آکادمیا کافه
شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: سوئد (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B3%D9%88%D8%A6%D8%AF)
+----- انجمن: تحصیل در سوئد (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%88%D8%A6%D8%AF)
+----- موضوع: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%DB%8C%D8%A7-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D9%88%D8%A6%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - Faraz - 02-02-2011

در این تاپیک شانس پذیرش از دانشگاه های سوئد بررسی خواهند شد.

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - ahmadpashaei - 16-05-2012

1- داشتن مدارک فنی و حرفه ای مرتبط با رشته مهندسی برق + سابقه کار یا کارآموزی در جاهای خوب تاثیری در رزومه داره برای اروپایی ها و حالا سوئدی ها؟ نداشتن مقاله با چی جبران میشه برای یک لیسانسیه؟
2- ]چی شانس آدمو برای گرفتن بورس SI افزایش میده؟

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - sobhani_niloofar - 15-07-2012

سلام.من مهندسي صنايع(برنامه ريزي و تحليل سيستمها)خوندم.دانشگاه آزاد شيراز.معدلم هم 18.14 هست.متاهل هستم.
مي خواستم بدونم شانسي براي گرفتن پذيرش و تحصيل و زندگي در سوئد دارم ؟؟؟ امكانش چقدره؟؟؟كسي ميتونه راهنمايي كنه؟

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - Shihan - 15-07-2012

(15-07-2012, 02:16 PM)sobhani_niloofar نوشته: سلام.من مهندسي صنايع(برنامه ريزي و تحليل سيستمها)خوندم.دانشگاه آزاد شيراز.معدلم هم 18.14 هست.متاهل هستم.
مي خواستم بدونم شانسي براي گرفتن پذيرش و تحصيل و زندگي در سوئد دارم ؟؟؟ امكانش چقدره؟؟؟كسي ميتونه راهنمايي كنه؟
دروود.
دوست عزیز من پاسخ شما را در این رشته برای سوئد در تاپیک سوئیس دادم. در سوئد برای دوره فوق لیسانس سالی 10000 تا 15000 کرون شهریه اخذ میشه که اگر با نمره زبان و این معدل بتونید از Tuition waiver استفاده نمایید باز هم باید هزینه ای متقبل شوید. دانشگاههای Lund , Boras , KTH , Lingsoping این رشته را ارائه می کنند به نظرم شما اگر مشکل هزینه ندارید برای سوئد اقدام نمایید والا برای نروژ یا المان اقدام کنید.

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - sobhani_niloofar - 16-07-2012

دوست عزيز ممنونم از پاسخ شما.
مي تونيد بيشتر راهنماييم كنيد.هزينه هاي آلمان و نروژ يعني كمتره؟؟؟و كلا زندگي اينجاها چه طوريه؟امكان كار كردن و پيدا كردن كار هم هست در همين رشته همزمان با تحصيل؟

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - Shihan - 16-07-2012

(16-07-2012, 10:30 AM)sobhani_niloofar نوشته: دوست عزيز ممنونم از پاسخ شما.
مي تونيد بيشتر راهنماييم كنيد.هزينه هاي آلمان و نروژ يعني كمتره؟؟؟و كلا زندگي اينجاها چه طوريه؟امكان كار كردن و پيدا كردن كار هم هست در همين رشته همزمان با تحصيل؟
خواهش میکنم.
ملاحظه کنید دوست عزیز، من تنها به این دلیل از این کشورها نام بردم گفتم شاید هزینه زندگی برای شما مهمه. در کشور آلمان و نروژ شهریه دانشگاه رایگانه. البته دانشگاههای آلمان یه مقدار شهریه 500 تا 600 یورو در سال به جهت بیمه و سایر خدمات از دانشجو میگیرند که زیاد نیست. به همین ترتیب شانس پیدا کردن کار در این دو کشور که در بحران اقتصادی اروپا ضربه ای متحمل نشدند خیلی بالاست در ضمن این 2 کشور به نیروی کار فنی مهندسی نیز نیاز دارند. به هر حال هزینه زندگی در نروژ که از بهترین کشور های دنیاست به مراتب شاید از سوئد هم بیشتر باشه اما احتمال یافتن کار و نداشتن هزینه تحصیلی یکم شانس و دید برای تحصیل در انجا را هموار میکنه. اما شما در آلمان هم از چنین فرصتی برخوردار خواهید بود. امکان کار حین تحصیل وجود دارد اما اگر در رشته خودتون بخواهید کار کنید دانستن زبان اون کشور واجب است.

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - mostafa_mir - 11-09-2012

با سلام

لطفا من رو در زمینه گرفتن fund از دانشگاه های اروپا راهنمایی کنید و لطفا بفرمایید که برای کجاها شانس گرفتن fund رو دارم. شرایط من در زیر ارائه شده است:

کارشناسی ارشد مهندسی صنایع با معدل 18 از دانشگاه آزاد و کارشناسی مهندسی صنایع با معدل 15.21 از دانشگاه دولتی

دارای 4 مقاله ISI و اسم به عنوان نفر اول در هر 4 مقاله

نمره IELTS 6

با تشکر

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - Shihan - 11-09-2012

(11-09-2012, 03:24 PM)mostafa_mir نوشته: با سلام

لطفا من رو در زمینه گرفتن fund از دانشگاه های اروپا راهنمایی کنید و لطفا بفرمایید که برای کجاها شانس گرفتن fund رو دارم. شرایط من در زیر ارائه شده است:

کارشناسی ارشد مهندسی صنایع با معدل 18 از دانشگاه آزاد و کارشناسی مهندسی صنایع با معدل 15.21 از دانشگاه دولتی

دارای 4 مقاله ISI و اسم به عنوان نفر اول در هر 4 مقاله

نمره IELTS 6

با تشکر
دروود.
رشته شما در دانشگاه مختلف وجود دارد. اما شانستون هم خوبه. باید بدنبال موقعیت خالی در دانشگاه بگردید و با استاد مکاتبه نمایید.
مطمئن باشید جواب می گیرید.

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - jandaqi - 20-09-2012

سلام دوستان من لیسانس مکانیک از دانشگاه دولتی با معدل 12.5 و کارشناسی ارشد تبدیل انرژی از دانشگاه آزاد با معدل حدودا 18 و شاگرد اول رو دارم. نمره تافلم 100 و دارای دو مقاله isi هستم. لطفا بهم بگید برای پذیرش دکترای سوئد چقدر شانس دارم.

ممنون از راهنماییتون

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئد - نسترن1830 - 02-12-2012

سلام.خسته نباشید
ببخشید من برای دکترا میخوام
اقدام کنم..اخه میخوام بدونم با این شرایط بنده از کجاها میتونم فاند و بورسیه بگیرم؟
شما بفرمایید که واسه کدام کشور و دانشگاهی شرایط اقدام را دارم؟

لیسانس زیست شناسی از دانشگاه سراسری با معدل15

ارشد میکروبیولوژی از دانشگاه ازاد با معدل18

ثبت 2 باکتری در NCBI

10 کنفرانس بین المللی و ملی در ایران که مقاله داشته ام

4 مقاله ISI در مجلات افریقایی-مالزی-هند
3 مقاله علمی پزوهش که 2تای آن isc شده

مجری5 طرح دانشجویی تمام شده
سابقه تدریس دانشگاه 2سال

دارم واسه زبان تا اسفند اماده میشم اما فعلا مدرکی ندارم

بیشتر مقالات بنده در ارتباط با ویروس کبدی هست دوست دارم در این زمینه بورسیه بگیرم.ثبت باکتری داشتم و کار پایان نامه هم در ارتباط با باکتری بوده