آکادمیا کافه
وضعیت کلیرنس دبی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: ایالات متحده آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+---- انجمن: روادید (ویزای) آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+----- انجمن: کلیرنس (Clearance) سفارت آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D9%84%DB%8C%D8%B1%D9%86%D8%B3-Clearance-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+----- موضوع: وضعیت کلیرنس دبی (/Thread-%D9%88%D8%B6%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%84%DB%8C%D8%B1%D9%86%D8%B3-%D8%AF%D8%A8%DB%8C)

صفحات 1 2 3

وضعیت کلیرنس دبی - Cortex - 01-02-2011

دوستان عزیز:
لطفاً وضعیت کلیرنس خود را در این تاپیک اعلام نمایید.
با تشکر

RE: وضعیت کلیرنس 2011(دبی) - *sara* - 12-03-2011

سلام. من 30 ژانویه از دبی کلیر شدم بعد از 54 روز. به خاطر تأخیر مجبور شدم دیفر کنم به تابستان و آی20 جدید 2 هفته دیگه میرسه. حالا یه سفر به اروپا واسم پیش اومده و پیک آپ ویزای آمریکا رو بعد از برگشت باید انجام بدم. آیا سفر اروپایی در این وضعیت احتمال ریکلیرنس داره؟ راستش خود سفارت بهم گفت که رد یا قبول ویزای شینگن تأثیری روی ویزای آمریکا نداره. اما سفر رو نمیدونم! ممنون میشم راهنماییم کنید. راستش اگه بدونم ریسک ریکلیرنس داره نمیرم اروپا.

RE: وضعیت کلیرنس 2011(دبی) - Babak - 12-03-2011

تا اونجا که من اطلاع دارم سفر اروپایی هیچ مشکلی از جهت ریکلیرنس نخواهد داشت.

RE: وضعیت کلیرنس 2011(دبی) - mahyarelc - 17-07-2011

درود
تاریخ مصاحبه: 21 ژوئن
فرستادن CV و RP در روز 23 ژوئن
گرفتن تاییدیه رسیدن مدارک در 30 ژوئن
تارییخ کلیر شدن: 17 جولای
رشته: M.Sc. in Electrical Engineering
مصاحبه در باجه 5

RE: وضعیت کلیرنس 2011(دبی) - z.mehra - 16-11-2011

سلام دوستان
کسی نظری داره وقتی سایت چک کردن وضعیت کیس نامبر چنین پیغامی میده :
Results for Case No.
Additional requirements before issuance:

Additional Information : kindly send us source of funding that you have and your , plan after graduation to dubaivisa@state.gov ref HW

یعنی این کیس نامیر کلیر شذده یا نه ؟

وضعیت کلیرنس 2012 دبی - Pejman - 19-06-2012

دوستان عزیز در این تاپیک در مورد وضعیت کلیرنس در سفارت دبی در سال 2012 بحث خواهد شد. لطفاً اگر کلیر شدید نتیجه را با کمی جزئیات مثل تاریخ مصاحبه، تاریخ کلیر شدن، رشته، مقطع، و ترجیحاً زمینه کاری بنویسید.

-----------------------------------

به عنوان سوال اول:

من CV و Research Plan رو همراه با اسم و فامیل و Case number و شماره پاسپورت و ملیتم به دو تا آدرس dubaivisacv@state.gov و dubaivisastudent@state.gov ایمیل کردم. البته تو برگه ای که آفیسر داده فقط dubaivisacv@state.gov نوشته شده، ولی من برای محکم کاری به اون یکی هم ایمیل زدم. الان از طرف ایمیل dubaivisastudent@state.gov پیغام failure داد.

سوال من اینه الان از کجا باید مطمئن شم مدارکم رو گرفتند و پرونده ام تکمیل هست؟ ثانیاً یه سری می گن باید اسم آفیسر رو هم تو ایمیل نوشت، اما آفیسر که اسمش رو به ما نگفته که. اون حروف اول اسمش تو برگ زرد رو هم انقدر بد نوشته که عمراً بشه فهمید.

ممنون

RE: وضعیت کلیرنس 2012 دبی - mahyarelc - 19-06-2012

من اونجایی که باید ایمیل بزنی رو یادم نیست (همونیه که رو برگه نوشته)...اگه از طرف اون یکی که تو برگه ننوشه failure داده که قاعدتا نباید مشکلی باشه

یکم صبر کن و بعد به FMJVisas@state.gov ایمیل بزن...تو Subject بنویس case number:.... (کیس نامبرت رو بنویس)
بعد تو ایمیل بگو چه تاریخی مصاحبه شدی و میخوای CV و RP رو کانفرم کنن که به دستشون رسیده
من یه همچین متنی زده بودم:

نقل قول:(.....) I was interviewed with the US embassy in Dubai on.

I was wondering if you could tell me about my status and the confirmation of receiving my CV and Research plan

Case#: (....)
Name: (.....)

در مورد اسم آفیسر هم خیلی بعیده دیگه اسمشو بخواد!

پ.ن: اطلاعاتم برای سال 2011 هست

RE: وضعیت کلیرنس 2012 دبی - Pejman - 06-08-2012

دوستان من بعد از حدود 50 روز تو سایت وضعیتم تغییر کرده و این رو نوشته:

Additional requirements before issuance

Additional Information : Please Send us a letter from the U.S. advisor that 1)explains goals of applicant's research and any practical applications 2) Identifies the lab or center in which research will take place 3) states sources and amounts of any U.S. government money( or funding from U.S. corporations assisting the U.S. government) to be used to support that researche 4) describes any export controlled technology and/or information that will be shared with applicant. Please send the above to dubaivisa@state.gov with the subject line " new Info"

Please submit the above information as soon as possible to avoid further delays in processing.

Date updated : Monday, August 06, 2012

من برای دکترای مکانیک می رم و فاند هم ندارم. می شه بگید برای منی که فاند و طبعاً استاد ندارم، چی باید بفرستم الان؟ در ضمن Research Plan رو هم خودم نوشته بودم و فرستادم. ممنون.

RE: وضعیت کلیرنس 2012 دبی - amirhossein.gh - 06-08-2012

(06-08-2012, 06:11 PM)Pejman نوشته: دوستان من بعد از حدود 50 روز تو سایت وضعیتم تغییر کرده و این رو نوشته:

Additional requirements before issuance

Additional Information : Please Send us a letter from the U.S. advisor that 1)explains goals of applicant's research and any practical applications 2) Identifies the lab or center in which research will take place 3) states sources and amounts of any U.S. government money( or funding from U.S. corporations assisting the U.S. government) to be used to support that researche 4) describes any export controlled technology and/or information that will be shared with applicant. Please send the above to dubaivisa@state.gov with the subject line " new Info"

Please submit the above information as soon as possible to avoid further delays in processing.

Date updated : Monday, August 06, 2012

من برای دکترای مکانیک می رم و فاند هم ندارم. می شه بگید برای منی که فاند و طبعاً استاد ندارم، چی باید بفرستم الان؟ در ضمن Research Plan رو هم خودم نوشته بودم و فرستادم. ممنون.
پژمان جان بعید میدونم سفارت با این حرفا قانع بشه

یه کاری کن : به graduate office و dept of mech eng میل بزن و شرایطتو بگو
اونا حتما باید نامه ای صادر کنن و توش شرایطتو توضیح بدن ؛ من شنیدم این کار رو میکنن

امیدوارم موفق بشی رفیق Big Grin

RE: وضعیت کلیرنس 2012 دبی - Babak - 07-08-2012

من هم با نظر امیرحسین موافقم. به نظرم با دپارتمان تماس بگیرید و موضوع رو مطرح کنید. همچنین معمولا دپارتمان‌های مختلف شخصی به نام Associate dean of graduate studies دارند که مسؤول اصلی امور تحصیلی دانشجویان graduate هست و در مواردی که دانشجو استاد نداره، به کارهای دانشجویان رسیدگی می‌کنه. سعی کنید که چنین شخصی رو در دپارتمان خودتون پیدا کنید و به این شخص هم ایمیل بزنید و موضوع رو مطرح کنید.