آکادمیا کافه
بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت فنلاند - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: روادید فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت فنلاند (/Thread-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7-%D9%88-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت فنلاند - marmarjan - 22-12-2014

سلام
ببخشید.من با سفارت تماس گرفتم برای گرفتن وقت از سفارت ....به من گفتن الان زوده اواخر دی تماس بگیر و بهت وقت میدیم
حالا یه سوال داشتم اگه اواخر دی تماس بگیرم حدودا چند روز بعد بهم وقت میدن؟
با تشکر

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت فنلاند - saaaaam - 22-12-2014

'marmarjan dateline='' نوشته: سلام
ببخشید.من با سفارت تماس گرفتم برای گرفتن وقت از سفارت ....به من گفتن الان زوده اواخر دی تماس بگیر و بهت وقت میدیم
حالا یه سوال داشتم اگه اواخر دی تماس بگیرم حدودا چند روز بعد بهم وقت میدن؟
با تشکر

سلام والا نتایج ویزای پارسال فنلاند را چک کنید بین ۲۵ تا ۴۵ روزه ویزا گرفتند بچه ها ولی شما می توانی یک تا دو هفته قبل از تاریخی که باید فنلاند باشی در خواست بدهید اینجوری خیالتون راحت هست که به موقع اینجا هستید

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت فنلاند - marmarjan - 22-12-2014

تشکر...ولی منظور من اینه که هروقت تماس بگیرم با سفارت واسه گرفتن وقت چند وقت دیگه میگن بیا برای مصاحبه؟

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت فنلاند - saaaaam - 23-12-2014

(22-12-2014, 08:39 PM)'marmarjan' نوشته: تشکر...ولی منظور من اینه که هروقت تماس بگیرم با سفارت واسه گرفتن وقت چند وقت دیگه میگن بیا برای مصاحبه؟

والا بستگی داره شما چه تاریخی بخواهید فنلاند باشید خدشان با توجه به ان به شما وقت مصاحبه می دهند به برخی از دوستام پارسال 20 روزه وقت دادن به من 2 ماهه وقت دادن ولی بعد از مصاحبه 30 روزه ویزام امد

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت فنلاند - marmarjan - 23-12-2014

من چند سال توی دانشگاه کار کردم به صورت حق التدریس ایا این مدارک رو هم ترجمه کنم ببرم خوبه؟تاثیری روی گرفتن ویزا داره؟یا حتما سابقه بیمه میخوان؟
ممنون میشم پاسخ بدید

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت فنلاند - فاطیماه - 23-12-2014

(23-12-2014, 10:37 AM)'marmarjan' نوشته: من چند سال توی دانشگاه کار کردم به صورت حق التدریس ایا این مدارک رو هم ترجمه کنم ببرم خوبه؟تاثیری روی گرفتن ویزا داره؟یا حتما سابقه بیمه میخوان؟
ممنون میشم پاسخ بدید

سلام
من پیارسال ترجمه کردم البته سوابق کار حرفه ای هم داشتم فقط سوابق کار حرفه ای را به سفارت دادم و سوابق تدریس را اوردم فنلاند جون اینجا بدردم بیشتر خورد
بنظرم سوابق کاری برای سفارت مهمتر هست تا اکادمیک مگر شما فقط اکادمیک باشی که بدی سفارت فکر خوبی هست

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت فنلاند - marmarjan - 23-12-2014

ببخشید من با سفارت تماس گرفتم و به اونا گفتم که برای ریسرچری دارم اقدام میکنم و با این حال اونا گفتن شما دو فرم student و researcher رو پر کن....اما حالا که دارم قسمت مدارک ویزا رو نگاه میکنم ...دیدم که نوشته:
در صورتیکه مدت اقامت دانشجو در فنلاند کمتر از دو سال باشد وی بایستی بیمه نامه درمانی با سقف تعهد 100000 یورو تهیه نماید.
با سفارت تماس گرفتم و اونا گفتن اگه حقوق میگیری باید بیمه بخری...........اما تنها فاندی که فنلاند به من داده خوابگاه مجانی هست و بقیه هزینه خورد و خوراک با خودم هست
حالا بیمه بخرم یا نه؟

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت فنلاند - saaaaam - 23-12-2014

(23-12-2014, 03:36 PM)'marmarjan' نوشته: ببخشید من با سفارت تماس گرفتم و به اونا گفتم که برای ریسرچری دارم اقدام میکنم و با این حال اونا گفتن شما دو فرم student و researcher رو پر کن....اما حالا که دارم قسمت مدارک ویزا رو نگاه میکنم ...دیدم که نوشته:
در صورتیکه مدت اقامت دانشجو در فنلاند کمتر از دو سال باشد وی بایستی بیمه نامه درمانی با سقف تعهد 100000 یورو تهیه نماید.
با سفارت تماس گرفتم و اونا گفتن اگه حقوق میگیری باید بیمه بخری...........اما تنها فاندی که فنلاند به من داده خوابگاه مجانی هست و بقیه هزینه خورد و خوراک با خودم هست
حالا بیمه بخرم یا نه؟

بیمه جزو مدارکی هست که برای صدور ویزا الزامی هست و در صورتی که اقامت شما کمتر از دو سال هست دقیقا باید بیمه ای که فرمودی را تهیه کنید متاسفانه گرانتر از بیمه دانشجویی هم می باشد

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت فنلاند - marmarjan - 24-12-2014

سلام ببخشید میشه عنوان رشته هایی که سفارت رجکتشون میکنه رو اینجابزارید؟

RE: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت فنلاند - marmarjan - 24-12-2014

یک سوال ...با توجه به اینکه فنلاند resident permit میده نه ویزا...........اگه فنلاند با درخواست ما برای اقامت موافقت نکنه ما میتونیم مدارکمون رو برای یک کشور عضو شنگن ببریم و واسه اون اقدام به گرفتن ویزا کنیم؟چون اینطور که شنیدم فنلاند جز کشورهایی است که اگر درخواست پرمیت رو قبول نکنه مهر رجکتی نمیزنه...............ایا میشه هم زمان هم برای فنلاند و هم برای یک کشور دیگه اقدام کرد؟