آکادمیا کافه
ریجکت شدن ویزای سوئیس و اقدامات پس از آن - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: کشورهای اروپایی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C)
+---- انجمن: سوئیس (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B3%D9%88%D8%A6%DB%8C%D8%B3)
+----- انجمن: روادید سوئیس (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D9%88%D8%A6%DB%8C%D8%B3)
+----- موضوع: ریجکت شدن ویزای سوئیس و اقدامات پس از آن (/Thread-%D8%B1%DB%8C%D8%AC%DA%A9%D8%AA-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D9%88%D8%A6%DB%8C%D8%B3-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%AF%D8%A7%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%86)

صفحات 1 2

ریجکت شدن ویزای سوئیس و اقدامات پس از آن - Faraz - 01-02-2011

در این تاپیک افرادی که درخواست ویزای انها ریجکت شده است می توانند شرایط خود را مطرح نمایند و با کمک دوستان بهترین اقدامات برای حل مشکل خود را انجام دهند.

RE: ریجکت شدن ویزای سوئیس و اقدامات پس از آن - tohid_50cent - 13-01-2013

با سلام بنده یک بار برای ویزای سوئیس اقدام کردم که دائیی بنده در سوئیس اقامت داره برام ویزا فرستاد رفتم برای ویزا اما ویزای من رو رد کردن در فرم 3 ماه نوشته بودم و حتی سند خانه برای تضمین برگشت برده بودم اما رد کردن در ضمن ازم گواهی اشتغال به کار خواستن میخواستم کمک کنید چطور یعنی گواهی میخوان یعنی مثلا در یه شرکت کار میکنم از اونجا برام بنویسه که اینجا کار میکنه و اینقدر مرخصی دادیم بهش بعد مهر اون شرکت رو بزنه؟

RE: ریجکت شدن ویزای سوئیس و اقدامات پس از آن - spt - 15-01-2013

(13-01-2013, 01:24 PM)tohid_50cent نوشته: با سلام بنده یک بار برای ویزای سوئیس اقدام کردم که دائیی بنده در سوئیس اقامت داره برام ویزا فرستاد رفتم برای ویزا اما ویزای من رو رد کردن در فرم 3 ماه نوشته بودم و حتی سند خانه برای تضمین برگشت برده بودم اما رد کردن در ضمن ازم گواهی اشتغال به کار خواستن میخواستم کمک کنید چطور یعنی گواهی میخوان یعنی مثلا در یه شرکت کار میکنم از اونجا برام بنویسه که اینجا کار میکنه و اینقدر مرخصی دادیم بهش بعد مهر اون شرکت رو بزنه؟
دوست من!
خیلی خوش اومدید به اینجا و امیدوارم که بتونید ویزاتون رو بگیرید،
اون گواهی اشتغال به کار برای همینه که نشون بده شما بر خواهید گشت به ایران،
شما جایی استخدام هستید؟ همون نامه ای که گفتید قاعدتا باید کافی باشه ، در ضمن نیازی نیست راجع به مرخصی چیزی نوشته بشه، فقط کافیه ذکر بشه که از فلان تاریخ شما در فلان شرکت مشغول به کار هستید، بعضی مواقع مدارک دیگه ای مثل فیش حقوقی و بیمه و ازین چیزا میخان که امیدوارم از شما نخان...

در ضمن سوالتون رو لطفا یک جا بپرسید و چند جا، من بقیه کپی های این سوالتون رو پاک کردم و امیدوارم تکرار نکنید، هر جایی باشه سوالتون بهش جواب داده خواهد شد.

موفق باشید Smile

RE: ریجکت شدن ویزای سوئیس و اقدامات پس از آن - tohid_50cent - 15-01-2013

یه سوال دیگه داشتم یه جایی نوشتین که گواهی بانکی از موجودی و گردش 3 ماه اخیرتون همون فیش حقوقی میشه ؟

RE: ریجکت شدن ویزای سوئیس و اقدامات پس از آن - spt - 16-01-2013

(15-01-2013, 10:22 AM)tohid_50cent نوشته: یه سوال دیگه داشتم یه جایی نوشتین که گواهی بانکی از موجودی و گردش 3 ماه اخیرتون همون فیش حقوقی میشه ؟
نه دوست من!
یه گواهی هست که از بانک خودتون میگیرید که توش ریز حساب های سه ماه آخرتون ثبت شده، به بانکتون بگید خودشون میدونن، بعضی بانکا انگلیسی هم صادرش میکنن...

موفق باشید Smile

RE: ریجکت شدن ویزای سوئیس و اقدامات پس از آن - shahrsaz - 06-09-2013

سلام
من برای سپتامبر امسال تقاضای ویزا از سویس کردم و با توجه به اینکه دعوتنامه از عمویم و اشتغال به تحصیل و حساب بانکی و حتی سند هم گذاشتم اما متاسفانه دو هفته پیش ریجکت شدم.. به نظر شما چیکار میتونم بکنم آیا  درخواست اعتراض  (از سویس توسط عمویم) مفید خواهد بود یا بعدا دوباره اقدام کنم؟ و اینکه اگر ویزا بدهند و من در آن تاریخ نتونم برم چی میشه آیا سابقه منفی هستش؟

RE: ریجکت شدن ویزای سوئیس و اقدامات پس از آن - spt - 06-09-2013

(06-09-2013, 12:22 PM)'shahrsaz' نوشته: سلام
من برای سپتامبر امسال تقاضای ویزا از سویس کردم و با توجه به اینکه دعوتنامه از عمویم و اشتغال به تحصیل و حساب بانکی و حتی سند هم گذاشتم اما متاسفانه دو هفته پیش ریجکت شدم.. به نظر شما چیکار میتونم بکنم آیا  درخواست اعتراض  (از سویس توسط عمویم) مفید خواهد بود یا بعدا دوباره اقدام کنم؟ و اینکه اگر ویزا بدهند و من در آن تاریخ نتونم برم چی میشه آیا سابقه منفی هستش؟

توضیح ندادن چرا ریجکت شدید؟ یکم عجیبه!!   
حتما اعتراض کنید و با ایمیل پیگیری کنید که چرا ریجکتتون کردن (از اداره ی مهاجرت یا پلیس یا اون اداره ای که ویزا صادر میکنه براتون نه سفارت..)   ایشالا که بهتون بدن بعد از اعتراض...
اگه در اون تاریخ نتونید برید دوباره باید درخاست ویزا کنید...   اگه دلیل قانع کننده براشون داشته باشید فک نمیکنم نکته ی منفی ای حساب بشه..
موفق باشید   Smile

RE: ریجکت شدن ویزای سوئیس و اقدامات پس از آن - hamideh66 - 31-10-2013

درود بر شما دوستان عزیز.من برای ویزای دیدار دوست و فامیل اقدام  کردم ولی متاسفانه ریجکت شدم.
می خواستم ببینم اگه تجدید نظر بدم بازم تو گدرنامه ام دوباره مهر یا علامتی چیزی میخوره که نشون بده دوباره ریجکت شدم

RE: ریجکت شدن ویزای سوئیس و اقدامات پس از آن - spt - 31-10-2013

(31-10-2013, 02:34 AM)'hamideh66' نوشته: درود بر شما دوستان عزیز.من برای ویزای دیدار دوست و فامیل اقدام  کردم ولی متاسفانه ریجکت شدم.
می خواستم ببینم اگه تجدید نظر بدم بازم تو گدرنامه ام دوباره مهر یا علامتی چیزی میخوره که نشون بده دوباره ریجکت شدم

مطمئن نیستم اما فک میکنم خیر، چیزی نمیخوره..
امیدوارم ایندفه بهتون ویزا بدن..

RE: ریجکت شدن ویزای سوئیس و اقدامات پس از آن - hamideh66 - 07-11-2013

دوستان عزیز اگه دوباره تجدیدنظربزنین و خدای نکرده ریجکت بشین دوباره در یک صفحه دیگه مهر میخوره و مشخص میشه دوباره ریجکت شدین