آکادمیا کافه
گرفتن تایید مدارک تحصیلی - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: مدارک مورد نیاز (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2)
+---- انجمن: کارنامه و مدارک تحصیلی (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: گرفتن تایید مدارک تحصیلی (/Thread-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C)

صفحات 1 2 3 4 5

گرفتن تایید مدارک تحصیلی - ahmadpashaei - 23-04-2013

دانش آموختگان متقاضی تایید مدرک تحصیلی لازم است از این به بعد برای انجام تایید مدارکشان به سامانه تایید مدارک که از اول سال 1392 راه اندازی شده است مراجعه کنند. به گزارش مهر، تمام دانش آموختگان دانشگاه های تحت پوشش وزارت علوم می توانند با مراجعه به سامانه اداره کل خدمات آموزشی دانشجویان داخل به نشانی http://mad.msrt.gov.ir/EDUS/Default.Aspx نسبت به انجام مراحل تایید مدارکشان اقدام کنند و پس از ثبت و اخذ کد رهگیری مراحل انجام کار را پیگیری کنند. بر اساس زمان بندی تعیین شده در سامانه، افراد باید اصل مدارک را به یکی از دفاتر پستی سراسر کشور تحویل و پس از انجام فرایند اداری، مدارک تایید شده را از مامورین شرکت پست در آدرسی که به هنگام ارایه مدرک اعلام کرده اند دریافت کنند.
اداره کل دانشجویان داخل وزارت علوم تاکید می کند که آخرین مهلت برای پذیرش حضوری متقاضیان تا 22 اردیبهشت 1392 است و بعد از آن مراجعات حضوری پذیرفته نمی شود.
منبع: روزنامه بازار کار

ویرایش توسط MaMi به دلیل درخواست کاربر جهت به روز آوری ارسال

گرفتن تایید مدارک تحصیلی - kavehph - 07-05-2013

با درود
کسی از سامانه جدید برای تایید ریزنمرات (برای ترجمه) از سازمان علوم اقدام کرده
شرایط خاصی داره

با سپاس

RE: گرفتن تایید مدارک تحصیلی - Nasim67 - 07-05-2013

(07-05-2013, 11:18 AM)'kavehph' نوشته: با درود
کسی از سامانه جدید برای تایید ریزنمرات (برای ترجمه) از سازمان علوم اقدام کرده
شرایط خاصی داره
با سپاس

سلام
به فروم خودتون خوش آمدید کاوه جان
احمد جان در اولین پست همین تاپیک توضیحاتی رو ارائه کردند. 
اگر فرصت دارید، بهتره که تا این چند روز باقیمونده تا 22 اردیبهشت، این کار رو حضوری انجام بدید. متاسفانه تا روند جدید روی غلتک بیافته کمی زمان میبره احتمالا! 

RE: گرفتن تایید مدارک تحصیلی - abiabiabi - 08-05-2013

دانشگاه ازاد یا دولتی تفاوتی نداره؟

RE: گرفتن تایید مدارک تحصیلی - Nasim67 - 08-05-2013

(08-05-2013, 04:49 PM)abiabiabi نوشته: دانشگاه ازاد یا دولتی تفاوتی نداره؟

دانشگاه آزاد که تحت پوشش وزارت علوم نیست. پس همچنان مطابق روال قبلیش به کارش ادامه می ده. روند جدید فقط برای فارغ التحصیلان از دانشگاه های تحت پوشش وزارت علوم هست.

RE: گرفتن تایید مدارک تحصیلی - k24 - 15-11-2013

(07-05-2013, 09:53 PM)'Nasim67' نوشته:
سلام
به فروم خودتون خوش آمدید کاوه جان
احمد جان در اولین پست همین تاپیک توضیحاتی رو ارائه کردند. 
اگر فرصت دارید، بهتره که تا این چند روز باقیمونده تا 22 اردیبهشت، این کار رو حضوری انجام بدید. متاسفانه تا روند جدید روی غلتک بیافته کمی زمان میبره احتمالا! 

درود
من هزینه ی تعهد خدمتم رو برای سازمان امور دانشجویان واریز کردم و هفته ی دیگه باید برم آموزش دانشگاه تا بگم برای ریزنمراتم اقدام کنن.
ولی یک سوال داره خیلی اذیتم میکنه. توی تاپیک مربوطه هم نوشتمش ولی تا الآن کسی جواب نداده. من ترم آخر هستم(ترم 9) و بهمن امسال فارغ التحصیل میشم. الآن هم برای ریزنمرات 8 ترم قبلی اقدام کردم. میخواستم بدونم چون برای مهر دادگستری و وزارت خارجه اول باید مهر وزارت علوم زده بشه، با توجه به اینکه الآن دانشجویم و نه کارت معافیت دارم و نه کارت پایان خدمت و نه برگ سبز بدون غیبت، آیا وزارت علوم به استناد همین که هنوز دانشجویم ریزنمرات رو تایید میکنه یا نه؟
ممنون.....

RE: گرفتن تایید مدارک تحصیلی - GordAfarid - 23-11-2013

سلام دوستان
کسی اطلاع داره برای تایید مدارک دانشگاه های علوم پزشکی (به منظور ترجمه) باید به کجا مراجعه کنیم؟

[برش] ترجمه رسمي مدارك ( دانشنامه و ریز نمرات ) - نولته - 04-12-2013

سلام خدمت دوستان گرامی

مدارک تحصیلی کارشناسی ارشدم رو باید ترجمه کنم. برای اینکه مدارک رو به تأیید وزارت علوم برسونم، باید چیکار کنم؟ دارالترجمه ای که مراجعه کردم، گفت باید مدارک رو آپلود کنم در سایت وزارت علوم و گفت این کار یک ماه طول می کشه. تأیید مدارک رو به صورت حضوری نمی شه انجام داد؟ و واقعاً این کار انقدر طول می کشه؟

سپاسگذارم

RE: ترجمه رسمي مدارك ( دانشنامه و ریز نمرات ) - نولته - 04-12-2013

با تشکر؛ متأسفانه این لینک ظاهراً کار نمی کنه؛ شاید الان مشکل موقتی داره؛

اطلاع دارید که این فرایند معمولاً چند روز طول میشکه (فرایند تأیید مدارک).

سپاسگذارم

آدرس جدید ظاهراً این هست: www.msrt.ir/sites/ddstu

RE: ترجمه رسمي مدارك ( دانشنامه و ریز نمرات ) - Torkan - 04-12-2013

(04-12-2013, 11:34 AM)'نولته' نوشته: با تشکر؛ متأسفانه این لینک ظاهراً کار نمی کنه؛ شاید الان مشکل موقتی داره؛
اطلاع دارید که این فرایند معمولاً چند روز طول میشکه (فرایند تأیید مدارک).
سپاسگذارم
آدرس جدید ظاهراً این هست: www.msrt.ir/sites/ddstu

بله سایت درسته همینه
مدت زمان طول کشیدن
تجربه دوست من در شهرستان

آپلود مدارک :‌ سه شنبه 23 مهر
تایید توسط دانشگاه : شنبه 27 مهر
تایید توسط اداره کل دانش آموختگان داخل : دوشنبه 29 مهر (قبل از ظهر)
اعلام تاریخ جهت مراجعه به پست : دوشنبه 29 مهر (بعد از ظهر)
مراجعه حضوری به پست و ارسال مدارک : سه شنبه 30 مهر
تایید مدارک توسط وزارت علوم : چهارشنبه 1 آبان
رسیدن مدارک تایید شده دم منزل : دوشنبه 6 آبان

هزینه کل : 50.000 هزار تومان (15.000 تومان سامانه اینترنتی + 1.000 تومان پاکتهای پستی + 34.000 تومان هزینه رفت و برگشت پست)
البته ایشون هزینه دانشنامه رو حساب نکرده یعنی نفرستاده که اونم 35000 تومن میشه (چه خوب وقتی من تایید میکردم حضوری بود![img]images/smilies/smile.gif[/img])

پ.ن:اگه مشکل خاصی پیش نیاد ، معمولا این پروسه بیشتر از 1 هفته طول نمیکشه.
اگه تعطیلات نباشه که 3 تا 5 روز در تهران و 5 تا 12 روز حداکثر در شهرستان
بااحترام