آکادمیا کافه
ریجکت شدن ویزای فرانسه (دلایل و راهکارها) - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: فرانسه (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87)
+----- انجمن: روادید فرانسه (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87)
+----- موضوع: ریجکت شدن ویزای فرانسه (دلایل و راهکارها) (/Thread-%D8%B1%DB%8C%D8%AC%DA%A9%D8%AA-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87-%D8%AF%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%88-%D8%B1%D8%A7%D9%87%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7)

صفحات 1 2 3 4 5 6

RE: ریجکت شدن ویزای فرانسه (دلایل و راهکارها) - Shihan - 04-09-2014

(04-09-2014, 01:14 PM)'s_erfan_m' نوشته: با سلام
من هفته پيش از سفارت فرانسه ريجكت شدم لطفا اگه امكانش هست راهنماييم كنيد دوباره چجوري ميتونم اقدام كنم و آيا پاسپورتمو عوض كنم بهتره يا نه و اينكه تا چه مدت نميتونم اقدام كنم و اينكه از كدوم كشوره ديگه اقدام كنم احتمال گرفتن ويزام بيشتره؟شرايطم مجرد ٣٢ ساله ١٠٠ ميليون حساب بانكي داشتم سند ملكي داشتم با نامه از شركت فقط سابقه بيمه نداشتم و اينكه قبلا فقط تركيه و ارمنستان رفته بودم اما فرانسه ريجكتم كرد Sad

یه نامه اعتراضی به زبان فرانسه بنویسید دلایل کافی و توجیه کننده بیارید که ویزاتون به ناحق ریجکت شده و به شماره سفارت فکس کنید -6094092 - 021
البته اگر همه مدارک پرونده ات تکمیل باشه مطمئن باش گیرشون روی حساب بانکی بوده است. شما پاسپورتت رو که نمیتونی عوض کنی؟!!! چون اسمت تو لیست ریجکت ویزای شینگن قرار گرفته.

RE: ریجکت شدن ویزای فرانسه (دلایل و راهکارها) - s_erfan_m - 04-09-2014

ممنون از راهنماييتون اما يعني ١٠٠ ميليون تومان حساب بانكي كافي نيست؟

RE: ریجکت شدن ویزای فرانسه (دلایل و راهکارها) - Shihan - 04-09-2014

(04-09-2014, 01:50 PM)'s_erfan_m' نوشته: ممنون از راهنماييتون اما يعني ١٠٠ ميليون تومان حساب بانكي كافي نيست؟

از نظر من خیلی زیاد م هست. اما وقتی شما مدارکت کامله بدون که اونها یه موردی با حساب بانکی یا سند شما داشتن که ریجکتت کردن هر چند دلیلش رو هم سفارت فرانسه تا اونجا که اطلاع دارم توضیح نمیده.

RE: ریجکت شدن ویزای فرانسه (دلایل و راهکارها) - s_erfan_m - 04-09-2014

سند رو كه اصلا نگاه نكرد و وقتي خواستم نشون بدم گفت كي ازت سند خواست و منم برش داشتم.در هر صورت ممنون

RE: ریجکت شدن ویزای فرانسه (دلایل و راهکارها) - saeed798 - 06-09-2014

سلام دوستان 
خسته نباشید
من و همسرم برای مهر ماه وقت سفارت فرانسه داریم
و برای ماه عسل میخواهیم بریم فرانسه
عضو هیئت مدیره شرکت هستم و شرکت 20 سال سابقه داره و 8 سال سابقه بیمه دارم
حساب بانکیمم تا سقف 40 میلیون گردش داره
همسرم هم 2سال سابقه بیمه داره
دوستان راهنمایی کنن که چقد امکان داره سفارت به ما ویزا نده؟
شنیدم سفارت فرانسه خیلی سخت میگیره.....

RE: ریجکت شدن ویزای فرانسه (دلایل و راهکارها) - Shihan - 06-09-2014

(06-09-2014, 08:10 PM)'saeed798' نوشته: سلام دوستان 
خسته نباشید
من و همسرم برای مهر ماه وقت سفارت فرانسه داریم
و برای ماه عسل میخواهیم بریم فرانسه
عضو هیئت مدیره شرکت هستم و شرکت 20 سال سابقه داره و 8 سال سابقه بیمه دارم
حساب بانکیمم تا سقف 40 میلیون گردش داره
همسرم هم 2سال سابقه بیمه داره
دوستان راهنمایی کنن که چقد امکان داره سفارت به ما ویزا نده؟
شنیدم سفارت فرانسه خیلی سخت میگیره.....

دروود بر شما.
کاربر عزیز، بهتره مبلغ سرمایه خودتون رو بالاتر ببرید و مدارکتون رو دقیق تکمیل کنید در چند پست بالا دوستی با حدود 100 میلیون و مدارک تکمیل شده ویزاش ریجکت شد. به هر حال حال و روزگار سفارت بگیر و نگیر توش داره و کسی دقیق نمیتونه بگه میشه یا خیر اما ما که همواره ارزوی گرفتن جواب مثبت برای دوستان داریم.

RE: ریجکت شدن ویزای فرانسه (دلایل و راهکارها) - saeed798 - 06-09-2014

ممنون از راهنمایی تون
ولی دقیقا همین طور که می فرماید
ما هم شنیدیم خیلی وقت ها هیچ ربطی هم به مدارک نداره
اگه دلشون بخواد با کمترین مدارک بهت اعتماد می کنن و ویزا میدن
و گاهی با چند ویزای شنگن قبلی و مدارک مالی خوب نمیشه ویزا گرفت
متاسفانه در ایران برنامه طوری شده که زمانی که شخص به طور مستقل برای سفارت اقدام می کنه
در بیشتر موارد با جواب منفی رو به رو میشه
و این یه نوع راه در آمد شده برای آژانس های هواپیمایی و .....که از طریق روابط و هزینه های بیشتر این کار رو انجام میدن

RE: ریجکت شدن ویزای فرانسه (دلایل و راهکارها) - ForeverBlue - 01-10-2014

دلایل رد شدن ویزای شنگن را میتوانید در تاپیک ویزای شنگن ببینید.

قبول یا رد شدن درخواست ها به عوامل بسیاری بستگی داره که گاهی برای ما کاملا عجیب و غیرعادی است. برخی از این عوامل هم بستگی به بازه زمانی درخواست ویزا و شرایط کشورها و روابط و ... داره.

ولی یک قاعده کلی اینو میگه که اگر مامور رسیدگی به پرونده تشخیص بده که درخواست کننده اعتبار بالایی داره (به دلیل داشتن ویزاهای متعدد قبلی، سرمایه بالا در کشور خودش، شرایط شغلی و اجتماعی خوب و ...) شانس گرفتن ویزا بسیار بیشتر میشه.

یک روال نانوشته دیگه هم اینه که معمولا به یک خانواده کامل برای اولین بار با سخت گیری بیشتری ویزا میدهند. چون این احتمال وجود داره که دو نفر به سفر بروند و برنگردند.

ريجكت شدن ويزاي فرانسه - Ama - 05-06-2016

سلام من و همسر ودو فرزندم پارسال بدون هيچ دليلي از سفارت يونان ريجكت شديم از طريق اژانس ستاره ونك امسال براي فرانسه از طريق اژانس ايوار اقدام كرديم با وجودي كه براي چهار نفرمون چهارتا سند و حساب بانكي خيلي بالا و گردش مالي بسيار بالايي آرائه داديم بازم درخواستمون رد شد و هر دو بار گفتن قانع نشديم كه بر ميگرديد، حالا نميدونم چي كار بايد بكنيم ايا اعتراض نتيجه ميده؟

RE: ريجكت شدن ويزاي فرانسه - ForeverBlue - 05-06-2016

(05-06-2016, 12:46 AM)Ama نوشته: سلام من و همسر ودو فرزندم پارسال بدون هيچ دليلي از سفارت يونان ريجكت شديم از طريق اژانس ستاره ونك امسال براي فرانسه از طريق اژانس ايوار اقدام كرديم با وجودي كه براي چهار نفرمون چهارتا سند و حساب بانكي خيلي بالا و گردش مالي بسيار بالايي آرائه داديم بازم درخواستمون رد شد و هر دو بار گفتن قانع نشديم كه بر ميگرديد، حالا نميدونم چي كار بايد بكنيم ايا اعتراض نتيجه ميده؟

درود بر شما و خوش آمدید به این فروم

دوست گرامی، در مورد ویزاهای شنگن خانوادگی که کل خانواده میخواهند با هم سفر کنند به شدت سختگیری میشود و تقریبا در همه موارد ریجکت میشوند. بویژه برای افرادی که قبلا ویزای شنگن نداشته اند و ضمنا میخواهند فرزندان خود را هم ببرند.

بهترین کار این است که شما و همسرتان در چند نوبت به صورت جداگانه شنگن بگیرید تا کمی سابقه ویزای خوبی به جای بگذارید. با این حال باز هم من بسیار بعید میدانم به کل خانواده ویزا بدهند.