟ Sad اولش گفت نه بعدش گفت خوب عیب نداره کمکت میکنم ولی پر کن یکی دیگه حتما و با خودت بیار. ایمیل کانفرمیشن برام ترکی فرستاد! گفتم بهش، گفت اگه بخوام دوباره بفرستم باید از اول شروع کنم که من گفتم نمیخواد. همین رو بیارم اشکال نداره که؟ گفت نه. در ضمن ده دفعه بهش گفتم وقت ایروان من رو کنسل کن. متوجه نمیشد که من اونجا وقت داشتم حالا میخوام از اینجا بگیرم و اون رو کنسل کنم. شماره پاسم رو هم اشتباه نوشته بود نمیتونست تو سیستم پیدا کنه. خلاصه گوشی رو داد به یکی دیگه اون دوباره ازم پرسید و زد تو سیستم که وقت ایروان رو کنسل کرد، و اینجا رو گرفت. البته برای من هیچ ایمیل مبنی بر کنسل کردن نیومد و این رو هم بهش گفتم که گفت مشکلی نیست و الان فقط یک وقت هست به اسمت اونم برای آنکارا.
وقت هاش از 3 جولای به بعد خالیه، من 10 جولای گرفتم ساعت 9:30

RE: گرفتن وقت از آنکارا در سال ۲۰۱۲ - great_zaxix - 06-08-2012

سلام دوستان . اگه خودم و خانومم بخواهیم در خواست زمان مصاحبه برا F1 & F2 بدیم ، باید دو تا پین بگیریم یا یک دونه کافیه ؟ اصلا باید یک تلفن میشه 2 تا وقت گرفت یا باید برای هر نفر جدا وقت بگیره و جدا پین داشته باشه؟

RE: گرفتن وقت از آنکارا در سال ۲۰۱۲ - Babak - 06-08-2012

طبق اطلاعاتی که در سایت سفارت امریکا در آنکارا نوشته، شما با یک پین می‌تونید برای تا پنج نفر از اعضای خانواده وقتی بگیرید. فکر نمی‌کنم نیازی به دوبار تماس گرفتن باشه و در همون بار اول می‌تونید برای هر دو نفر وقت بگیرید.