آکادمیا کافه
راهنمایی در مورد رزرو هتل و airbnb از ایران - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: کارت اعتباری و امور ارزی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%88-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%DB%8C)
+--- موضوع: راهنمایی در مورد رزرو هتل و airbnb از ایران (/Thread-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%B1%D8%B2%D8%B1%D9%88-%D9%87%D8%AA%D9%84-%D9%88-airbnb-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86)

صفحات 1 2

راهنمایی در مورد رزرو هتل و airbnb از ایران - Jingol - 07-02-2014

سلام عزیزان

تروخدا اگه سوالم جاش اینجا نیست پاکش نکنید منتقلش کنید که منم به جوالم برسم

من می خوام هتل رزرو کنم

در صفحه رزرو در سایتهای مختلف که عکسش رو مشاهده می کنید 
[عکس: 19821794313966197506.jpg]
مشخصات دارنده کارت و آدرسش رو می خواد

من GIFT CARD و Virtual Card نداشتم که بدونم این مشخصات رو داره یا نه ؟

شما اطلاع دارید مثلا یه کارت مجازی ۱۰۰۰ دلاری بخرم همه مشخصات رو داره و می تونم هتل رزرو کنم یا نه ؟

ممنونم از کمکتون

RE: با گیفت کارت یا ورجوال کارت میشه هتل رزرو کرد ؟ - Pink Floyd - 07-02-2014

درود
شما اگر گیفت کارت بگیرید باید پس از خرید اون و در سایت مربوط به اون کارت رجیستر کنید. یعنی اسم و آدرس و ...
پس همه ی موارد رو موقع رجیستر وارد می کنید. فقط یادتون باشه به یه آدرس معتبر در امریکا رجیستر کنید که مشکل ساز نشه.

RE: با گیفت کارت یا ورجوال کارت میشه هتل رزرو کرد ؟ - Jingol - 11-02-2014

ممنون برای مثال رزرو هتل از سایت https://www.expedia.com

https://www.expedia.com

و یا

سایت https://www.booking.com

https://secure.booking.com/

اگه لینک ها براتون کار تکرد خودتون زحمت بکشید یه شهری یه هتل و تاریخ مشخص کنید و برید صفحه BOOK NOW ببینید کارت فیزیکی فقط می خواد یا نه ؟

ممنون

نحوه خرید و بوک airbnb؟ "فوری" - jay - 06-05-2018

با سلام
بنده چند هفته دیگر عازم تورنتو هستم.
از آنجایی که هزینه هتل ها با توجه به کم ارزش شدن ریال ایران بسیار کمر شکن شده است.
یک وبسایتی پیدا کردم که ارزان تر از هتل هاست به اسم airbnb
اما متاسفانه اکثر وبسایت هایی که کارهای ارزی در ایران انجام می دهند خدمات پرداخت هزینه airbnbرا انجام نمی دهند
آیا شما شرکت مطمئنی را می شناسید که این کار را انجام دهد.
من اتاق مورد نظر را پیدا کرده ام فقط باید یکی هزینه را با کارت بپردازد.
خواهشا هر جه سریعتر جواب دهید.

RE: نحوه خرید و بوک airbnb؟ "فوری" - automotive - 06-05-2018

سلام
لطفا در یافتن پاسخ سوال خود صبور باشید.
نیازی به هتل نیست، می‌توانید از هاستل استفاده کنید.
تاپیک زیر را مطالعه کنید.
لینک

ضمنا برای رزرو هتل یا هاستل بعضا از وب سایت booking.com استفاده کنید که بدون نیاز به پرداخت هزینه کار رزرو را برای شما انجام می‌دهد.

RE: نحوه خرید و بوک airbnb؟ "فوری" - jay - 06-05-2018

(06-05-2018, 11:43 AM)automotive نوشته: سلام
لطفا در یافتن پاسخ سوال خود صبور باشید.
نیازی به هتل نیست، می‌توانید از هاستل استفاده کنید.
تاپیک زیر را مطالعه کنید.
لینک

ضمنا برای رزرو هتل یا هاستل بعضا از وب سایت booking.com استفاده کنید که بدون نیاز به پرداخت هزینه کار رزرو را برای شما انجام می‌دهد.

با سلام

از اونجایی که کلا برای زندگی دارم می رم و نه مسافرت کوتاه یک چیزهایی همراهم هست که ترجیح می دم هاستل نرم.چون در هاستل اتاق ها شراکتی است و چندین نفر در یک اتاق هستند.
امنیت هاستل هم با توجه به همین موضوع بسیار پایین می اد.

RE: راهنمایی در مورد رزرو هتل و airbnb از ایران - butterfly - 07-05-2018

@jay

فکر می کنم سه راه برای شما وجود داشته باشه:
1- خرید گیفت کارت از شرکت هایی که خدمات پرداخت ارزی رو انجام میدن.
2- تماس با شرکت های ارائه دهنده خدمات ارزی مثل تهران پیمنت و درخواست از اونها برای پرداخت ( تو سایتشون نوشتند که رزرو هتل رو انجام میدن احتمالا برای airbnb هم انجام بدن.)
3- پیدا کردن فردی در خارج از ایران که می خواد پول به ایران منتقل کنه. اینجوری شما معادل ریالی رو به فرد مورد نظر اون شخص می دید و اون هم پرداخت ارزی رو برای شما. این یک مقدار ریسک داره چون صرفا برمبنای اعتماد دو طرفه است ولی دیگه کارمزد شرکت ها رو نداره.

RE: راهنمایی در مورد رزرو هتل و airbnb از ایران - jay - 10-05-2018

(07-05-2018, 08:55 PM)butterfly نوشته: @jay

فکر می کنم سه راه برای شما وجود داشته باشه:
1- خرید گیفت کارت از شرکت هایی که خدمات پرداخت ارزی رو انجام میدن.
2- تماس با شرکت های ارائه دهنده خدمات ارزی مثل تهران پیمنت و درخواست از اونها برای پرداخت ( تو سایتشون نوشتند که رزرو هتل رو انجام میدن احتمالا برای airbnb هم انجام بدن.)
3- پیدا کردن فردی در خارج از ایران که می خواد پول به ایران منتقل کنه. اینجوری شما معادل ریالی رو به فرد مورد نظر اون شخص می دید و اون هم پرداخت ارزی رو برای شما. این یک مقدار ریسک داره چون صرفا برمبنای اعتماد دو طرفه است ولی دیگه کارمزد شرکت ها رو نداره.
ممنون از جواب شما
تا به الان هم که کار به اینجا رسیده که ویزا آمده و در حال رفتن هستم هزارتا خلاقیت و ترس و ریسک پشت همه کارها بوده تا انجام شده.کلا ایرانی بودن خلاقیت رو بالا می بره.
اگر مثلا یک نروژی بودم به راحتی و بدون استرس همه این کارها انجام می شد.
در رابطه با موارد که ذکر کردید:
1-احتمالا این کار رو انجام بدهم.
2-تهران پی منت تماس گرفتم.گفتند airbnb به هیچ وجه انجام نمی دهند و باید گیفت کارت بخرم اما اگر پرداخت نکرد ریسکش با خودمه وپولم رو بر نمی گردانند.
به چند تا شرکت ارزی دیگر هم زنگ زدم یک عده شون که نمی دونستند airbnbچی هست.آنهایی هم که می دانستند انجام نمی دادند.
3-این کار تقریبا محاله.چون مطمئنم طرف پولم رو می خوره.

امیدوارم یک راه حلی پیدا کنم برای این مشکل آخر.

RE: راهنمایی در مورد رزرو هتل و airbnb از ایران - butterfly - 11-05-2018

(10-05-2018, 06:27 PM)jay نوشته: ممنون از جواب شما
تا به الان هم که کار به اینجا رسیده که ویزا آمده و در حال رفتن هستم هزارتا خلاقیت و ترس و ریسک پشت همه کارها بوده تا انجام شده.کلا ایرانی بودن خلاقیت رو بالا می بره.
اگر مثلا یک نروژی بودم به راحتی و بدون استرس همه این کارها انجام می شد.
در رابطه با موارد که ذکر کردید:
1-احتمالا این کار رو انجام بدهم.
2-تهران پی منت تماس گرفتم.گفتند airbnb به هیچ وجه انجام نمی دهند و باید گیفت کارت بخرم اما اگر پرداخت نکرد ریسکش با خودمه وپولم رو بر نمی گردانند.
به چند تا شرکت ارزی دیگر هم زنگ زدم یک عده شون که نمی دونستند airbnbچی هست.آنهایی هم که می دانستند انجام نمی دادند.
3-این کار تقریبا محاله.چون مطمئنم طرف پولم رو می خوره.

امیدوارم یک راه حلی پیدا کنم برای این مشکل آخر.

امیدوارم مشکلتون حل باشه. کاملا درکتون می کنم. 
در مورد راه اول، واقعا هیچ ایده ای ندارم چون خودم هیچ وقت گیفت کارت نخریدم.
در مورد راه سوم، به نظرم باید فرد مطمئن پیدا کرد و همیشه اینطور نیست. و این یه اعتماد دوطرفه است. فرض کنید اصلا اون فرد برای شما اول اینکار انجام داد. اون هم باید به شما اعتماد داشته باشه که معادل ریالی رو به طریقی به خودش یا به فرد مورد نظرش می دید. 
راه حل آخری که به ذهنم میرسه اینه که اگر دانشجویی می رید دانشجوهای ایرانی دانشگاه رو پیدا کنید. اغلب دانشجوها به ورودی های جدید کمک می دن و برای چند روز اول تا خودتون خونه بگیرید جا میدن. این خیلی هم بهتره چون هزینه اجاره هتل و airbnb هم نمی دید. 
همین طور، با اینترنشنال آفیس دانشگاه هم تماس بگیرید. معمولا اونا هم کمک می کنند بهتون. 

متاسفانه، مقصدتون شهری که من توش هستم نیست وگرنه خودم کمکتون می کردم.

RE: راهنمایی در مورد رزرو هتل و airbnb از ایران - salman1779 - 09-06-2018

سلام دوستان

برای رزرو هتل حتی هتل هایی که دارای گزینه پرداخت در هتل دارن رو میزنم و میگه شماره کریدیت کارت بده.وقتی الکی یه شماره میدی سیستمشون چند روز بعد متوجه میشه و میگه کریدیت کارت شما اعتبار نداره.کسی راه حلی میدونه که من رزرو کنم ؟