آکادمیا کافه
چه دانشگاهی را با شرایط من در اروپا پیشنهاد میکنید؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+--- موضوع: چه دانشگاهی را با شرایط من در اروپا پیشنهاد میکنید؟ (/Thread-%DA%86%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%D9%85%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF%D8%9F)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

RE: چه دانشگاهی را با شرایط من در اروپا پیشنهاد میکنید؟ - ramina - 05-04-2014

سلام
1-فیزیک گرایش  اتمی مولکولی گرایش پلاسما/کارشناسی ارشد
2-ازاد- علوم تحقیقات
3-17.45
4-ازمون زبان ندادم
5-2 تا کنفرایس مقاله ام پذیرفته شده : آلمان و کاستاریکا
6-3
7-ارپا و کانادا

RE: چه دانشگاهی را با شرایط من در اروپا پیشنهاد میکنید؟ - Shihan - 17-04-2014

(05-04-2014, 05:36 PM)'rezaarya' نوشته:
درسته دوره انگلیسی هست اما شنیدم یکی از شرایطش گرفتن پذیرش در اکثر دانشگاه ها داشتن مدرک زبان آلمانی سطح B1 می باشد.

خیر دوست عززیز. شنیدن کی بود مانند دیدن!!!
در برخی دانشگاههای گمنام ممکنه ازت درخواست یک دانش ابتدایی از زبان المانی درخواست کنند که در حد مدرک A1 ایت که نیاز به 3-4 ماه اموزش هم نداره!! اما تا اونجا که تجربه دارم بیشتر دوره ها به انگلیسیه.

RE: چه دانشگاهی را با شرایط من در اروپا پیشنهاد میکنید؟ - maral yousefi - 17-04-2014

با سلام.من  24 سالمه، دانشجوی ترم آخر ارشد گرافیک هستم ( آزاد تهران) ، تا مرداد دفاع میکنم.تا الان معدلم 19 هستش.کارشناسی غیرانتفاعی تهران بودم با معدل 18.18 و کاردانی هم شبانه تهران بودم با معدل 17.05  . من همش در حال درس خوندن و کنکور دادن بودم. دیگه از کنکور خسته شدم. می خوام برای دکترا پذیرش بگیرم .نمیدونم شانسم چقدر هست.من هنوز هیچ مقاله یا کار پژوهشی نداشتم.البته حتماً حداقل 2-1 مقاله isi را از پایان نامه ام درمیارم . در ضمن توی همه ی مقاطع هم با رتبه نسبتاً خوبی (جزو 5-4 نفر اول ) فارغ التحصیل شدم.
زبانم هم تقریباً خوبه و می تونم نمره خوبی بیارم ظرف 4-3 ماه. البته پورتفولیوی خوبی دارم.و  2 تا نمایشگاه انفرادی هم به زودی دارم برگزار میکنم.سوالم اینه که با توجه به شرایط من چقدر امکانش هست که بتونم از یک دانشگاه نسبتاً خوب فول فاند بگیرم؟ شما چه کشورهایی رو به من پیشنهاد میکنید؟ در کل برای رشته های هنری کدام دانشگاه ها در اروپا بهتر فاند میدن؟

RE: چه دانشگاهی را با شرایط من در اروپا پیشنهاد میکنید؟ - spt - 22-04-2014

(17-04-2014, 09:57 PM)'maral yousefi' نوشته: با سلام.من  24 سالمه، دانشجوی ترم آخر ارشد گرافیک هستم ( آزاد تهران) ، تا مرداد دفاع میکنم.تا الان معدلم 19 هستش.کارشناسی غیرانتفاعی تهران بودم با معدل 18.18 و کاردانی هم شبانه تهران بودم با معدل 17.05  . من همش در حال درس خوندن و کنکور دادن بودم. دیگه از کنکور خسته شدم. می خوام برای دکترا پذیرش بگیرم .نمیدونم شانسم چقدر هست.من هنوز هیچ مقاله یا کار پژوهشی نداشتم.البته حتماً حداقل 2-1 مقاله isi را از پایان نامه ام درمیارم . در ضمن توی همه ی مقاطع هم با رتبه نسبتاً خوبی (جزو 5-4 نفر اول ) فارغ التحصیل شدم.
زبانم هم تقریباً خوبه و می تونم نمره خوبی بیارم ظرف 4-3 ماه. البته پورتفولیوی خوبی دارم.و  2 تا نمایشگاه انفرادی هم به زودی دارم برگزار میکنم.سوالم اینه که با توجه به شرایط من چقدر امکانش هست که بتونم از یک دانشگاه نسبتاً خوب فول فاند بگیرم؟ شما چه کشورهایی رو به من پیشنهاد میکنید؟ در کل برای رشته های هنری کدام دانشگاه ها در اروپا بهتر فاند میدن؟

سلام
معدلتون خوبه و خیلی به نفعتون خواهد بود اگه مقاله ی آی اس آی داشته باشید...   پورتوفیلیو برای رشته ی شما خیلی موثر هست اما من واقعا هیچ ایده ای نسبت به دکترا در گرفیک ندارم....  اصلا نمیدونم چقدر پوزیشن ایجاد میشه برای گرافیک که بتونید یکیش رو بگیرید...   
به نظر من یکم بگردید توی دانشگاه های مختلف توی کشور هایی که الان پر طرفدار هستن مثل آلمان و فرانسه و نروژ و فنلاند...  میتونید از این تاپیک استفاده کنید برای گشتن، تا اونجا که من میدونم معمولا توی یه مبحثِ خاص توی گرافیک دانشجوی دکترا میگیرن ولی واقعا خیلی نمیدونم...  دانشگاه آلتو توی فنلاند یه آرت اسکولِ بزرگ داره شاید اونجا بتونید یه چیزی پیدا کنید.
امیدوارم کمک کرده باشم، خیلی کم پیش میاد موردی مثلِ موردِ شما و هر گونه سوالی داشتید یا کمکی از دست ما ها بر میومد حتما بفرمایید...
موفق باشید..

RE: چه دانشگاهی را با شرایط من در اروپا پیشنهاد میکنید؟ - ForeverBlue - 22-04-2014

(17-04-2014, 09:57 PM)'maral yousefi' نوشته: با سلام.من  24 سالمه، دانشجوی ترم آخر ارشد گرافیک هستم ( آزاد تهران) ، تا مرداد دفاع میکنم.تا الان معدلم 19 هستش.کارشناسی غیرانتفاعی تهران بودم با معدل 18.18 و کاردانی هم شبانه تهران بودم با معدل 17.05  . من همش در حال درس خوندن و کنکور دادن بودم. دیگه از کنکور خسته شدم. می خوام برای دکترا پذیرش بگیرم .نمیدونم شانسم چقدر هست.من هنوز هیچ مقاله یا کار پژوهشی نداشتم.البته حتماً حداقل 2-1 مقاله isi را از پایان نامه ام درمیارم . در ضمن توی همه ی مقاطع هم با رتبه نسبتاً خوبی (جزو 5-4 نفر اول ) فارغ التحصیل شدم.

درود بر شما و خوش آمدید به این فروم
خوشبختانه معدل های شما بسیار خوبه و شانس شما را بالا میبره.
در صورت داشتن نمره آیلتس مناسب میتوانید از دانشگاه های با رنکینگ خوب پذیرش بگیرید. رشته هنر در دانشگاه های خارج بسیار گسترده و تخصصی است و در گرایشهای مختلف شرایط متفاوتی در هر دانشگاه وجود دارد.

پیشنهاد میکنم جستجوی خود را با سایت زیر شروع کنید:
http://www.phdportal.eu/

RE: چه دانشگاهی را با شرایط من در اروپا پیشنهاد میکنید؟ - micro - 23-04-2014

سلام .
من  فارغ التحصیل نرم افزار از دانشگاه غیر انتفاعی علم و هنر یزدم با معدل 13.26 .البته تنها دوره ای که درس نخوندم 4 سال کارشناسیم بود الان دوباره تلاشم رو زیاد کردم.مهر 93،ترم اول ارشد آی تی هستم .قصد دارم  بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی ،دکترای آی تی تو یه کشور اروپایی درس بخونم. از الان میخوام با برنامه پیش برم که با بالا بردن معدل ارشد جبران معدل کارشناسی رو کنم.ایشالا تو این مدت واسه مقاله هم تلاش میکنم و هم زبان(البته زبانم خیلی خوبه) و هم پس انداز پول.خیلی مهمه برام  کشوری که میرم  هزینه  زندگی  مقرون به صرفه باشه و دانشگاهش خیلی خوب باشه و بورسیه شم و کار دانشجویی هم بتونم انجام بدم.با توجه به شرایطم میخواستم بدونم
1.کدوم کشور و کدوم دانشگاه روپیشنهاد میکنید که یه ذهنیتی داشته باشم از الان راجبش؟
2.و اینکه دقیقا از چه زمانی اقدام کنم واسه انجام کارای تافل/آیلتس و اپلای و ... . که نه دیر باشه،نه زود؟
3.اگه میشه هزینه ای که باید از اول تا زمانی که با شرایط کنار میام رو هم حدودی بگید که از الان به فکر باشم؟
ممنون

RE: چه دانشگاهی را با شرایط من در اروپا پیشنهاد میکنید؟ - Shihan - 23-04-2014

(23-04-2014, 12:59 AM)'micro' نوشته: سلام .
من  فارغ التحصیل نرم افزار از دانشگاه غیر انتفاعی علم و هنر یزدم با معدل 13.26 .البته تنها دوره ای که درس نخوندم 4 سال کارشناسیم بود الان دوباره تلاشم رو زیاد کردم.مهر 93،ترم اول ارشد آی تی هستم .قصد دارم  بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی ،دکترای آی تی تو یه کشور اروپایی درس بخونم. از الان میخوام با برنامه پیش برم که با بالا بردن معدل ارشد جبران معدل کارشناسی رو کنم.ایشالا تو این مدت واسه مقاله هم تلاش میکنم و هم زبان(البته زبانم خیلی خوبه) و هم پس انداز پول.خیلی مهمه برام  کشوری که میرم  هزینه  زندگی  مقرون به صرفه باشه و دانشگاهش خیلی خوب باشه و بورسیه شم و کار دانشجویی هم بتونم انجام بدم.با توجه به شرایطم میخواستم بدونم
1.کدوم کشور و کدوم دانشگاه روپیشنهاد میکنید که یه ذهنیتی داشته باشم از الان راجبش؟
2.و اینکه دقیقا از چه زمانی اقدام کنم واسه انجام کارای تافل/آیلتس و اپلای و ... . که نه دیر باشه،نه زود؟
3.اگه میشه هزینه ای که باید از اول تا زمانی که با شرایط کنار میام رو هم حدودی بگید که از الان به فکر باشم؟
ممنون

شانس بورس گرفتن در اروپا یا از طریق استاده یا از طریق موقعیت خالی.
بنابراین باید اینطوری بگردی ضمن اینکه شما باید ببینی نمره زبان و مقالات و رزومه بالایی دارید در حین اقدام یا خیر.
1- کشورهای اسکاندیناوی و المان و فرانسه از جمله کشورهای مناسب برای زندگی و تحصیل و کار بعد از تحصیل هستن.
2- نمیدونم
3- اگر بورس نگیری که خیلی به صرفه نیست. باید دنبال کشورهایی بگریدی که تحصیل رایگان دارن و تنها هزینه زندگی رو پرداخت کنی.

RE: چه دانشگاهی را با شرایط من در اروپا پیشنهاد میکنید؟ - micro - 25-04-2014

1.میشه بگید واسه دکترای it  کدوم کشورا ی اروپا دانشگاهای خوبی داره و تحصیل رایگانه؟
2.من کارشناسی کامپیوتر نرم افزار بودم و ارشد آی تی .اگه بخوام دکترا کامپیوتر  رو ادامه بدم  مشکل واسه پذیرش پیش میاد؟یا همون اآی تی رو ادامه بدم بهتره؟؟

RE: چه دانشگاهی را با شرایط من در اروپا پیشنهاد میکنید؟ - Shihan - 28-04-2014

(25-04-2014, 12:44 AM)'micro' نوشته: 1.میشه بگید واسه دکترای it  کدوم کشورا ی اروپا دانشگاهای خوبی داره و تحصیل رایگانه؟
2.من کارشناسی کامپیوتر نرم افزار بودم و ارشد آی تی .اگه بخوام دکترا کامپیوتر  رو ادامه بدم  مشکل واسه پذیرش پیش میاد؟یا همون اآی تی رو ادامه بدم بهتره؟؟

1- المان، اتریش، فنلاند، استونی
2- این بستگی به واحد های گذرانده شده است یعنی اینکه باید ببینید دانشگاه و استادی که قراره با شما کار کنه در مقطع دکتری شرایط کلی از گرایش ای تی به کامپیوتر رو برای شما قبول میکنه یا خیر. اینکه کدوم رو ادامه بدی بستگی به بازار کار و علاقه شما به رشته داره کسی نمیتونه نظری خاص رو ارائه بده ما فقط پیشنهاد میدیم نهایت این شمایی که انتخاب میکنی.
ازاد اندیش باشی

RE: چه دانشگاهی را با شرایط من در اروپا پیشنهاد میکنید؟ - menew - 13-05-2014

کارشناسی ارشد مهندسی نساجی دانشگاه صنعتی امیرکبیر
معدل ارشد : ۱۵/۷۶
مقاله ندارم