آکادمیا کافه
شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئیس - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: سوئیس (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B3%D9%88%D8%A6%DB%8C%D8%B3)
+----- انجمن: تحصیل در سوئیس (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%88%D8%A6%DB%8C%D8%B3)
+----- موضوع: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئیس (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%DB%8C%D8%A7-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D9%88%D8%A6%DB%8C%D8%B3)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئیس - bm821336 - 08-05-2014

(08-05-2014, 05:01 PM)mj.morshed نوشته:
سلام
به نظرم شما شانس زیادی نداری واسه دانشگاههای تاپ سوئیس معدلتون پایین و دانشگاه ارشد اصلا معروف نیست.

من واسه آلمان منظورم بود و دانشگاههای رنک بالا نمیخوام اپلای کنم. به نطر شما برا کدوم دانشگاهها یا کدوم کشورها شانس پذیرش دارم بدون فاند یا با فاند؟؟

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئیس - Shihan - 18-05-2014

(08-05-2014, 05:05 PM)'bm821336' نوشته: من واسه آلمان منظورم بود و دانشگاههای رنک بالا نمیخوام اپلای کنم. به نطر شما برا کدوم دانشگاهها یا کدوم کشورها شانس پذیرش دارم بدون فاند یا با فاند؟؟

برای المان شانس داری. بهتره تاپیک کشور المان رو ملاحظه کنید.

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئیس - Domenikan - 27-05-2014

با سلام من میخوام برای رشته پزشکی یا دندان پزشکی اقدام کنم
الان دانشجوی رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه پیام نور هستم و سنم تا چند ماه دیگه 25 سال میشه
رشته دبیرستان و پیش دانشگاهی تجربی بوده و معدلم به ترتیب 14.91 و 14.02 هست
چیکار باید انجام بدم؟؟
آیا میتونم سوئیس پذیرش بگیرم/؟؟اگه اره شرایطش چیه؟؟
البته من تو نظرم دانشگاه بلونیا و میلان ایتالیا هست ولی نمیدونم کدوم دانشگاه و یا کدوم کشور اروپایی بهتره برای این دوتا رشته؟؟
کدو از این دوتا رشته بهتره و بازار کار خوبی تو اروپا داره؟؟
با تشکر فراوان

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئیس - Shihan - 27-05-2014

(27-05-2014, 03:25 AM)'Domenikan' نوشته: با سلام من میخوام برای رشته پزشکی یا دندان پزشکی اقدام کنم
الان دانشجوی رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه پیام نور هستم و سنم تا چند ماه دیگه 25 سال میشه
رشته دبیرستان و پیش دانشگاهی تجربی بوده و معدلم به ترتیب 14.91 و 14.02 هست
چیکار باید انجام بدم؟؟
آیا میتونم سوئیس پذیرش بگیرم/؟؟اگه اره شرایطش چیه؟؟
البته من تو نظرم دانشگاه بلونیا و میلان ایتالیا هست ولی نمیدونم کدوم دانشگاه و یا کدوم کشور اروپایی بهتره برای این دوتا رشته؟؟
کدو از این دوتا رشته بهتره و بازار کار خوبی تو اروپا داره؟؟
با تشکر فراوان

شما شانسی برای سوییس نداری!!
هم زبانش المانیه و هم اینکه خوندن پزشکی در سوییس مقرون به صرفه نیست هزینه اش بسیار بالاست!!!
همون بهتره در ایتالیا تحصیل کنید.
(لطفاً سوال خود رو مرتبط با تاپیک ارائه کنید)

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئیس - s.h - 01-07-2014

سلام دوستان، به نظر شما شانس پذيرش(بدون بورس)براي ارشد مهندسي مكانيك ETH zurich، با اين رزومه چقدره؟
كارشناسي مهندسي مكانيك دانشگاه اروميه(سراسري)-معدل تقريبا ١٥.٢
نمرات gre و زبان هم از حدنصاب خواسته شده بالاتر.

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئیس - saaaaam - 01-07-2014

(01-07-2014, 05:57 PM)'s.h' نوشته: سلام دوستان، به نظر شما شانس پذيرش(بدون بورس)براي ارشد مهندسي مكانيك ETH zurich، با اين رزومه چقدره؟
كارشناسي مهندسي مكانيك دانشگاه اروميه(سراسري)-معدل تقريبا ١٥.٢
نمرات gre و زبان هم از حدنصاب خواسته شده بالاتر.

دوست خوب 
بنظر من معدلت برای پذیرش شدن مناسب هست اگر ایلتس 6.5 و جی ار ای حدود 320 داری پذیرشت احتمالش خیلی بالاست
دوستان با معدل 17 و همان مدارک بورس هم شدند ولی در مورد شما معدلت کمه برای بورس ولی پذیرش به احتمال زیاد مشکلی نداری

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئیس - salyone - 02-07-2014

سلام خدمت دوستان
من يك شرايط خاصي دارم
چند سال پيش از دانشگاه تبريز قبول شدم  3 ترمم تو تبريز بودم معدلمم 18.13 شد بعد درخواست دادم به  اميركبير . امير كبير با پرداخت شهريه قبولم كرد حالا هم ترم ديگه فارغ التحصيل مي شم ولي با معدل 14.9 چون ترمايي كه اينجا بودم معدلشون اين شده و نمراتي كه قبلا گرفتم كه همشون بالاي 16 بودن اينجا در نظر نگرفتن و فقط نوشتن واحد اعتباري مي خواستم بپرسم وقتي مي خوام درخواست بدم چي كار بايد بكنم كل معدل از اول تحصيلو بدم يا اينكه فقط اينجارو بين اين دو تا gpa هم يكيش ميشه 3.4 يكي ديگه 2.7 من چي كار كنم خواهشا اگر مطمئن هستيد جواب بديد راستي مي خواستم شانسم و واسه سوئيس با كمك هزينه تحصيلي بدونم
مهندسي برق قدرتم ميخونم و زبانم خوبه ولي هنوز مدرك نگرفتم
مرسي

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئیس - s.h - 02-07-2014

(02-07-2014, 12:36 PM)salyone نوشته: سلام خدمت دوستان
من يك شرايط خاصي دارم
چند سال پيش از دانشگاه تبريز قبول شدم  3 ترمم تو تبريز بودم معدلمم 18.13 شد بعد درخواست دادم به  اميركبير . امير كبير با پرداخت شهريه قبولم كرد حالا هم ترم ديگه فارغ التحصيل مي شم ولي با معدل 14.9 چون ترمايي كه اينجا بودم معدلشون اين شده و نمراتي كه قبلا گرفتم كه همشون بالاي 16 بودن اينجا در نظر نگرفتن و فقط نوشتن واحد اعتباري مي خواستم بپرسم وقتي مي خوام درخواست بدم چي كار بايد بكنم كل معدل از اول تحصيلو بدم يا اينكه فقط اينجارو بين اين دو تا gpa هم يكيش ميشه 3.4 يكي ديگه 2.7 من چي كار كنم خواهشا اگر مطمئن هستيد جواب بديد راستي مي خواستم شانسم و واسه سوئيس با كمك هزينه تحصيلي بدونم
مهندسي برق قدرتم ميخونم و زبانم خوبه ولي هنوز مدرك نگرفتم
مرسي
دوست عزيز مداركي كه براي پذيرش تو سويس درنظر ميگيرن(دانشگاه ETH Zürich) با توجه به رشته ت:
١) ريز نمرات(فارسي و ترجمه رسميش)
٢) رتبه ت تو هم ورودي هات
٣) نمرات GRE و زبان
كه تو دخالتي تو هيچ كدومشون نداري و توسط دانشگاه صادر ميشن و بعدش از طريق سامانه تأييد مدارك بايد تأييد بشن، و يه سري مدارك ديگه از جمله توصيه نامه و تاريخچه تحصيلي و ..

در مورد بورس هم بايد معدل و رتبه تاپ داشته باشي كه بتوني بگيري. جز ١٠٪ اول(از نظر رتبه) و داراي معدل بالاي %85.

در مورد اينكه چقدر شرايطت به اين موارد نزديكه نظر دادن سخته، با توجه به رشته و دانشگاهت! شايد دوستان ديگه بتونن بهتر راهنمايي كنن.

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئیس - brusa1994 - 01-08-2014

سلام اين مدارك يكي از دوستانم هست از من خواست در مورد پذيرشش سوال كنم:
ليسانس دانشگاه چمران اهواز معدل 16
فوق شريف معدل17
تافل105
يه كنفرانس خارجي
مقاله هم يدونه isi
gre:1300
راستي رشتش كامپيوتر-نرمافزار هستش.
براي آلمان شانس بورس داره?

RE: شانس پذیرش یا گرفتن کمک هزینه از دانشگاه های سوئیس - saaaaam - 01-08-2014

(01-08-2014, 04:32 PM)'brusa1994' نوشته: سلام اين مدارك يكي از دوستانم هست از من خواست در مورد پذيرشش سوال كنم:
ليسانس دانشگاه چمران اهواز معدل 16
فوق شريف معدل17
تافل105
يه كنفرانس خارجي
مقاله هم يدونه isi
gre:1300
راستي رشتش كامپيوتر-نرمافزار هستش.
براي آلمان شانس بورس داره?

دوست عزیز سلام
والا دوست شما هم از نظر معدل هم نمره زبان و هم جی ار ای در شرایط ایده عالی قرار دارد بنظر من شانس بالایی برای بورس شدن دارد
این دانشگاه ها بنظر من شانسش خیلی بالا هست فقط استاد پیدا کند و اپلای کند :
Georg-August-Universitat Gottingen - University Of Bremen - university of Erlangen-Nuremberg - University Of Stuttgart 
اگر نتایج پذیرش را هم ببینی دوستان با رزومه مشابه دوست شما این دانشگاه ها بورس شدند
البته موارد بالا فقط پیشنهاد هست
شاد باشی