آکادمیا کافه
Distance Learning - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: اطلاعات جانبی دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: تاثیر پذیرش و مهاجرت بر زندگی(سایر موارد) (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D9%88-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D8%B1-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF)
+--- موضوع: Distance Learning (/Thread-Distance-Learning)

صفحات 1 2

Distance Learning - khorshid20 - 12-04-2013

درود.کسی در مورد آموزش از راه دور یا همون مجازی چیزی می دونه؟یعنی من اگه بخوام توی ایران باشم و مثلا در مقطع فوق لیسانس یه رشته ای توی اروپا یا استرالیا یا...تحصیل کنم و مدرک بگیرم باید چیکار کنم؟وبسایت خاصی هست؟طریقه اپلای کردنش چیه؟هزینه اش چجوری میشه و...خیلی سوالای دیگه؟؟؟؟

RE: distance learning - lavender - 12-04-2013

می دونم توی امریکا هست. یکی از معروفترینشون UMUC یا university of maryland university college هست.
از سراسر دنیا هم دانشجو داره یه سری کلاس هایبرید داره و یه سری کلاس انلاین. کلاس هایبرید یعنی هر 2 هفته یه بار می رید سره کلای اگه بخواید که البته می تونید موقع انتخاب واحد بگید همش رو انلاین می خواید بخونید.
کلاس ها آنلاین هست و هر شب دیسکاشن و سئوال و جواب و چت و از این صحبت ها داره. کلاً کلاس های آنلاین به نظرم یه مقدار سخت تر از کلاس حضوری هست و تکلیف زیاد داره. خلاصه بگم: جوری نیست که بشینید توئ خونه و بگید کلاس آنلاینه دیگه...کاری نداریم.
بهتره به لینک زیر سر بزنید تا ببینید چه طور هست.
http://www.umuc.edu/visitors/about/

بعضی از دانشگاه ها هم get your degree online  دارن. بهتره اون رو هم سرچ کنید تا بیشتر دستتون بیاد روند چه جوریه.
موفق باشید

RE: distance learning - khorshid20 - 12-04-2013

(12-04-2013, 04:19 AM)'lavender' نوشته: می دونم توی امریکا هست. یکی از معروفترینشون UMUC یا university of maryland university college هست.
از سراسر دنیا هم دانشجو داره یه سری کلاس هایبرید داره و یه سری کلاس انلاین. کلاس هایبرید یعنی هر 2 هفته یه بار می رید سره کلای اگه بخواید که البته می تونید موقع انتخاب واحد بگید همش رو انلاین می خواید بخونید.
کلاس ها آنلاین هست و هر شب دیسکاشن و سئوال و جواب و چت و از این صحبت ها داره. کلاً کلاس های آنلاین به نظرم یه مقدار سخت تر از کلاس حضوری هست و تکلیف زیاد داره. خلاصه بگم: جوری نیست که بشینید توئ خونه و بگید کلاس آنلاینه دیگه...کاری نداریم.
بهتره به لینک زیر سر بزنید تا ببینید چه طور هست.
http://www.umuc.edu/visitors/about/
بعضی از دانشگاه ها هم get your degree online  دارن. بهتره اون رو هم سرچ کنید تا بیشتر دستتون بیاد روند چه جوریه.
موفق باشید

ممنون.ولی چیزی در رابطه با آموزش مجازی دستگیرم نشد از این سایت!!!

RE: distance learning - lavender - 12-04-2013

(12-04-2013, 02:41 PM)'khorshid20' نوشته:
ممنون.ولی چیزی در رابطه با آموزش مجازی دستگیرم نشد از این سایت!!!

این دو گزینه رو توی گوگل بزنید.
learning online in USA universities
online degree programs universities
این لینک رو هم بخونید
کلاس های درس آنلاین دانشگاه های معتبر جهان

RE: distance learning - khorshid20 - 13-04-2013

البته این که خیلی عالیه اما جوری هست که بشه مدرک هم گرفت؟اون مدلی باشه بهتره.

RE: distance learning - lavender - 14-04-2013

(13-04-2013, 03:39 AM)'khorshid20' نوشته: البته این که خیلی عالیه اما جوری هست که بشه مدرک هم گرفت؟اون مدلی باشه بهتره.

وقتی فارغ التحصیل می شید مدرک هم بهتون می دن دیگه. عین دانشگاه عادی هست فقط کلاسها آنلاینه.

RE: distance learning - khorshid20 - 17-04-2013

(14-04-2013, 06:33 AM)'lavender' نوشته:
وقتی فارغ التحصیل می شید مدرک هم بهتون می دن دیگه. عین دانشگاه عادی هست فقط کلاسها آنلاینه.

,ولی راجع به مدرک دادن چیزی ننوشته.یه سری فیلمه از کلاسای درس که هر کسی میتونه دانلود کنه.صرفا برای ارتقا سطح علمی میتونه مفید باشه.مگه بغیر از اینه؟

RE: distance learning - lavender - 17-04-2013

(17-04-2013, 06:43 AM)'khorshid20' نوشته:
,ولی راجع به مدرک دادن چیزی ننوشته.یه سری فیلمه از کلاسای درس که هر کسی میتونه دانلود کنه.صرفا برای ارتقا سطح علمی میتونه مفید باشه.مگه بغیر از اینه؟

چرا مدرک می دن. من فردی رو می شناسم که مدرکش رو گرفته ارشد IT در umuc.
نه بجز فیلم خیلی موردهای دیگه هست.
دیسکاشن برد دارن- چت دارن و.... حتی امتحان آنلاین دارن( به طور زمان بندی) ...کلی مشق و paper!  استادا هم خیلی سریع به ایمیل ها جواب می دن.
من خودم یه درس رو اینجوری داشتم و خصوصاً چون درس حفظی بود ( تاریخ معماری) واقعاً برام سخت بود.... گفتم وای به حال اونایی که همه ی کلاس هاشون آنلاین هست.
به نظرم افرادی که کلاس آنلاین می گیرن خیلی خیلی باید بیشتر وقت بذارن برای درسهاشون تا یه فردی که می ره سره کلاس.
اصن اونجوری نیست که فکر کنید آهان چون امتحان open book هست آسونه! نه زمان اینقدر کمه که نمی رسه آدم ورق بزنه کتاب رو.
به هر حال باینم یه نوعشه.

RE: distance learning - khorshid20 - 17-04-2013

(17-04-2013, 07:29 AM)'lavender' نوشته:
چرا مدرک می دن. من فردی رو می شناسم که مدرکش رو گرفته ارشد IT در umuc.
نه بجز فیلم خیلی موردهای دیگه هست.
دیسکاشن برد دارن- چت دارن و.... حتی امتحان آنلاین دارن( به طور زمان بندی) ...کلی مشق و paper!  استادا هم خیلی سریع به ایمیل ها جواب می دن.
من خودم یه درس رو اینجوری داشتم و خصوصاً چون درس حفظی بود ( تاریخ معماری) واقعاً برام سخت بود.... گفتم وای به حال اونایی که همه ی کلاس هاشون آنلاین هست.
به نظرم افرادی که کلاس آنلاین می گیرن خیلی خیلی باید بیشتر وقت بذارن برای درسهاشون تا یه فردی که می ره سره کلاس.
اصن اونجوری نیست که فکر کنید آهان چون امتحان open book هست آسونه! نه زمان اینقدر کمه که نمی رسه آدم ورق بزنه کتاب رو.
به هر حال باینم یه نوعشه.

ممنون که وقت میذارید و جواب میدید.ولی سوال اصلیم اینه که توی همچین جایی چطور میتونم دانشجو باشم؟مراحلش چیه؟من الان تو ایرانم .دانشگاههایی که شما میگید اون سر دنیا .با این وصف الحال چیکار باید بکنم؟

RE: distance learning - lavender - 17-04-2013

(17-04-2013, 10:20 AM)'khorshid20' نوشته:
ممنون که وقت میذارید و جواب میدید.ولی سوال اصلیم اینه که توی همچین جایی چطور میتونم دانشجو باشم؟مراحلش چیه؟من الان تو ایرانم .دانشگاههایی که شما میگید اون سر دنیا .با این وصف الحال چیکار باید بکنم؟

خب از اول همینو بگید : ))
اپلیکیشن رو پر می کنید....و اگه قبول شدید ... زمان برگزاری کلاسها و ساعات رو اعلام می کنن. آنلاین می شید . حاضری می زنید.