آکادمیا کافه
سوال‌ها در مورد عکس برای لاتاری گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: ایالات متحده آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+---- انجمن: گرین کارت و اقامت دائم آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%A7%D9%85%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D8%A6%D9%85-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+---- موضوع: سوال‌ها در مورد عکس برای لاتاری گرین کارت (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%84%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8

سوال‌ها در مورد عکس برای لاتاری گرین کارت - bzz - 21-10-2012

سلام دوستان

سوالم یک کم که نه خیلی بیشتر از یک ام ابتدایی

از تو سایت ام خوندم اما باز اطمینان ندارم

میشه یک نفر به صورت ساده بگه

عکس چند در چند باید باشه؟؟

حجم اش چقدر باشه؟؟

و اینکه رزولوشن اش باید حتما چقدر باشه؟؟

و مورد های دیگری که حتما باید رعایت کنیم

ممنون واقعا

RE: لاتاری 2014 و سوال‌های مربوطه - Babak - 21-10-2012

عکس باید ۶۰۰ در ۶۰۰ پیکسل باشه، با فرمت JPEG، رنگی و حجم حداکثر ۲۴۰ کیلوبایت.
مشخصات عکس رو در این فایل PDF که راهنمای کلی هست توضیح داده. همچنین می‌تونید عکس رو در این آدرس آپلود کنید تا بهتون بگه که آیا مشخصاتش درسته یا خیر.

RE: لاتاری 2014 و سوال‌های مربوطه - spring64 - 21-10-2012

(21-10-2012, 10:43 PM)bzz نوشته: سلام دوستان

سوالم یک کم که نه خیلی بیشتر از یک ام ابتدایی

از تو سایت ام خوندم اما باز اطمینان ندارم

میشه یک نفر به صورت ساده بگه

عکس چند در چند باید باشه؟؟

حجم اش چقدر باشه؟؟

و اینکه رزولوشن اش باید حتما چقدر باشه؟؟

و مورد های دیگری که حتما باید رعایت کنیم

ممنون واقعا
ببین عکس شما رزولوشن 600 پیکسل در 600 پیکسل باید داشته باشه.عکستو ببر تو فتوشاپ تو قسمت ایمیج/ایمیج سایز طول و عرضشو به 600 پیکسل برسون.(دو تا مستطیل اولی که تو پنجره باز میشه مربوط به تغییر حجم فایل تصویری بر اساس پیکسله)
حجمش باید کمتر از 240 کیلوبایت باشه و فرمتش هم حتما jpg.در نهایت هم شما قبل از آپلود عکس تو سایت میتونی در گزینه ای که پایینتر از ثبت نام وجود داره،تنها عکستو آپلود کنی.سایت بررسی میکنه که از لحاظ حجم مشکلی نداشته باشه و جواب میده.یه نسبتی هم برای درصد صورت توضیح داده شده که صورتت تا زیر چانه باید 50 تا 69 درصد تصویر و چشم ها به پایین هم باید با همین نسبت رعایت بشه که اینها رو بد نیست مد نظر داشته باشی.دستور العمل های دقیق رو از این لینک خواستی به صورت pdf بگیر.

RE: لاتاری 2014 و سوال‌های مربوطه - khorshid20 - 23-10-2012

می تونیم خودمون تو خونه عکسو بگیریم؟اگه سیستم برای عکس خطا نداد یعنی هیچ مشکلی نداره؟یا ممکنه سیستم تشخیص نده و لی خودشون بعد ردش کنن؟عکس اگه با حجاب باشه مشکل داره؟و اگه همون عکس پارسالو بذاریم چی؟

RE: لاتاری 2014 و سوال‌های مربوطه - Babak - 24-10-2012

(23-10-2012, 08:06 PM)khorshid20 نوشته: می تونیم خودمون تو خونه عکسو بگیریم؟اگه سیستم برای عکس خطا نداد یعنی هیچ مشکلی نداره؟یا ممکنه سیستم تشخیص نده و لی خودشون بعد ردش کنن؟عکس اگه با حجاب باشه مشکل داره؟و اگه همون عکس پارسالو بذاریم چی؟
بله، خودتون هم می‌تونید عکس بگیرید، ولی خطا ندادن سیستم لزوما به معنی بدون اشکال بودن عکس نیست. اون سیستم فقط فرمت و ابعاد عکس رو چک می‌کنه. اگر نکات مهمی که در راهنما گفته، مثل روشن بودن زمینه عکس، ابعاد حدودی صورت و غیره رو رعایت کنید نباید مشکلی داشته باشه. ضمنا طبق راهنما عکس باید در شش ماه اخیر گرفته شده باشه. آیا اون‌ها می‌تونند تشخیص بدند و با عکس‌های پارسال مقایسه می‌کنند یا خیر مشخص نیست.
عکس با حجاب اسلامی هم مشکلی نداره، ولی حجاب نباید هیچ قسمتی از صورت رو پوشونده باشه.

RE: لاتاری 2014 و سوال‌های مربوطه - sina87 - 22-02-2013

سلام
يعني شما ميگيد تو خود اون سايت ومحل اپلود بعداز اپلود ميگه كه اشتباهه و ميتوني اصلاح ومجدد اپلود كني؟
پس اونا كه عكسشون ايراد دار بوده و پرونده ثبت نامشون باطل شده چطور شده؟

RE: لاتاری 2014 و سوال‌های مربوطه - Babak - 22-02-2013

من سوال اول شما رو متوجه نشدم.
در مورد سوال دوم، اگر موقع آپلود عکس، سایت به شما پیغامی بده که عکس قابل قبول نیست و از شما بخواد که عکس رو مجددا آپلود کنید، پرونده شما تا زمانی که سایت عکس رو بپذیره ارسال نخواهد شد. بعد از این که عکس و سایر مشخصات از نظر سایت قابل قبول باشه، سایت به شما پیام می‌ده که پرونده با موفقیت ارسال شد و به شما شماره پیگیری می‌ده.
در صورتی که سایت متوجه اشکال در پرونده یا عکس شما نشه و پرونده رو قبول کنه و بعد معلوم بشه که پرونده یا عکس شما ایراد داشته، پرونده شما باطل می‌شه و شما فرصت شرکت در لاتاری رو در اون سال از دست خواهید داد.

عکس برای لاتاری - Torkan - 06-10-2013

دوستان یه سوال راجع به عکس دارم!
ببخشین واسه دختر و یا خانم ها کلا عکس با حجاب که مشکل ایجاد نمیکنه؟منظور عکس عین پاسپورت که کمتر از 6 ماه باشه؟
من photo validator رو زدم و چک کرد و نوشت photo is valid حالا نمیدونم مشکل ایجاد نشه که چون گوش ها داخل مقنعه هست و تا جایی که میدونم مثلا واسه سفارت برای مثال فرم ds160 رو میدونم که باید گوشها دیده بشن ولی اینجا رو نه؟!!

RE: سوال‌ها در مورد عکس برای لاتاری گرین کارت - MaMi - 06-10-2013

من یک موردی اضافه کنم، برای عکس سفارت (یعنی DS-160) مادامی که فرد حجاب داشته باشه، احتیاجی به مشخص بودن گوش ها نیست! این دقیقا موردی بود که خودم در بین همسفرهام دیدم و سفارت به ایشون ایرادی از این بابت نگرفت چون حتی تصور اینکه فرد حجاب داشته باشه و گوش هاش رو از حجاب بیرون بگذاره، یک مقدار...!! :| و تا جایی که من اطلاع دارم، در مورد عکس لاتاری هم، همین طوره...

Hats or head coverings are only allowed if worn for religious reasons AND if they do not obscure any facial features
Reference

در مورد DS-160 هم کاملا مطمئن هستم که احتیاجی به مشخص بودن گوش ها، در صورتی که فرد محجبه باشه و حجابش بخشی از صورتش رو نپوشونده باشه، نیست.

RE: سوال‌ها در مورد عکس برای لاتاری گرین کارت - Babak - 06-10-2013

حجاب اگر هیچ یک از قسمت‌های صورت رو نپوشونده باشه، مشکلی نداره.
مرجع: قسمت Head coverings and hat در صفحه رسمی مشخصات عکس برای لاتاری