آکادمیا کافه
شانس پذیرش مقطع PhD در اسپانیا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: اسپانیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7)
+----- انجمن: تحصیل در اسپانیا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7)
+----- موضوع: شانس پذیرش مقطع PhD در اسپانیا (/Thread-%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-PhD-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7

RE: شانس پذیرش مقطع PhD در اسپانیا - retro44 - 06-01-2018

(06-01-2018, 01:12 AM)calycanthus7 نوشته: سلام دوستان
من دانشجوی سال آخرم و تز دکترام بدلیل مشکلات مالی گیر مونده. تحقیقم روی بيماري پاركينسون هست و نتایج نهایش برای کمک به درمان اين بيماري بسیار ارزشمند. بیشتر از اینکه مدرکم برام مهم باشه می خوام این داده ها به اتمام برسن تا برای درمان این بیماران قابل استفاده باشه.

حالا ميخوام از يه استاد در دانشگاه اروپايي كه نياز به شهريه ورودي نداشته باشه بخوام اونجا دفاعم را انجام بدهم.
در اين زمينه اطلاعاتي ندارم. لطفا راهنماييم كنيد.
ضمنا من دانشجوي دانشگاه مالزي هستم.
سپاس

شما مدرکتو از دانشگاه مالزی قراره بگیری بعد می خوای بری یه دانشگاه دیگه دفاع کنی؟!
بعد تازه شما که دانشجوی سال آخری خودت تا الان شنیدی اصلا همچین کاری تعریف شده باشه؟؟؟

RE: شانس پذیرش مقطع PhD در اسپانیا - Shihan - 07-01-2018

(05-01-2018, 09:04 PM)Industrialll نوشته: ممنون از پاسختون. البته هزینه تقریبا پایین تحصیل در مقطع دکتری قابل پرداخت هست. منتها همان هزینه های زندگی ماهانه بالاست. اینکه میفرمایید فاند خوبی داده نمیشه برای پوشش هزینه های زندگی هست دیگه؟ چون هزینه تحصیل اونقدر زیاد نیست که نشه پرداختش کرد.

ببینید مسلماً داشتن رزومه خوب در فرایند گرفتن بورس هم نقش داره و این مهم برای کشوری چون اسپانیا ممکنه بی تاثیر نباشه. بنابراین اگر رزومه خوبی ددارید اقدام برای گرفتن فاند کنید. اما با این امید که کار پیدا کنید و در حین تحصیل هزینه ها را پوشش بدهید خیلی سخت است.

RE: شانس پذیرش مقطع PhD در اسپانیا - Hanie1368 - 01-03-2018

با سلام و خسته نباشید
حدود 2 ماه پیش مکاتبه ای با یکی از اساتید دانشگاه مادرید داشتیم و ایشون اینطور جواب دادن:
Thank you very much for your interest in our work. Right now we do not have funding for a PhD student position, but if you can obtain a grant covering you we would be more than glad to cover the lab costs for a PhD.

البته در ادامه به طور مفصل در مورد پروژه توضیحات دادن و در جواب بهشون گفتیم پیشنهادی برای ساپورت مالی دارن یا خیر که گفتن در حال حاضر دانشگاه این امکان رو نداره و خودشون هم پیشنهادی ندارن، اگه موردی بود خبر میدن و حتی مقاله ای که دفعه پیش میخواستن بفرستن و فراموش کرده بودن رو این بار فرستادن. از ایمیل ها این طور بر میومد که مشتاق هستن.
حالا سوال من اینه که میشه از طریق دیگه ای برای بحث financial support در اسپانیا اقدام کرد؟ ما دونفریم و همسرم میخوان اپلای کنن. برای بحث ویزا به ساپورتی نیاز داریم که مورد تمکن مالی رو پوشش بده.

RE: شانس پذیرش مقطع PhD در اسپانیا - automotive - 02-03-2018

@Hanie1368

سلام
در وب سایت دانشگاه به دنبال عبارت هایی همانند Funding, Scholarship, Financial aid باشید.

اگر دانشگاه فاندی را در نظر نگرفته باشید، باید با استاد هماهنگ کنید، اگر استاد فاند نداشت باید در وب سایت ها به دنبال این باشید که فاند دولتی (در صورت وجود بیابید).
در غیر این صورت بهترین کار اپلای برای دانشگاه هایی است که فاند دارند، حال اسپانیا نشد، برای کشور دیگری اقدام کنید،

RE: شانس پذیرش مقطع PhD در اسپانیا - Hanie1368 - 02-03-2018

(02-03-2018, 02:07 PM)automotive نوشته: @Hanie1368

سلام
در وب سایت دانشگاه به دنبال عبارت هایی همانند Funding, Scholarship, Financial aid باشید.

اگر دانشگاه فاندی را در نظر نگرفته باشید، باید با استاد هماهنگ کنید، اگر استاد فاند نداشت باید در وب سایت ها به دنبال این باشید که فاند دولتی (در صورت وجود بیابید).
در غیر این صورت بهترین کار اپلای برای دانشگاه هایی است که فاند دارند، حال اسپانیا نشد، برای کشور دیگری اقدام کنید،

سلام و خیلی ممنون بابت پاسخ
بله دقیقا، منظورم فاند دولتی بود، سوالم این هست که چنین امکانی وجود داره که من از یه دانشگاه پذیرش بگیرم و با یه موسسه دولتی هم برای بحث کمک هزینه مالی برای زندگی به نتیجه برسم؟ همچین حالتی ممکنه؟
ینی موسساتی هستن که همچین کاری برای یه دانشجوی خارجی انجام بدن؟ و در صورت وجود، بهتره اول با دانشگاه به توافق رسید یا با اون موسسه؟ آیا نباید یه ارتباطی بین اون موسسه و دانشگاه باشه؟

RE: شانس پذیرش مقطع PhD در اسپانیا - automotive - 02-03-2018

(02-03-2018, 02:54 PM)Hanie1368 نوشته: سلام و خیلی ممنون بابت پاسخ
بله دقیقا، منظورم فاند دولتی بود، سوالم این هست که چنین امکانی وجود داره که من از یه دانشگاه پذیرش بگیرم و با یه موسسه دولتی هم برای بحث کمک هزینه مالی برای زندگی به نتیجه برسم؟ همچین حالتی ممکنه؟
ینی موسساتی هستن که همچین کاری برای یه دانشجوی خارجی انجام بدن؟ و در صورت وجود، بهتره اول با دانشگاه به توافق رسید یا با اون موسسه؟ آیا نباید یه ارتباطی بین اون موسسه و دانشگاه باشه؟

خواهش می‌کنم.
برای سایر کشورها این امکان وجود دارد (مثلا ایتالیا از دانشگاه پذیرش دریافت می‌کنید و کمک هزینه را از دولت ایتالیا)، برای اسپانیا فکر نمی‌کنم منعی/استثنا وجود داشته باشد، فقط باید جست و جو کنید که آیا چنین کمک هزینه‌ای وجود خارجی دارد یا خیر و اینکه شامل حال شما می‌شود یا خیر.
من جست و جو کردم برای تحصیل به زبان اسپانیایی کمک هزینه تحصیلی وجود داشت.
خود شما گوگل کنید و از چندین دانشگاه سوال کنید و می‌توانید پاسخ سوال خود را بیابید.
باز هم اعلام می‌کنم که اگر تاکیدی بر اسپانیا ندارید، سایر کشورها را نیز امتحان کنید.

RE: شانس پذیرش مقطع PhD در اسپانیا - engineer_sami - 08-06-2019

سلام
کارشناسی مهندسی صنایع ازاد 15.51
کارشناسی ارشد مهندسی مالی ازاد 19.52
ایلتس اکادمیک 6
مقاله هوش مصنوعی علمی پژوهشی 1

شرایط من برای پذیرش از دانشگاه اتونوما و کارلوس مادرید به چه صورته؟

ممنون

RE: شانس پذیرش مقطع PhD در اسپانیا - saaaaam - 12-06-2019

(08-06-2019, 09:38 AM)engineer_sami نوشته: سلام
کارشناسی مهندسی صنایع ازاد 15.51
کارشناسی ارشد مهندسی مالی ازاد 19.52
ایلتس اکادمیک 6
مقاله هوش مصنوعی علمی پژوهشی 1

شرایط من برای پذیرش از دانشگاه اتونوما و کارلوس مادرید به چه صورته؟

ممنون

سلام من اقای سعید شعرایی را به یاد دارم که با شرایط مشابه شما در اسپانیا دوره ارشد و دکتری پیوسته فایننس خوندن و کار خیلی مناسب هم در بانکی در اسپانیا گرفتند فقط نمره جی ار ای یا جیمت شما کم داریذ