آکادمیا کافه
چه دانشگاهی را با شرایط من در اروپا پیشنهاد میکنید؟ - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+--- موضوع: چه دانشگاهی را با شرایط من در اروپا پیشنهاد میکنید؟ (/Thread-%DA%86%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%D9%85%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF%D8%9F)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

RE: چه دانشگاهی را با شرایط من در اروپا پیشنهاد میکنید؟ - spt - 08-07-2013

(05-07-2013, 09:54 PM)'شیرین بانو' نوشته: سلام
من لیسانس کتابداری دارم از دانشگاه الزهراء با معدل 15 . کتابدار مدرسه هستم با سابقه دبیری مقطع ابتدایی. انگلیسیم بد نیست. می خواستم بدونم کدوم دانشگاه ها تو اروپا واسه ارشد پذیرش رشتم رو داره؟ اصلا تو اروپا می تونم این رشته رو ارشد بخونم.. تو کشور نروژ ارشد کتابداری هست یا نه؟ با توجه به شرایطی که دارم پیشنهاد شما چیه.. ممنونم

سلام و خیلی خوش آمدید به اینجا   Smile   امیدوارم بتونیم بهتون کمک کنیم که تمام مدارج طرقی رو طی کنید..   Smile
رشته ی شما اگه Library science یا library studies در نظر گرفته بشه خیلی نمیشه براش ارشدی پیدا کرد و دانشگاه ها کمتر من دیدم که این رشته رو ارائه بدن...   تنها چیز مجانی ای که پیدا  کردم این بود توی سوئد...    
اما شما بهتره تلاش کنید که برای رشته هایی با نام information science و یا informatics تلاش کنید و وقتی دارید توی سایت دانشگاه ها نگاه میکنید دنبال همچین نام هایی بگردید و برای این رشته ها اپلای کنید (البته با مهندسی هاش اشتباه نشه)   این رشته خیلی بیشتر ارائه میشه و خیلی پر طرفدار تره و به نظر بنده آینده دار تر...   
مثلا اینجا در نروژ، اینجا توی پرتقال و اینجا توی فنلاند...
برای گشتن دنبال رشته تون توی دانشگاه های اروپا این تاپیک رو ملاحظه کنید..  اینایی که من پیدا کردم مجانی ها بود...   برنامه هایی که شهریه داشته باشن بیشترن اگه توانایی مالیش رو داشته باشید.. اما به نظر من همون طور که گفتم سعی کنید توی این رشته های جدید شانستون رو امتحان کنید..  
موفق باشید   Smile

[برش] شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - محدثه94 - 26-07-2013

باسلام
من دانشجوی دکتری پیوسته بیوتکنولوژی هستم
برای کارشناسی ارشد کدوم کشور ها رشته منو دارن؟

با تشکر

RE: چه دانشگاهی را با شرایط من در اروپا پیشنهاد میکنید؟ - spt - 26-07-2013

(26-07-2013, 05:47 PM)'محدثه94' نوشته: باسلام
من دانشجوی دکتری پیوسته بیوتکنولوژی هستم
برای کارشناسی ارشد کدوم کشور ها رشته منو دارن؟

با تشکر

دوست من!
این خیلی معنی نداره که کدوم کشور ها رشته ی شما رو دارن!  اگه بخام بهتون جواب بدم میگم که همه ی کشور ها رشته ی شما رو دارن...    برای گشتن به دنبال دانشگاه هایی که میخاید میتونید از این تاپیک استفاده کنید..   
در ضمن لطفا در تاپیک مناسب سوالتون رو بپرسید و سعی کنید نوشته های قبلی این تاپیک ها رو بخونید قبل سوال کردن...   معمولا جوابتون اونجا هست...
من احساس میکنم شما خیلی با اصول اپلای کردن آشنا نیستید برای همین به نظرم بهتره اول جزوه ی راهنمای پذیرش رو بگیرید و بخونید با دقت و بعدش هم این جور تاپیک های مهم و مشترک رو با دقت بخونید...  خیلی ذهنتون باز میشه...
مثلا این انجمن رو تاپیک هاش رو بخونید..
موفق باشید.

RE: چه دانشگاهی را با شرایط من در اروپا پیشنهاد میکنید؟ - sadjad porgar - 27-07-2013

سلام . ممنون میشم اگه کسی نظرشو درباره دریافت پذیرش با فاند با توجه به شرایط من بگه
کارشناسی ارشد مهندسی شیمی ا زتهران جنوب با معدل 16.5 بدون پایان نامه. ا پایان نامه هنوز تموم نشده ولی به احتمال خیلی زیاد ازش مقاله درمیاد( استاد محترمه فرمودند) و 3 تا توصیه نامه هم دارم. حالا میخاستم لطف کنید و بگید آیا من شانسی برای پذیرش با فاند دارم؟

RE: چه دانشگاهی را با شرایط من در اروپا پیشنهاد میکنید؟ - Shihan - 27-07-2013

(27-07-2013, 12:06 AM)'sadjad porgar' نوشته: سلام . ممنون میشم اگه کسی نظرشو درباره دریافت پذیرش با فاند با توجه به شرایط من بگه
کارشناسی ارشد مهندسی شیمی ا زتهران جنوب با معدل 16.5 بدون پایان نامه. ا پایان نامه هنوز تموم نشده ولی به احتمال خیلی زیاد ازش مقاله درمیاد( استاد محترمه فرمودند) و 3 تا توصیه نامه هم دارم. حالا میخاستم لطف کنید و بگید آیا من شانسی برای پذیرش با فاند دارم؟

دوست عزیز.
با نداشتن نمره زبان و اطلاعی از معدل دوره لیسانس شما دقیق نمیشه نظر داد. کلاً در اروپا 2 حالت برای پیدا کردن موقعیت دکتری وجود داره، اینکه استادی رو در زمینه کاری خودت پیدا کنی و باهاش مکاتبه کنید و تا مراحلی رو جلو برید. یا اینکه در دپارتمانهای دانشگاه بدنبال موقعیت خالی در رشته خود بگردید. در اینجا برخی از دانشگاهها که دکتری شیمی رو ارائه می کنند رو برای شما جمع اوری کردم.
در پایان با داشتن معدل مناسب در لیسانس و نمره بالای زبان شانس دارید

RE: گشتن به دنبال دانشگاهی که رشته ی شما را ارائه میدهد - Emir - 31-07-2013

با سلام

دوستان من تو وبسایت دانشگاه های اسکاندیناوی :
دانمارک - نروِژ - سوئد . خیلی جستجو کردم ولی باورتون نمیشه اگه بگم اصلا دپارتمان finance رو نداشتن
واقعا مسخره است یعنی اروپا به این عظمت رشه و دپارتمان finance رو نداره ؟؟؟
شما میتونین بهم کمک کنین ؟
اول از دانشگاه کپنهاگ دانمارک شروع کنین .

با تشکر

RE: گشتن به دنبال دانشگاهی که رشته ی شما را ارائه میدهد - spt - 31-07-2013

(31-07-2013, 10:50 AM)'artash' نوشته: با سلام
دوستان من تو وبسایت دانشگاه های اسکاندیناوی :
دانمارک - نروِژ - سوئد . خیلی جستجو کردم ولی باورتون نمیشه اگه بگم اصلا دپارتمان finance رو نداشتن
واقعا مسخره است یعنی اروپا به این عظمت رشه و دپارتمان finance رو نداره ؟؟؟
شما میتونین بهم کمک کنین ؟
اول از دانشگاه کپنهاگ دانمارک شروع کنین .
با تشکر

من مطمئنا از جایی شروع نمیکنم!  این کار ها رو خودتون باید بکنید دوست عزیز   Smile
مطمئنا دارن و باید یکم با دقت بیشتری بگردید...   همون تور که بالا گفته شده میتونید از اون سایت های کمکی هم استفاده کنید..
من الان یه نگاهی کردم این پروگرام ها رو توی اسکاندیناوی برای فایننس دیدم..   
http://kandidat.au.dk/en/finance/
http://hj.se/jibs/en/education/master/one-year-masters-programmes/international-financial-analysis.html
http://www.aalto.fi/en/studies/education/programme/finance_master/
http://www.sdu.dk/en/Uddannelse/Kandidat/CandOeconFinanceEcono
و این نشون میده که مطمئنا این دانشگاه ها که اولی و آخری توی دانمارک، دومی توی سوئد و سونی توی فنلاند هست دپارتمان فایننس رو دارن...     اولین بار یکم سخته توی سایت ها گشتن و دپارتمان مورد نظرتون رو پیدا کردن ولی وقتی یه بار بگردید راحت میشه...
موفق باشید   Smile

RE: چه دانشگاهی را با شرایط من در اروپا پیشنهاد میکنید؟ - barbarai - 03-08-2013

سلام
کارشناسی شیمی محض سیستان و بلوچستان13.77
کارشناسی ارشد شیمی معدنی  دانشگاه ازاد یزد معدل 17.68
3 مقاله  ISI و یک پوستر داخلی
تافلpbt 550 قصد دارم IBT امتحان بدم
4 سال سابقه تدریس دانشگاه پیام نور
خواهش میکنم نظرتون رو بدید.
با تشکر

RE: چه دانشگاهی را با شرایط من در اروپا پیشنهاد میکنید؟ - ebahmyari - 03-08-2013

1-كارشناسي مهندسي مكانيك سراسري 13.36 و ارشد سراسري 15.3
2-خليج فارس
3- IELTS 6.5
4- 2 آي اس آي و 3  كنفرانسي داخلي و خارجي و 2 تا آي اس آي سابميت شده 
5- 2 توصيه نامه
6- 8 سال سابقه كار نفت
خواسته ها: (دكترا/اروپا/فاند)
با تشکر

RE: گشتن به دنبال دانشگاهی که رشته ی شما را ارائه میدهد - Emir - 03-08-2013

با سلام
دوستان از بین این کشورها کدومش راحت تر تز بقیه فاند میده
یا برای دکتری finance کدوم یک از کشورهای پایین خوبن :
دانمارک - نروژ - سوئد - فنلاند - هلند - بلژیک .
راستش من عاشق دانمارک هلند و سوئد هستم .
وضمنا کشور فنلاند واسه تحصیل و حتی اقامت بعد از تحصیل خوبه ؟