آکادمیا کافه
مهاجرت به کانادا و مربی گری ورزشی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+---- انجمن: مهاجرت به کانادا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)
+---- موضوع: مهاجرت به کانادا و مربی گری ورزشی (/Thread-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7-%D9%88-%D9%85%D8%B1%D8%A8%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

مهاجرت به کانادا و مربی گری ورزشی - ma.mazlumi - 17-09-2013

با سلام 
ضمن تشکر از مطالب پر محتوا و جذاب شما.سوالی در رابطه با بخش مهاجرت به کانادا داشتم. در صورتی که در ایران دارای مربی گری یک رشته ورزشی مثلا ایروبیک یا بدن سازی باشیم آیا با ترجمه  مدرک  می توانیم در آن کشور مشغول به فعالیت شویم؟ با تشکر

RE: مهاجرت به کانادا و مربی گری ورزشی - M1KE - 17-09-2013

می توانم بپرسم چه مدارک دانشگاهی دارید؟ و اینکه این مدرک مربی گری که می گویید توسط کجا صادر شده؟

RE: مهاجرت به کانادا و مربی گری ورزشی - امیر موج - 22-01-2014

سلام.
با مدرک مربیگری بین المللی بدنسازی و چندین دوره قهرمانی استان.(همراه با عکس و فیلم).
سابقه تمرینی:14 سال.
چه اقدامی میشه کرد؟
ممنون از شما.

RE: مهاجرت به کانادا و مربی گری ورزشی - M1KE - 23-01-2014

متاسفانه  در حال حاضر با شرایط شما راه حل خاصی که عادی باشه به ذهن من نمی رسه. زمینه هایی رو که دولت فدرال قبول می کنه رو در این نوشته می تونید ببینید که خیلی از همین زمینه ها (مثل مهندسی عمران، مکانیک و کامپیوتر) ظرفیتشون پر شده و دوباره باید منتظر بشن تا برای سال جدید ظرفیت جدید اعلام بشه. با این شرایط 3 راه حل به ذهن من میرسه:

1- برای تحصیل در کانادا اقدام کنید که بیشتر برای مقاطع ارشد و دکترا مطرح هست یا؛
2- در یکی از زمینه هایی که دولت کبک می خواهد فوق دیپلم بگیرید ولی همزمان سطح فرانسه خودتون رو به حد متوسط برسونید که دست کم 2 سالی از شما زمان خواهد گرفت ولی به هر حال غیر ممکن نیست و بعد تشکیل پرونده بدهید یا؛
3- یک پیشنهاد شغلی معتبر از یکی از شرکت های کانادایی به دست بیاورید که این هم بدون داشتن یک کارفرمای آشنا واقعا کار دشواری هست و حتی خود مقیم ها هم گاهی برای پیدا کردن شغل مشکل دارند. ولی در هر حال این هم یک راه حلی هست.

RE: مهاجرت به کانادا و مربی گری ورزشی - farnam - 07-02-2014

سلام
سوالی در رابطه با کانادا داشتم . من دارای مربیگری اسکیت با 7 سال سابقه و یک مدرک داوری اسکیت در ایران هستم ودر سالنهای ورزشی بخش خصوصی در حال فعالیت هستم .و کل قراردادههای باشگاه و مدرک مربیگری و داوری خودرا ترجمه کردم .آیا می توانم در آن کشور مشغول به فعالیت شوم  خواهشن راهنمایم کنید؟

RE: مهاجرت به کانادا و مربی گری ورزشی - M1KE - 07-02-2014

ببینید این نوع شغل ها زمینه های کاری دارند ولی خود کانادایی ها هم در این زمینه ها خیلی فعال هستند و ممکنه پیدا کردن جای خالی برای یک خارجی کم باشه. این مثل این هست که یک مربی کشتی خارجی قصد مربی گری در ایران رو داشته باشه. به همون نسبت که در ایران ورزش کشتی جا افتاده هست ورزش های اسکیت و غیره هم در کانادا فعال هست. از این دید هست که برنامه مهاجرتی مستقلی (تا جایی که من اطلاع دارم) برای این گروه در نظر گرفته نشده.

کاری که افرادی مثل شما می تونند انجام بدهند این هست که از دیگر روش های ممکن به کانادا مهاجرت کنند و سپس به صورت شخصی پیگیر این نوع شغل هایی که در اون مهارت و علاقه دارند بشوند.

RE: مهاجرت به کانادا و مربی گری ورزشی - مرتضی مددی - 23-03-2014

با سلام خدمت شما دوستان
میخواستم بدونم با کارت مربی گری رزمی(کاراته-سبک شوتوکان که از سبک های شناخته شده ی فدراسیون جهانی کاراته هم هست) میشه به عنوان کار برای کانادا یا استرالیا یا... اقدام کرد؟ البته من لیسانس مدیریت بازرگانی دارمـ(بامعدل14/26) و دانشجوی ارشد مدیریت دولتی-مالی از دانشگاه پیام نور هم هستم. و در حال حاضر در یک موسسه مالی و اعتباری (بانک) مشغول به کارم.

با تشکر از وقتی که میگذارید.
مرتضی.

RE: مهاجرت به کانادا و مربی گری ورزشی - M1KE - 23-03-2014

شما با توجه به اینکه لیسانس مدیریت بازرگانی دارید و رشته تون در فهرست کبک وجود داره به صورت بالقوه می تونید از روش کارکنان ماهر کبک برای مهاجرت به کانادا اقدام کنید. منتهی به احتمال زیاد برای اینکه امتیازتون به حد نصاب برسه می بایست زبان فرانسه رو یاد بگیرید. اگر علاقه داشتین در تاپیک مشاوره در زمینه تشکیل پرونده برای کبک شرایط عمومی تون مثل سن/مدرک و تحصیلات/سابقه کار با بیمه/میزان آشنایی با زبان های انگلیسی و فرانسه و نیز اگر متاهل هستین سن/مدرک و تحصیلات و میزان آشنایی همسرتون به این زبان ها رو اشاره کنید تا بشه در مورد شرایط تون دقیق تر نظر داد.

RE: مهاجرت به کانادا و مربی گری ورزشی - Alicr7 - 23-06-2014

سلام من دانشجوی تربیت بدنی در مقطع کاردانی هستم و برای کارشناسی در 84 میخوام اقدام کنم  . 21 سالم تموم نشده و در رشته ی خودم دانشجوی خوبی هستم.و در حال گذراندن مدرک بدنسازی فوتبال هستم و در چند ماه آینده کلاس های مربیگری فوتبال درجه ی D و C رو خواهم گرفت و همچنان دارای مربیگری بدنسازی در مقطع c هستم و در کلاس های بالا تر هم خواهم نشست . در حال قوی کردن زبان انگلیسی برای آینده هستم . من هدف خاصی رو دنبال میکنم و اون هم قوی کردن زبان و یک مربی بدنساز با دانش بشم . به نظر شما امیدی هست برام که بتونم در یکی از کشور های اروپایی یا بخصوص در کانادا شاغل بشم و بتونم ادامه ی تحصیل هم بدم Smile ؟

RE: مهاجرت به کانادا و مربی گری ورزشی - M1KE - 23-06-2014

تا جایی که من اطلاع دارم شرایط مهاجرت برای مربی های ورزشی معمولی خیلی راحت نیست مگر اینکه مثلا در سطح مدال المپیک و جام حهانی بوده باشین یا هم که سرمایه ی زیادی برای خویش فرمایی و مواردی از این دست داشته باشین. در کل راحت تر هست که ابتدا پذیرش تحصیلی بگیرید و بعد به تدریج دنبال ویزای کار یا اقامت بیافتین. برای این کار هم بهتره سطح معدل و زبان تون رو بالا ببرید. در کل در مورد گرفتن پذیرش بهتره جزوه سایت رو که از منوی بالای سایت قابل دسترسی هست بخونید.

پینوشت: کارشناسی علوم ورزشی جزو رشته های صفر امتیازی کبک کانادا وجود داره منتهی با توجه به اینکه امتیازی از خود رشته امتیازی نمیارین می بایست زبان فرانسه رو دست کم در سطح B2 مدرک بگیرید و سابقه کار (ترجیحا مرتبط) داشته باشین و براتون توسط کارفرما بیمه رد شده باشه.