آکادمیا کافه
تماس با استادان ايراني خارج از كشور - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: تماس با استادان ايراني خارج از كشور (/Thread-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%8A%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%8A-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%D9%83%D8%B4%D9%88%D8%B1)

صفحات 1 2

تماس با استادان ايراني خارج از كشور - Bahram - 01-02-2011

دوستان عزیز،
در این تاپیک مباحث مختلف پیرامون موضوع « تماس با استادان ايراني خارج از كشور » بررسی خواهند شد. اگر چنانچه پرسش یا مطلب مفیدی در این زمینه دارید، در این تاپیک آن را مطرح فرمایید.

RE: تماس با استادان ايراني خارج از كشور - Cortex - 08-04-2011

سلام:
آیا ارتباط برقرار کردن با استاد ایرانی در دپارتمان مورد نظر سودی هم دارد؟ هم برای پذیرش هم برای گرفتن فاند؟
ممنون

RE: تماس با استادان ايراني خارج از كشور - AVA - 08-04-2011

(08-04-2011, 01:14 AM)Omid نوشته: سلام:
آیا ارتباط برقرار کردن با استاد ایرانی در دپارتمان مورد نظر سودی هم دارد؟ هم برای پذیرش هم برای گرفتن فاند؟
ممنون

سلام
سوال شما کلی هست . امیدوارم جوابتون رو با توضیحات من پیدا کنید :
اون چیزی که به فکرم میرسه اینه که اولا برای خودتون مشخص کنید که در چه سالی می خواین اپلای کنید؟ دوم اینکه باید ببینید در زمان مورد نظر شما اون استاد دانشجو میگیره یا نه چون بعضی اساتید گاهی مرخصی 1 ساله میرن، پوزیشن خالی یا فاند ندارن یا حتی ممکنه بازنشسته شده باشند ولی در سایت دانشگاه هنوز اسمشون تو لیست اساتید باشه. ضمنا توصیه دوستانه من اینه که به جای اینکه به ایرانی بودن اساتید به عنوان یک امتیاز برای گرفتن پذیرش نگاه کنید تمرکز رو پیدا کردن اساتیدی کنید که گرایش تحقیقاتی اونها با علائق شما همخونی داره و در اون زمینه رزومه قابل توجهی دارین. بعد، از چند ماه قبل از فصل اپلای شروع به خوندن Full Text مقالاتشون بکنید و در مورد اون ازشون سوال کنید و اگه ایده ای جدید به نظرتون میرسه مطرح کنید. در این بین هم میتونید بپرسید که برای سال جدید دانشجو میگیرن یا نه. اگه بخوان دانشجو بگیرن در جوابشون به این نکته اشاره خواهند کرد و ضمنا خودشون در مورد فاند داشتن یا نداشتن و میزان اون هم با شما صحبت خواهند کرد. ضمنا در دانشگاههای رنک بالا معمولا کمیته پذیرش تصمیم گیرنده هست.

RE: تماس با استادان ايراني خارج از كشور - blue30 - 02-03-2014

با سلام خدمت دوستان عزیز
 کسی اینجا هست که دقیق برای من توضیح بده که برای اینکه بخوام با استادای ایرانی خارج از کشور بخوام ارتباط برقرار کنم و ازشو برای پایان نامه ام کمک بگیرم باید چکار کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

RE: تماس با استادان ايراني خارج از كشور - saaaaam - 03-03-2014

(02-03-2014, 11:52 PM)'blue30' نوشته: با سلام خدمت دوستان عزیز
 کسی اینجا هست که دقیق برای من توضیح بده که برای اینکه بخوام با استادای ایرانی خارج از کشور بخوام ارتباط برقرار کنم و ازشو برای پایان نامه ام کمک بگیرم باید چکار کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

دوست خوب
اول شما باید در سایتهای علمی مثل ساینس دایرکت در ارتباط با موضوع پایانامه خودت دنبال مقالات مرتبط بگردی بعد که پیدا کردی طبق ادرس ایمیل نویسنده مقاله با ایشان تماس بگیری ولی تجربه شخصی من میگه اساتید ایرانی خارج از کشور اصلا کمکی نمی کنند من برای پایانامه خودم از استادی سویسی کمک گرفتم

RE: تماس با استادان ايراني خارج از كشور - Torkan - 03-03-2014

(02-03-2014, 11:52 PM)'blue30' نوشته: با سلام خدمت دوستان عزیز
ممنون میشم راهنمایی کنید

دوست عزیز با نظر saaaam موافقم.
اصلا اساتید به ایمیل ها جواب میدن که حالا بیان کمک هم بکنن!!
البته شما تلاشتون رو بکنید ولی خیلی بعیده. در ضمن اگر میخواید به اساتید خارجی هم رو بیارید واقعا باید تزتون قوی بوده باشه وگرنه اونا هم ...
بااحترام

RE: تماس با استادان ايراني خارج از كشور - شکوفه ش - 22-11-2015

با سلام
چه طوری میتونم با اساتید ایرانی  مقیم آمریکا و اساتید آمریکایی که مطالعات زنان تدریس می کنند تماس برقرار کنم؟؟؟؟؟؟
با کمال سپاس

RE: تماس با استادان ايراني خارج از كشور - Torkan - 23-11-2015

(22-11-2015, 11:56 PM)شکوفه ش نوشته: با سلام
چه طوری میتونم با اساتید ایرانی  مقیم آمریکا و اساتید آمریکایی که مطالعات زنان تدریس می کنند تماس برقرار کنم؟؟؟؟؟؟
با کمال سپاس

درود

خیلی ساده. برید به وبسایت هر دانشگاه دانشکده مربوطه رو انتخاب کنید و قشنگ ببینید اساتید ایرانیشون کین و چیکارا کردن و دارن میکنن! ایمیل و اسکایپ و شماره و فکس و ادرس و ... هست و اکثرشون وبسایت شخصی هم دارن.
لینکدین هم گزینه خوبی میتونه باشه.
انتظار دارید اینجا واقعا کسی بیاد مشخصات اساتید به همراه رزومه و ... رو بذاره؟!

بااحترام،
ترکان

RE: تماس با استادان ايراني خارج از كشور - clueless - 23-11-2015

(22-11-2015, 11:56 PM)شکوفه ش نوشته: با سلام
با کمال سپاس

http://womensstudies.berkeley.edu/about/profile/faculty/21

RE: تماس با استادان ايراني خارج از كشور - welding - 13-12-2016

سلام بر دوستان. من میخوام برا دکتری رشته مواد در آلمان اقدام کنم. ولی ایمیل اساتید رو نمیتونم پیدا کنم لطفا راهنمایی بفرمایید. با سپاس