آکادمیا کافه
ریجکت شدن ویزای فنلاند و اقدامات پس از آن - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- انجمن: روادید فنلاند (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF)
+----- موضوع: ریجکت شدن ویزای فنلاند و اقدامات پس از آن (/Thread-%D8%B1%DB%8C%D8%AC%DA%A9%D8%AA-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%AF%D8%A7%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%86)

صفحات 1 2

ریجکت شدن ویزای فنلاند و اقدامات پس از آن - Faraz - 01-02-2011

در این تاپیک افرادی که درخواست ویزای انها ریجکت شده است می توانند شرایط خود را مطرح نمایند و با کمک دوستان بهترین اقدامات برای حل مشکل خود را انجام دهند.

RE: ریجکت شدن ویزای فنلاند و اقدامات پس از آن - رزا - 11-09-2013

با سلام و خسته نباشبد
من یک سال پیش با همسرم که شهروند فنلاند است ازدواج کردم و بلافاصله جهت اقامت دادئم من ،همسرم اقدام نمود و اکنون که جواب مصاحبه من رد شده و دلیلش رو کم بودن درامد همسرم کمتر از ۱۲۰۰یورو ذکر کردند .تو پاسم رجکت تخورده ففط نامه رد شدنم بدست همسرم تو فنلاند رسیده،باید چیکار کنیم ؟خواهش میکنم منو راهنمایی کنید.ممنونم

RE: ریجکت شدن ویزای فنلاند و اقدامات پس از آن - ForeverBlue - 11-09-2013

(11-09-2013, 11:01 PM)'رزا' نوشته: با سلام و خسته نباشبد
من یک سال پیش با همسرم که شهروند فنلاند است ازدواج کردم و بلافاصله جهت اقامت دادئم من ،همسرم اقدام نمود و اکنون که جواب مصاحبه من رد شده و دلیلش رو کم بودن درامد همسرم کمتر از ۱۲۰۰یورو ذکر کردند .تو پاسم رجکت تخورده ففط نامه رد شدنم بدست همسرم تو فنلاند رسیده،باید چیکار کنیم ؟خواهش میکنم منو راهنمایی کنید.ممنونم

درود بر شما و خوش آمدید به این فروم [img]images/smilies/smile.gif[/img]
همسر شما اقامت دائم دارند یا citizen هستند؟ چون معمولا بحث درآمد و مسکن و ... برای افرادی مطرح است که اقامت دائمی داشته باشند (نه برای شهروندان).
به نقل از سایت رسمی اداره مهاجرت فنلاند
نقل قول:
Who does not need a secure income?A secure income is not required from
[list=none]
[*]a native Finn and his or her family member
[*]family members of a Finnish citizen and family members’ minor unmarried children
[*]other close relatives of a Finnish citizen
[*]family members of a recipient of international protection, if the family has been formed before the sponsor arrived in Finland
[*]other close relatives of a recipient of international protection.
[/list]
اطلاعات بیشتر در اینجا

شما میتوانید درخواست تجدید نظر بدهید ولی تا جایی که من میدانم معمولا موافقت نمیکنند و تاثیری ندارد. با این حال میتوانید اقدام کنید.

RE: ریجکت شدن ویزای فنلاند و اقدامات پس از آن - رزا - 14-09-2013

یا سلام و تشکر،همسرم اقامت دایم دارند ،ببخشید اگه با در خواست تجدید نظر احتمال جواب گرفتن کمه،چه راه دیگه ای پیشنهاد می کنید که جواب بگیریم خواهش می کنم راهنمایی کنید ممنون

RE: ریجکت شدن ویزای فنلاند و اقدامات پس از آن - ForeverBlue - 14-09-2013

(14-09-2013, 08:46 PM)'رزا' نوشته: یا سلام و تشکر،همسرم اقامت دایم دارند ،ببخشید اگه با در خواست تجدید نظر احتمال جواب گرفتن کمه،چه راه دیگه ای پیشنهاد می کنید که جواب بگیریم خواهش می کنم راهنمایی کنید ممنون

در مورد شما چون صراحتا در قانون مهاجرت فنلاند (اینجا را ببینید) ثبت شده که همسرتان باید حداقل 1200 یورو را داشته باشند، فکر نکنم با این پیگیری ها به نتیجه برسید.
چیزی که واضح است کلا دو راه دارید:
1- صبر کنید تا همسرتان شهروند شوند (در آن صورت دیگر نیاز به رعایت این قانون ندارند)
2- حقوق ایشان بالا برود.
یک راهی که به ذهنم میرسد و نمیدانم نتیجه بگیرید یا نه این است که مثلا اگر ملک یا املاکی در ایران دارید و ارزش آن مشخص است، به اداره مهاجرت فنلاند اعلام کنید حاضرید آن را بفروشید و به حساب همسرتان منتقل کنید. یا مثلا اگر خانه ای در ایران اجاره داده اید (یا به هرحال درآمد مشخصی دارید) اعلام کنید که آن درآمد میتواند کسری شما را پوشش دهد.
باز هم میگویم در مورد فنلاند این مورد را مطمئن نیستم و میتوانید از یک وکیل با تجربه در این زمینه بپرسید

RE: ریجکت شدن ویزای فنلاند و اقدامات پس از آن - spt - 17-09-2013

(14-09-2013, 08:46 PM)'رزا' نوشته: یا سلام و تشکر،همسرم اقامت دایم دارند ،ببخشید اگه با در خواست تجدید نظر احتمال جواب گرفتن کمه،چه راه دیگه ای پیشنهاد می کنید که جواب بگیریم خواهش می کنم راهنمایی کنید ممنون

دقیقا همون چیزی که دوستان گفتن...  
فقط یه راه دیگه هم به ذهن من میرسه که دقیقا میدونم انجام هم شده...
شما یه پذیرش میگیرید و با ویزای دانشجویی میاید فنلاند، بعدش توی اداره ی ثبت فنلاند ازدواجتون رو ثبت میکنید و بعد برای اقامت (ویزای نوع آ) اپلای میکنید...     
یه نکته ی دیگه رو هم بگم که چون فنلاند روی این ویزای نوع آ خیلی گیرن اگه در آمد همسرتون از ماهی 1200 تا هم بیشتر بود حدود یک سال پروسه ی ویزای شما طول میکشید...  
امیدوارم کمک کرده باشم و امیدوارم یه راهی پیدا کنید...
موفق باشید   Smile

RE: ریجکت شدن ویزای فنلاند و اقدامات پس از آن - نایینی - 07-09-2014

سلام
چه مواردی ممکنه باعث ریجکت شدن بشه ؟

RE: ریجکت شدن ویزای فنلاند و اقدامات پس از آن - saaaaam - 07-09-2014

'نایینی dateline='' نوشته: سلام
چه مواردی ممکنه باعث ریجکت شدن بشه ؟

بیشتر مواردی که من دیدم رشته های حساس داشتند و یا دانشگاه های حساس مثل دانشگاه نفت تحصیل کرده بودند

RE: ریجکت شدن ویزای فنلاند و اقدامات پس از آن - نایینی - 07-09-2014

میشه بگید منظور از رشته حساس چیه ؟فیزیک هم شاملش میشه؟

RE: ریجکت شدن ویزای فنلاند و اقدامات پس از آن - saaaaam - 07-09-2014

(07-09-2014, 02:47 PM)'نایینی' نوشته: میشه بگید منظور از رشته حساس چیه ؟فیزیک هم شاملش میشه؟

هر رشته ای که به مباحث انرژی و فناوری های اطلاعاتی مربوط بشود 
فیزیک هم اگه به بحث تولید انرژی پسته ای و موارد مشابه نزدیک باشد شامل تحریم می شود