آکادمیا کافه
نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان (/Thread-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D9%8A%D8%A7%D9%81%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Pejman - 28-02-2012

این استاد دانشگاه Louisville که مدارکم یکی دو روز دیرتر از اونی که گفته بود رسید به دستش، و بعد هم فهمیدم ریزنمره لیسانسم رو گم کردند و خلاصه ریزنمره ام هم یه دو هفته دیرتر از بقیه مدارک رسید به دانشگاه، جواب ایمیلم رو داد. اون موقع هر چی بهش ایمیل می زدم می گفت تا مدارکت تکمیل نشه نمی تونیم بررسی کینم. اینطوری نوشته:

Pejman:

The college just announcement the evaluation results this morning. Since you missed the first round, you are not selected for the fellowship. If someone turns down the offer, we will have a second round evaluation after April 15th.

Yongsheng

الان من به این استاد چی بگم؟ اصلاً می شه امیدی داشت یا وعده سر خرمن هست؟

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Babak - 28-02-2012

به نظر من وعده سرخرمن نیست و احتمالا شما رو برای دور بعد در نظر خواهند گرفت. به نظر من جوابی مثل این می‌تونه خوب باشه:
Dear Professor X,
Thank you for your email.
I am still very interested in starting my PhD under your supervision and hope to be luckier in the second round of admissions. I eagerly look forward to hearing the results of the second round.

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - m0h3n - 28-02-2012

پژمان جان،

منم با بابک موافقم و متن بابک هم متن خوبی هست. جواب ایمیل رو حتما باید با علاقه داد و اصلا هم به این فکر نکن که وعده سر خرمن هست.
بهرحال کاری که منطقی هست رو باید انجام داد.

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Saeid - 16-03-2012

دوستان نظر شما در مورد این جواب چیه.....دوستانی که سلسله ایمیل هایی که اخیرا گفتم به استاد بزنم یا نزنم و یه عده دوستان لطف کردن و راهنمایی کردن......استاد در جواب ایمیل من این رو جواب داده
نظرتون چیه؟؟ چی میگه؟؟؟

I wanted to hire you as a RA and project will be funded soon, but
not enough to provide a RA support. Hope you find better option for you
from another university.

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Armik - 17-03-2012

(16-03-2012, 11:51 PM)Saeid نوشته: دوستان نظر شما در مورد این جواب چیه.....دوستانی که سلسله ایمیل هایی که اخیرا گفتم به استاد بزنم یا نزنم و یه عده دوستان لطف کردن و راهنمایی کردن......استاد در جواب ایمیل من این رو جواب داده
نظرتون چیه؟؟ چی میگه؟؟؟

from another university.
سعید جون، راست و دروغش معلوم نیست که پروژه اش به اندازه فاند داده شده یا نه، ولی به هر حال درخواستت رو رد کرده دیگه !

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - m0h3n - 17-03-2012

(16-03-2012, 11:51 PM)Saeid نوشته: دوستان نظر شما در مورد این جواب چیه.....دوستانی که سلسله ایمیل هایی که اخیرا گفتم به استاد بزنم یا نزنم و یه عده دوستان لطف کردن و راهنمایی کردن......استاد در جواب ایمیل من این رو جواب داده
نظرتون چیه؟؟ چی میگه؟؟؟

from another university.

بنظرم به استاد ایمیل بزنید و ازشون تشکر کنید. و یه کوچولو هم اشاره کنید که من بهرحال علاقمندم با شما کار کنم و اگر فاندی بود ممنون میشم به من خبر بدید.

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Saeid - 17-03-2012

(17-03-2012, 03:03 AM)m0h3n نوشته: بنظرم به استاد ایمیل بزنید و ازشون تشکر کنید. و یه کوچولو هم اشاره کنید که من بهرحال علاقمندم با شما کار کنم و اگر فاندی بود ممنون میشم به من خبر بدید.
والا من به ایشون چندین بار گفته بودم که علاقه دارم با شما کار کنم....ولی ایشون اگر پستای قبلی منو دیده باشین متوجه میشین که آدمی 2 چهره و دروغ گو تشریف دارن!!!
ممنون از پست شما

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - m0h3n - 17-03-2012

That's the only thing you are able to do !

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Pejman - 18-03-2012

استادی که اخیراً بهم ایمیل زده و قبلاً باهاش در تماس بودم، برای یه پروژه جدید داره متقاضیان رو بررسی می کنه. بعد تو ایمیلش این رو نوشته:

I am interviewing applicants the next two weeks and expect to make a decision by the second week of april. Do you have any time constraints on making decisions for other programs?

مگه استادا از قضیه 15 اپریل خبر ندارند؟ من البته فاندم از جایی اوکی نشده، ولی نمی خوام به استاد این رو بگم... به نظرتون بگم باید تا 15 اپریل نتیجه رو بدونم یا اینکه بگم فعلاً فاند ندارم از جایی تا الان؟

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - soilman - 18-03-2012

قضیه 15 آپریل رو من یکی که نفهمیدم Shy

به نظرم چراغ سبز بهش بدید و اگه قبلا باهاتون مصاحبه نکرده بگید حاضرید باهاش مصاحبه کنید تا بتونید توانایی های خودتون رو نشون بدید یا اینکه اگر سوالی در مورد پروژه داره و میخاد بدونه چقدر شما می تونی کمکش کنی....کلا نشون بدید که علاقه مند هستید فکر کنم اثر خوبی بگذاره...

اینکه تا الان ارتباطشو حفظ کرده نشانه ی خوبی هست...(مخصوصا اگر فقط ای میل رو به شما زده باشه و cc و bcc نباشه)

خوش خبر باشی
(18-03-2012, 12:44 PM)Pejman نوشته: استادی که اخیراً بهم ایمیل زده و قبلاً باهاش در تماس بودم، برای یه پروژه جدید داره متقاضیان رو بررسی می کنه. بعد تو ایمیلش این رو نوشته:

I am interviewing applicants the next two weeks and expect to make a decision by the second week of april. Do you have any time constraints on making decisions for other programs?

مگه استادا از قضیه 15 اپریل خبر ندارند؟ من البته فاندم از جایی اوکی نشده، ولی نمی خوام به استاد این رو بگم... به نظرتون بگم باید تا 15 اپریل نتیجه رو بدونم یا اینکه بگم فعلاً فاند ندارم از جایی تا الان؟