آکادمیا کافه
آپلود کردن مدارک به صورت آنلاین در فرم اپلیکیشن - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: پرکردن فرم‌های درخواست پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%BE%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%81%D8%B1%D9%85%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+---- موضوع: آپلود کردن مدارک به صورت آنلاین در فرم اپلیکیشن (/Thread-%D8%A2%D9%BE%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%BE%D9%84%DB%8C%DA%A9%DB%8C%D8%B4%D9%86)

صفحات 1 2

RE: آپلود کردن مدارک به صورت آنلاین در فرم اپلیکیشن - مهمان - 16-10-2015

سلام دوستان.
ببخشید که سوالمو اینجا مطرح میکنم.بین شما کسی هست که من بتونم تلفنی باهاش صحبت کنم? در مورد applicationخیلی سوال دارم و در پر کردن فرمها به اشکال برمیخورم..
ممنون میشم اگه کسی قبول کنه.

RE: آپلود کردن مدارک به صورت آنلاین در فرم اپلیکیشن - nasim1234 - 16-10-2015

(16-10-2015, 08:33 AM)مهمان نوشته: سلام دوستان.
ببخشید که سوالمو اینجا مطرح میکنم.بین شما کسی هست که من بتونم تلفنی باهاش صحبت کنم? در مورد  applicationخیلی سوال دارم و در پر کردن فرمها به اشکال برمیخورم..
ممنون میشم اگه کسی قبول کنه.

دوست عزیز اینجا سوالاتتون رو بپرسید جواب داده میشه. ضمن اینکه جواب ها در فروم میمونه تا بقیه هم استفاده کنن. هر تعداد سوال دارید همین جا بپرسید و نگران نباشید جواب هاتون رو دریافت می کنید.

موفق باشید

RE: آپلود کردن مدارک به صورت آنلاین در فرم اپلیکیشن - atefeh8001 - 18-12-2015

با سلام و احترام
میشه لطفن در مورد اینکه چطور میشه نمره ایلتس را به دانشگاه فرستاد توضیح بدید.
1. ایا باید اول تی ار اف را بگیریم و خودمون پست کنیم قاطی مدارک دیگر؟
2. من با ایرسافام ازمون دادم چیکار باید بکنم تا مرکز trf رو ان لاین بفرسته به دانشگاه؟ موقع ثبت نام ان لاین مدرک ایلتس باید همراه مدارک دیگه اپلود بشه؟

RE: آپلود کردن مدارک به صورت آنلاین در فرم اپلیکیشن - delbina - 21-01-2017

سلام دوستای خوبم
ببخشید یک سوال داشتم و نمیدونستم تو کدوم قسمت باید مطرح کنم.   سوال::زمانی که میخواهیم فرم درخواست پذیرش رو پر کنیم از ما خواسته میشه که ریزنمرات و مدرک تحصیلی رو هم آپلود کنیم، آیا تو همین مرحله اولیه هست که باید مدرک رو بخریم و ببریم دارالترجمه و بعد براشون بفرستیم؟؟  یا بریم دانشگاه بگیم مدرک میخواهیم همونم مدرک موقت میدن کافی هست برای آپلود کردن در فرم درخواست پذیرش؟؟

ممنونم

RE: آپلود کردن مدارک به صورت آنلاین در فرم اپلیکیشن - raminz - 21-01-2017

(21-01-2017, 10:44 AM)delbina نوشته: سلام دوستای خوبم
ببخشید یک سوال داشتم و نمیدونستم تو کدوم قسمت باید مطرح کنم.   سوال::زمانی که میخواهیم فرم درخواست پذیرش رو پر کنیم از ما خواسته میشه که ریزنمرات و مدرک تحصیلی رو هم آپلود کنیم، آیا تو همین مرحله اولیه هست که باید مدرک رو بخریم و ببریم دارالترجمه و بعد براشون بفرستیم؟؟  یا بریم دانشگاه بگیم مدرک میخواهیم همونم مدرک موقت میدن کافی هست برای آپلود کردن در فرم درخواست پذیرش؟؟

ممنونم

سلام،

تو این مرحله لازم نیست که مدارک شما official باشه. یعنی احتیاجی به اصل مدرک و ترجمه رسمی و مهر دادگستری و وزارت امور خارجه نیست. ولی وقتی که میخواین آپلود کنین حتماً باید مدارک انگلیسی باشن. اگه دانشگاه شما این مدارک رو به صورت غیر رسمی انگلیسی میده که خوب همون کافیه. ولی اگه فقط مدرک فارسی میده، شما حتماً نیاز به ترجمه انگلیسی داری و دارالترجمه ها به صورت معمول مدارک غیر رسمی رو ترجمه نمیکنن.

RE: آپلود کردن مدارک به صورت آنلاین در فرم اپلیکیشن - storagemeter - 21-01-2017

(18-12-2015, 08:35 PM)atefeh8001 نوشته: با سلام و احترام
میشه لطفن در مورد اینکه چطور میشه نمره ایلتس را به دانشگاه فرستاد توضیح بدید.
1. ایا باید اول تی ار اف را بگیریم و خودمون پست کنیم قاطی مدارک دیگر؟
2. من با ایرسافام ازمون دادم چیکار باید بکنم تا مرکز trf رو ان لاین بفرسته به دانشگاه؟ موقع ثبت نام ان لاین مدرک ایلتس باید  همراه مدارک دیگه اپلود بشه؟

سلام دوست عزیز،

بیشتر دانشگاه ها در مرحله اولیه بررسی پرونده همه مدارک رو الکترونیکی قبول میکنند یعنی مثلاً یا میرید سایتشون آپلود میکنید یا ایمیل می کنید. TRF آزمون آیلتس شما حدوداً دو هفته بعد از آزمون میاد همونو اسکن کنید و بفرستید. روی TRF نوشته که میشه نتیجه آزمون رو آن لاین با اطلاعات کارنامه استعلام کرد.

فکر نمیکنم لزومی داشته باشه شما نتیجرو از طریق سنتر بفرستی. ولی اگر خواستی باید بری همونجا که امتحان دادی اگر دانشگاه مقصد نتیجرو الکترونیکی قبول کنه که رایگان برات میفرستند اگر هم دانشگاهت جزو دانشگاه های لیستشون نباشه باید هزینه بدی تا بفرستند.

RE: آپلود کردن مدارک به صورت آنلاین در فرم اپلیکیشن - Mehdibkhn - 08-08-2017

سلام دوستان من واسه دانشگاه آخن دارم ثبت نام آنلاین میکنم اما هیچ قسمتیش آپلود مدارک نداشت نمیدونم کسی میتونه راهنمایی کنه کجا دقیقا باید آپلود کنیم؟؟ و اینکه یه قسمتی داشت به اسم module manual که یا باید آدرس url میدادیم بهش یا اینکه یه چیزی آپلود میکردیم، این قسمت مربوط به چیه؟؟

RE: آپلود کردن مدارک به صورت آنلاین در فرم اپلیکیشن - sarbaz-sefr - 14-08-2017

آقا من میخوام برای یکی از دانشگاه ها استرالیا اپلای کنم، توی عضویت تو سایتش گیر کردم یکسری سوالا میپرسه نمیدونم چی باید بگم...ممنون میشم راهنمایی کنید:
1- تو روند ثبت نام یه قسمت داره به اسم "Previous Study Details"، که توی منوهاش یه قسمت داره به اسم "Qualification Description"........ منظورش رشته تحصیلیه؟
2- فرق Bachelors with honors، Bachelor چیه؟ الان معادل لیسانس 4 ساله خودمون کدوم میشه؟
3- منظور از master by coursework، master by research و  master with honors  چیه؟ کارشناسی ارشد خودمون معادل کدومش میشه؟
4- منظور از "Qualification Notes" چیه؟
5- منظور از "English Language Instruction" چیه؟ تو جوابش yes and no باید داده بشه؟

RE: آپلود کردن مدارک به صورت آنلاین در فرم اپلیکیشن - automotive - 17-08-2017

(14-08-2017, 01:45 PM)sarbaz-sefr نوشته: آقا من میخوام برای یکی از دانشگاه ها استرالیا اپلای کنم، توی عضویت تو سایتش گیر کردم یکسری سوالا میپرسه نمیدونم چی باید بگم...ممنون میشم راهنمایی کنید:
1- تو روند ثبت نام یه قسمت داره به اسم "Previous Study Details"، که توی منوهاش یه قسمت داره به اسم "Qualification Description"........ منظورش رشته تحصیلیه؟
2- فرق Bachelors with honors، Bachelor چیه؟ الان معادل لیسانس 4 ساله خودمون کدوم میشه؟
3- منظور از master by coursework، master by research و  master with honors  چیه؟ کارشناسی ارشد خودمون معادل کدومش میشه؟
4- منظور از "Qualification Notes" چیه؟
5- منظور از "English Language Instruction" چیه؟ تو جوابش yes and no باید داده بشه؟

سلام
1. Qualification denotes fitness for purpose through fulfillment of necessary conditions such as attainment of a certain age, taking of an oath, completion of required schooling or training, or acquisition of a degree or diploma.
2. First off, the big difference between Honours & Bachelors is that; Honours is a 4 year degree (and some require a thesis in their final year), whereas Bachelors is a 3 year degree and requires no thesis whatsoever.
3. ارشد با تحقیق(سیستم رایجی که در خارج از کشور فاند به آن تعلق می‌گیرد)، ارشد با واحد درسی (فکر می‌کنم سیستم ایران اینگونه باشد)
Honours degree - Wikipedia
4. شاید لینک رو به رو پاسخ شما باشد Qualification Award Notes
5. English-language learners, or ELLs, are students who are unable to communicate fluently or learn effectively in English, who often come from non-English-speaking homes and backgrounds, and who typically require specialized or modified instruction in both the English language and in their academic courses
شما باید گزینه no را انتخاب کنید به این دلیل که در سیستم انگلیسی زبان تحصیل نکرده‌اید. (البته باز هم برای اطمینان از منشی دانشگاه سوال کنید).

RE: آپلود کردن مدارک به صورت آنلاین در فرم اپلیکیشن - hadis.hd - 19-12-2017

سلام دوستان. وقت بخیر.. من میخوام برای یکی از دانشگاه های استرالیا فرم آن لاین رو پر کنم بعد توی قسمت آپلود یه جا ازم award certificate میخواد که mandatory هست و زیرشم transcript ها رو. من هنوز مدرک اصلیم ازاد نشده, واسه همین الان فقط ترجمه غیر رسمی ریزنمرات رو دارم و میتونم آپلود کنم. اون قسمت award certificate چی هست و باید چیو آپلود کنم؟