آکادمیا کافه
سوالات و نکات کلی در مورد گرفتن وقت سفارت آمریکا از وبسایت usvisa-info.com - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: ایالات متحده آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+---- انجمن: روادید (ویزای) آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+----- انجمن: گرفتن وقت سفارت امریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%88%D9%82%D8%AA-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+----- موضوع: سوالات و نکات کلی در مورد گرفتن وقت سفارت آمریکا از وبسایت usvisa-info.com (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%86%DA%A9%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D9%88%D9%82%D8%AA-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D9%88%D8%A8%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-usvisa-info-com)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: سوالات و نکات کلی در مورد گرفتن وقت سفارت آمریکا از وبسایت usvisa-info.com - MaMi - 15-06-2016

دوستان گفتنی ها رو گفتند، من به نکته ای که بنظرم میرسه، اشاره کنم؛

شما اول از همه برو دنبال کارهای معافیت تحصیلی (اگر پایان خدمت/کارت معافیت نداری) که بتونی بعدش گذرنامه دریافت کنی، چون برای صدور I20 دانشگاه به اسکن گذرنامه شما نیاز داره. ضمن اینکه برای وقت گرفتن نیازی به I20 نداری، تنها به شماره گذرنامه نیاز داری و شماره DS-160 - در مورد شماره DS-160 هم پیشتر اشاره کردم که شما میتونید فرم DS-160 رو شروع کنید و بعد از طی چند مرحله اولیه، فرم رو ذخیره و با شماره اون، اقدام به اخذ وقت کنید.

راستش این سوال، سوال بسیاری از دوستان هست، یک عده میگن اینها باگ سایت هستش و عده دیگه ای میگن که یکسری از دوستان (نمیدونم چجوری!)ین وقت ها رو در کسری از ثانیه، میگیرند. به طور معمول، وقتی وقتی آزاد باشه، شما باید بتونید در تقویم موجود در اکانت تون ببیند، مگر اینکه قبل از شما، فرد دیگه ای اون وقت رو گرفته باشه.

RE: سوالات و نکات کلی در مورد گرفتن وقت سفارت آمریکا از وبسایت usvisa-info.com - armeta - 15-06-2016

(15-06-2016, 02:30 AM)MaMi نوشته:
دوستان گفتنی ها رو گفتند، من به نکته ای که بنظرم میرسه، اشاره کنم؛

شما اول از همه برو دنبال کارهای معافیت تحصیلی (اگر پایان خدمت/کارت معافیت نداری) که بتونی بعدش گذرنامه دریافت کنی، چون برای صدور I20 دانشگاه به اسکن گذرنامه شما نیاز داره. ضمن اینکه برای وقت گرفتن نیازی به I20 نداری، تنها به شماره گذرنامه نیاز داری و شماره DS-160 - در مورد شماره DS-160 هم پیشتر اشاره کردم که شما میتونید فرم DS-160 رو شروع کنید و بعد از طی چند مرحله اولیه، فرم رو ذخیره و با شماره اون، اقدام به اخذ وقت کنید.

راستش این سوال، سوال بسیاری از دوستان هست، یک عده میگن اینها باگ سایت هستش و عده دیگه ای میگن که یکسری از دوستان (نمیدونم چجوری!)ین وقت ها رو در کسری از ثانیه، میگیرند. به طور معمول، وقتی وقتی آزاد باشه، شما باید بتونید در تقویم موجود در اکانت تون ببیند، مگر اینکه قبل از شما، فرد دیگه ای اون وقت رو گرفته باشه.

اون عده دوم از دوستان درست گفتن !دقیقا قبل از ما یکی فرزتر بوده !خب دیگه خیالم راحت شد که این باگ نیست.. فقط سرعت عمل لازم هست اگه کسی از add_on استفاده میکنه تایم اونو حتما باید به زیر 3 ثانیه برسونه! چون من دقیقا قبلا روی 30 و20 و 10 ثانیه امتحان کردم نمیشه!!اما الان گذاشتم 5 ثانیه و موفق شدم برای 28 جولای وقت بگیرم...

RE: سوالات و نکات کلی در مورد گرفتن وقت سفارت آمریکا از وبسایت usvisa-info.com - Milados - 08-07-2016

(14-06-2016, 11:08 PM)Milados نوشته: سلام دوستان،

راستش نمی دونم این سوالم مرتبط با این صفحه است یا خیر ولی بنده اینجا می پرسم.

بالاخره پس از کلی صحبت یکی از استادها به ما فاند داد. ایشون در ایمیلش قید کرده که حتما باید به فال برسی. زمینه کاریش Machine learning and systems biology است که بی خطر می باشد.

راستش من الان هیــــــــــچ کاری نکردم. یعنی پاسپورت ندارم، I20 ندارم، وقت سفارت نگرفتم و ... هر چیز دیگه ایی که برای ویزا لازمه.

الان من موندم واقعا چیکار کنم؟؟؟ اصلا می ارزه برم دنبال کارهاش. کلی بدبختی کشیدم تا همین یه دونه رو هم جور کردیم ولی حالا اینجوری شد.

به نظر شما من چی کار کنم؟ امکانش هست که برسم به فال با تمام داستان هایی که موجوده برای ویزا و غیره !!!
راه حلی چیزی شما دارید به من بدید؟

هرکی هر چی می دونه بگه تا بالاخره به یه نتیجه ایی برسم. مرسی از لطفتون

سلام بر همه دوستان
@Matinking
@MaMi

راستش من حدود بیست روز پیش جواب فاندم اومد و اومدم اینجا گفتم چی کار کنم و دوستان راهنمایی ام کردند.

الان در ایروان هستم و خدا رو شکر ویزا رو زدم تو گوشش?
مولتی ام هست.

فقط با این پست می خوام یه چیز بگم. فقط تلاش کنید و ول نکنید. پروسه کارهای من به تعطیلات قدر و تاخیر های اداری شب قدر (اداره ها ساعت 10 صبح باز می کردند تا 12 و 30 ظهر ) خورد و خیلی اذیتم کردند ولی همه چیز دقیقه نود رسید و رفتم سفارت و با یه مصاحبه خوب تمومش کردم. استاد من 15 جون به من ایمیل زد و فاندم رو گفت و الان 7 جولای که ویزا رو گرفته ام.

در آخر اینکه واقعا Never give up ...
جا داره از متین و محمد عزیز بابت راهنمایی هاشون تشکر ویژه کنم.

سالم و پیروز باشید

RE: بهترین روش گرفتن وقت سفارت در زمان های پیک - nasim1234 - 24-08-2016

من میخوام برای دو نفر وقت توریستی بگیرم از دوبی یا ایروان. از دوستان ایرانی شنیدم که خیلی سخته پیدا کردن وقت آزاد برای توریستی. 
آژانس ها دسترسی متفاوتی دارن که میگن وقت رو ده روزه میگیرن؟ 
اگر آژانس معتبری میشناسین ممنون میشم اسم/شمارش رو به من بدین.

RE: بهترین روش گرفتن وقت سفارت در زمان های پیک - automotive - 29-08-2016

(24-08-2016, 10:25 AM)nasim1234 نوشته: من میخوام برای دو نفر وقت توریستی بگیرم از دوبی یا ایروان. از دوستان ایرانی شنیدم که خیلی سخته پیدا کردن وقت آزاد برای توریستی. 
آژانس ها دسترسی متفاوتی دارن که میگن وقت رو ده روزه میگیرن؟ 
اگر آژانس معتبری میشناسین ممنون میشم اسم/شمارش رو به من بدین.

در چند ماهه گذشته، حتی در pick زمان برای دریافت وقت سفارت دانشجویی، که افراد زیادی نمیتوانستند وقت آزاد پیدا کنند، این وقت ها قابل مشاهده بود، البته برای زمان کوتاهی.
این موضوع ادامه پیدا کرد تا سفارت ها تصمیم گرفتند تمام تمرکز خود را برای دانشجویان قرار بدهند و در حداقل دو ماه گذشته حتی یک مورد وقت توریستی نیز مشاهده نکردم.
آژانس ها دسترسی متفاوتی ندارند، البته برای سفارت های اروپایی، اخبرای را اعلام کردم که سفارت ها به صورت غیر قانونی وقت ها را به آژانس ها میفروختند، اما برای ایالات متحده این مورد مشاهده یا شاید هم گزارش نشده.
Milados در اینجا نحوه ی وقت گرفتن در زمان های پیک رو توضیح داده.
در حال حاضر از روش گفته شده استفاده کنید (البته مطمئن شوید که برای توریستی نیز همین روش صحیح است)، اگر باز هم وقت آزادی پیدا نکردید، اگر امکان دارد صبر کنید، این روزها سفارت ها بسیار درگیر روادید دانشجویی هستند، یک یا نهایتا دو ماه دیگر این تمرکز بسیار کم شده و به احتمال زیاد وقت های توریستی باز خواهد شد.
اگر هم بسیار عجله دارید، باز هم در همان ارسال نرخ این زمان ها گفته شده و تجربه ایشان، اگر این هزینه برای شما مهم نیست، به معتبرترین آژانس تهران حضوری مراجعه کنند (افرادی که قصد دارند وقت بگیرند) و حضوری موضوع را پیگیر باشند.
فکر نمی‌کنم راه کار خوبی باشه که با یک تماس، وجه را با ویزا کارت مستقیم از آمریکا به حساب این افراد واریز کنید و بعد منتظر بمانید، روش اول مطمئن تر هستش، هر چند صبر کردن از این دو روش نیز بهتر است.

با احترام

[برش] بهترین روش گرفتن وقت سفارت در زمان های پیک - hashemitame - 04-09-2016

سلام ببخشید میشه بگید چطور ملیتمون را در اکانتمون تغییر بدهیم

RE: سوالات و نکات کلی در مورد گرفتن وقت سفارت آمریکا از وبسایت usvisa-info.com - m_rr - 12-09-2017

سلام
وقت به خیر.
من در ds-160 سفارت استانبول رو زدم.ولی وقت سفارت آنکارا گرفتم.آیا مشکلی بوجود میاد؟اگر آره چجوری باید حلش کنم؟با تشکر