آکادمیا کافه
رشته ها و دانشگاه ها در سوئیس - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: سوئیس (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B3%D9%88%D8%A6%DB%8C%D8%B3)
+----- انجمن: تحصیل در سوئیس (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%88%D8%A6%DB%8C%D8%B3)
+----- موضوع: رشته ها و دانشگاه ها در سوئیس (/Thread-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%88%D8%A6%DB%8C%D8%B3)

صفحات 1 2 3 4

رشته ها و دانشگاه ها در سوئیس - Faraz - 01-02-2011

در این تاپیک می توانید درباره دانشگاه ها و رشته های مختلف در کشور سوئیس سوالات خود را مطرح نمایید

RE: رشته ها و دانشگاه ها در سوئیس - mo7ammad - 13-07-2012

سلام من دانشجوی لیسانس دانشگاه شیراز در رشته زمین شناسی هستم و امسال کنکور دادم و رتبه 19 رسوب 30 نفت و 30 چینه شناسی شدم و احتمال 99 درصد یا دانشگاه تهران یا دانشگاه شهیدبهشتی تهران در گرایش رسوب قبول میشم و این دانشگاهها در ارتباط با صنعت نفت و در حوزه نفت کار می کنند و قصد دارم تزم رو در رابطه با مخازن نفتی بر دارم و دوست دارم در کشور سوئیس یا یکی از کشورهای دیگه مقطع دکترا ادامه تحصیل بدم و طوری بشه که اسکولارشیپ بشم یعنی حقوق هم دریافت کنم خواستم راهنماییم کنید و امکانش و سایر راهنمایی هارو کمکم کنین ممنون میشم

معدل دیپلم 16.48 و معدل لیسانس 14.09 و یک کتاب دارم ترجمه میکنم و قصد دارم همین اول مهر یه دوره هشت ماهه فشرده زبان در موسسه ایران کانادا تهران ثبت نام کنم برا مدرک زبانم.

RE: رشته ها و دانشگاه ها در سوئیس - Shihan - 13-07-2012

(13-07-2012, 01:39 PM)mo7ammad نوشته: سلام من دانشجوی لیسانس دانشگاه شیراز در رشته زمین شناسی هستم و امسال کنکور دادم و رتبه 19 رسوب 30 نفت و 30 چینه شناسی شدم و احتمال 99 درصد یا دانشگاه تهران یا دانشگاه شهیدبهشتی تهران در گرایش رسوب قبول میشم و این دانشگاهها در ارتباط با صنعت نفت و در حوزه نفت کار می کنند و قصد دارم تزم رو در رابطه با مخازن نفتی بر دارم و دوست دارم در کشور سوئیس یا یکی از کشورهای دیگه مقطع دکترا ادامه تحصیل بدم و طوری بشه که اسکولارشیپ بشم یعنی حقوق هم دریافت کنم خواستم راهنماییم کنید و امکانش و سایر راهنمایی هارو کمکم کنین ممنون میشم

معدل دیپلم 16.48 و معدل لیسانس 14.09 و یک کتاب دارم ترجمه میکنم و قصد دارم همین اول مهر یه دوره هشت ماهه فشرده زبان در موسسه ایران کانادا تهران ثبت نام کنم برا مدرک زبانم.
دروود.
خیلی تبریک میگم برای قبولی شما. اما همانطور که شاید بدونید سوئیس کشوری هست که تقاضی فراوان برای رشته های زمین شناسی داره از جمله در دانشگاه زوریخ که خیلی در این زمینه قویه. اما اگر بتونید نمره زبان خوب و مقالات و کارهای پژوهشی خوبی انجام دهید برای رشته نفت کشور نروژ هم گزینه خوبی می باشد. به هر حال تا ان زمان که برای دکتری اماده میشین باید به خوبی از فرصت ها و تجارب دیگران استفاده کنید.
ازاد اندیش باشید

RE: رشته ها و دانشگاه ها در سوئیس - vendetta - 25-05-2013

با سلام
من دانشجو رشته هوافضا هستم
میخواستم بدونم این دانشگاه ها با رشته من مشکلی ندارن و ارایه میدن این رشته رو برای ایرانی ها؟
مرسی

RE: رشته ها و دانشگاه ها در سوئیس - soilman - 29-08-2013

https://www.siropglobal.org/app/page/openpositions

RE: رشته ها و دانشگاه ها در سوئیس - vasam-doa-konid - 05-10-2013

سلام من دختری 17 ساله هستم.سوم دبیرستان هستم و در رشته ی حسابداری در کار و دانش تحصیل میکنم تنها آرزویم در دنیا درس خواندن در سوئیس و سپس گرفتن اقامت دائم در آنجاست.میخواستم بدانم که آیا دانشگاه های سوئیس دارای رشته حسابداری میباشند و اگر که اینطور است شرایط بورسیه و گرفتن پذیرش در آنجا چگونه است و مهمترین چیزی مه میخواهم بدانم این است که آیا رشته ی حسابداری در آنجا آینده خوبی دارد و من رشته دانشگاهی ام را حسابداری بزنم یا خیر؟من از امسال تصمیم به درس خواندن جدی گرفته ام و تنها هدفم رفتن به سوئیس است خواهش میکنم برایم دعا کنید و جوابم را بدهید خواهش میکنم

RE: رشته ها و دانشگاه ها در سوئیس - spt - 05-10-2013

(05-10-2013, 03:02 AM)'vasam-doa-konid' نوشته: سلام من دختری 17 ساله هستم.سوم دبیرستان هستم و در رشته ی حسابداری در کار و دانش تحصیل میکنم تنها آرزویم در دنیا درس خواندن در سوئیس و سپس گرفتن اقامت دائم در آنجاست.میخواستم بدانم که آیا دانشگاه های سوئیس دارای رشته حسابداری میباشند و اگر که اینطور است شرایط بورسیه و گرفتن پذیرش در آنجا چگونه است و مهمترین چیزی مه میخواهم بدانم این است که آیا رشته ی حسابداری در آنجا آینده خوبی دارد و من رشته دانشگاهی ام را حسابداری بزنم یا خیر؟من از امسال تصمیم به درس خواندن جدی گرفته ام و تنها هدفم رفتن به سوئیس است خواهش میکنم برایم دعا کنید و جوابم را بدهید خواهش میکنم

سلام دوست من   Smile
خیلی خوش اومدید و بدونید که نیازی به دعا ندارید  Smile   تنها با پشتکار و تلاش میتونید به همه جا برسید...
آره رشته ی حسابداری و مخصوصا مدیریت مالی رشته ی خوبی حساب میشه....   کلا کار گرفتن توی سوییس راحت نیست اما رشته های مالی کلا رشته های خوبی هستن برای کار پیدا کردن...
اگه بیشتر میخاید بدونید در این موارد اول جزوه ی راهنمای پذیرش رو با دقت بخونید که خیلی چیزا دستتون میاد   Smile
موفق باشید و بدونید که شما اگر تلاش کنید قطعا موفق خواهید بود  Smile

RE: رشته ها و دانشگاه ها در سوئیس - vasam-doa-konid - 05-10-2013

(05-10-2013, 03:53 AM)spt نوشته:
سلام دوست من   Smile
خیلی خوش اومدید و بدونید که نیازی به دعا ندارید  Smile   تنها با پشتکار و تلاش میتونید به همه جا برسید...
آره رشته ی حسابداری و مخصوصا مدیریت مالی رشته ی خوبی حساب میشه....   کلا کار گرفتن توی سوییس راحت نیست اما رشته های مالی کلا رشته های خوبی هستن برای کار پیدا کردن...
اگه بیشتر میخاید بدونید در این موارد اول جزوه ی راهنمای پذیرش رو با دقت بخونید که خیلی چیزا دستتون میاد   Smile
موفق باشید و بدونید که شما اگر تلاش کنید قطعا موفق خواهید بود  Smile

خیلی ممنون یه سوال دیگه داشتم اون هم این بود که من 2ماهه دارم زبان آلمانی میخونم خواستم بدونم کدوم یک از دانشگاه های آلمانی زبان سوئیس دارای رشته حسابداری اند و کدومشون بورس تحصیلی راحت تر میدند.مرسی

RE: رشته ها و دانشگاه ها در سوئیس - spt - 05-10-2013

(05-10-2013, 06:16 PM)'vasam-doa-konid' نوشته: خیلی ممنون یه سوال دیگه داشتم اون هم این بود که من 2ماهه دارم زبان آلمانی میخونم خواستم بدونم کدوم یک از دانشگاه های آلمانی زبان سوئیس دارای رشته حسابداری اند و کدومشون بورس تحصیلی راحت تر میدند.مرسی

برای کدوم مقطع؟
میتونید خودتون بگردید دنبالش و فک نمیکنم جوابتون رو اینجا کسی بدونه...   
میتونید برای ارشد از این سایت استفاده کنید..
موفق باشید   Smile

RE: رشته ها و دانشگاه ها در سوئیس - vasam-doa-konid - 06-10-2013

(05-10-2013, 07:55 PM)spt نوشته:
برای کدوم مقطع؟
میتونید خودتون بگردید دنبالش و فک نمیکنم جوابتون رو اینجا کسی بدونه...   
میتونید برای ارشد از این سایت استفاده کنید..
موفق باشید   Smile

خودم دوس دارم از کارشناسی برم اگه نشد برای ارشد بازم ممنون بابت راهنمایی