آکادمیا کافه
مهر و موم كردن ريز نمرات ترجمه شده - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: مهر و موم كردن ريز نمرات ترجمه شده (/Thread-%D9%85%D9%87%D8%B1-%D9%88-%D9%85%D9%88%D9%85-%D9%83%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%B1%D9%8A%D8%B2-%D9%86%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%87)

صفحات 1 2 3 4 5 6

مهر و موم كردن ريز نمرات ترجمه شده - Bahram - 01-02-2011

دوستان عزیز،
در این تاپیک مباحث مختلف پیرامون موضوع « مهر و موم كردن ريز نمرات ترجمه شده » بررسی خواهند شد. اگر چنانچه پرسش یا مطلب مفیدی در این زمینه دارید، در این تاپیک آن را مطرح فرمایید.

علت ویرایش:اصلاح عنوان
مدیریت انجمن مدارک

RE: مهر و موم كردن ريز نمرات رسمي ترجمه شده - arash_mohebi - 03-07-2011

سلام دوستان من میخوام ریز نمره 4 ترم رو بگیرم. باید لاتین باشه و Unoffical هم بود مهم نیست.. دانشگاه تهرانم... واحد ترجمه تو معاونت دانشجویی که رفتم گفتن برو دانشکده ریز نمره بگیر!! از دانشکده هم فقط فارسی تونستم بگیرم!

استادمون گفت خود دانشگاه انگلیسی رو میده ... از کجا باید بگیرم ؟؟؟

RE: مهر و موم كردن ريز نمرات رسمي ترجمه شده - Pejman - 03-07-2011

(03-07-2011, 12:58 PM)arash_mohebi نوشته: سلام دوستان من میخوام ریز نمره 4 ترم رو بگیرم. باید لاتین باشه و Unoffical هم بود مهم نیست.. دانشگاه تهرانم... واحد ترجمه تو معاونت دانشجویی که رفتم گفتن برو دانشکده ریز نمره بگیر!! از دانشکده هم فقط فارسی تونستم بگیرم!

استادمون گفت خود دانشگاه انگلیسی رو میده ... از کجا باید بگیرم ؟؟؟
من از دانشگاه شما خبر ندارم. بهتره از همین بخش هایی که گفتید بازم بپرسید یا اینکه از بخش روابط بین الملل... در هر حال همین فارسی که گرفتید رو می تونید بدید دارالترجمه براتون ترجمه کنه، البته غیر رسمی به حساب میاد.

RE: مهر و موم كردن ريز نمرات رسمي ترجمه شده - ice - 22-11-2011

درود

آیا کسی اخیرا برای گرفتن پاکت به بهشتی مراجعه کرده بدونه هنوز صفحه ای حساب می کنند یا شیوه حساب هزینه از پارسال تغییر کرده؟

با سپاس

RE: مهر و موم كردن ريز نمرات رسمي ترجمه شده - Faraz - 25-11-2011

(22-11-2011, 10:05 AM)ice نوشته: درود

آیا کسی اخیرا برای گرفتن پاکت به بهشتی مراجعه کرده بدونه هنوز صفحه ای حساب می کنند یا شیوه حساب هزینه از پارسال تغییر کرده؟

با سپاس
ببخشید دیر جواب می دم.من این تاپیک رو ندیده بودم
درباره پاکت هم مگه پول می گیرند؟من چندین پاکت رسمی دانشگاه رو از بخش بین الملل گرفتم و رفتم تو دانشکده خودمون دادم برام مهر و موم کردند.البته این شایعه رو شنیده بودم ولی فکر نمی کردم واقعیت داشته باشه.به هر حال اگر مثل پارسال باشه می شه دورش زد.

RE: مهر و موم كردن ريز نمرات رسمي ترجمه شده - ice - 26-11-2011

(25-11-2011, 04:15 PM)Faraz نوشته: ببخشید دیر جواب می دم.من این تاپیک رو ندیده بودم
درباره پاکت هم مگه پول می گیرند؟من چندین پاکت رسمی دانشگاه رو از بخش بین الملل گرفتم و رفتم تو دانشکده خودمون دادم برام مهر و موم کردند.البته این شایعه رو شنیده بودم ولی فکر نمی کردم واقعیت داشته باشه.به هر حال اگر مثل پارسال باشه می شه دورش زد.
من از طبقه دوم آموزش کل گرفتم. یک آقایی کلا کارش همین بود و برای هر صفحه پارسال 5000 تومان گرفت. یعنی 25000 تومان برای یک پاکت کارشناسی. بخش بین الملل که اشاره کردید کجاست؟ ممنون

RE: مهر و موم كردن ريز نمرات رسمي ترجمه شده - Faraz - 26-11-2011

یعنی برای یک پاکت با آرم دانشگاه شهید بهشتی که مدارکتون رو بزارید توش و بعد مهر بشه اینقدر می گرفت؟؟؟؟
دفتر نمایندگی بیت رهبری در دانشگاه رو بلد هستید؟نزدیک درب دندانپزشکی است و از حراست دم در هم بپرسید می گن اون ساختمون کجاست. برید اونجا همون طبقه اول از مامور دم در بپرسید نامه سر برگ دار از کجا می تونم بگیرم.در همون طبقه اتاق دوم یا سوم سمت چپ است.اونجا با یکم سرو کله زدن هم می تونید برگه سربرگ دار بگیرید هم پاکت با آرم دانشگاه. لااقل قبلا که با کمی سر و کله زدن من می گرفتم. بعد مدارکتون رو بزارین توش تشریف ببرید دانشکده خودتون از کارمندان دانشکده بخواهید که مهر و موم بکنندش.اونها به مهر دانشکده دسترسی دارند و این کار رو می تونند بکنند.
راستی شما از کدام دانشکده هستید؟

RE: مهر و موم كردن ريز نمرات رسمي ترجمه شده - ice - 03-12-2011

دوستانی که نتونستند از روشی که فراز جان گفتند از بهشتی پاکت بگیرند، باید به طبقه دوم آموزش کل ( آقای شریفی ) مراجعه کنند. به دلیل شکایات فراوان دانشجویان هزینه هر پاکت به 5000 تومان کاهش یافته و حتما هم باید پول بوسیله کارت عابر بانک پرداخت شود. از اونجا که فرمی که پر می کنید همراه رسید پرداخت در پرونده قرار می گیره شاید بهتر باشه همه پاکت های مورد نظر رو در یک روز ببرید.

RE: مهر و موم كردن ريز نمرات رسمي ترجمه شده - Saeid - 09-12-2011

من ریز نمرات رسمی رو از دارالترجمه گرفتم.....حالا اگه ببرم دانشگاه ....تو پاکت انگلیسیه دانشگاه بزارم و بعد در پاکتو مهر انگلیسی بزنه .....رسمی حساب میشه؟؟؟؟تمام؟؟؟

RE: مهر و موم كردن ريز نمرات رسمي ترجمه شده - amirhossein.gh - 09-12-2011

مهر دادگستری و اینا هم داره دیگه؟
اگه آره: با اجازه بزرگترا بلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه!